Meciuri arbitrate
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 22
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 30 Martie 2024, 12:00
JUNIORI B (n. 2007), Play-out, etapa 2
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Sambata, 30 Martie 2024, 12:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 24 Martie 2024, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 14
Teren: Cotofenesti / Cotofenesti
Duminica, 24 Martie 2024, 13:30
Teren: Cotofenesti / Cotofenesti
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 14
Teren: Tineretul / Poiana Varbilau - Varbilau
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Tineretul / Poiana Varbilau - Varbilau
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 21
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 23 Martie 2024, 11:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 13
Teren: Aricești / Aricești
Sambata, 23 Martie 2024, 11:30
Teren: Aricești / Aricești
Sambata, 23 Martie 2024, 10:00
JUNIORI D (n. 2011), Seria I, etapa 12
Teren: Aricești / Aricești
Sambata, 23 Martie 2024, 10:00
Teren: Aricești / Aricești
Vineri, 22 Martie 2024, 17:15
JUNIORI D (n. 2011), Seria I, etapa 12
Teren: Tariceni / Tariceni
Vineri, 22 Martie 2024, 17:15
Teren: Tariceni / Tariceni
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 20
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 19
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 19
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 14
Teren: Parc Vest / Ploiești
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 18
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 18
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul 2, etapa 1
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Sambata, 17 Februarie 2024, 12:30
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Tinereţea / Izvoarele
Sambata, 17 Februarie 2024, 12:30
Teren: Tinereţea / Izvoarele
Sambata, 17 Februarie 2024, 14:30
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Tinereţea / Izvoarele
Sambata, 17 Februarie 2024, 14:30
Teren: Tinereţea / Izvoarele
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 1
Teren: Albești / Albești
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Albești / Albești
Vineri, 24 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 17
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Vineri, 24 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 16
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 13
Teren: Viitorul / Cosminele
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Viitorul / Cosminele
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 16
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 2
Teren: Rafinărie / Câmpina
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Rafinărie / Câmpina
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 16
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 15
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 12
Teren: Caraimanul / Buşteni
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Caraimanul / Buşteni
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 14
Teren: Brădetul / Ștefești
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Brădetul / Ștefești
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 13
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 13
Teren: CS / Blejoi
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 9
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 8
Teren: Iordacheanu / Iordacheanu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Iordacheanu / Iordacheanu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 12
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 21 Octombrie 2023, 12:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 10
Teren: Comunal / Loloiasca
Sambata, 21 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Loloiasca
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 9
Teren: Colceag / Colceag
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Colceag / Colceag
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 8
Teren: Astra / Ploiești
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Astra / Ploiești
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 11
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 11
Teren: Bordeni / Bordeni
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Bordeni / Bordeni
Vineri, 6 Octombrie 2023, 20:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 7
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Vineri, 6 Octombrie 2023, 20:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Vineri, 6 Octombrie 2023, 18:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 6
Teren: Podenii Noi / Podenii Noi
Vineri, 6 Octombrie 2023, 18:00
Teren: Podenii Noi / Podenii Noi
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 5
Teren: Viitorul / Pantazi
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Viitorul / Pantazi
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 5
Teren: Viitorul / Cosminele
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Viitorul / Cosminele
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 5
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 8
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 4
Teren: Măgureni / Măgureni
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Măgureni / Măgureni
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 4
Teren: Nedelea / Nedelea
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Nedelea / Nedelea
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 7
Teren: Chitorani / Bucov
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Chitorani / Bucov
Vineri, 15 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 7
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Vineri, 15 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 6
Teren: Varnita / Varnita
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Varnita / Varnita
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 5
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 5
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Vineri, 8 Septembrie 2023, 18:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 3
Teren: Tariceni / Tariceni
Vineri, 8 Septembrie 2023, 18:30
Teren: Tariceni / Tariceni
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 17:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 3
Teren: Tariceni / Tariceni
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Tariceni / Tariceni
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 09:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 2
Teren: Parc Vest / Ploiești
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 09:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Luni, 4 Septembrie 2023, 15:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 2
Teren: Astra / Ploiești
Luni, 4 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Astra / Ploiești
Sambata, 2 Septembrie 2023, 10:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 1
Teren: Tariceni / Tariceni
Sambata, 2 Septembrie 2023, 10:30
Teren: Tariceni / Tariceni
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 1
Teren: Voința / Măgurele
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Voința / Măgurele
Vineri, 1 Septembrie 2023, 13:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 1
Teren: Astra / Ploiești
Vineri, 1 Septembrie 2023, 13:00
Teren: Astra / Ploiești
Vineri, 1 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 1
Teren: Chitorani / Bucov
Vineri, 1 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Chitorani / Bucov
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 1
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Miercuri, 30 August 2023, 10:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 1
Teren: Tariceni / Tariceni
Miercuri, 30 August 2023, 10:00
Teren: Tariceni / Tariceni
Marti, 29 August 2023, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 3
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Marti, 29 August 2023, 18:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Duminica, 27 August 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 2
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 27 August 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 1
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 27 August 2023, 13:30
Teren: Drajna / Drajna
Sambata, 26 August 2023, 10:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 1
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Sambata, 26 August 2023, 10:00
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei