Meciuri arbitrate
Vineri, 29 Martie 2024, 17:00
JUNIORI D (n. 2011), Seria I, etapa 13
Teren: Caraimanul / Buşteni
Vineri, 29 Martie 2024, 17:00
Teren: Caraimanul / Buşteni
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 20
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Comarnic / Comarnic
Sambata, 16 Martie 2024, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 12
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Sambata, 16 Martie 2024, 10:00
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Duminica, 10 Martie 2024, 13:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 19
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 10 Martie 2024, 13:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 18
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
- Antrenorul principal Mihalache Dragoș (ACS DP Cornu) - adresează cuvinte ofensatoare și jignitoare arbitrului - minutul 28;
- Antrenorul secund Toader Florin (ACS DP Cornu) - adresează cuvinte agresive brigăzii de arbitri - minutul 63;
- Delegatul Vereu Nicolae (ACS DP Cornu) - adresează cuvinte ofensatoare și agresive arbitrului - minutul 63;
- Grație Radu (ACS DP Cornu) - adresează cuvinte ofensatoare arbitrului - minutul 63.
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul 2, etapa 1
Teren: Aricești / Aricești
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: Aricești / Aricești
Duminica, 18 Februarie 2024, 13:30
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Bratesti / Bratesti
Duminica, 18 Februarie 2024, 13:30
Teren: Bratesti / Bratesti
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Predești / Predești
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: Predești / Predești
Sambata, 2 Decembrie 2023, 13:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 4
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 2 Decembrie 2023, 13:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 09:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 8
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 09:00
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 13
Teren: Bratesti / Bratesti
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Bratesti / Bratesti
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 16
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 16
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 15
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 11
Teren: Bratesti / Bratesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Bratesti / Bratesti
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 12
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 09:30
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 14
Teren: Florești / Florești
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 09:30
Teren: Florești / Florești
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 13:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 13
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 16:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 12
Teren: Caraimanul / Buşteni
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: Caraimanul / Buşteni
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 14
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
*Jucătorul Frone Claudiu Florin (CS Brazi), după ce este eliminat (cumul de avertismente) îl împinge pe arbitru;
**Jucătorul Cojocaru Valentin (CS Brazi), după ce este eliminat (cumul de avertismente), lovește cu podul palmei peste fluier, iar în timp ce se îndrepta spre vestiare adresează cuvinte jignitoare și irevențioase brigăzii de arbitri.
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 14
Teren: Stăncești / Stăncești
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Stăncești / Stăncești
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 11
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:15
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 11
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:15
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 09:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 11
Teren: Rafinărie / Câmpina
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 09:30
Teren: Rafinărie / Câmpina
Joi, 2 Noiembrie 2023, 10:00
JUNIORI D (n. 2011), Seria I, etapa 11
Teren: Caraimanul / Buşteni
Joi, 2 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Caraimanul / Buşteni
Marti, 31 Octombrie 2023, 15:30
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 10
Teren: Caraimanul / Buşteni
Marti, 31 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Caraimanul / Buşteni
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 12
Teren: Puchenii Mari / Puchenii Mari
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Puchenii Mari / Puchenii Mari
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 9
Teren: Gorgota / Gorgota
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Gorgota / Gorgota
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 12
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 12
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 9
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 8
Teren: Caraimanul / Buşteni
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Caraimanul / Buşteni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 8
Teren: Măgureni / Măgureni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Măgureni / Măgureni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 8
Teren: Nedelea / Nedelea
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Nedelea / Nedelea
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 8
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 14 Octombrie 2023, 13:30
JUNIORI A (n. 2005), etapa 9
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 14 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:45
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 8
Teren: Caraimanul / Buşteni
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:45
Teren: Caraimanul / Buşteni
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 10
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 7
Teren: Vulturul / Zănoaga
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Vulturul / Zănoaga
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 7
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI D (n. 2011), Seria I, etapa 6
Teren: Caraimanul / Buşteni
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Caraimanul / Buşteni
Joi, 5 Octombrie 2023, 16:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 6
Teren: Caraimanul / Buşteni
Joi, 5 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Caraimanul / Buşteni
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 9
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 6
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 9
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:30
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 7
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:30
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Sambata, 30 Septembrie 2023, 09:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 6
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Sambata, 30 Septembrie 2023, 09:30
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 8
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 5
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 5
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Vineri, 22 Septembrie 2023, 18:00
JUNIORI D (n. 2011), Seria I, etapa 4
Teren: Caraimanul / Buşteni
Vineri, 22 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Caraimanul / Buşteni
Vineri, 22 Septembrie 2023, 18:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 4
Teren: Caraimanul / Buşteni
Vineri, 22 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Caraimanul / Buşteni
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 4
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 4
Teren: Voința / Măgurele
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Voința / Măgurele
Sambata, 16 Septembrie 2023, 12:30
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 5
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 16 Septembrie 2023, 12:30
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 16 Septembrie 2023, 10:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 4
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Sambata, 16 Septembrie 2023, 10:30
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 6
Teren: Puchenii Mari / Puchenii Mari
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Puchenii Mari / Puchenii Mari
Marti, 12 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 6
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Marti, 12 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 3
Teren: Gorgota / Gorgota
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Gorgota / Gorgota
Joc omologat de către Comisia de Competiții și Disicplină, pe teren: 2-1.
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 3
Teren: Gorgota / Gorgota
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Gorgota / Gorgota
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 5
Teren: Bordeni / Bordeni
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Bordeni / Bordeni
Sambata, 9 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI D (n. 2011), Seria I, etapa 2
Teren: Caraimanul / Buşteni
Sambata, 9 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Caraimanul / Buşteni
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 4
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 3 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 2
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 3 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Cornu / Cornu
Marti, 29 August 2023, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 3
Teren: Coada Izvor / Manești
Marti, 29 August 2023, 18:00
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 27 August 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 2
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 27 August 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 1
Teren: Vulturul / Zănoaga
Duminica, 27 August 2023, 13:30
Teren: Vulturul / Zănoaga
Sambata, 26 August 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 1
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 26 August 2023, 17:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina