Informari si comunicate
22-06-2017
Start sezon 2017-2018

Şedinţele cu delegaţii

detalii...
19-06-2017
Loturile echipelor angrenate în jocurile de baraj

Echipele CS Valea Doftanei, Tinereţea Izvoarele şi CS Scorţeni Bordeni au promovat în SuperLiga B Prahova

detalii...
14-06-2017
In atenţia echipei AS Strejnic

Comunicat Comisia de Disciplină

detalii...
14-06-2017
În atenţia echipelor cu datorii

nştiinţare Comisia de Disciplină

detalii...
14-06-2017
În atenţia membrilor afiliaţi

14 iulie, ultima zi de înscriere

detalii...
03-05-2017
21-03-2017
În atenţia echipelor de juniori

Precizări privind returul sezonului 2016-2017

detalii...
21-03-2017
O nouă școală de arbitri

Primul modul este programat joi, 23 martie, la "Sala 200" de la Casa Sindicatelor.

detalii...
21-03-2017
07-03-2017
Curs pentru obţinerea Licenţei C UEFA

Cursurile se vor desfăşura în colaborare cu Şcoala Federală de Antrenori.

detalii...
toate comunicatele

CS Măneşti 2013 Coada Izvorului

Localitatea Coada Izvorului

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA A PRAHOVA - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 ACS Petrolul 52 Ploieşti 30 25 5 0 125-11 80p +35
2CS Blejoi30223596-3269p+24
3 AFC Băneşti-Urleta 30 21 3 6 98-30 66p +21
4CS Păuleşti301785104-3959p+14
5 CSO Plopeni 30 15 6 9 84-56 51p +6
6CS Cornu301551062-5650p+5
7 Petrolul Băicoi 30 13 8 9 47-35 47p +2
8CSO Teleajenul Vălenii de Munte301281058-5844p-1
9 Avântul Măneciu 30 14 1 15 48-67 43p -2
10CS Măneşti 2013 Coada Izvorului30981353-8535p-10
11 CSO Tricolorul Breaza 30 9 6 15 36-65 33p -12
12AFC Brebu30961554-7033p-12
13 CS Ceptura 30 10 2 18 69-96 32p -13
14AS Tufeni Băicoi30542149-10819p-26
15 Unirea Urlaţi 30 3 2 25 24-107 11p -34
16Unirea Cocorăştii Colţ30152436-1288p-37
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Andronache Ion Marius 06-01-1993 60019
2 Anghel Marius 10-04-1985 45848
3 Dinu Robert Marian 13-07-2002 60415
4 Dumitraşcu Ciprian Andrei 07-08-1991 56365
5 Dumitraşcu Constantin Gabriel 07-11-2000 57303
6 Durlea Giorgian Cristian 14-12-1994 32215
7 Ivan Constantin Irinel 28-10-1994 51197
8 Ivan Mircea George 06-03-1988 1221
9 Ivan Sergiu Ionel 30-12-1990 49219; 4714 (FRF)
10 Lăţea Giorgian Gabriel 07-11-1992 58692
11 Năstăsia Marian Răzvan 04-08-2000 60377
12 Procopianu Ionuţ Georgian 18-06-1992 53512
13 Simion Gheorghe 18-12-1992 56247
14 Ungureanu Fabian Mihail 13-05-1990 46155
15 Vanghele Traian 24-02-1985 56075
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA A PRAHOVA Etapa 30
03-06-2017
ACS Petrolul 52 Ploieşti
Pauza: 0-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 29
28-05-2017
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
Pauza: 2-2
LIGA A PRAHOVA Etapa 28
24-05-2017
CS Ceptura
Pauza: 2-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 27
20-05-2017
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
Pauza: 1-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 26
13-05-2017
Petrolul Băicoi
Pauza: 0-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 25
06-05-2017
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
Pauza: 1-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 24
29-04-2017
CS Blejoi
Pauza: 0-2
LIGA A PRAHOVA Etapa 23
23-04-2017
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
Pauza: 0-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 22
14-04-2017
CS Păuleşti
Pauza: 0-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 21
08-04-2017
CS Cornu
Pauza: 2-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 20
31-03-2017
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
Pauza: 1-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 19
25-03-2017
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
LIGA A PRAHOVA Etapa 18
19-03-2017
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
Pauza: 0-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 17
11-03-2017
AFC Băneşti-Urleta
LIGA A PRAHOVA Etapa 16
04-03-2017
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
Pauza: 2-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 15
26-11-2016
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
LIGA A PRAHOVA Etapa 14
19-11-2016
Unirea Cocorăştii Colţ
Pauza: 1-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 13
13-11-2016
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
Pauza: 2-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 12
05-11-2016
Unirea Urlaţi
Pauza: 0-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 11
29-10-2016
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
LIGA A PRAHOVA Etapa 10
22-10-2016
AFC Brebu
LIGA A PRAHOVA Etapa 9
15-10-2016
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
Pauza: 2-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 8
08-10-2016
AS Tufeni Băicoi
Pauza: 1-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 7
02-10-2016
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
Pauza: 3-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 6
25-09-2016
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
Pauza: 1-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 5
18-10-2016
CSO Plopeni
Pauza: 2-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 4
10-09-2016
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
Pauza: 2-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 3
03-09-2016
Avântul Măneciu
Pauza: 1-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 2
27-08-2016
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
Pauza: 3-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 1
20-08-2016
CSO Tricolorul Breaza
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 22
27-05-2017
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 21
20-05-2017
AFC Băneşti-Urleta
Observatii: Echipa gazdă nu a asigurat asistenţa medicală. Joc omologat de către Comisia de Competiţii şi Disciplină.
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 20
13-05-2017
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 19
06-05-2017
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
Observatii: Joc omologat de către Comisia de Competiții și Disciplină, pe teren: 0-4.
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 18
29-04-2017
Tinereţea Izvoarele
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 17
27-04-2017
AS Tufeni Băicoi
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 16
25-04-2017
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 15
22-04-2017
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 14
20-04-2017
CS Păuleşti
Observatii: Nedisputat. Joc omologat de catre Comisia de Competitii si Disciplina.
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 13
18-04-2017
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 12
12-04-2017
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 11
08-04-2017
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 10
01-04-2017
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 9
25-03-2017
AS Tufeni Băicoi
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 8
18-03-2017
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 7
22-10-2016
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 6
29-10-2016
CS Păuleşti
Observatii: Echipa oaspete nu s-a prezentat la joc.
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 5
08-10-2016
AFC Băneşti-Urleta
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 2
17-09-2016
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 1
10-09-2016
Tinereţea Izvoarele
CUPA ROMÂNIEI, FAZA JUDETEANĀ, 16-imi Etapa 1
04-12-2016
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
CUPA ROMÂNIEI, FAZA JUDEŢEANĂ, optimi de finală Etapa 1
05-04-2017
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
CUPA ROMÂNIEI, FAZA JUDETEANA, sferturi de finala Etapa 1
26-04-2017
CS Păuleşti
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe