Informari si comunicate
18-10-2018
Cupa Satelor, etapa a II-a

La finalul săptămânii trecute s-a desfăşurat etapa a II-a din cadrul Cupei Satelor

detalii...
18-10-2018
17-10-2018
Examen Categ.a II-a

In data de 15.11.2018 se va sustine examenul pentru obtinerea Categ a II-a

detalii...
11-10-2018
11-10-2018
11-10-2018
11-10-2018
09-10-2018
Rezultatele primei etape din cadrul Cupei Satelor

Runda inaugurală s-a desfășurat vineri și sâmbătă

detalii...
05-10-2018
Cupa Satelor

Programul , regulamentul și alte detalii privind această competiție se pot accesa apăsând pe acest text.

detalii...
28-09-2018
In atentia arbitrilor si a echipelor participante in competitiile de junior

Dispozitia Presedintelui AJF Prahova, Prof. Silviu Cringasu:

detalii...
toate comunicatele

AFC Băneşti-Urleta


AFC Băneşti-Urleta

Localitatea Băneşti

Informatii generale
Anul infiintarii 2012
Culori galben-albastru
Teren CS / Bănești
Sponsori Primăria și Consiliul Local Bănești, SC CAST SRL
Adresa str. Drumul Mare, com. Bănești
Tel/Fax 0244348212
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte Covrig Aurelian
Secretar
Vicepresedinte Dinescu Vasile
Organizator de competitii Serban Gheorghe
Antrenor Visan Marius
Antrenor secund Dumitrescu Claudiu
Antrenor copii Dinu Alin
Medic Dinu Afrodita
LIGA A PRAHOVA - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 AFC Băneşti-Urleta 10 8 1 1 40-11 25p +10
2CS Blejoi1081133-925p+10
3 CSO Plopeni 10 6 4 0 32-3 22p +7
4Petrolistul Boldeşti1064034-822p+7
5 CS Cornu 9 7 0 2 30-13 21p +6
6AFC Brebu1061322-1419p+4
7 CSO Tricolorul Breaza 10 5 1 4 15-18 16p +1
8CS Păuleşti1041516-1913p-2
9 Petrolul 95 Ploieşti 10 4 1 5 19-23 13p -2
10CSO Teleajenul Vălenii de Munte1032513-1811p-1
11 Avântul Măneciu 10 3 1 6 17-18 10p -5
12Unirea Urlaţi931516-2010p-2
13 Tinereţea Izvoarele 9 2 1 6 15-29 7p -5
14CS Măneşti 2013 Coada Izvorului1012717-315p-13
15 AS Strejnic 9 1 1 7 3-28 4p -11
16CS Ceptura1000107-670p-15
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Albu Traian Laurenţiu 05-07-1980 34778
2 Alexe Anghel Rareş 05-03-1997 56720
3 Antal Alexandru Gheorghe 19-06-1991 54254
4 Ariciu Silviu Iulian 08-05-1988 42516
5 Bica Eduard 26-05-1990 43697
6 Botoșneanu Andrei Daniel 15-09-1987 42661
7 Bunea Valentin 27-09-1978 33249
8 Burchi Ion 03-10-1972 E5265
9 Burloiu Radu Ioan 02-05-1992 45932
10 Cazan Daniel Marius 05-07-1989 44878
11 Cojocaru Ionel Romică 13-11-1988 6321
12 Crăciun Ionuţ Alexandru 16-08-1995 48086
13 Dobrinoiu Cosmin 477
14 Duca Marian 14-10-1987 22947
15 Dudău Cătălin Gabriel 14-11-1992 47135
16 Dumitru Iulian George 28-01-1998 55205
17 Filote Mihai Laurenţiu 06-02-1989 42431
18 Gânju Octavian Constantin 12-06-1988 40749
19 Grigoraş Sergiu Costin 21-05-1993 51412
20 Iancu Marius Andrei 21-08-1984 42340
21 Ilioiu Bogdan Gabriel 06-09-1985 41591
22 Iscru Marian Vlăduţ 16-08-1996 52195
23 Istrate Florin Ciprian 01-03-1989 1659
24 Jipa Michel Cătălin 23-12-1994 46804; 5309 (FRF)
25 Lepădatu Ştefan Andrei 29-12-1988 46856
26 Lungu Daniel Marian 05-06-1990 45293
27 Lupu Gabriel Răzvan 25-11-2000 56903
28 Marin Daniel Gabriel 03-10-2000 56901
29 Matache Ştefan 23-09-1996 52140
30 Mihai Cristian Alexandru 14-01-1995 46267
31 Nae Decebal Gabriel 11-05-1988 52174
32 Neagu Alexandru Ştefan 08-08-1987 45799; 4594
33 Negreanu Mugurel Constantin 14-01-1983 6818
34 Nichifor Marian 10-07-1989 52090; 4585 (FRF)
35 Nicoale Horia Gabriel 11-08-1999 53667
36 Olteanu Bogdan 11-04-1989 43400
37 Paun Dan Marian 14-11-1981 1464
38 Petrescu Marian Alexandru 29-01-1992 45556
39 Popa Alexandru Constantin 15-10-1990 41796
40 Radu Georgel 03-04-1983 49061
41 Roșu Andrei Florentin 27-11-1996 52139
42 Soreanu Andrei 02-10-1990 55035
43 Stan Paul Andrei 08-03-1998 51625
44 Stancu Octavian Stelian 18-03-2000 56767
45 Stroescu Teodor Dan 11-03-1992 2048
46 Stăncescu Adrian 01-09-1988 40973
47 Toader Petrică 28-05-1995 4838
48 Tomescu Alexandru Cristian 27-04-1997 22755
49 Turcu Marian 03-01-1994 1748
50 Veselu Alexandru Andrei 06-05-1991 53958
51 Vișan Marius Florian 20-03-1979 2468; 36636
52 Ştefan Andrei George 25-09-1986 482
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA A PRAHOVA Etapa 10
21-10-2018
AFC Băneşti-Urleta
LIGA A PRAHOVA Etapa 9
13-10-2018
CS Cornu
LIGA A PRAHOVA Etapa 8
06-10-2018
AFC Băneşti-Urleta
LIGA A PRAHOVA Etapa 7
29-09-2018
CS Blejoi
LIGA A PRAHOVA Etapa 6
22-09-2018
Petrolistul Boldeşti
LIGA A PRAHOVA Etapa 5
15-09-2018
AFC Băneşti-Urleta
LIGA A PRAHOVA Etapa 4
08-09-2018
AS Strejnic
LIGA A PRAHOVA Etapa 3
01-09-2018
AFC Băneşti-Urleta
LIGA A PRAHOVA Etapa 2
25-08-2018
CS Ceptura
LIGA A PRAHOVA Etapa 1
19-08-2018
AFC Băneşti-Urleta
JUNIORI A (2000) Etapa 8
20-10-2018
AFC Băneşti-Urleta
JUNIORI A (2000) Etapa 7
13-10-2018
Avântul Măneciu
JUNIORI A (2000) Etapa 6
06-10-2018
AFC Băneşti-Urleta
JUNIORI A (2000) Etapa 5
29-09-2018
Petrolistul Boldeşti
JUNIORI A (2000) Etapa 4
22-09-2018
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
JUNIORI A (2000) Etapa 3
15-09-2018
AFC Băneşti-Urleta
JUNIORI A (2000) Etapa 1
01-09-2018
AFC Băneşti-Urleta
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe