Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 17
Teren: Fântânele / Fântânele
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Fântânele / Fântânele
Duminica, 14 Aprilie 2024, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 17
Teren: Voinţa / Călugăreni
Duminica, 14 Aprilie 2024, 13:30
Teren: Voinţa / Călugăreni
Sambata, 13 Aprilie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 24
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 13 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 17
Teren: Lipănești / Lipănești
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Lipănești / Lipănești
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 16
Teren: Iordacheanu / Iordacheanu
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Iordacheanu / Iordacheanu
Duminica, 7 Aprilie 2024, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 16
Teren: Mehedința / Mehedința
Duminica, 7 Aprilie 2024, 13:30
Teren: Mehedința / Mehedința
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 16
Teren: Mălăești / Mălăești
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Mălăești / Mălăești
Sambata, 6 Aprilie 2024, 09:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 18
Teren: Parc Vest / Ploiești
Sambata, 6 Aprilie 2024, 09:30
Teren: Parc Vest / Ploiești
Sambata, 6 Aprilie 2024, 11:00
D1 (n. 2012), etapa 14
Teren: Parc Vest / Ploiești
Sambata, 6 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Vineri, 5 Aprilie 2024, 18:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 16
Teren: Teleajen / Ploiesti
Vineri, 5 Aprilie 2024, 18:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Miercuri, 3 Aprilie 2024, 16:00
Cupa României, OPTIMI DE FINALA, etapa 1
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Miercuri, 3 Aprilie 2024, 16:00
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 15
Teren: Voinţa / Călugăreni
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Teren: Voinţa / Călugăreni
Duminica, 31 Martie 2024, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 15
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Duminica, 31 Martie 2024, 13:30
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 15
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 30 Martie 2024, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 14
Teren: Comarnic / Comarnic
Sambata, 30 Martie 2024, 10:00
Teren: Comarnic / Comarnic
Sambata, 30 Martie 2024, 12:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 14
Teren: Caraimanul / Buşteni
Sambata, 30 Martie 2024, 12:00
Teren: Caraimanul / Buşteni
Duminica, 24 Martie 2024, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 14
Teren: Cotofenesti / Cotofenesti
Duminica, 24 Martie 2024, 13:30
Teren: Cotofenesti / Cotofenesti
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 14
Teren: Tineretul / Poiana Varbilau - Varbilau
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Tineretul / Poiana Varbilau - Varbilau
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 21
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Teren: Petrolul / Băicoi
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 20
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Sambata, 16 Martie 2024, 09:15
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 12
Teren: Parc Vest / Ploiești
Sambata, 16 Martie 2024, 09:15
Teren: Parc Vest / Ploiești
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 19
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Cupa României, Turul al 3-lea, etapa 1
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul 2, etapa 1
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Adunati / Adunati
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: Adunati / Adunati
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 13
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
*Joc omologat de către Comisia de Disciplină, pe teren: 1-2.
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 17
Teren: Carpaţi / Sinaia
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Carpaţi / Sinaia
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 1
Teren: Caraimanul / Buşteni
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Caraimanul / Buşteni
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 12
Teren: Albești / Albești
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Albești / Albești
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 12
Teren: Vadu Părului / Vadu Părului
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Vadu Părului / Vadu Părului
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 16
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Petrolul / Băicoi
*Joc întrerupt în minutul 12, la scorul de 2-0, după ce echipa oaspete a rămas în 6 jucători. Joc omologat de către Comisia de Disciplină.
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 16
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 16:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 13
Teren: Teleajen / Ploiesti
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 15
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 11
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Drajna / Drajna
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 12
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:30
JUNIORI A (n. 2005), etapa 8
Teren: "Avântul" / Măneciu
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:30
Teren: "Avântul" / Măneciu
Marti, 7 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 9
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Marti, 7 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 10
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 10
Teren: Sălciile / Sălciile
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Sălciile / Sălciile
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 11
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Duminica, 29 Octombrie 2023, 09:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 11
Teren: CS / Bănești
Duminica, 29 Octombrie 2023, 09:00
Teren: CS / Bănești
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 9
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 9
Teren: Mislea / Mislea
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Mislea / Mislea
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 13
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 13
Teren: Chitorani / Bucov
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Chitorani / Bucov
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 9
Teren: Viitorul / Cosminele
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Viitorul / Cosminele
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 8
Teren: Mehedința / Mehedința
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Mehedința / Mehedința
*Joc întrerupt în minutul 40, la scorul de 0-2. *Joc omologat de către Comisia de Disciplină.
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 12
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 8
Teren: Voința / Măgurele
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Voința / Măgurele
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 8
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 7
Teren: Apostolache / Apostolache
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Apostolache / Apostolache
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 8
Teren: Albești / Albești
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:00
Teren: Albești / Albești
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 8
Teren: Albești / Albești
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Albești / Albești
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 7
Teren: Cotofenesti / Cotofenesti
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Cotofenesti / Cotofenesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 7
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 7
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 10
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 12:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 8
Teren: CS / Ceptura
Sambata, 7 Octombrie 2023, 12:00
Teren: CS / Ceptura
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 7
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Mizil / Mizil
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 5
Teren: Comunal / Chiojdeanca
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Chiojdeanca
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 5
Teren: Podenii Vechi / Podenii Vechi
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Podenii Vechi / Podenii Vechi
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 5
Teren: Colceag / Colceag
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Colceag / Colceag
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 4
Teren: Comunal / Loloiasca
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Comunal / Loloiasca
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 8
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 23 Septembrie 2023, 13:30
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 6
Teren: Astra / Ploiești
Sambata, 23 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Astra / Ploiești
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
JUNIORI D (n. 2011), Seria a II-a, etapa 4
Teren: CS / Blejoi
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: CS / Blejoi
Vineri, 22 Septembrie 2023, 17:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 4
Teren: Teleajen / Ploiesti
Vineri, 22 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 3
Teren: Comunal / Chiojdeanca
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Comunal / Chiojdeanca
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 3
Teren: Apostolache / Apostolache
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Apostolache / Apostolache
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 4
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 16 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 5
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 10:00
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 14:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 4
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 16 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Marti, 12 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 6
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Marti, 12 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 1
Teren: Podenii Vechi / Podenii Vechi
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Podenii Vechi / Podenii Vechi
Duminica, 3 Septembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 1
Teren: Apostolache / Apostolache
Duminica, 3 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Apostolache / Apostolache
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 4
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 4
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Mizil / Mizil
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 3
Teren: Chitorani / Bucov
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
Teren: Chitorani / Bucov
Marti, 29 August 2023, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 3
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Marti, 29 August 2023, 18:00
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 27 August 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 1
Teren: Metalul / Filipești de Pădure/Dițești
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Metalul / Filipești de Pădure/Dițești
Sambata, 26 August 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 2
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Sambata, 26 August 2023, 11:00
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Sambata, 26 August 2023, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 2
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 26 August 2023, 18:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească