Informari si comunicate
21-03-2017
În atenţia echipelor de juniori

Precizări privind returul sezonului 2016-2017

detalii...
21-03-2017
O nouă școală de arbitri

Primul modul este programat joi, 23 martie, la "Sala 200" de la Casa Sindicatelor.

detalii...
21-03-2017
07-03-2017
Curs pentru obţinerea Licenţei C UEFA

Cursurile se vor desfăşura în colaborare cu Şcoala Federală de Antrenori.

detalii...
18-02-2017
NOU!!!! RELUAREA ACTIVITATII 2017

Reluarea activități în ceea ce constă ședințele săptămânale ale arbitrilor

detalii...
17-01-2017
Şedinţa Biroului Executiv

Adunarea Generală Extraordinară de Alegeri se va desfăşura în data de 24 februarie 2017, ora 14.00, la Complex President - Bucov.

detalii...
15-01-2017
NOU!!! În atenția echipelor

Pregătiri pentru startul returului sezonului 2016-2017

detalii...
25-12-2016
NOU!!!! CURS DE INSTRUIRE IARNA 2017

n atenția arbitrilor din loturile județene Cursurile de instruire (iarnă) pentru Loturile de arbitri vor avea loc după cum urmează:

detalii...
19-12-2016
Update: Petrosport Ploiesti a castigat Cupa Moş Crăciun

Astazi, în Sala Sporturilor "Olimpia" din Ploiesti, s-a încheiat ediția a XXIV-a a Cupei Mos Craciun. Petrosport Ploiești este noua campioană!

detalii...
07-12-2016
Cupa Moş Crăciun, ediţia a XXIV-a

Astăzi, prin tragere la sorţi s-au stabilit grupele Cupei Moş Crăciun, inclusiv programul competiţiei

detalii...
toate comunicatele

Unirea Urlaţi

Localitatea Urlati

Informatii generale
Teren Unirea / Urlati ( 500 locuri )
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA A PRAHOVA - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 ACS Petrolul 52 Ploieşti 23 18 5 0 93-8 59p +26
2CS Blejoi23171581-2752p+16
3 AFC Băneşti-Urleta 23 15 3 5 66-23 48p +15
4CS Păuleşti23118466-3141p+8
5 CSO Plopeni 23 12 5 6 54-40 41p +8
6CS Cornu23124746-4140p+4
7 Petrolul Băicoi 23 11 5 7 36-24 38p +2
8CSO Teleajenul Vălenii de Munte2396846-4733p0
9 Avântul Măneciu 22 10 1 11 33-43 31p +1
10AFC Brebu2386939-4530p-6
11 CSO Tricolorul Breaza 23 7 4 12 30-49 25p -8
12CS Măneşti 2013 Coada Izvorului23661137-6924p-9
13 CS Ceptura 23 7 2 14 50-71 23p -13
14AS Tufeni Băicoi22341529-7513p-23
15 Unirea Urlaţi 23 3 2 18 20-78 11p -25
16Unirea Cocorăştii Colţ23141829-847p-29
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Androne Constantin 1988 44570
2 Anghel Valentin 03-09-1984 46523
3 Arnăutu Bogdan Petre 24-02-1994 2620
4 Axinte Leonardo 18-10-1990 43726
5 Bârsan Nicolae-Laurenţiu 24-02-2000 58890
6 Bobeică Alexandru 27-03-1987 40076
7 Butoi Constantin 22-11-1990 47579
8 Bărbuceanu Andrei Georgian 25-01-1996 55180
9 Carpen Ion Marius 12-02-1993 17575
10 Chelba Dragoş Gabriel 01-05-1998 56649
11 Condrea Georgian 21-12-1993 49014
12 Dobre Ioan Alexandru 03-10-1995 52048
13 Drăghici Cornel
14 Ducu Claudiu Constantin 17-06-1993 52052
15 Gavriloiu Ricardo 16-02-1998 49105
16 Gheorghe Florin 12-01-1995 2618 (FRF); 52344 (FRF)
17 Ghica Florin 46946
18 Ghiţă George Florin 20-03-1988 46908
19 Ghiţă Nicolae Gheorghe 11-05-1977 33553
20 Harpă Emil Ştefan 12-12-1999 51271
21 Ilie Claudiu Andrei 03-08-1999 51274
22 Ionică Mihai 28-07-1992 45102
23 Ivănescu Ionuţ 28-12-1993 53663
24 Ivănoiu Mădălin Georgian 26-11-1992 51766
25 Jipa Lucian Ionuţ 09-01-1992 853
26 Juju Sorin 08-04-1971 28330
27 Manolache Aurelian Eusebio 25-01-1992 44871
28 Manu Răzvan 1991 49122
29 Maradin Andrei Nicuşor 20-05-1993 46252
30 Marin Robert Adrian 08-07-1998 58109
31 Matache Aurel Ştefan 15-10-1995 52747
32 Matei Laurenţiu 1986 40740
33 Mihalache Bogdan Alexandru 21-01-1994 47434
34 Mihalache Cristian 01-01-1995
35 Miricică Robert-vlăduţ 22-12-1998 51281
36 Neacşu George Laurenţiu 04-06-1998 56680
37 Necula Alexandru 55960
38 Oancea Daniel Marian 07-04-1993 48010
39 Pîrvu Alexandru Vladimir 15-08-1991 54939
40 Pavel Liviu
41 Popa Cătălin 1991 427
42 Ristache Marian Florin 26-03-1995 51348
43 Rob Cosmin Valeriu 23-10-1986 039020
44 Rob Gabriel Roberto 12-08-1992 2808; 45878
45 Roşu Claudiu Marius 05-02-1994 55832
46 Roşu Constantin Mădălin 19-05-1992 51419
47 Roşu Cristian Lucian 28-06-1995 55937
48 Sandu Mario Robert 10-08-1998 56841
49 Sonu Valeriu Robert 10-07-1991 51283
50 Stan Lazăr 28-11-1966 23502
51 Stănescu Ştefan Cristian 29-09-1987 58566
52 Tache Andrei 15-01-1996 54367
53 Tudorache Liviu Marian 20-09-1990 44872
54 Ungureanu Vasile 07-11-1985 44238
55 Ursea Marian George 18-07-1994 52745
56 Vasile Remus Sebastian 04-09-1994 53662
57 Vizinteanu Alexandru 22-07-1988 041600
58 Zahiu Mihail Gabriel 07-03-1995 51366
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA A PRAHOVA Etapa 23
22-04-2017
AFC Băneşti-Urleta
LIGA A PRAHOVA Etapa 22
14-04-2017
Unirea Urlaţi
Pauza: 1-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 21
08-04-2017
ACS Petrolul 52 Ploieşti
Pauza: 0-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 20
02-04-2017
Unirea Urlaţi
LIGA A PRAHOVA Etapa 19
25-03-2017
CS Ceptura
Pauza: 0-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 18
18-03-2017
Unirea Urlaţi
Pauza: 1-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 17
11-03-2017
Unirea Urlaţi
Pauza: 2-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 16
04-03-2017
AFC Brebu
Pauza: 1-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 15
26-11-2016
CS Blejoi
Pauza: 0-5
LIGA A PRAHOVA Etapa 14
19-11-2016
Unirea Urlaţi
Pauza: 2-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 13
12-11-2016
CS Păuleşti
Pauza: 0-3
LIGA A PRAHOVA Etapa 12
05-11-2016
Unirea Urlaţi
Pauza: 0-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 11
29-10-2016
CSO Plopeni
Pauza: 0-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 10
22-10-2016
Unirea Urlaţi
Pauza: 0-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 9
15-10-2016
Avântul Măneciu
Pauza: 0-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 8
08-10-2016
Unirea Urlaţi
Observatii: Echipa oaspete nu s-a prezentat la joc. Rezultat omologat de către Comisia de Competiţii şi Disciplină.
LIGA A PRAHOVA Etapa 7
01-10-2016
CSO Tricolorul Breaza
Pauza: 0-2
LIGA A PRAHOVA Etapa 6
24-09-2016
Unirea Urlaţi
Pauza: 4-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 5
18-10-2016
Unirea Cocorăştii Colţ
Pauza: 0-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 4
10-09-2016
Unirea Urlaţi
Pauza: 2-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 3
03-09-2016
CS Cornu
Pauza: 0-2
LIGA A PRAHOVA Etapa 2
27-08-2016
Petrolul Băicoi
Pauza: 1-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 1
20-08-2016
Unirea Urlaţi
Pauza: 0-0
JUNIORI A, Seria a II-a Etapa 12
08-04-2017
Avântul Măneciu
JUNIORI A, Seria a II-a Etapa 11
01-04-2017
CS Câmpina
JUNIORI A, Seria a II-a Etapa 10
25-03-2017
Unirea Urlaţi
JUNIORI A, Seria a II-a Etapa 9
12-11-2016
Unirea Urlaţi
JUNIORI A, Seria a II-a Etapa 8
29-10-2016
CSO Tricolorul Breaza
JUNIORI A, Seria a II-a Etapa 7
21-10-2016
Unirea Urlaţi
JUNIORI A, Seria a II-a Etapa 6
15-10-2016
CS Cornu
JUNIORI A, Seria a II-a Etapa 5
08-10-2016
Unirea Urlaţi
JUNIORI A, Seria a II-a Etapa 4
01-10-2016
CS Brazi
JUNIORI A, Seria a II-a Etapa 3
24-09-2016
Unirea Urlaţi
JUNIORI A, Seria a II-a Etapa 2
17-09-2016
Unirea Urlaţi
JUNIORI A, Seria a II-a Etapa 1
10-09-2016
Petrolistul Boldeşti
CUPA ROMÂNIEI, FAZA JUDETEANĀ, 16-imi Etapa 1
04-12-2016
Unirea Urlaţi
CUPA ROMÂNIEI, FAZA JUDEŢEANĂ, optimi de finală Etapa 1
05-04-2017
AFC Brebu
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe