Informari si comunicate
13-02-2019
Testarea fizica si teoretica a arbitrilor va avea loc in data de16.02.2019

Testarea fizica a arbitrilor va avea loc la Baza Noua Snagov, in data de 16.02.2019, incepand cu ora 9.

detalii...
24-01-2019
Precizari Testare Licenta C UEFA

Sambata, 26 ianuarie 2019 ora 9:00.

detalii...
21-01-2019
Încep cursurile pentru Licenţa C UEFA

Proba practică este programată sâmbătă, 26 ianuarie

detalii...
11-01-2019
Şedinţele cu delegaţii şi programul Cupei României

Turul al III-lea al Cupei României este programat pe 16-17 februarie. Programul jocurilor îl găsiţi în secţiunea Competiţii/Cupa României/Turul al III-lea.

detalii...
10-01-2019
Scoala pentru formarea arbitrilor 2019

In luna martie 2019 se va deschide o noua scoala pentru formarea arbitrilor.

detalii...
07-01-2019
Doliu în fotbalul prahovean

Observatorul Ion Albină a trecut în nefiinţă, la vârsta de 67 de ani.

detalii...
07-01-2019
Testarea fizica si teoretica 2019

In data de 16.02.2019 se vor sustine testarea fizica si testarea teoretica pentru toate categoriile de arbitri.

detalii...
25-12-2018
Sarbatori fericite!

Asociatia Judeteana de Fotbal Prahova va ureaza SARBATORI FERICITE!

detalii...
21-12-2018
Petrolul 95 a câștigat Cupa Moş Crăciun

Sâmbătă, 22 decembrie, la Sala Olimpia din Ploieşti se desfăşoară etapa finală a ediţiei din acest an a Cupei Moş Crăciun

detalii...
18-12-2018
Licenţa C UEFA

Ultima zi de înscriere, 9 ianuarie 2019, ora 12.00

detalii...
toate comunicatele

CSO Plopeni

Localitatea Plopeni

Informatii generale
Culori roșu-albastru
Teren Gheorghe Șilaev / Plopeni ( 500 locuri )
Sponsori Primăria și Consiliul Local Plopeni, Clinica Medicală DENTIRAD
Adresa Bld. Independenței, nr.18
Tel/Fax 0244220690
Email cso@primariaplopeni.ro
Contact 0244220690
Staff-ul echipei
Presedinte Drăghici Mircea
Secretar
Vicepresedinte Huza Ștefan
Organizator de competitii Cernica Ion
Antrenor Nicorescu Nouraș
Antrenor secund Voicilă Marius
Antrenor copii Ion Andrei, Boca Cristian
LIGA A PRAHOVA - sezon 2012/2013
# Nume echipa M V E I G P A
1 CSM Câmpina 34 31 3 0 113-15 96p +45
2Petrolistul Boldeşti342446116-2276p+25
3 Avântul Măneciu 34 21 4 9 103-44 67p +16
4AFC Băneşti-Urleta34214981-4567p+16
5 CS Blejoi 34 18 6 10 94-56 60p +9
6CSO Plopeni341931283-5460p+9
7 CS Păuleşti 34 16 9 9 68-41 57p +6
8Unirea Urlaţi341761175-5657p+6
9 Progresul Drăgăneşti 34 14 5 15 70-82 47p -4
10Chimia Brazi341361556-6545p-6
11 AS Ploieşti 34 12 7 15 48-57 43p -8
12CSO Tricolorul Breaza341251758-10441p-10
13 AFC Astra II 34 11 5 18 64-75 38p -13
14AFC Brebu341042052-6134p-17
15 Caraimanul Buşteni 34 9 5 20 53-74 32p -19
16CS Ceptura34842252-11128p-23
17 Brădetul Ştefeşti 34 3 5 26 32-136 14p -37
18Voinţa Vadu Părului34412940-16013p-38
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Burchi Ionuţ Alexandru 06-04-1998 51512
2 Bărăgan Gheorghe 02-07-1979 34890
3 Chejnoiu Dragoş Costin 09-12-1990 041874
4 Chirilă Alexandru Mihai 31-03-1997 52174-B
5 Ciobanu Andrei Dan 20-09-1988 50018
6 Cioc Daniel 01-01-1987 44979
7 Cioc Ionuţ Ştefan 11-05-1990 478
8 Cocu Marian Neculai 04-09-1998 19751
9 Constantinescu Marian Sebastian 10-01-2000 51265
10 Costache Ionuţ Gabriel 01-01-1992 32488
11 Căpraru Aurel Alexandru 10-08-1991 3848; 45824
12 David Marius Eduard 14-01-1987 10
13 Dragomir Eduard Florin 19-08-1989
14 Dumitrache Florin 02-11-1994 46799; 843 (FRF)
15 Dumitru Alexandru Ionuţ 22-10-1996 18363
16 Dumitru Ion 01-01-1993 47289
17 Țînțaru Nicolae Narcis 16-11-1998 51465
18 Filip Ionuț 04-01-1982 4587 (FRF);
19 Galat Marian Ionuţ 10-09-1993 46251
20 Gheorghe Octavian 09-09-1986 38875
21 Huza Radu Ştefan 03-11-1989 41518; 996 - FRF
22 Ion Valentin 17-05-1992 45875
23 Marinică Ionuț 10-07-1994 46705; 3547
24 Mihai Cristian Alexandru 14-01-1995 46267
25 Neacşu Ciprian Nicolae 30-10-1985 43255
26 Niţă Antonio 10-08-1979 34159
27 Pîrvu Alin Ştefan 05-07-1989 479; 42459
28 Puiuleţ Andrei 19-01-1984 293; 39524
29 Radu Alexandru Ionuţ 09-05-1997 54463
30 Radu Alin 14-02-1989 3850
31 Soare Mădălin 51365
32 Stoica Alexandru 29-03-1995 51373
33 Trică Costel Vasile 03-01-1987 2728
34 Vasile Alexandru-georgian 16-02-1997 47677
35 Vlad Cătălin 22-01-1987 5079
36 Ştefan Antonio 17-08-1999 55969
37 Ştirbu Ionuţ Nicuşor 01-01-1986 9 (FRF), S-840
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA A PRAHOVA Etapa 15
24-11-2018
CSO Plopeni
Pauza: 1-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 14
18-11-2018
Avântul Măneciu
Pauza: 1-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 13
11-11-2018
CSO Plopeni
Pauza: 1-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 12
04-11-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
LIGA A PRAHOVA Etapa 11
27-10-2018
CSO Plopeni
Pauza: 1-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 10
21-10-2018
Petrolistul Boldeşti
LIGA A PRAHOVA Etapa 9
13-10-2018
CSO Plopeni
Pauza: 0-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 8
07-10-2018
AS Strejnic
Pauza: 2-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 7
29-09-2018
CSO Plopeni
Pauza: 1-2
LIGA A PRAHOVA Etapa 6
23-09-2018
CS Ceptura
Pauza: 5-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 5
16-09-2018
CSO Plopeni
LIGA A PRAHOVA Etapa 4
09-09-2018
AFC Brebu
Pauza: 0-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 3
02-09-2018
CSO Plopeni
LIGA A PRAHOVA Etapa 2
26-08-2018
Unirea Urlaţi
Pauza: 0-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 1
18-08-2018
CSO Plopeni
JUNIORI B (2002) Etapa 13
03-11-2018
AS Targşorul Vechi Stăncești
JUNIORI B (2002) Etapa 11
20-10-2018
Petrolul Ologeni
JUNIORI B (2002) Etapa 10
13-10-2018
CSO Plopeni
JUNIORI B (2002) Etapa 9
06-10-2018
CSO Plopeni
Observatii: Nu se dispută.
JUNIORI B (2002) Etapa 8
29-09-2018
CSO Tricolorul Breaza
JUNIORI B (2002) Etapa 7
22-09-2018
CSO Plopeni
JUNIORI B (2002) Etapa 6
15-09-2019
Luceafărul Drajna
JUNIORI B (2002) Etapa 5
17-10-2018
CSO Plopeni
JUNIORI B (2002) Etapa 4
08-09-2018
AS Starchiojd
JUNIORI B (2002) Etapa 3
05-09-2018
CSO Plopeni
JUNIORI B (2002) Etapa 1
29-08-2018
CSO Plopeni
JUNIORI E (2008) Etapa 15
15-11-2018
ACS Petrolul 52 Ploieşti
JUNIORI E (2008) Etapa 14
09-11-2018
CSO Plopeni
JUNIORI E (2008) Etapa 13
02-11-2018
CSO Tricolorul Breaza
JUNIORI E (2008) Etapa 12
30-10-2018
CSO Plopeni
JUNIORI E (2008) Etapa 11
05-11-2018
ACS Școala de Fotbal AC Toader Ploiești
JUNIORI E (2008) Etapa 10
26-10-2018
CSO Plopeni
JUNIORI E (2008) Etapa 9
19-10-2018
CSM Ploieşti
JUNIORI E (2008) Etapa 8
12-10-2018
AS Viking Pruszynski Ploiești
JUNIORI E (2008) Etapa 7
08-10-2018
CSO Plopeni
JUNIORI E (2008) Etapa 6
28-09-2018
Petrosport Ploieşti
JUNIORI E (2008) Etapa 5
21-09-2018
CSO Plopeni
JUNIORI E (2008) Etapa 4
15-09-2018
Petrolul 95 Ploieşti 2
JUNIORI E (2008) Etapa 3
27-11-2018
CSO Plopeni
JUNIORI E (2008) Etapa 2
13-11-2018
Petrolul 95 Ploieşti
JUNIORI E (2008) Etapa 1
31-08-2018
CSO Plopeni
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe