Informari si comunicate
03-05-2017
21-03-2017
În atenţia echipelor de juniori

Precizări privind returul sezonului 2016-2017

detalii...
21-03-2017
O nouă școală de arbitri

Primul modul este programat joi, 23 martie, la "Sala 200" de la Casa Sindicatelor.

detalii...
21-03-2017
07-03-2017
Curs pentru obţinerea Licenţei C UEFA

Cursurile se vor desfăşura în colaborare cu Şcoala Federală de Antrenori.

detalii...
18-02-2017
NOU!!!! RELUAREA ACTIVITATII 2017

Reluarea activități în ceea ce constă ședințele săptămânale ale arbitrilor

detalii...
17-01-2017
Şedinţa Biroului Executiv

Adunarea Generală Extraordinară de Alegeri se va desfăşura în data de 24 februarie 2017, ora 14.00, la Complex President - Bucov.

detalii...
15-01-2017
NOU!!! În atenția echipelor

Pregătiri pentru startul returului sezonului 2016-2017

detalii...
25-12-2016
NOU!!!! CURS DE INSTRUIRE IARNA 2017

n atenția arbitrilor din loturile județene Cursurile de instruire (iarnă) pentru Loturile de arbitri vor avea loc după cum urmează:

detalii...
19-12-2016
Update: Petrosport Ploiesti a castigat Cupa Moş Crăciun

Astazi, în Sala Sporturilor "Olimpia" din Ploiesti, s-a încheiat ediția a XXIV-a a Cupei Mos Craciun. Petrosport Ploiești este noua campioană!

detalii...
toate comunicatele

AFC Băneşti-Urleta


AFC Băneşti-Urleta

Localitatea Băneşti

Informatii generale
Anul infiintarii 2012
Culori galben-albastru
Teren CS / Bănești
Sponsori Primăria și Consiliul Local Bănești, SC CAST SRL
Adresa str. Drumul Mare, com. Bănești
Tel/Fax 0244348212
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte Covrig Aurelian
Secretar
Vicepresedinte Dinescu Vasile
Organizator de competitii Serban Gheorghe
Antrenor Visan Marius
Antrenor secund Dumitrescu Claudiu
Antrenor copii Dinu Alin
Medic Dinu Afrodita
LIGA A PRAHOVA - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 ACS Petrolul 52 Ploieşti 28 23 5 0 118-11 74p +32
2CS Blejoi28212592-3165p+23
3 AFC Băneşti-Urleta 28 19 3 6 86-29 60p +18
4CS Păuleşti28158588-3753p+11
5 CSO Plopeni 28 15 5 8 83-51 50p +8
6Petrolul Băicoi28127942-3143p+1
7 CSO Teleajenul Vălenii de Munte 28 12 7 9 57-56 43p +1
8Avântul Măneciu281411346-5443p+1
9 CS Cornu 27 12 5 10 48-48 41p +2
10CS Măneşti 2013 Coada Izvorului28971250-7934p-8
11 AFC Brebu 28 9 6 13 48-62 33p -9
12CSO Tricolorul Breaza28941535-6431p-11
13 CS Ceptura 28 9 2 17 63-88 29p -13
14AS Tufeni Băicoi27441937-9516p-26
15 Unirea Urlaţi 28 3 2 23 23-99 11p -31
16Unirea Cocorăştii Colţ28142332-1137p-35
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Albină Constantin Alexandru 19-10-1997 52168 B
2 Albu Traian Laurenţiu 05-07-1980 34778
3 Alexe Anghel Rareş 05-03-1997 56720
4 Antal Alexandru Gheorghe 19-06-1991 54254
5 Ariciu Silviu Iulian 08-05-1988 42516
6 Bica Eduard 26-05-1990 43697
7 Botoșneanu Andrei Daniel 15-09-1987 42661
8 Burchi Ion 03-10-1972 E5265
9 Burloiu Radu Ioan 02-05-1992 45932
10 Cazan Daniel Marius 05-07-1989 44878
11 Cojocaru Ionel Romică 13-11-1988 6321
12 Crăciun Ionuţ Alexandru 16-08-1995 48086
13 Dobrinoiu Cosmin 477
14 Dudău Cătălin Gabriel 14-11-1992 47135
15 Filote Mihai Laurenţiu 06-02-1989 42431
16 Gânju Octavian Constantin 12-06-1988 40749
17 Grigoraş Sergiu Costin 21-05-1993 51412
18 Iancu Marius Andrei 21-08-1984 42340
19 Ilioiu Bogdan Gabriel 06-09-1985 41591
20 Iscru Marian Vlăduţ 16-08-1996 52195
21 Istrate Florin Ciprian 01-03-1989 1659
22 Lepădatu Ştefan Andrei 29-12-1988 46856
23 Lungu Daniel Marian 05-06-1990 45293
24 Marin Daniel Gabriel 03-10-2000 56901
25 Matache Ştefan 23-09-1996 52140
26 Neagu Alexandru Ştefan 08-08-1987 45799; 4594
27 Negreanu Mugurel Constantin 14-01-1983 6818
28 Nichifor Marian 10-07-1989 52090; 4585 (FRF)
29 Olteanu Bogdan 11-04-1989 43400
30 Petrea Robert 13-01-1996 35745
31 Petrescu Marian Alexandru 29-01-1992 45556
32 Popa Alexandru Constantin 15-10-1990 41796
33 Radu Georgel 03-04-1983 49061
34 Roșu Andrei Florentin 27-11-1996 52139
35 Soreanu Andrei 02-10-1990 55035
36 Stan Paul Andrei 08-03-1998 51625
37 Stroescu Teodor Dan 11-03-1992 2048
38 Stăncescu Adrian 01-09-1988 40973
39 Tandalache Vasile Aurel 27-07-1996 53190
40 Tomescu Alexandru Cristian 27-04-1997 22755
41 Turcu Marian 03-01-1994 1748
42 Veselu Alexandru Andrei 06-05-1991 53958
43 Vișan Marius Florian 20-03-1979 2468; 36636
44 Ştefan Andrei George 25-09-1986 482
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA A PRAHOVA Etapa 28
24-05-2017
CS Cornu
LIGA A PRAHOVA Etapa 27
20-05-2017
AFC Băneşti-Urleta
LIGA A PRAHOVA Etapa 26
13-05-2017
ACS Petrolul 52 Ploieşti
Pauza: 2-3
LIGA A PRAHOVA Etapa 25
07-05-2017
AFC Băneşti-Urleta
LIGA A PRAHOVA Etapa 24
29-04-2017
CS Ceptura
Pauza: 3-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 23
22-04-2017
AFC Băneşti-Urleta
Pauza: 0-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 22
14-04-2017
Petrolul Băicoi
Pauza: 1-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 21
08-04-2017
AFC Băneşti-Urleta
Pauza: 0-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 20
01-04-2017
CS Blejoi
LIGA A PRAHOVA Etapa 19
26-03-2017
AFC Băneşti-Urleta
LIGA A PRAHOVA Etapa 18
18-03-2017
CS Păuleşti
LIGA A PRAHOVA Etapa 17
11-03-2017
AFC Băneşti-Urleta
LIGA A PRAHOVA Etapa 16
04-03-2017
CSO Plopeni
Pauza: 0-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 15
26-11-2016
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
Pauza: 3-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 14
20-11-2016
AFC Băneşti-Urleta
Pauza: 0-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 13
12-11-2016
AFC Băneşti-Urleta
LIGA A PRAHOVA Etapa 12
05-11-2016
CSO Tricolorul Breaza
Pauza: 0-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 11
29-10-2016
AFC Băneşti-Urleta
LIGA A PRAHOVA Etapa 10
22-10-2016
Unirea Cocorăştii Colţ
LIGA A PRAHOVA Etapa 9
16-10-2016
AFC Băneşti-Urleta
Pauza: 1-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 8
08-10-2016
Unirea Urlaţi
Observatii: Echipa oaspete nu s-a prezentat la joc. Rezultat omologat de către Comisia de Competiţii şi Disciplină.
LIGA A PRAHOVA Etapa 7
01-10-2016
AFC Băneşti-Urleta
Pauza: 1-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 6
24-09-2016
AFC Brebu
Pauza: 2-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 5
18-10-2016
AFC Băneşti-Urleta
Pauza: 1-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 4
10-09-2016
AS Tufeni Băicoi
Pauza: 3-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 3
04-09-2016
AFC Băneşti-Urleta
Pauza: 1-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 2
27-08-2016
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
Pauza: 3-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 1
20-08-2016
AFC Băneşti-Urleta
Pauza: 1-1
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 20
14-05-2017
CS Păuleşti
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 19
06-05-2017
AFC Băneşti-Urleta
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 18
29-04-2017
AS Tufeni Băicoi
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 17
27-04-2017
AFC Băneşti-Urleta
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 16
25-04-2017
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 15
22-04-2017
AFC Băneşti-Urleta
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 13
18-04-2017
AFC Băneşti-Urleta
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 12
12-04-2017
Tinereţea Izvoarele
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 11
08-04-2017
AFC Băneşti-Urleta
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 10
01-04-2017
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 9
25-03-2017
CS Păuleşti
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 8
18-03-2017
AFC Băneşti-Urleta
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 7
22-10-2016
AFC Băneşti-Urleta
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 6
15-10-2016
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 5
08-10-2016
AFC Băneşti-Urleta
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 4
01-10-2016
AFC Băneşti-Urleta
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 1
10-09-2016
AS Tufeni Băicoi
CUPA ROMÂNIEI, FAZA JUDETEANĀ, 16-imi Etapa 1
03-12-2016
AFC Băneşti-Urleta
CUPA ROMÂNIEI, FAZA JUDEŢEANĂ, optimi de finală Etapa 1
05-04-2017
AFC Băneşti-Urleta
CUPA ROMÂNIEI, FAZA JUDETEANA, sferturi de finala Etapa 1
26-04-2017
AFC Băneşti-Urleta
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe