Informari si comunicate
24-07-2017
Înscrieri în campionatul de juniori

Ultima zi de înscrire: 9 august

detalii...
22-06-2017
Start sezon 2017-2018

Şedinţele cu delegaţii

detalii...
19-06-2017
Loturile echipelor angrenate în jocurile de baraj

Echipele CS Valea Doftanei, Tinereţea Izvoarele şi CS Scorţeni Bordeni au promovat în SuperLiga B Prahova

detalii...
14-06-2017
In atenţia echipei AS Strejnic

Comunicat Comisia de Disciplină

detalii...
14-06-2017
În atenţia echipelor cu datorii

nştiinţare Comisia de Disciplină

detalii...
14-06-2017
În atenţia membrilor afiliaţi

14 iulie, ultima zi de înscriere

detalii...
03-05-2017
21-03-2017
În atenţia echipelor de juniori

Precizări privind returul sezonului 2016-2017

detalii...
21-03-2017
O nouă școală de arbitri

Primul modul este programat joi, 23 martie, la "Sala 200" de la Casa Sindicatelor.

detalii...
21-03-2017
toate comunicatele

Unirea Cocorăştii Colţ

Localitatea Colţ

Informatii generale
Teren Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA A PRAHOVA - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 ACS Petrolul 52 Ploieşti 30 25 5 0 125-11 80p +35
2CS Blejoi30223596-3269p+24
3 AFC Băneşti-Urleta 30 21 3 6 98-30 66p +21
4CS Păuleşti301785104-3959p+14
5 CSO Plopeni 30 15 6 9 84-56 51p +6
6CS Cornu301551062-5650p+5
7 Petrolul Băicoi 30 13 8 9 47-35 47p +2
8CSO Teleajenul Vălenii de Munte301281058-5844p-1
9 Avântul Măneciu 30 14 1 15 48-67 43p -2
10CS Măneşti 2013 Coada Izvorului30981353-8535p-10
11 CSO Tricolorul Breaza 30 9 6 15 36-65 33p -12
12AFC Brebu30961554-7033p-12
13 CS Ceptura 30 10 2 18 69-96 32p -13
14AS Tufeni Băicoi30542149-10819p-26
15 Unirea Urlaţi 30 3 2 25 24-107 11p -34
16Unirea Cocorăştii Colţ30152436-1288p-37
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Balaş Marius 19-07-1987 49959
2 Brulea Alin Costin 17-06-1997 52703
3 Bălan Doru Florin 02-03-1988 45644
4 Dinu Valentin 18-10-1978 37702
5 Dumitru Nicolae 27-04-1994 51208
6 Ionescu Florin Alexandru 03-04-1981 37389
7 Kiru Alexandru Valentin 28-02-1994 57629
8 Kiru Codrin Marius 11-02-1987 53156
9 Manea Costin Cătălin 25-12-1987 45498
10 Matei Georgian Marius 06-04-1978 35120
11 Matei Gheorghiţă 06-04-1992 47010
12 Mihai Adrian Răzvan 20-08-1989 41891
13 Neagu Gheorghiţă 19-02-1998 56989
14 Pandele Dragoş Ionuţ 22-02-1988 51421
15 Pandele Marian 21-08-1986 49085
16 Păun Ionuţ Cristian 20-10-1995 47680
17 Radu Alexandru 10-09-1989 43237
18 Scarlat Mihăiţă Nicolae 06-07-1995 53788
19 Simion Alin Alexandru 25-10-1990 49958
20 Simion Ionuţ Valentin 09-02-1994 58112
21 Stan Aurelian 13-07-1984 38020
22 Stanciu Mihai Alexandru 13-05-1998 55285
23 Stoica Ion Romică 24-11-1989 44174
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA A PRAHOVA Etapa 30
04-06-2017
Unirea Cocorăştii Colţ
Pauza: 5-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 29
28-05-2017
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
Pauza: 2-2
LIGA A PRAHOVA Etapa 28
24-05-2017
Unirea Cocorăştii Colţ
LIGA A PRAHOVA Etapa 27
21-05-2017
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
LIGA A PRAHOVA Etapa 26
14-05-2017
Unirea Cocorăştii Colţ
LIGA A PRAHOVA Etapa 25
07-05-2017
AFC Băneşti-Urleta
LIGA A PRAHOVA Etapa 24
29-04-2017
Unirea Cocorăştii Colţ
Pauza: 0-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 23
23-04-2017
ACS Petrolul 52 Ploieşti
Pauza: 0-2
LIGA A PRAHOVA Etapa 22
14-04-2017
Unirea Cocorăştii Colţ
Pauza: 1-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 21
09-04-2017
Unirea Cocorăştii Colţ
Pauza: 4-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 20
02-04-2017
Unirea Urlaţi
LIGA A PRAHOVA Etapa 19
25-03-2017
Unirea Cocorăştii Colţ
Pauza: 0-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 18
19-03-2017
AFC Brebu
Pauza: 0-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 17
11-03-2017
Unirea Cocorăştii Colţ
Pauza: 0-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 16
05-03-2017
AS Tufeni Băicoi
Pauza: 0-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 15
27-11-2016
CS Păuleşti
Pauza: 2-3
LIGA A PRAHOVA Etapa 14
19-11-2016
Unirea Cocorăştii Colţ
Pauza: 1-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 13
13-11-2016
CSO Plopeni
Pauza: 1-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 12
05-11-2016
Unirea Cocorăştii Colţ
Pauza: 1-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 11
30-10-2016
Avântul Măneciu
Pauza: 0-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 10
22-10-2016
Unirea Cocorăştii Colţ
LIGA A PRAHOVA Etapa 9
16-10-2016
CSO Tricolorul Breaza
Pauza: 0-2
LIGA A PRAHOVA Etapa 8
08-10-2016
Unirea Cocorăştii Colţ
Pauza: 6-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 7
02-10-2016
CS Cornu
Pauza: 1-2
LIGA A PRAHOVA Etapa 6
25-09-2016
CS Ceptura
Pauza: 5-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 5
18-10-2016
Unirea Cocorăştii Colţ
Pauza: 0-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 4
10-09-2016
Petrolul Băicoi
Pauza: 0-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 3
03-09-2016
Unirea Cocorăştii Colţ
LIGA A PRAHOVA Etapa 2
27-08-2016
CS Blejoi
Pauza: 1-3
LIGA A PRAHOVA Etapa 1
20-08-2016
Unirea Cocorăştii Colţ
Pauza: 2-0
JUNIORI A, Seria I Etapa 22
27-05-2017
AS Pleaşa
JUNIORI A, Seria I Etapa 21
20-05-2017
Unirea Cocorăştii Colţ
JUNIORI A, Seria I Etapa 20
13-05-2017
CS Blejoi
JUNIORI A, Seria I Etapa 19
06-05-2017
Rapid Sălciile
Observatii: Nedisputat, joc omologat de catre Comisia de Competitii si Disciplina.
JUNIORI A, Seria I Etapa 18
29-04-2017
Unirea Cocorăştii Colţ
JUNIORI A, Seria I Etapa 17
27-04-2017
Unirea Cocorăştii Colţ
JUNIORI A, Seria I Etapa 16
25-04-2017
Petrolul 95 Ploieşti
JUNIORI A, Seria I Etapa 15
20-05-2017
Unirea Cocorăştii Colţ
Observatii: Joc omologat de către Comisia de Competiţii şi Disciplină, pe teren:1-0.
JUNIORI A, Seria I Etapa 14
20-04-2017
Unirea Cocorăştii Colţ
Observatii: Nedisputat, joc omologat de catre Comisia de Competitii si Disciplina.
JUNIORI A, Seria I Etapa 13
18-04-2017
CSO Plopeni
JUNIORI A, Seria I Etapa 12
15-04-2017
Unirea Cocorăştii Colţ
JUNIORI A, Seria I Etapa 11
08-04-2017
Unirea Cocorăştii Colţ
JUNIORI A, Seria I Etapa 10
01-04-2017
Unirea Cocorăştii Colţ
JUNIORI A, Seria I Etapa 9
25-03-2017
CS Blejoi
JUNIORI A, Seria I Etapa 8
18-03-2017
Unirea Cocorăştii Colţ
JUNIORI A, Seria I Etapa 6
15-10-2016
Rapid Sălciile
JUNIORI A, Seria I Etapa 5
08-10-2016
CSO Plopeni
JUNIORI A, Seria I Etapa 3
24-09-2016
Petrolul 95 Ploieşti
JUNIORI A, Seria I Etapa 2
17-09-2016
Unirea Cocorăştii Colţ
JUNIORI A, Seria I Etapa 1
10-09-2016
AS Pleaşa
Observatii: Nedisputat, întrucât echipa oaspete nu a prezentat copiile după buletin. Rezultat omologat de către Comisia de Competiţii şi Disciplină.
CUPA ROMÂNIEI, FAZA JUDETEANĀ, 16-imi Etapa 1
04-12-2016
Unirea Cocorăştii Colţ
CUPA ROMÂNIEI, FAZA JUDEŢEANĂ, optimi de finală Etapa 1
05-04-2017
AFC Băneşti-Urleta
JUNIORI A, PLAY-OFF Etapa 1
03-06-2017
Unirea Cocorăştii Colţ
Pauza: 0-0
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe