Informari si comunicate
12-11-2018
Cupa Satelor a ajuns în vitrina echipei Comuna Teișani

Echipa condusă de Gheorghe Stanciu a înregistrat trei victorii în turneul final

detalii...
09-11-2018
09-11-2018
09-11-2018
Cupa Satelor, la etapa finală

În ultimul act se vor confrunta echipele din comunele Valea Călugărească, Blejoi, Teişani şi Măneciu

detalii...
31-10-2018
Programul fazei semifinale din cadrul Cupei Satelor

Sâmbătă, 3 noiembrie, se desfăşoară faza următoare a competiţiei

detalii...
25-10-2018
Cupa Satelor, etapa a III-a

Echipele Comuna Măneşti şi Comuna Păuleşti s-au calificat în faza următoare a competiţiei. Vineri şi sâmbătă se dispută ultima etapă din celelalte serii.

detalii...
18-10-2018
Cupa Satelor, etapa a II-a

La finalul săptămânii trecute s-a desfăşurat etapa a II-a din cadrul Cupei Satelor

detalii...
18-10-2018
17-10-2018
Examen Categ.a II-a

In data de 15.11.2018 se va sustine examenul pentru obtinerea Categ a II-a

detalii...
11-10-2018
toate comunicatele

CSO Tricolorul Breaza


CSO Tricolorul Breaza

Localitatea Breaza

Informatii generale
Anul infiintarii 2013
Culori roșu-alb-albastru
Teren Parc / Breaza ( 800 locuri )
Sponsori Primăria și Consiliul Local Breaza
Adresa Strada Republicii nr. 82B, Breaza, Prahova
Contact
Web http://aspreciziabreaza.blogspot.ro
Staff-ul echipei
Presedinte Chițoi Ciprian
Secretar
Vicepresedinte Urdea Laurențiu Costin
Organizator de competitii Vasilescu Daniel
Antrenor Vișan Marius Florian
Antrenor secund Stere Vasile
Antrenor secund Gheorghe Constantin
Antrenor copii Cazan Bogdan, Stere Vasile
LIGA A PRAHOVA - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 CS Blejoi 30 26 3 1 107-21 81p +36
2CS Păuleşti30224492-2770p+25
3 AFC Băneşti-Urleta 30 19 4 7 78-41 61p +16
4Petrolistul Boldeşti30186674-3260p+15
5 CSO Teleajenul Vălenii de Munte 30 17 3 10 62-43 54p +9
6CS Cornu30156965-5251p+6
7 Avântul Măneciu 30 15 5 10 71-50 50p +5
8CSO Tricolorul Breaza301461060-4248p+3
9 CSO Plopeni 30 13 3 14 49-50 42p -3
10Unirea Urlaţi301231541-5339p-6
11 Petrolul 95 Ploieşti 30 10 4 16 45-66 34p -11
12AFC Brebu30851743-7229p-16
13 CS Măneşti 2013 Coada Izvorului 30 6 4 20 40-76 22p -23
14CS Ceptura30712245-11122p-23
15 Unirea Teleajen Ploiesti 30 6 3 21 39-102 21p -24
16CSO Măgura Slănic30122712-855p-40

Observatii: *Echipa CSO Măgura Slănic s-a retras din campionat după etapa a XV-a, astfel că va pierde toate jocurile din retur cu 3-0.

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Albină Constantin Alexandru 19-10-1997 52168 B
2 Anghel Mihai Florin 03-08-2000 56777
3 Basma Philip Mihail 05-02-1982 40818
4 Braşoveanu Ionuţ Gabriel 06-07-1990 47753
5 Brînzea Alexandru 13-03-1985 37845
6 Cazan Constantin Bogdan 04-12-1978 34755
7 Cîrciu Florin 16-08-1997 57692
8 Chivu Ciprian Mihail 12-04-1995 51817
9 Codreanu Gheorghe Claudiu 17-04-1993 3923
10 Cojocaru Codruţ Ion 02-02-1991 43959
11 Coman Andrei Viorel 04-07-1991 42782
12 Coman Radu Ioan 14-10-1996 51582
13 Comnoiu Cătălin 23-09-1990 44515
14 Constantin Dragoș Gheorghe 09-10-1996 55267
15 Călin Constantin Iulian 12-07-2001 56937
16 Damian Alexandru 05-05-1999 57949
17 Drăgoi Daniel Florin 06-04-1982 54635
18 Dumbărescu Constantin Bogdan 21-05-1988 45965
19 Duricu Andrei Costin 20-05-1985 53988
20 Duricu Marius Nicolae 19-11-2000 57747
21 Șerban Andrei Emanuel 01-05-1996
22 Georgescu Laurenţiu 19-12-1991 1472 (FRF); 49110
23 Gheorghe Ovidiu Cristian 25-04-1987 42413
24 Ghiţă Georgian Laurenţiu 13-07-1986 11107
25 Ionescu Alin Vasilică 01-01-1998 57698
26 Ionescu Tiberiu 26-06-1985 39845
27 Ivan Mircea George 06-03-1988 1221
28 Ivan Sergiu Ionel 30-12-1990 49219; 4714 (FRF)
29 Manta Robert Constantin 16-05-1998 52170
30 Mierliță George 22-04-1997
31 Mușea Ion Răzvan 24-07-1997 57501
32 Negotei Bogdan Dumitru 26-10-1994 8007
33 Petrescu Vasile George 25-01-1982 39157
34 Piciorea Leonard 02-02-1998
35 Urdea Valentin 09-05-1986 51145
36 Vancea Ştefăniţă 16-07-1992 56291
37 Vişan Mădălin Gabriel 16-10-1998 52167
38 Vlaicu Andrei Roberto 16-02-1995 47664
39 Voinea Alexandru Florin 06-04-1987 54115
40 Zamfir Gabriel Alexandru 29-01-1987 2392
41 Şovăială Iustin Dumitru 17-05-1987 49237
42 Ţigănuş Eduard-costinel 26-08-1988 4107
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA A PRAHOVA Etapa 13
10-11-2018
CSO Tricolorul Breaza
LIGA A PRAHOVA Etapa 12
03-11-2018
AFC Băneşti-Urleta
LIGA A PRAHOVA Etapa 11
26-10-2018
CSO Tricolorul Breaza
LIGA A PRAHOVA Etapa 10
20-10-2018
CS Păuleşti
LIGA A PRAHOVA Etapa 9
14-10-2018
CSO Tricolorul Breaza
LIGA A PRAHOVA Etapa 8
06-10-2018
Tinereţea Izvoarele
LIGA A PRAHOVA Etapa 7
30-09-2018
CSO Tricolorul Breaza
LIGA A PRAHOVA Etapa 6
22-09-2018
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
LIGA A PRAHOVA Etapa 5
15-09-2018
CSO Tricolorul Breaza
LIGA A PRAHOVA Etapa 4
08-09-2018
Petrolul 95 Ploieşti
Observatii: Joc omologat de către Comisia de Competiții și Disciplină, pe teren: 2-1.
LIGA A PRAHOVA Etapa 3
01-09-2018
CSO Tricolorul Breaza
LIGA A PRAHOVA Etapa 2
25-08-2018
CSO Tricolorul Breaza
LIGA A PRAHOVA Etapa 1
18-08-2018
CSO Plopeni
JUNIORI B (2002) Etapa 13
03-11-2018
CS Blejoi
JUNIORI B (2002) Etapa 12
10-11-2018
CSO Tricolorul Breaza
JUNIORI B (2002) Etapa 10
13-10-2018
CSO Tricolorul Breaza
JUNIORI B (2002) Etapa 9
06-10-2018
Sportul Valea Călugărească
JUNIORI B (2002) Etapa 8
29-09-2018
CSO Tricolorul Breaza
JUNIORI B (2002) Etapa 7
22-09-2018
CSO Tricolorul Breaza
JUNIORI B (2002) Etapa 6
15-09-2019
Hagianu Mircea Junior Câmpina
JUNIORI B (2002) Etapa 5
12-09-2018
CSO Tricolorul Breaza
JUNIORI B (2002) Etapa 4
07-09-2018
Unirea Urlaţi
JUNIORI B (2002) Etapa 3
05-09-2018
CSO Tricolorul Breaza
JUNIORI B (2002) Etapa 2
01-09-2018
AS Strejnic
JUNIORI E (2008) Etapa 15
16-11-2018
Petrolul 95 Ploieşti
JUNIORI E (2008) Etapa 14
09-11-2018
CSO Tricolorul Breaza
JUNIORI E (2008) Etapa 13
02-11-2018
CSO Tricolorul Breaza
JUNIORI E (2008) Etapa 12
07-11-2018
ACS Școala de Fotbal AC Toader Ploiești
JUNIORI E (2008) Etapa 11
29-10-2018
CSO Tricolorul Breaza
JUNIORI E (2008) Etapa 10
26-10-2018
FC Astra Ploieşti
JUNIORI E (2008) Etapa 9
19-10-2018
CSO Tricolorul Breaza
JUNIORI E (2008) Etapa 8
12-10-2018
ACS Şcoala de Fotbal AC Toader Ploieşti 2
JUNIORI E (2008) Etapa 7
05-10-2018
CSO Tricolorul Breaza
JUNIORI E (2008) Etapa 6
28-09-2018
Petrosport Ploieşti 2
JUNIORI E (2008) Etapa 5
22-09-2018
CSO Tricolorul Breaza
JUNIORI E (2008) Etapa 4
14-09-2018
Sportul Câmpina
JUNIORI E (2008) Etapa 3
07-09-2018
CSO Tricolorul Breaza
JUNIORI E (2008) Etapa 2
05-09-2018
Petrosport Ploieşti
JUNIORI E (2008) Etapa 1
03-09-2018
CSO Tricolorul Breaza
JUNIORI C (2004), Seria a II-a Etapa 13
10-11-2018
ACS Băicoi
JUNIORI C (2004), Seria a II-a Etapa 12
03-11-2018
CSO Tricolorul Breaza
JUNIORI C (2004), Seria a II-a Etapa 11
27-10-2018
ACS Școala de Fotbal AC Toader Ploiești
JUNIORI C (2004), Seria a II-a Etapa 10
20-10-2018
CSO Tricolorul Breaza
JUNIORI C (2004), Seria a II-a Etapa 9
13-10-2018
CSO Tricolorul Breaza
JUNIORI C (2004), Seria a II-a Etapa 8
06-10-2018
Petrolul 95 Ploieşti 2
JUNIORI C (2004), Seria a II-a Etapa 7
29-09-2018
CSO Tricolorul Breaza
JUNIORI C (2004), Seria a II-a Etapa 6
22-09-2018
Viitorul Fortuna 2015 Breaza
JUNIORI C (2004), Seria a II-a Etapa 5
15-08-2018
CSO Tricolorul Breaza
JUNIORI C (2004), Seria a II-a Etapa 4
08-09-2018
CSO Tricolorul Breaza
JUNIORI C (2004), Seria a II-a Etapa 3
05-09-2018
CS Brazi
JUNIORI C (2004), Seria a II-a Etapa 2
01-09-2018
CSO Tricolorul Breaza
JUNIORI C (2004), Seria a II-a Etapa 1
29-08-2018
ACS Petrolul 52 Ploieşti
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe