Informari si comunicate
13-06-2018
În atenţia echipelor

Şedinţele cu delegaţii echipelor de seniori şi juniori

detalii...
23-05-2018
Sanctiunile Comisiei de Disciplina

In sedinta Comisiei de Disciplina din data de 23.05.2018 au fost luate urmatoarele hotarari:

detalii...
18-05-2018
Sancţiunile Comisiei de Disciplină şi Competiţii

In sedinta Comisiei de Disciplina din data de 18.05.2018 au fost luate urmatoarele hotarari:

detalii...
16-05-2018
Sancţiunile Comisiei de Disciplină şi Competiţii

In sedinta Comisiei de Disciplina din data de 16.05.2018 au fost luate urmatoarele hotarari:

detalii...
09-05-2018
Sancţiunile Comisiei de Disciplină şi Competiţii

In sedinta Comisiei de Disciplina din data de 09.05.2018 au fost luate urmatoarele hotarari:

detalii...
02-05-2018
Sancţiunile Comisiei de Disciplină şi Competiţii

In sedinta Comisiei de Disciplina din data de 02.05.2018 au fost luate urmatoarele hotarari:

detalii...
27-04-2018
27-04-2018
26-04-2018
Tragere la sorti Cupa Romaniei

Vineri, 27 aprilie, ora 11:00.

detalii...
24-04-2018
Reprogramare etapa a 23-a din Liga A Prahova

Etapa se va juca marți, 15 mai, de la ora 18.00

detalii...
toate comunicatele

CS Cornu

Localitatea Cornu

Informatii generale
Teren Cornu / Cornu
Contact Marinică: 0721705751, Diaconu: 0723833523
Staff-ul echipei
Presedinte Manta Ionel Dinu
Presedinte de onoare Manta Nicolae
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii Marinică Valentin
Antrenor Dinu Cătălin Mihai
LIGA A PRAHOVA - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 ACS Petrolul 52 Ploieşti 30 25 5 0 125-11 80p +35
2CS Blejoi30223596-3269p+24
3 AFC Băneşti-Urleta 30 21 3 6 98-30 66p +21
4CS Păuleşti301785104-3959p+14
5 CSO Plopeni 30 15 6 9 84-56 51p +6
6CS Cornu301551062-5650p+5
7 Petrolul Băicoi 30 13 8 9 47-35 47p +2
8CSO Teleajenul Vălenii de Munte301281058-5844p-1
9 Avântul Măneciu 30 14 1 15 48-67 43p -2
10CS Măneşti 2013 Coada Izvorului30981353-8535p-10
11 CSO Tricolorul Breaza 30 9 6 15 36-65 33p -12
12AFC Brebu30961554-7033p-12
13 CS Ceptura 30 10 2 18 69-96 32p -13
14AS Tufeni Băicoi30542149-10819p-26
15 Unirea Urlaţi 30 3 2 25 24-107 11p -34
16Unirea Cocorăştii Colţ30152436-1288p-37
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Apostol Gheorghe Tiberiu 14-03-1997 57690
2 Băcioiu George Andrei 30-11-1993 1209 (FRF); 53186
3 Cîrstei Tiberius Andrei 02-05-1987 43398
4 Copilu Nicuşor Ciprian 28-05-1987 39139
5 Cortan Janos Robert 10-06-1996 17733
6 Diaconu Bogdan Gheorghe 19-01-1981 38573
7 Diaconu Ionuţ Mădălin 16-07-1998 54387
8 Dinicu Petre Dragoş 25-06-1993 51544
9 Dragnea Sorin Nicusor 14-10-1992 13460
10 Dumitru Radu Sebastian 13-06-2000 58136
11 Duţă Gabriel Gheorghe 1991 55041
12 Ene Gelu Marius 26-05-1982 604
13 Gavrilă Cristian Alberto 05-11-1994 55149
14 Gheorghe Iosif 06-08-1995 51594
15 Gheorghe Valentin 20-01-1995 14371
16 Ghica Mihail Octavian 28-07-1998 33390
17 Graţie Radu 46096
18 Hornea Laurenţiu 08-09-1980 38815
19 Iacob Nicolae 18-05-1990 46134
20 Irimescu Ion Marius 16-10-1975 2459; 36158
21 Jantea Constantin 1984 39846
22 Jinga Alexandru Cătălin 27-02-1997 52810
23 Kayode Oladapo Adeniyi 30-09-1992 5775
24 Manolescu Răzvan Florin 12-08-1994 15753
25 Mihalcea Narcis-Gabriel 01-02-1986 38905
26 Militaru Andrei 12-10-1995 53920
27 Munteanu Tudor 29-08-1996 57020
28 Mustafa Marius Gheorghe 07-06-1995 20535
29 Năstase Valentin Ioan 10-04-1990 43698
30 Oae Vasile Adrian 13-04-1992 46956; 488 (FRF)
31 Oaie Alexandru Ștefan 20-12-1995 51200
32 Olariu Alexandru 18206
33 Oprea Marius Alexandru 18-04-1998 57222 - B
34 Paven Marco David 03-07-1995 33445
35 Pîrvan Ionuț Dragoş 25-06-1986 41811
36 Plopeanu Mihai Dragoş 09-11-1988 2334
37 Preda Vasile 20-03-1996 27019
38 Prodan Florin 23-03-1995 5170 (FRF); 52340
39 Simion Marius Daniel 14-11-1998 58143
40 Sintulescu Dragos George 04-05-1993 14301/a
41 Stoica Andrei 1991 49016
42 Susai Cornel 19821
43 Teodorescu Bogdan Mihai 06-03-1998 56354
44 Toader Eugen Mihai 23-12-2002 60721
45 Tudor Marius 17-06-1995 17492
46 Ungureanu Alin Constantin 04-06-1995 15681
47 Ungureanu Marian 04554
48 Vălică Alin Mădălin 10-12-1993 21687
49 Zamfir Gabriel Alexandru 29-01-1987 2392
50 Şerbu Ciprian Nicolae 11-08-1997 57696
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA A PRAHOVA Etapa 30
09-06-2018
CS Cornu
LIGA A PRAHOVA Etapa 29
02-06-2018
CS Ceptura
LIGA A PRAHOVA Etapa 28
27-05-2018
CS Cornu
LIGA A PRAHOVA Etapa 27
22-05-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
LIGA A PRAHOVA Etapa 26
19-05-2018
CS Cornu
LIGA A PRAHOVA Etapa 25
12-05-2018
CSO Plopeni
LIGA A PRAHOVA Etapa 24
05-05-2018
Unirea Teleajen Ploiesti
LIGA A PRAHOVA Etapa 23
15-05-2018
CS Cornu
LIGA A PRAHOVA Etapa 22
21-04-2018
Unirea Urlaţi
LIGA A PRAHOVA Etapa 21
15-04-2018
CS Cornu
LIGA A PRAHOVA Etapa 20
06-04-2018
Petrolul 95 Ploieşti
LIGA A PRAHOVA Etapa 19
31-03-2018
CS Cornu
LIGA A PRAHOVA Etapa 18
03-04-2018
CSO Tricolorul Breaza
LIGA A PRAHOVA Etapa 17
18-03-2018
CS Cornu
Pauza: 2-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 16
11-03-2018
Petrolistul Boldeşti
Pauza: 1-3
LIGA A PRAHOVA Etapa 15
26-11-2017
AFC Băneşti-Urleta
Pauza: 1-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 14
19-11-2017
CS Cornu
LIGA A PRAHOVA Etapa 13
12-11-2017
Avântul Măneciu
Pauza: 0-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 12
04-11-2017
CS Cornu
Pauza: 0-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 11
29-10-2017
CS Blejoi
Pauza: 0-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 10
20-10-2017
CS Cornu
Pauza: 0-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 9
14-10-2017
CS Cornu
LIGA A PRAHOVA Etapa 8
08-10-2017
AFC Brebu
LIGA A PRAHOVA Etapa 7
27-09-2017
CS Cornu
Pauza: 1-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 6
24-09-2017
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
Pauza: 1-2
LIGA A PRAHOVA Etapa 5
17-09-2017
CS Cornu
Pauza: 0-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 4
10-09-2017
CSO Măgura Slănic
Pauza: 2-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 3
02-09-2017
CS Cornu
Pauza: 1-2
LIGA A PRAHOVA Etapa 2
27-08-2017
CS Păuleşti
Pauza: 0-2
LIGA A PRAHOVA Etapa 1
18-08-2017
CS Cornu
Pauza: 1-0
JUNIORI B Etapa 22
09-06-2018
CS Cornu
JUNIORI B Etapa 21
26-05-2018
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
JUNIORI B Etapa 20
19-05-2018
CS Cornu
JUNIORI B Etapa 19
12-05-2018
Progresul Bucov
Observatii: Nedisputat, echipa oaspete a refuzat să intre pe teren. Joc omologat de către Comisia de Competiţii şi Disciplină.
JUNIORI B Etapa 18
05-05-2018
CS Cornu
JUNIORI B Etapa 17
28-04-2018
Avântul Iordăcheanu
JUNIORI B Etapa 16
21-04-2018
CS Cornu
JUNIORI B Etapa 15
14-04-2018
AFC Brebu
JUNIORI B Etapa 14
31-03-2018
CS Cornu
JUNIORI B Etapa 13
05-04-2018
CS Cornu
JUNIORI B Etapa 12
17-03-2018
Olimpia Comarnic
JUNIORI B Etapa 11
11-11-2017
Sportul Valea Călugărească
JUNIORI B Etapa 10
04-11-2017
CS Cornu
JUNIORI B Etapa 9
28-10-2017
ACS Băicoi
JUNIORI B Etapa 8
21-10-2017
CS Cornu
JUNIORI B Etapa 7
14-10-2017
Luceafărul Drajna
JUNIORI B Etapa 6
18-11-2017
CS Cornu
JUNIORI B Etapa 5
30-09-2017
CS Blejoi
JUNIORI B Etapa 4
23-09-2017
CS Cornu
JUNIORI B Etapa 3
16-09-2017
Viitorul Fortuna 2015 Breaza
JUNIORI B Etapa 2
09-09-2017
CS Ceptura
JUNIORI B Etapa 1
02-09-2017
CS Cornu
Observatii: Se disputa la Cornu.
CUPA ROMÂNIEI, Turul al VI-lea Etapa 1
27-03-2018
CS Cornu
CUPA ROMÂNIEI, OPTIMI DE FINALĂ Etapa 1
18-04-2018
CSO Tricolorul Breaza
, Dupa prelungiri: 0-1
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe