Informari si comunicate
19-02-2019
Încep şedinţele arbitrilor

Pe 28 februarie este programată prima şedinţă a anului

detalii...
13-02-2019
Testarea fizica si teoretica a arbitrilor va avea loc in data de16.02.2019

Testarea fizica a arbitrilor va avea loc la Baza Noua Snagov, in data de 16.02.2019, incepand cu ora 9.

detalii...
24-01-2019
Precizari Testare Licenta C UEFA

Sambata, 26 ianuarie 2019 ora 9:00.

detalii...
21-01-2019
Încep cursurile pentru Licenţa C UEFA

Proba practică este programată sâmbătă, 26 ianuarie

detalii...
11-01-2019
Şedinţele cu delegaţii şi programul Cupei României

Turul al III-lea al Cupei României este programat pe 16-17 februarie. Programul jocurilor îl găsiţi în secţiunea Competiţii/Cupa României/Turul al III-lea.

detalii...
10-01-2019
Scoala pentru formarea arbitrilor 2019

In luna martie 2019 se va deschide o noua scoala pentru formarea arbitrilor.

detalii...
07-01-2019
Doliu în fotbalul prahovean

Observatorul Ion Albină a trecut în nefiinţă, la vârsta de 67 de ani.

detalii...
07-01-2019
Testarea fizica si teoretica 2019

In data de 16.02.2019 se vor sustine testarea fizica si testarea teoretica pentru toate categoriile de arbitri.

detalii...
25-12-2018
Sarbatori fericite!

Asociatia Judeteana de Fotbal Prahova va ureaza SARBATORI FERICITE!

detalii...
21-12-2018
Petrolul 95 a câștigat Cupa Moş Crăciun

Sâmbătă, 22 decembrie, la Sala Olimpia din Ploieşti se desfăşoară etapa finală a ediţiei din acest an a Cupei Moş Crăciun

detalii...
toate comunicatele

Unirea Urlaţi

Localitatea Urlati

Informatii generale
Teren Unirea / Urlati ( 500 locuri )
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA A PRAHOVA - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 CS Blejoi 30 26 3 1 107-21 81p +36
2CS Păuleşti30224492-2770p+25
3 AFC Băneşti-Urleta 30 19 4 7 78-41 61p +16
4Petrolistul Boldeşti30186674-3260p+15
5 CSO Teleajenul Vălenii de Munte 30 17 3 10 62-43 54p +9
6CS Cornu30156965-5251p+6
7 Avântul Măneciu 30 15 5 10 71-50 50p +5
8CSO Tricolorul Breaza301461060-4248p+3
9 CSO Plopeni 30 13 3 14 49-50 42p -3
10Unirea Urlaţi301231541-5339p-6
11 Petrolul 95 Ploieşti 30 10 4 16 45-66 34p -11
12AFC Brebu30851743-7229p-16
13 CS Măneşti 2013 Coada Izvorului 30 6 4 20 40-76 22p -23
14CS Ceptura30712245-11122p-23
15 Unirea Teleajen Ploiesti 30 6 3 21 39-102 21p -24
16CSO Măgura Slănic30122712-855p-40

Observatii: *Echipa CSO Măgura Slănic s-a retras din campionat după etapa a XV-a, astfel că va pierde toate jocurile din retur cu 3-0.

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Androne Constantin 01-01-1988 44570
2 Arnăutu Bogdan Petre 24-02-1994 2620
3 Axinte Leonardo 18-10-1990 43726
4 Butoi Constantin 22-11-1990 47579
5 Bălaşa Marius Adrian 12-08-1996 51195
6 Bărbuceanu Andrei Georgian 25-01-1996 55180
7 Carpen Ion Marius 12-02-1993 17575
8 Chercheaţă Valentin 09-02-1999 56839
9 Dinu Pavel 25-11-1995 51559
10 Dinu Vasile 09-05-1992 59139
11 Dobre Ioan Alexandru 03-10-1995 52048
12 Dragomir Timotei Cristian 01-07-2001 13026
13 Drăghici Cornel
14 Ducu Claudiu Constantin 17-06-1993 52052
15 Dumitrache Valentin Ionuţ 02-03-1999 52240
16 Gavriloiu Ricardo 16-02-1998 49105
17 Gheorghe Andrei Cătălin 04-10-1994 55740
18 Gheorghe Florin 12-01-1995 2618 (FRF); 52344 (FRF)
19 Ghica Florin 46946
20 Ghiţă George Florin 20-03-1988 46908
21 Ghiţă Nicolae Gheorghe 11-05-1977 33553
22 Goran Vasile Iulian 19-07-1998 56814
23 Harpă Emil Ştefan 12-12-1999 51271
24 Iancu Cristian Adrian 25-12-2001 59533
25 Iancu Ştefan Valentin 25-12-2001 58668
26 Ilie Claudiu Andrei 03-08-1999 51274
27 Ionică Mihai 28-07-1992 45102
28 Iordache Valentin Roberto 02-02-1982 38911
29 Ivănescu Ionuţ 28-12-1993 53663
30 Ivănoiu Mădălin Georgian 26-11-1992 51766
31 Jipa Lucian Ionuţ 09-01-1992 853
32 Juju Sorin 08-04-1971 28330
33 Jărcălău Răzvan Ionuţ 10-09-1988 040630
34 Manolache Aurelian Eusebio 25-01-1992 44871
35 Manu Răzvan 01-01-1991 49122
36 Maradin Andrei Nicuşor 20-05-1993 46252
37 Marin Robert Adrian 08-07-1998 58109
38 Matache Aurel Ştefan 15-10-1995 52747
39 Matei Laurenţiu 01-01-1986 40740
40 Micu Marian Iulian 13-01-2000 51279
41 Mihalache Bogdan Alexandru 25-01-1994 47434
42 Mihalache Cristian 01-01-1995
43 Minoiu Ion Gabriel 02-12-1991 53075
44 Miricică Robert-vlăduţ 22-12-1998 51281
45 Moise Alexandru Ionuţ 02-01-1995 51339
46 Neacşu George Laurenţiu 04-06-1998 56680
47 Necula Alexandru 55960
48 Oancea Daniel Marian 07-04-1993 48010
49 Pîrvu Alexandru Vladimir 15-08-1991 54939
50 Pantică Florin 14-12-2000 57133
51 Pavel Liviu
52 Petrea Robert 13-01-1996 51199
53 Popa Cătălin 01-01-1991 427
54 Ristache Marian Florin 26-03-1995 51348
55 Rob Cosmin Valeriu 23-10-1986 039020
56 Rob Gabriel Roberto 12-08-1992 2808; 45878
57 Roşu Cristian Lucian 28-07-1995 55937
58 Sandu Florin Cosmin 15-05-2001 58926
59 Sandu Mario Robert 10-08-1998 56841
60 Saulea Ovidiu Nicolae 03-09-1996 51460
61 Savu Florian 26-02-2000 60581
62 Sonu Valeriu Robert 10-07-1991 51283
63 Stan Ştefan Cătălin 18-08-1998 55711
64 Stănescu Ştefan Cristian 29-09-1987 58566
65 Tache Andrei 15-01-1996 54367
66 Trifan Florin Cătălin 24-02-1998 51425
67 Tudor Gabriel Claudiu 12-04-1987 039365
68 Tudorache Ionuţ Alexandru 04-11-1990 43722; 5310
69 Tudorache Liviu Marian 20-09-1990 44872
70 Ungureanu Vasile 07-11-1985 44238
71 Ursea Marian George 18-07-1994 52745
72 Vasile Remus Sebastian 04-09-1994 53662
73 Zahiu Mihail Gabriel 07-03-1995 51366
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA A PRAHOVA Etapa 15
25-11-2018
Unirea Urlaţi
LIGA A PRAHOVA Etapa 14
17-11-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
Pauza: 0-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 13
10-11-2018
Unirea Urlaţi
Pauza: 1-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 12
03-11-2018
Petrolistul Boldeşti
Pauza: 0-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 11
27-10-2018
Unirea Urlaţi
Pauza: 2-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 10
20-10-2018
AS Strejnic
Observatii: Echipa oaspete nu s-a prezentat la joc. Meci omologat de către Comisia de Competiții și Disciplină.
LIGA A PRAHOVA Etapa 9
13-10-2018
Unirea Urlaţi
Pauza: 2-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 8
06-10-2018
CS Ceptura
Observatii: Nedisputat. Joc omologat de către Comisia de Competiții și Disciplină.
LIGA A PRAHOVA Etapa 7
30-09-2018
Unirea Urlaţi
Pauza: 2-3
LIGA A PRAHOVA Etapa 6
22-09-2018
AFC Brebu
Pauza: 0-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 5
16-09-2018
Unirea Urlaţi
Pauza: 2-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 4
08-09-2018
Unirea Urlaţi
Pauza: 2-2
LIGA A PRAHOVA Etapa 3
01-09-2018
CSO Tricolorul Breaza
Pauza: 1-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 2
26-08-2018
Unirea Urlaţi
Pauza: 0-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 1
18-08-2018
Avântul Măneciu
Pauza: 3-0
JUNIORI A (2000) Etapa 9
27-10-2018
Unirea Urlaţi
JUNIORI A (2000) Etapa 8
20-10-2018
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
JUNIORI A (2000) Etapa 7
12-10-2018
Unirea Urlaţi
JUNIORI A (2000) Etapa 5
29-09-2018
Unirea Urlaţi
JUNIORI A (2000) Etapa 4
22-09-2018
Unirea Urlaţi
JUNIORI A (2000) Etapa 3
15-09-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
JUNIORI A (2000) Etapa 2
08-09-2018
Unirea Urlaţi
JUNIORI A (2000) Etapa 1
01-09-2018
AFC Brebu
JUNIORI B (2002) Etapa 13
03-11-2018
AS Starchiojd
JUNIORI B (2002) Etapa 12
27-10-2018
Unirea Urlaţi
JUNIORI B (2002) Etapa 10
13-10-2018
Unirea Urlaţi
JUNIORI B (2002) Etapa 9
06-10-2018
AS Targşorul Vechi Stăncești
JUNIORI B (2002) Etapa 7
22-09-2018
Petrolul Ologeni
JUNIORI B (2002) Etapa 6
15-09-2019
Unirea Urlaţi
JUNIORI B (2002) Etapa 5
17-10-2018
CSO Plopeni
JUNIORI B (2002) Etapa 4
07-09-2018
Unirea Urlaţi
JUNIORI B (2002) Etapa 3
05-09-2018
Hagianu Mircea Junior Câmpina
JUNIORI B (2002) Etapa 2
01-09-2018
Unirea Urlaţi
JUNIORI B (2002) Etapa 1
29-08-2018
CS Ceptura
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe