Informari si comunicate
18-05-2018
Sancţiunile Comisiei de Disciplină şi Competiţii

In sedinta Comisiei de Disciplina din data de 18.05.2018 au fost luate urmatoarele hotarari:

detalii...
16-05-2018
Sancţiunile Comisiei de Disciplină şi Competiţii

In sedinta Comisiei de Disciplina din data de 16.05.2018 au fost luate urmatoarele hotarari:

detalii...
09-05-2018
Sancţiunile Comisiei de Disciplină şi Competiţii

In sedinta Comisiei de Disciplina din data de 09.05.2018 au fost luate urmatoarele hotarari:

detalii...
02-05-2018
Sancţiunile Comisiei de Disciplină şi Competiţii

In sedinta Comisiei de Disciplina din data de 02.05.2018 au fost luate urmatoarele hotarari:

detalii...
27-04-2018
27-04-2018
26-04-2018
Tragere la sorti Cupa Romaniei

Vineri, 27 aprilie, ora 11:00.

detalii...
24-04-2018
Reprogramare etapa a 23-a din Liga A Prahova

Etapa se va juca marți, 15 mai, de la ora 18.00

detalii...
18-04-2018
Sanctiunile Comisiei de Disciplina

In sedinta Comisiei de Disciplina din cadrul AJF Prahova din data de 18.04.2018 s-au luat urmatoarele hotarari

detalii...
13-04-2018
Sancţiunile Comisiei de Disciplină şi Competiţii

In sedinta Comisiei de Disciplina din cadrul AJF Prahova din data de 13.04.2018 s-au luat urmatoarele hotarari

detalii...
toate comunicatele

Unirea Urlaţi

Localitatea Urlati

Informatii generale
Teren Unirea / Urlati ( 500 locuri )
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA A PRAHOVA - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 CS Blejoi 26 22 3 1 90-19 69p +30
2CS Păuleşti26184480-2558p+19
3 Petrolistul Boldeşti 26 15 6 5 60-28 51p +12
4AFC Băneşti-Urleta26153865-3548p+9
5 Avântul Măneciu 26 14 5 7 65-42 47p +8
6CSO Teleajenul Vălenii de Munte26143952-3845p+6
7 CS Cornu 26 13 5 8 51-43 44p +5
8CSO Tricolorul Breaza261241049-3740p+1
9 CSO Plopeni 26 12 3 11 40-40 39p 0
10Unirea Urlaţi261031335-4733p-6
11 Petrolul 95 Ploieşti 26 10 3 13 43-56 33p -6
12AFC Brebu26851335-5729p-10
13 CS Măneşti 2013 Coada Izvorului 26 7 4 15 39-56 25p -14
14Unirea Teleajen Ploiesti26521933-8617p-22
15 CS Ceptura 26 4 1 21 29-96 13p -26
16CSO Măgura Slănic26122312-735p-34

Observatii: *Echipa CSO Măgura Slănic s-a retras din campionat după etapa a XV-a, astfel că va pierde toate jocurile din retur cu 3-0.

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Androne Constantin 1988 44570
2 Anghel Valentin 03-09-1984 46523
3 Arnăutu Bogdan Petre 24-02-1994 2620
4 Axinte Leonardo 18-10-1990 43726
5 Bârsan Nicolae-Laurenţiu 24-02-2000 58890
6 Bobeică Alexandru 27-03-1987 40076
7 Bărbuceanu Andrei Georgian 25-01-1996 55180
8 Carpen Ion Marius 12-02-1993 17575
9 Chercheaţă Valentin 09-02-1999 56839
10 Dinu Pavel 25-11-1995 51559
11 Dinu Vasile 09-05-1992 59139
12 Dobre Ioan Alexandru 03-10-1995 52048
13 Drăghici Cornel
14 Dumitrache Valentin Ionuţ 02-03-1999 52240
15 Gavriloiu Ricardo 16-02-1998 49105
16 Gheorghe Andrei Cătălin 04-10-1994 55740
17 Gheorghe Florin 12-01-1995 2618 (FRF); 52344 (FRF)
18 Gheorghe Florin Alin 11-12-1997 52133
19 Ghica Florin 46946
20 Ghiţă George Florin 20-03-1988 46908
21 Ghiţă Nicolae Gheorghe 11-05-1977 33553
22 Harpă Emil Ştefan 12-12-1999 51271
23 Ilie Claudiu Andrei 03-08-1999 51274
24 Ionică Mihai 28-07-1992 45102
25 Ivănescu Ionuţ 28-12-1993 53663
26 Ivănoiu Mădălin Georgian 26-11-1992 51766
27 Jipa Lucian Ionuţ 09-01-1992 853
28 Juju Sorin 08-04-1971 28330
29 Manolache Aurelian Eusebio 25-01-1992 44871
30 Manu Răzvan 1991 49122
31 Maradin Andrei Nicuşor 20-05-1993 46252
32 Marin Robert Adrian 08-07-1998 58109
33 Matache Aurel Ştefan 15-10-1995 52747
34 Matei Laurenţiu 1986 40740
35 Mihalache Bogdan Alexandru 21-01-1994 47434
36 Mihalache Cristian 01-01-1995
37 Miricică Robert-vlăduţ 22-12-1998 51281
38 Moise Alexandru Ionuţ 51339
39 Neacşu George Laurenţiu 04-06-1998 56680
40 Necula Alexandru 55960
41 Oancea Daniel Marian 07-04-1993 48010
42 Pîrvu Alexandru Vladimir 15-08-1991 54939
43 Pavel Liviu
44 Petrea Robert 13-01-1996 51199
45 Popa Cătălin 1991 427
46 Ristache Marian Florin 26-03-1995 51348
47 Rob Cosmin Valeriu 23-10-1986 039020
48 Rob Gabriel Roberto 12-08-1992 2808; 45878
49 Roşu Cristian Lucian 28-06-1995 55937
50 Sandu Mario Robert 10-08-1998 56841
51 Sonu Valeriu Robert 10-07-1991 51283
52 Stan Lazăr 28-11-1966 23502
53 Stan Ştefan Cătălin 18-08-1998 55711
54 Stănescu Ştefan Cristian 29-09-1987 58566
55 Tache Andrei 15-01-1996 54367
56 Trifan Florin Cătălin 24-02-1998 51425
57 Tudor Gabriel Claudiu 12-04-1987 039365
58 Tudorache Liviu Marian 20-09-1990 44872
59 Ungureanu Vasile 07-11-1985 44238
60 Ursea Marian George 18-07-1994 52745
61 Vasile Remus Sebastian 04-09-1994 53662
62 Vizinteanu Alexandru 22-07-1988 041600
63 Zahiu Mihail Gabriel 07-03-1995 51366
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA A PRAHOVA Etapa 26
20-05-2018
Unirea Urlaţi
LIGA A PRAHOVA Etapa 25
12-05-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
LIGA A PRAHOVA Etapa 24
05-05-2018
Unirea Urlaţi
LIGA A PRAHOVA Etapa 23
15-05-2018
CSO Plopeni
LIGA A PRAHOVA Etapa 22
21-04-2018
Unirea Urlaţi
LIGA A PRAHOVA Etapa 21
14-04-2018
AFC Brebu
LIGA A PRAHOVA Etapa 20
06-04-2018
Unirea Urlaţi
LIGA A PRAHOVA Etapa 19
01-04-2018
Unirea Urlaţi
LIGA A PRAHOVA Etapa 18
03-04-2018
Petrolul 95 Ploieşti
Pauza: 3-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 17
17-03-2018
Unirea Urlaţi
LIGA A PRAHOVA Etapa 16
10-03-2018
CSO Tricolorul Breaza
Pauza: 0-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 15
25-11-2017
CS Păuleşti
Pauza: 1-4
LIGA A PRAHOVA Etapa 14
17-11-2017
Unirea Urlaţi
Pauza: 0-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 13
11-11-2017
AFC Băneşti-Urleta
Pauza: 0-2
LIGA A PRAHOVA Etapa 12
05-11-2017
Unirea Urlaţi
LIGA A PRAHOVA Etapa 11
28-10-2017
Avântul Măneciu
LIGA A PRAHOVA Etapa 10
21-10-2017
Unirea Urlaţi
Pauza: 2-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 9
14-10-2017
CS Blejoi
Pauza: 0-2
LIGA A PRAHOVA Etapa 8
06-10-2017
Unirea Urlaţi
Pauza: 1-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 7
27-09-2017
CS Cornu
Pauza: 1-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 6
23-09-2017
Unirea Urlaţi
Pauza: 1-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 5
16-09-2017
Unirea Teleajen Ploiesti
Pauza: 0-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 4
09-09-2017
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
Pauza: 1-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 3
03-09-2017
Unirea Urlaţi
Pauza: 2-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 2
26-08-2017
CSO Măgura Slănic
Pauza: 0-2
LIGA A PRAHOVA Etapa 1
19-08-2017
Unirea Urlaţi
JUNIORI A Etapa 18
19-05-2018
Unirea Urlaţi
JUNIORI A Etapa 17
12-05-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
JUNIORI A Etapa 16
05-05-2018
Avântul Măneciu
Observatii: Nu se disputa. Echipa oaspete a anunțat că nu se prezintă la joc.
JUNIORI A Etapa 15
28-04-2018
Unirea Urlaţi
JUNIORI A Etapa 14
30-04-2018
AFC Băneşti-Urleta
JUNIORI A Etapa 13
14-04-2018
Unirea Urlaţi
JUNIORI A Etapa 12
31-03-2018
CSO Măgura Slănic
JUNIORI A Etapa 11
09-05-2018
Unirea Urlaţi
JUNIORI A Etapa 10
17-03-2018
Progresul Drăgăneşti
JUNIORI A Etapa 9
28-10-2017
CSO Tricolorul Breaza
JUNIORI A Etapa 8
21-10-2017
Unirea Urlaţi
JUNIORI A Etapa 7
14-10-2017
Unirea Urlaţi
JUNIORI A Etapa 6
07-10-2017
Petrolistul Boldeşti
JUNIORI A Etapa 5
30-09-2017
Unirea Urlaţi
JUNIORI A Etapa 4
22-09-2017
CS Păuleşti
Observatii: Echipa oaspete a anuntat ca nu se prezinta la joc.
JUNIORI A Etapa 3
16-09-2017
Unirea Urlaţi
JUNIORI A Etapa 2
09-09-2017
CS Câmpina
Observatii: Echipa gazda nu a asigurat asistenta medicala. Joc omologat de catre Comisia de Competitii si Disciplina.
JUNIORI A Etapa 1
02-09-2017
Unirea Urlaţi
JUNIORI C, Seria I Etapa 18
31-03-2018
Petrolul Ologeni
Observatii: Echipa oaspete nu s-a prezentat la joc. Meci omologat de către Comisia de Competiții și Disciplină.
JUNIORI C, Seria I Etapa 17
02-04-2018
Unirea Urlaţi
JUNIORI C, Seria I Etapa 16
17-03-2018
AS Gorgota
JUNIORI C, Seria I Etapa 15
11-03-2018
Unirea Urlaţi
Observatii: Se dispută la Parc Vest, Ploieşti.
JUNIORI C, Seria I Etapa 14
18-11-2017
AS Targşorul Vechi Stăncești
JUNIORI C, Seria I Etapa 13
11-11-2017
CSO Plopeni
JUNIORI C, Seria I Etapa 12
04-11-2017
Unirea Urlaţi
JUNIORI C, Seria I Etapa 11
28-10-2017
CSM Ploieşti
JUNIORI C, Seria I Etapa 10
20-10-2017
Unirea Urlaţi
JUNIORI C, Seria I Etapa 9
14-09-2017
Unirea Urlaţi
JUNIORI C, Seria I Etapa 8
25-11-2017
CS Brazi
JUNIORI C, Seria I Etapa 7
30-09-2017
Unirea Urlaţi
JUNIORI C, Seria I Etapa 6
23-09-2017
AS Caraiman Monitorul Ploieşti
JUNIORI C, Seria I Etapa 5
16-09-2017
Unirea Urlaţi
JUNIORI C, Seria I Etapa 4
09-09-2017
Unirea Urlaţi
JUNIORI C, Seria I Etapa 3
06-09-2017
ACS Petrolul 52 Ploieşti
JUNIORI C, Seria I Etapa 2
02-09-2017
Unirea Urlaţi
JUNIORI C, Seria I Etapa 1
30-08-2017
Petrosport Ploieşti
CUPA ROMÂNIEI, Turul al VI-lea Etapa 1
28-03-2018
Unirea Urlaţi
Cupa României - Juniori A, Sferturi de finală Etapa 1
05-04-2018
Unirea Urlaţi
Observatii: Echipa gazdă a anunțat că nu se prezintă la joc. Meci omologat de către Comisia de Competiții și Disciplină.
JUNIORI C, Play-out juniori C, locurile 4-6 Etapa 6
19-05-2018
CSO Tricolorul Breaza
JUNIORI C, Play-out juniori C, locurile 4-6 Etapa 4
05-05-2018
Unirea Urlaţi
JUNIORI C, Play-out juniori C, locurile 4-6 Etapa 3
28-04-2018
Unirea Urlaţi
JUNIORI C, Play-out juniori C, locurile 4-6 Etapa 2
21-04-2018
Petrolul 95 Ploieşti
JUNIORI C, Play-out juniori C, locurile 4-6 Etapa 1
14-04-2018
Unirea Urlaţi
CUPA ROMÂNIEI, OPTIMI DE FINALĂ Etapa 1
18-04-2018
CS Blejoi
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe