Informari si comunicate
13-06-2018
În atenţia echipelor

Şedinţele cu delegaţii echipelor de seniori şi juniori

detalii...
23-05-2018
Sanctiunile Comisiei de Disciplina

In sedinta Comisiei de Disciplina din data de 23.05.2018 au fost luate urmatoarele hotarari:

detalii...
18-05-2018
Sancţiunile Comisiei de Disciplină şi Competiţii

In sedinta Comisiei de Disciplina din data de 18.05.2018 au fost luate urmatoarele hotarari:

detalii...
16-05-2018
Sancţiunile Comisiei de Disciplină şi Competiţii

In sedinta Comisiei de Disciplina din data de 16.05.2018 au fost luate urmatoarele hotarari:

detalii...
09-05-2018
Sancţiunile Comisiei de Disciplină şi Competiţii

In sedinta Comisiei de Disciplina din data de 09.05.2018 au fost luate urmatoarele hotarari:

detalii...
02-05-2018
Sancţiunile Comisiei de Disciplină şi Competiţii

In sedinta Comisiei de Disciplina din data de 02.05.2018 au fost luate urmatoarele hotarari:

detalii...
27-04-2018
27-04-2018
26-04-2018
Tragere la sorti Cupa Romaniei

Vineri, 27 aprilie, ora 11:00.

detalii...
24-04-2018
Reprogramare etapa a 23-a din Liga A Prahova

Etapa se va juca marți, 15 mai, de la ora 18.00

detalii...
toate comunicatele

CS Păuleşti

Localitatea Păuleşti

Informatii generale
Anul infiintarii 1989
Culori alb-albastru
Teren CS / Păuleşti
Sponsori Primăria, Consiliul Local
Adresa Com. Păulești, str, Principală, nr. 535
Contact 0745.188.935
Staff-ul echipei
Presedinte Dinescu Marian
Presedinte de onoare Tudor Sandu
Secretar
Vicepresedinte Banu Cristinel
Organizator de competitii Iancu Daniel
Antrenor Mărgărit Iulius
Antrenor secund Banu Adrian
Antrenor copii Dinescu Marian
Medic MediURG
LIGA A PRAHOVA - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 ACS Petrolul 52 Ploieşti 30 25 5 0 125-11 80p +35
2CS Blejoi30223596-3269p+24
3 AFC Băneşti-Urleta 30 21 3 6 98-30 66p +21
4CS Păuleşti301785104-3959p+14
5 CSO Plopeni 30 15 6 9 84-56 51p +6
6CS Cornu301551062-5650p+5
7 Petrolul Băicoi 30 13 8 9 47-35 47p +2
8CSO Teleajenul Vălenii de Munte301281058-5844p-1
9 Avântul Măneciu 30 14 1 15 48-67 43p -2
10CS Măneşti 2013 Coada Izvorului30981353-8535p-10
11 CSO Tricolorul Breaza 30 9 6 15 36-65 33p -12
12AFC Brebu30961554-7033p-12
13 CS Ceptura 30 10 2 18 69-96 32p -13
14AS Tufeni Băicoi30542149-10819p-26
15 Unirea Urlaţi 30 3 2 25 24-107 11p -34
16Unirea Cocorăştii Colţ30152436-1288p-37
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Butufei Vladimir Angelin 27-07-1989 2455; 42859
2 Buzilă Cătălin Ionuţ 02-08-1994 54074
3 Bărăgan Gheorghe 02-07-1979 34890
4 Ciobanu Andrei Dan 20-09-1988 50018
5 Cocoş Florin - Mihail 16-09-1997 51788
6 Conac Ion Marian 24-12-1985 44123
7 Damian Marian Adelin 17-06-2000 54874
8 Degeanu Roberto Eugen 08-06-1993 42985
9 Dumitru Laurentiu Alexandru 24-05-1983 135
10 Țînțaru Nicolae Narcis 16-11-1998 51465
11 Herea Ionut 30-10-1995 51352
12 Ion Mihai Alexandru 28-01-1997 47686
13 Ioniţă Iulian 04-12-1991 42494
14 Isar Cosmin Florin 13-06-1999 56746
15 Licsandru Bogdan Florin 12-06-1995 47822
16 Lișiță Dragoș 26-11-1994 54711
17 Loga Constantin Andrei 10-12-1984 2807
18 Lungu Robert Paul 11-03-1985 37820
19 Neacşu Ciprian Nicolae 30-10-1985 43255
20 Neagu Ionuţ 03-09-1985 37935; 2458
21 Pantilimonescu Constantin 21-05-1988 42210
22 Postelnicu Ionuţ 43100
23 Pripu Florin 01-08-1980 4376
24 Radu Alexandru Ionuţ 09-05-1997 54463
25 Roşu Ionuţ
26 Sandu Andrei George 21-09-2000 56414
27 Stanciu Marian 11-11-1977 295;30173
28 Stoian Radu Andrei 04-01-1993 2622
29 Stoica Bogdan Florinel 03-03-1988 041409
30 Stoica Ionuţ Elvis 20-01-1992 42497
31 Toporan Georgel Ciprian 23-12-1978 34345
32 Zamfir Alexandru Georgian 10-07-1993 47631; 2471 (FRF)
33 Zapodeanu Cătălin Florian 06-04-1990 6541
34 Ţugui Marian Daniel 28-08-1996 51850
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA A PRAHOVA Etapa 30
10-06-2018
Unirea Urlaţi
Pauza: 0-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 29
03-06-2018
CS Păuleşti
Pauza: 1-2
LIGA A PRAHOVA Etapa 28
27-05-2018
Petrolul 95 Ploieşti
Observatii: Nedisputat. Joc omologat de către Comisia de Competiţii şi Disciplină.
LIGA A PRAHOVA Etapa 27
22-05-2018
CS Păuleşti
LIGA A PRAHOVA Etapa 26
20-05-2018
CSO Tricolorul Breaza
LIGA A PRAHOVA Etapa 25
12-05-2018
CS Păuleşti
LIGA A PRAHOVA Etapa 24
04-05-2018
CS Păuleşti
LIGA A PRAHOVA Etapa 23
15-05-2018
AFC Băneşti-Urleta
LIGA A PRAHOVA Etapa 22
22-04-2018
CS Păuleşti
LIGA A PRAHOVA Etapa 21
15-04-2018
Avântul Măneciu
LIGA A PRAHOVA Etapa 20
06-04-2018
CS Păuleşti
LIGA A PRAHOVA Etapa 19
01-04-2018
CS Blejoi
Pauza: 0-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 18
24-04-2018
CS Păuleşti
LIGA A PRAHOVA Etapa 17
18-03-2018
CS Cornu
Pauza: 2-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 16
10-03-2018
CS Păuleşti
Pauza: 1-3
LIGA A PRAHOVA Etapa 15
25-11-2017
CS Păuleşti
Pauza: 1-4
LIGA A PRAHOVA Etapa 14
19-11-2017
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
Pauza: 1-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 13
12-11-2017
CS Păuleşti
LIGA A PRAHOVA Etapa 12
05-11-2017
CSO Măgura Slănic
Pauza: 1-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 11
28-10-2017
CS Păuleşti
Pauza: 0-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 10
22-10-2017
Unirea Teleajen Ploiesti
Pauza: 3-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 9
15-10-2017
Petrolistul Boldeşti
Pauza: 1-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 8
07-10-2017
CS Păuleşti
Pauza: 0-2
LIGA A PRAHOVA Etapa 7
01-10-2017
CS Ceptura
Pauza: 2-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 6
24-09-2017
CS Păuleşti
Pauza: 0-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 5
17-09-2017
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
Pauza: 1-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 4
09-09-2017
CS Păuleşti
Pauza: 1-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 3
03-09-2017
CSO Plopeni
Pauza: 1-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 2
27-08-2017
CS Păuleşti
Pauza: 0-2
LIGA A PRAHOVA Etapa 1
20-08-2017
AFC Brebu
Pauza: 1-0
JUNIORI A Etapa 18
19-05-2018
AFC Băneşti-Urleta
JUNIORI A Etapa 16
05-05-2018
Progresul Drăgăneşti
JUNIORI A Etapa 15
28-04-2018
CS Păuleşti
JUNIORI A Etapa 14
21-04-2018
Petrolistul Boldeşti
JUNIORI A Etapa 13
14-04-2018
Unirea Urlaţi
JUNIORI A Etapa 12
31-03-2018
CS Păuleşti
JUNIORI A Etapa 11
24-03-2018
CSO Tricolorul Breaza
JUNIORI A Etapa 10
17-03-2018
CS Păuleşti
JUNIORI A Etapa 9
28-10-2017
CS Păuleşti
Observatii: Nedisputat. Joc omologat de catre Comisia de Competitii si Disciplina.
JUNIORI A Etapa 8
21-10-2017
CSO Măgura Slănic
JUNIORI A Etapa 7
14-10-2017
CS Păuleşti
JUNIORI A Etapa 6
07-10-2017
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
JUNIORI A Etapa 5
30-09-2017
CS Păuleşti
JUNIORI A Etapa 4
22-09-2017
CS Păuleşti
Observatii: Echipa oaspete a anuntat ca nu se prezinta la joc.
JUNIORI A Etapa 3
16-09-2017
CS Câmpina
JUNIORI A Etapa 2
09-09-2017
CS Păuleşti
JUNIORI A Etapa 1
02-09-2017
Avântul Măneciu
JUNIORI C, Seria a II-a Etapa 18
10-04-2018
CS Păuleşti
JUNIORI C, Seria a II-a Etapa 17
02-04-2018
FC Astra Ploieşti
JUNIORI C, Seria a II-a Etapa 16
16-03-2018
CS Păuleşti
JUNIORI C, Seria a II-a Etapa 15
10-03-2018
ACS Petrolul 52 Ploieşti 2
Observatii: Nedisputat, joc omologat de către Comisia de Competiții și Disciplină.
JUNIORI C, Seria a II-a Etapa 13
10-11-2017
CS Păuleşti
JUNIORI C, Seria a II-a Etapa 12
04-11-2017
CS Câmpina
JUNIORI C, Seria a II-a Etapa 11
28-10-2017
CS Păuleşti
JUNIORI C, Seria a II-a Etapa 10
21-10-2017
Unirea Tricolor Lipăneşti
JUNIORI C, Seria a II-a Etapa 9
14-10-2017
CSO Tricolorul Breaza
JUNIORI C, Seria a II-a Etapa 8
07-10-2017
CS Păuleşti
JUNIORI C, Seria a II-a Etapa 7
30-09-2017
Petrolul 95 Ploieşti
JUNIORI C, Seria a II-a Etapa 6
23-09-2017
CS Păuleşti
JUNIORI C, Seria a II-a Etapa 4
09-09-2017
ACS Băicoi
JUNIORI C, Seria a II-a Etapa 3
06-09-2017
CS Păuleşti
JUNIORI C, Seria a II-a Etapa 2
02-09-2017
Hagianu Mircea Junior Câmpina
JUNIORI C, Seria a II-a Etapa 1
30-08-2017
CS Păuleşti
CUPA ROMÂNIEI, Turul al VI-lea Etapa 1
27-03-2018
CS Păuleşti
JUNIORI C, Play-out juniori C, locurile 7-9 Etapa 10
16-06-2018
CS Păuleşti
JUNIORI C, Play-out juniori C, locurile 7-9 Etapa 9
09-06-2018
CSO Plopeni
JUNIORI C, Play-out juniori C, locurile 7-9 Etapa 8
02-06-2018
CS Păuleşti
JUNIORI C, Play-out juniori C, locurile 7-9 Etapa 7
26-05-2018
CS Brazi
JUNIORI C, Play-out juniori C, locurile 7-9 Etapa 6
19-05-2018
CS Păuleşti
JUNIORI C, Play-out juniori C, locurile 7-9 Etapa 5
12-05-2018
CS Câmpina
JUNIORI C, Play-out juniori C, locurile 7-9 Etapa 4
05-05-2018
CS Păuleşti
Observatii: Se disputa la Malaesti.
JUNIORI C, Play-out juniori C, locurile 7-9 Etapa 3
28-04-2018
Unirea Tricolor Lipăneşti
JUNIORI C, Play-out juniori C, locurile 7-9 Etapa 2
21-04-2018
CS Păuleşti
JUNIORI C, Play-out juniori C, locurile 7-9 Etapa 1
14-04-2018
Savi Sport Ploiești
CUPA ROMÂNIEI, OPTIMI DE FINALĂ Etapa 1
18-04-2018
CS Păuleşti
CUPA ROMÂNIEI, SFERTURI DE FINALĂ Etapa 1
09-05-2018
CS Păuleşti
CUPA ROMÂNIEI, SEMIFINALE Etapa 1
06-06-2018
CS Păuleşti
CUPA ROMÂNIEI, FINALA Etapa 1
16-06-2018
CS Blejoi
Observatii: Se dispută pe stadionul "Ilie Oană", din Ploieşti.
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe