Informari si comunicate
02-08-2017
În atenţia echipelor

Programul primului tur al Cupei României

detalii...
24-07-2017
Înscrieri în campionatul de juniori

Ultima zi de înscriere: 9 august

detalii...
22-06-2017
Start sezon 2017-2018

Şedinţele cu delegaţii

detalii...
19-06-2017
Loturile echipelor angrenate în jocurile de baraj

Echipele CS Valea Doftanei, Tinereţea Izvoarele şi CS Scorţeni Bordeni au promovat în SuperLiga B Prahova

detalii...
14-06-2017
In atenţia echipei AS Strejnic

Comunicat Comisia de Disciplină

detalii...
14-06-2017
În atenţia echipelor cu datorii

nştiinţare Comisia de Disciplină

detalii...
14-06-2017
În atenţia membrilor afiliaţi

14 iulie, ultima zi de înscriere

detalii...
03-05-2017
21-03-2017
În atenţia echipelor de juniori

Precizări privind returul sezonului 2016-2017

detalii...
21-03-2017
O nouă școală de arbitri

Primul modul este programat joi, 23 martie, la "Sala 200" de la Casa Sindicatelor.

detalii...
toate comunicatele

ACS Petrolul 52 Ploieşti

Localitatea Ploieşti

Staff-ul echipei
Presedinte Vlad Cristian
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor Grigore Octavian
LIGA A PRAHOVA - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 ACS Petrolul 52 Ploieşti 30 25 5 0 125-11 80p +35
2CS Blejoi30223596-3269p+24
3 AFC Băneşti-Urleta 30 21 3 6 98-30 66p +21
4CS Păuleşti301785104-3959p+14
5 CSO Plopeni 30 15 6 9 84-56 51p +6
6CS Cornu301551062-5650p+5
7 Petrolul Băicoi 30 13 8 9 47-35 47p +2
8CSO Teleajenul Vălenii de Munte301281058-5844p-1
9 Avântul Măneciu 30 14 1 15 48-67 43p -2
10CS Măneşti 2013 Coada Izvorului30981353-8535p-10
11 CSO Tricolorul Breaza 30 9 6 15 36-65 33p -12
12AFC Brebu30961554-7033p-12
13 CS Ceptura 30 10 2 18 69-96 32p -13
14AS Tufeni Băicoi30542149-10819p-26
15 Unirea Urlaţi 30 3 2 25 24-107 11p -34
16Unirea Cocorăştii Colţ30152436-1288p-37
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Alecsandru Roberto Mihail 13-09-1996 47690
2 Anica Anghel Corneliu Costinel 27-01-1998 49100
3 Burlacu Cătălin Eugen 29-10-1999 53521
4 Butufei Vladimir Angelin 27-07-1989 2455; 42859
5 Catană Răzvan 14-05-1990 43379
6 Chiriţă Daniel 24-03-1974 1211, 6345
7 Chiş Claudiu Ionuţ 29-05-1992 13166
8 Constantinescu Antonio Ricardo 26-04-1993 43782
9 Dumitrescu Ilie Alexandru 10-04-1994 13208; 4965 (FRF)
10 Gheorghe Dragoş 24-06-1994 47707; 5641 (FRF)
11 Iancu Marian Ionuţ 21-02-1994 46801
12 Jipa Michel Cătălin 23-12-1994 46804; 5309 (FRF)
13 Marinică Ionuț 10-07-1994 46705; 3547
14 Niţescu Tiberiu George 03-01-1998 52293
15 Năstase Bogdan Ştefan 08-12-1992 45095
16 Olaru Alberto Nicolae 23-03-1998 56176
17 Popescu Nini Adrian 26-04-1994 850 (FRF), 46806 (AJF)
18 Prunescu Jean 06-06-1989 1562
19 Păun Georgian 24-10-1985 42204, L 2300
20 Stănescu Roland-Dedius 19-04-1990 13215
21 Tudor Claudiu Ionuţ 29-04-1985 37165 (AJF); 712 (FRF)
22 Vintilă Adrian Mihai 14-05-1994 47158
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe