Informari si comunicate
18-10-2018
Cupa Satelor, etapa a II-a

La finalul săptămânii trecute s-a desfăşurat etapa a II-a din cadrul Cupei Satelor

detalii...
18-10-2018
17-10-2018
Examen Categ.a II-a

In data de 15.11.2018 se va sustine examenul pentru obtinerea Categ a II-a

detalii...
11-10-2018
11-10-2018
11-10-2018
11-10-2018
09-10-2018
Rezultatele primei etape din cadrul Cupei Satelor

Runda inaugurală s-a desfășurat vineri și sâmbătă

detalii...
05-10-2018
Cupa Satelor

Programul , regulamentul și alte detalii privind această competiție se pot accesa apăsând pe acest text.

detalii...
28-09-2018
In atentia arbitrilor si a echipelor participante in competitiile de junior

Dispozitia Presedintelui AJF Prahova, Prof. Silviu Cringasu:

detalii...
toate comunicatele

CS Măneşti 2013 Coada Izvorului

Localitatea Coada Izvorului

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA A PRAHOVA - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 AFC Băneşti-Urleta 10 8 1 1 40-11 25p +10
2CS Blejoi1081133-925p+10
3 CSO Plopeni 10 6 4 0 32-3 22p +7
4Petrolistul Boldeşti1064034-822p+7
5 CS Cornu 9 7 0 2 30-13 21p +6
6AFC Brebu1061322-1419p+4
7 CSO Tricolorul Breaza 10 5 1 4 15-18 16p +1
8CS Păuleşti1041516-1913p-2
9 Petrolul 95 Ploieşti 10 4 1 5 19-23 13p -2
10CSO Teleajenul Vălenii de Munte1032513-1811p-1
11 Avântul Măneciu 10 3 1 6 17-18 10p -5
12Unirea Urlaţi931516-2010p-2
13 Tinereţea Izvoarele 9 2 1 6 15-29 7p -5
14CS Măneşti 2013 Coada Izvorului1012717-315p-13
15 AS Strejnic 9 1 1 7 3-28 4p -11
16CS Ceptura1000107-670p-15
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Andronache Ion Marius 06-01-1993 60019
2 Anghel Ionuț Alexandru 30-04-1993 53122
3 Anghel Marius 10-04-1985 45848
4 Costache Marian Valentin 31-10-2000 57304
5 Dinu Robert Marian 13-07-2002 60415
6 Dumitraşcu Ciprian Andrei 07-08-1991 56365
7 Dumitraşcu Constantin Gabriel 07-11-2000 57303
8 Durlea Giorgian Cristian 14-12-1994 32215
9 Ivan Constantin Irinel 28-10-1994 51197
10 Lăţea Giorgian Gabriel 07-11-1992 58692
11 Năstăsia Marian Răzvan 04-08-2000 60377
12 Procopianu Ionuţ Georgian 18-06-1992 53512
13 Simion Gheorghe 18-12-1992 56247
14 Simion Ionuţ Valentin 09-02-1994 58112
15 Ungureanu Fabian Mihail 13-05-1990 46155
16 Vanghele Traian 24-02-1985 56075
17 Vlădan Marius Florinel 22-07-1995 59764
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA A PRAHOVA Etapa 10
21-10-2018
CS Blejoi
LIGA A PRAHOVA Etapa 9
14-10-2018
AFC Brebu
LIGA A PRAHOVA Etapa 8
07-10-2018
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
LIGA A PRAHOVA Etapa 7
30-09-2018
Unirea Urlaţi
LIGA A PRAHOVA Etapa 6
22-09-2018
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
LIGA A PRAHOVA Etapa 5
16-09-2018
CSO Plopeni
LIGA A PRAHOVA Etapa 4
09-09-2018
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
LIGA A PRAHOVA Etapa 3
02-09-2018
CS Cornu
LIGA A PRAHOVA Etapa 2
25-08-2018
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
LIGA A PRAHOVA Etapa 1
19-08-2018
AFC Băneşti-Urleta
JUNIORI A (2000) Etapa 8
20-10-2018
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
JUNIORI A (2000) Etapa 7
13-10-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
JUNIORI A (2000) Etapa 6
06-10-2018
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
JUNIORI A (2000) Etapa 5
29-09-2018
AFC Brebu
JUNIORI A (2000) Etapa 4
22-09-2018
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
JUNIORI A (2000) Etapa 3
15-09-2018
Petrolistul Boldeşti
JUNIORI A (2000) Etapa 2
08-09-2018
ACS Băicoi
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe