Informari si comunicate
19-02-2019
Încep şedinţele arbitrilor

Pe 28 februarie este programată prima şedinţă a anului

detalii...
13-02-2019
Testarea fizica si teoretica a arbitrilor va avea loc in data de16.02.2019

Testarea fizica a arbitrilor va avea loc la Baza Noua Snagov, in data de 16.02.2019, incepand cu ora 9.

detalii...
24-01-2019
Precizari Testare Licenta C UEFA

Sambata, 26 ianuarie 2019 ora 9:00.

detalii...
21-01-2019
Încep cursurile pentru Licenţa C UEFA

Proba practică este programată sâmbătă, 26 ianuarie

detalii...
11-01-2019
Şedinţele cu delegaţii şi programul Cupei României

Turul al III-lea al Cupei României este programat pe 16-17 februarie. Programul jocurilor îl găsiţi în secţiunea Competiţii/Cupa României/Turul al III-lea.

detalii...
10-01-2019
Scoala pentru formarea arbitrilor 2019

In luna martie 2019 se va deschide o noua scoala pentru formarea arbitrilor.

detalii...
07-01-2019
Doliu în fotbalul prahovean

Observatorul Ion Albină a trecut în nefiinţă, la vârsta de 67 de ani.

detalii...
07-01-2019
Testarea fizica si teoretica 2019

In data de 16.02.2019 se vor sustine testarea fizica si testarea teoretica pentru toate categoriile de arbitri.

detalii...
25-12-2018
Sarbatori fericite!

Asociatia Judeteana de Fotbal Prahova va ureaza SARBATORI FERICITE!

detalii...
21-12-2018
Petrolul 95 a câștigat Cupa Moş Crăciun

Sâmbătă, 22 decembrie, la Sala Olimpia din Ploieşti se desfăşoară etapa finală a ediţiei din acest an a Cupei Moş Crăciun

detalii...
toate comunicatele

CS Ceptura

Localitatea Ceptura

Informatii generale
Culori roşu-albastru
Teren 1 Mai Refractare / Pleașa
Sponsori Primăria şi Consiliul Local Ceptura
Adresa com. Ceptura, jud. Prahova
Contact 0722801346
Staff-ul echipei
Presedinte Stanciu George Vasile
Secretar
Vicepresedinte Aldea Dumitru
Organizator de competitii Popa Ioan
Antrenor Pandrea Nicolae
Antrenor copii Pandrea Nicolae
LIGA A PRAHOVA - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 ACS Petrolul 52 Ploieşti 30 25 5 0 125-11 80p +35
2CS Blejoi30223596-3269p+24
3 AFC Băneşti-Urleta 30 21 3 6 98-30 66p +21
4CS Păuleşti301785104-3959p+14
5 CSO Plopeni 30 15 6 9 84-56 51p +6
6CS Cornu301551062-5650p+5
7 Petrolul Băicoi 30 13 8 9 47-35 47p +2
8CSO Teleajenul Vălenii de Munte301281058-5844p-1
9 Avântul Măneciu 30 14 1 15 48-67 43p -2
10CS Măneşti 2013 Coada Izvorului30981353-8535p-10
11 CSO Tricolorul Breaza 30 9 6 15 36-65 33p -12
12AFC Brebu30961554-7033p-12
13 CS Ceptura 30 10 2 18 69-96 32p -13
14AS Tufeni Băicoi30542149-10819p-26
15 Unirea Urlaţi 30 3 2 25 24-107 11p -34
16Unirea Cocorăştii Colţ30152436-1288p-37
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Arnăutu Cristian George 25-10-1988 46140
2 Bârsan Nicolae-laurenţiu 24-02-2000 58890
3 Brotac Marian Răzvan 18-11-1995 55322
4 Buga Emanuel David 21-02-2001 59769
5 Bălan Doru Florin 02-03-1988 45644
6 Bălaşa Alexandru Ion 08-08-1991 41500
7 Bălăceanu Cristian 45322
8 Caliţa Marius Remus 28-07-1980 038917
9 Cîrtoaje George Cătălin 10-10-1994 55584
10 Chiva Alin Florin 04-05-1998 58670
11 Costache Cătălin Mihai 27-10-1988 43450
12 Costache Dumitru Laurenţiu 26-05-1977 32178
13 Dan Marian 36531
14 David Mihăiţă Răzvan 26-01-1994 53990
15 Dinică Evelyn Cosmin 30-06-1990 40739
16 Dinică Marius 33067
17 Dinu Ionuţ Cătălin 28-04-1993 45215
18 Dobre Dario Gheorghe 24-10-1996 56721
19 Duţu Mihai Eugen 12-02-1990 43387
20 Fronescu Gabriel 14-08-1987 44045
21 Grigore Alexandru Ion 03-02-1987 44036
22 Iacob Cristian 30-01-1975 30070
23 Iancu Victor Daniel 20-09-1998 53310
24 Ilie Mihăiţă 30-07-1997 52131
25 Lascu Grigore Ciprian 02-06-1984 51309
26 Lascu Ionuţ 26-05-1987 43408
27 Lazăr Cornel 26041
28 Lazăr Cornel-Ciprian 05-10-1985 43010
29 Manea Ion 12-06-1985 45516
30 Matei Florin Nicolae 02-01-1980 39300
31 Metea Daniel Marius 06-08-1994 55323
32 Mărgărit Irinel Nicuşor 30-10-1989 44601
33 Neagu Andrei Cosmin 23-07-1998 52735
34 Nedelcu Iulian Mihai 26-08-1992 47063
35 Negrea Alexandru Ionuţ 22-01-1999 54830
36 Nicoară Gabriel Cristian 26-06-1983 45457
37 Năstase Constantin Gabriel 12-12-1993 45802
38 Orazov Dovletgeldi 15-03-1997 62514
39 Paraschiv Alin Mihai 01-05-1995 52565
40 Petre Nicolae 14-03-1980 54829
41 Popescu Nicolae Daniel 19-08-1988 44944
42 Popescu Teodor Marian 12-11-1992 47072
43 Popescu Virgil Constantin 13-01-1995 53264
44 Pura Ciprian 27-09-1969 54769
45 Radu George Theodor 06-06-1994 854; 47810
46 Radu Liviu Gabriel 19-12-1990 2706
47 Radu Răzvan Ionuţ 05-03-1990 45609
48 Roşu Claudiu Marius 02-05-1994 55832
49 Roşu Constantin Mădălin 19-05-1992 51419
50 Răileanu Andrei 42972
51 Sîrbu Adrian 29-12-1989 47557
52 Smeu Cristian Florin 06-06-2000 60278
53 Stroe Alexandru Mihai 06-11-1996 53263
54 Suditu Daniel 05-07-1975 30204
55 Tănase Bogdan Alexandru 13-10-1989 43226
56 Vlad Cristian-Nicolae 18-02-1977 30499
57 Vlaicu Bogdan 30-10-1983 43153
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA A PRAHOVA Etapa 15
24-11-2018
CS Ceptura
Pauza: 5-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 14
18-11-2018
AS Strejnic
Pauza: 1-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 13
10-11-2018
CS Ceptura
Pauza: 5-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 12
04-11-2018
CS Blejoi
Pauza: 0-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 11
28-10-2018
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
Pauza: 1-2
LIGA A PRAHOVA Etapa 10
20-10-2018
CS Ceptura
Pauza: 0-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 9
14-10-2018
Petrolul 95 Ploieşti
Pauza: 0-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 8
06-10-2018
CS Ceptura
Observatii: Nedisputat. Joc omologat de către Comisia de Competiții și Disciplină.
LIGA A PRAHOVA Etapa 7
30-09-2018
CSO Tricolorul Breaza
Pauza: 1-2
LIGA A PRAHOVA Etapa 6
23-09-2018
CS Ceptura
Pauza: 5-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 5
16-09-2018
Avântul Măneciu
LIGA A PRAHOVA Etapa 4
08-09-2018
CS Ceptura
Pauza: 6-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 3
02-09-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
Pauza: 1-2
LIGA A PRAHOVA Etapa 2
25-08-2018
CS Ceptura
Pauza: 4-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 1
19-08-2018
Petrolistul Boldeşti
Pauza: 0-3
JUNIORI B (2002) Etapa 13
03-11-2018
Petrolul Ologeni
JUNIORI B (2002) Etapa 12
27-10-2018
CS Ceptura
JUNIORI B (2002) Etapa 11
20-10-2018
Sportul Valea Călugărească
JUNIORI B (2002) Etapa 10
13-10-2018
CS Ceptura
JUNIORI B (2002) Etapa 9
06-10-2018
CSO Plopeni
Observatii: Nu se dispută.
JUNIORI B (2002) Etapa 7
22-09-2018
CSO Tricolorul Breaza
JUNIORI B (2002) Etapa 6
15-09-2019
CS Blejoi
JUNIORI B (2002) Etapa 5
12-09-2018
CS Ceptura
JUNIORI B (2002) Etapa 4
08-09-2018
AS Targşorul Vechi Stăncești
Observatii: Nedisputat.. Joc omologat de către Comisia de Competiții și Disciplină.
JUNIORI B (2002) Etapa 3
05-09-2018
CS Ceptura
Observatii: Echipa gazdă nu a asigurat asistența medicală. Joc omologat de către Comisia de Competiții.
JUNIORI B (2002) Etapa 1
29-08-2018
CS Ceptura
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe