Meciuri arbitrate
Duminica, 4 Iunie 2017, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 30
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 4 Iunie 2017, 11:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 28 Mai 2017, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 24
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 28 Mai 2017, 11:00
Teren: Rafinărie / Câmpina
Miercuri, 24 Mai 2017, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 28
Teren: CS / Blejoi
Miercuri, 24 Mai 2017, 18:00
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 21 Mai 2017, hh:mm
LIGA B PRAHOVA, Seria TERITORIU, etapa 23
Teren: Poienarii Rali / Poienarii Rali
Duminica, 21 Mai 2017, hh:mm
Teren: Poienarii Rali / Poienarii Rali
Miercuri, 17 Mai 2017, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 29
Teren: Cocoșești / Cocoșești
Miercuri, 17 Mai 2017, 18:00
Teren: Cocoșești / Cocoșești
Duminica, 14 Mai 2017, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria SLĂNIC, etapa 22
Teren: Vâlcănești / Vâlcănești
Duminica, 14 Mai 2017, 13:30
Teren: Vâlcănești / Vâlcănești
Duminica, 14 Mai 2017, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SLĂNIC, etapa 22
Teren: Avantul / Bertea
Duminica, 14 Mai 2017, 11:00
Teren: Avantul / Bertea
Sambata, 13 Mai 2017, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 28
Teren: Carpaţi / Sinaia
Sambata, 13 Mai 2017, 18:00
Teren: Carpaţi / Sinaia
Duminica, 7 Mai 2017, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 21
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 7 Mai 2017, 11:00
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 7 Mai 2017, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 21
Teren: Baltita / Piciu Florinaș
Duminica, 7 Mai 2017, 13:30
Teren: Baltita / Piciu Florinaș
Sambata, 6 Mai 2017, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 27
Teren: Brazi / Brazi
Sambata, 6 Mai 2017, 18:00
Teren: Brazi / Brazi
Vineri, 28 Aprilie 2017, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 24
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Vineri, 28 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Duminica, 23 Aprilie 2017, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria TERITORIU, etapa 19
Teren: Potigrafu / Potigrafu
Duminica, 23 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Potigrafu / Potigrafu
Duminica, 23 Aprilie 2017, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 19
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Duminica, 23 Aprilie 2017, 13:30
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Sambata, 22 Aprilie 2017, 17:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SLĂNIC, etapa 19
Teren: /
Sambata, 22 Aprilie 2017, 17:00
Teren: /
Sambata, 22 Aprilie 2017, 11:00
JUNIORI B, Seria I, etapa 10
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Sambata, 22 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Miercuri, 19 Aprilie 2017, 10:00
JUNIORI C, Seria a II-a, etapa 17
Teren: CS / Blejoi
Miercuri, 19 Aprilie 2017, 10:00
Teren: CS / Blejoi
Sambata, 15 Aprilie 2017, 15:00
LIGA B PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 18
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 15 Aprilie 2017, 15:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Joc omologat de catre Comisia de Competitii si Disciplina, pe teren: 2-3.
Sambata, 15 Aprilie 2017, 17:00
LIGA B PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 18
Teren: Rafinărie / Câmpina
Sambata, 15 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Rafinărie / Câmpina
Vineri, 14 Aprilie 2017, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 22
Teren: Vega / Ploiești
Vineri, 14 Aprilie 2017, 18:00
Teren: Vega / Ploiești
Duminica, 9 Aprilie 2017, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria TERITORIU, etapa 17
Teren: Potigrafu / Potigrafu
Duminica, 9 Aprilie 2017, 13:30
Teren: Potigrafu / Potigrafu
Duminica, 9 Aprilie 2017, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 17
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Duminica, 9 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Sambata, 8 Aprilie 2017, 17:00
LIGA B PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 17
Teren: Sangeru / Sangeru
Sambata, 8 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Sangeru / Sangeru
Miercuri, 5 Aprilie 2017, 17:00
CUPA ROMÂNIEI, FAZA JUDEŢEANĂ, optimi de finală, etapa 1
Teren: Coada Izvor / Manești
Miercuri, 5 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 2 Aprilie 2017, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 16
Teren: Baltita / Piciu Florinaș
Duminica, 2 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Baltita / Piciu Florinaș
Joc intrerupt in minutul 42, la scorul de 1-0. Joc omologat de către Comisia de Competiţii şi Disciplină.
Sambata, 1 Aprilie 2017, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 20
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 1 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 26 Martie 2017, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 15
Teren: Olteni / Olteni
Duminica, 26 Martie 2017, 11:00
Teren: Olteni / Olteni
Sambata, 25 Martie 2017, 15:00
LIGA B PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 15
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 25 Martie 2017, 15:00
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 25 Martie 2017, 09:00
JUNIORI D, etapa 13
Teren: Vega / Ploiești
Sambata, 25 Martie 2017, 09:00
Teren: Vega / Ploiești
Sambata, 25 Martie 2017, 10:30
JUNIORI D, etapa 13
Teren: Vega / Ploiești
Sambata, 25 Martie 2017, 10:30
Teren: Vega / Ploiești
Duminica, 19 Martie 2017, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria SLĂNIC, etapa 14
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 19 Martie 2017, 13:30
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 19 Martie 2017, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SLĂNIC, etapa 14
Teren: Lipănești / Lipănești
Duminica, 19 Martie 2017, 11:00
Teren: Lipănești / Lipănești
Sambata, 18 Martie 2017, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 14
Teren: Baltita / Piciu Florinaș
Sambata, 18 Martie 2017, 11:00
Teren: Baltita / Piciu Florinaș
Sambata, 18 Martie 2017, 11:00
JUNIORI C, Seria I, etapa 12
Teren: Lipănești / Lipănești
Sambata, 18 Martie 2017, 11:00
Teren: Lipănești / Lipănești
Sambata, 4 Martie 2017, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 18
Teren: Cocoșești / Cocoșești
Sambata, 4 Martie 2017, 15:00
Teren: Cocoșești / Cocoșești
Sambata, 3 Decembrie 2016, 13:00
CUPA ROMÂNIEI, FAZA JUDETEANĀ, 16-imi, etapa 1
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 3 Decembrie 2016, 13:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Duminica, 27 Noiembrie 2016, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 6
Teren: Iordacheanu / Iordacheanu
Duminica, 27 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Iordacheanu / Iordacheanu
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 14:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 15
Teren: CS / Bănești
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 14:00
Teren: CS / Bănești
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 14
Teren: CS / Păuleşti
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: CS / Păuleşti
Sambata, 19 Noiembrie 2016, 14:00
LIGA B PRAHOVA, Seria TERITORIU, etapa 13
Teren: Pușcași / Pușcași
Sambata, 19 Noiembrie 2016, 14:00
Teren: Pușcași / Pușcași
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 15
Teren: Tomsani / Tomsani
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Tomsani / Tomsani
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 12
Teren: /
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 13:30
Teren: /
Joc omologat de catre Comisia de Competitii si Disciplina, pe teren: 3-2.
Miercuri, 9 Noiembrie 2016, 14:30
CUPA ROMÂNIEI, FAZA JUDEŢEANĂ, etapa a IV-a, etapa 1
Teren: Livadea / Vărbilău
Miercuri, 9 Noiembrie 2016, 14:30
Teren: Livadea / Vărbilău
Marti, 8 Noiembrie 2016, 14:30
CUPA ROMÂNIEI, FAZA JUDEŢEANĂ, etapa a IV-a, etapa 1
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Marti, 8 Noiembrie 2016, 14:30
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 14
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 12
Teren: Tufeni / Tufeni
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Tufeni / Tufeni
Duminica, 30 Octombrie 2016, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 10
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Duminica, 30 Octombrie 2016, 13:30
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Duminica, 30 Octombrie 2016, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria TERITORIU, etapa 10
Teren: Zalhanaua / Zalhanaua
Duminica, 30 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Zalhanaua / Zalhanaua
Sambata, 29 Octombrie 2016, 13:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 13
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 29 Octombrie 2016, 13:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 29 Octombrie 2016, 11:00
JUNIORI C, Seria a II-a, etapa 8
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 29 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 29 Octombrie 2016, 11:00
JUNIORI D, etapa 8
Teren: Vega / Ploiești
Sambata, 29 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Vega / Ploiești
Duminica, 23 Octombrie 2016, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 12
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 23 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 23 Octombrie 2016, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria TERITORIU, etapa 9
Teren: Stăncești / Stăncești
Duminica, 23 Octombrie 2016, 13:30
Teren: Stăncești / Stăncești
Marti, 18 Octombrie 2016, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 5
Teren: Unirea / Urlati
Marti, 18 Octombrie 2016, 15:00
Teren: Unirea / Urlati
Duminica, 16 Octombrie 2016, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 8
Teren: Dârvari / Dârvari
Duminica, 16 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Dârvari / Dârvari
Duminica, 16 Octombrie 2016, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 8
Teren: /
Duminica, 16 Octombrie 2016, 13:30
Teren: /
Duminica, 9 Octombrie 2016, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 10
Teren: Albești / Albești
Duminica, 9 Octombrie 2016, 13:30
Teren: Albești / Albești
Duminica, 9 Octombrie 2016, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 7
Teren: /
Duminica, 9 Octombrie 2016, 11:00
Teren: /
Sambata, 8 Octombrie 2016, 15:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 7
Teren: Chitorani / Bucov
Sambata, 8 Octombrie 2016, 15:00
Teren: Chitorani / Bucov
Sambata, 8 Octombrie 2016, 15:00
JUNIORI C, Seria a II-a, etapa 5
Teren: Aricești / Aricești
Sambata, 8 Octombrie 2016, 15:00
Teren: Aricești / Aricești
Duminica, 2 Octombrie 2016, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 7
Teren: CS / Păuleşti
Duminica, 2 Octombrie 2016, 11:00
Teren: CS / Păuleşti
Sambata, 1 Octombrie 2016, 15:00
LIGA B PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 6
Teren: Gherghița / Gherghița
Sambata, 1 Octombrie 2016, 15:00
Teren: Gherghița / Gherghița
Sambata, 1 Octombrie 2016, 11:00
JUNIORI B, Seria a II-a, etapa 4
Teren: CS / Păuleşti
Sambata, 1 Octombrie 2016, 11:00
Teren: CS / Păuleşti
Miercuri, 28 Septembrie 2016, 16:30
CUPA ROMÂNIEI, FAZA JUDEŢEANĂ, etapa a II-a, etapa 1
Teren: Iordacheanu / Iordacheanu
Miercuri, 28 Septembrie 2016, 16:30
Teren: Iordacheanu / Iordacheanu
Marti, 27 Septembrie 2016, 16:30
CUPA ROMÂNIEI, FAZA JUDEŢEANĂ, etapa a II-a, etapa 1
Teren: Predești / Predești
Marti, 27 Septembrie 2016, 16:30
Teren: Predești / Predești
Duminica, 25 Septembrie 2016, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 8
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Duminica, 25 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Duminica, 18 Septembrie 2016, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 4
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 18 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Rafinărie / Câmpina
Pe teren: 3-4.
Sambata, 17 Septembrie 2016, 17:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SLĂNIC, etapa 4
Teren: Lipănești / Lipănești
Sambata, 17 Septembrie 2016, 17:00
Teren: Lipănești / Lipănești
Sambata, 17 Septembrie 2016, 17:00
LIGA B PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 4
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 17 Septembrie 2016, 17:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 17 Septembrie 2016, 14:00
JUNIORI A, Seria I, etapa 2
Teren: CS / Blejoi
Sambata, 17 Septembrie 2016, 14:00
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 11 Septembrie 2016, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 3
Teren: /
Duminica, 11 Septembrie 2016, 11:00
Teren: /
Sambata, 10 Septembrie 2016, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 4
Teren: CS / Ceptura
Sambata, 10 Septembrie 2016, 17:00
Teren: CS / Ceptura
Duminica, 4 Septembrie 2016, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 2
Teren: Iordacheanu / Iordacheanu
Duminica, 4 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Iordacheanu / Iordacheanu
Duminica, 4 Septembrie 2016, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 2
Teren: Gornet Cricov / Gornet Cricov
Duminica, 4 Septembrie 2016, 13:30
Teren: Gornet Cricov / Gornet Cricov
Sambata, 3 Septembrie 2016, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 5
Teren: Brazi / Brazi
Sambata, 3 Septembrie 2016, 17:00
Teren: Brazi / Brazi
Echipa oaspete nu s-a prezentat la joc! Rezultat omologat de către Comisia de Competiţii şi Disciplină.
Duminica, 28 August 2016, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 3
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Duminica, 28 August 2016, 11:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Sambata, 27 August 2016, 18:00
LIGA B PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 1
Teren: Podgoria / Vadu Săpat
Sambata, 27 August 2016, 18:00
Teren: Podgoria / Vadu Săpat
Duminica, 14 August 2016, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Duminica, 14 August 2016, 11:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Joi, 21 August 2014, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 2
Teren: Aricești / Aricești
Joi, 21 August 2014, 11:00
Teren: Aricești / Aricești