Informari si comunicate
18-10-2018
Cupa Satelor, etapa a II-a

La finalul săptămânii trecute s-a desfăşurat etapa a II-a din cadrul Cupei Satelor

detalii...
18-10-2018
17-10-2018
Examen Categ.a II-a

In data de 15.11.2018 se va sustine examenul pentru obtinerea Categ a II-a

detalii...
11-10-2018
11-10-2018
11-10-2018
11-10-2018
09-10-2018
Rezultatele primei etape din cadrul Cupei Satelor

Runda inaugurală s-a desfășurat vineri și sâmbătă

detalii...
05-10-2018
Cupa Satelor

Programul , regulamentul și alte detalii privind această competiție se pot accesa apăsând pe acest text.

detalii...
28-09-2018
In atentia arbitrilor si a echipelor participante in competitiile de junior

Dispozitia Presedintelui AJF Prahova, Prof. Silviu Cringasu:

detalii...
toate comunicatele

CSO Plopeni

Localitatea Plopeni

Informatii generale
Culori roșu-albastru
Teren Gheorghe Șilaev / Plopeni ( 500 locuri )
Sponsori Primăria și Consiliul Local Plopeni, Clinica Medicală DENTIRAD
Adresa Bld. Independenței, nr.18
Tel/Fax 0244220690
Email cso@primariaplopeni.ro
Contact 0244220690
Staff-ul echipei
Presedinte Drăghici Mircea
Secretar
Vicepresedinte Huza Ștefan
Organizator de competitii Cernica Ion
Antrenor Nicorescu Nouraș
Antrenor secund Voicilă Marius
Antrenor copii Ion Andrei, Boca Cristian
LIGA A PRAHOVA - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 AFC Băneşti-Urleta 10 8 1 1 40-11 25p +10
2CS Blejoi1081133-925p+10
3 CSO Plopeni 10 6 4 0 32-3 22p +7
4Petrolistul Boldeşti1064034-822p+7
5 CS Cornu 9 7 0 2 30-13 21p +6
6AFC Brebu1061322-1419p+4
7 CSO Tricolorul Breaza 10 5 1 4 15-18 16p +1
8CS Păuleşti1041516-1913p-2
9 Petrolul 95 Ploieşti 10 4 1 5 19-23 13p -2
10CSO Teleajenul Vălenii de Munte1032513-1811p-1
11 Avântul Măneciu 10 3 1 6 17-18 10p -5
12Unirea Urlaţi931516-2010p-2
13 Tinereţea Izvoarele 9 2 1 6 15-29 7p -5
14CS Măneşti 2013 Coada Izvorului1012717-315p-13
15 AS Strejnic 9 1 1 7 3-28 4p -11
16CS Ceptura1000107-670p-15
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Anghel Cristian Bogdan 27-07-1993 2626 (FRF), 47771 (AJF)
2 Burchi Ionuţ Alexandru 06-04-1998 51512
3 Bălan Ionuţ Claudiu 01-08-1999 55462
4 Chejnoiu Dragoş Costin 09-12-1990 041874
5 Chirilă Alexandru Mihai 31-03-1997 52174-B
6 Cioc Daniel 1987 44979
7 Cioc Ionuţ Ştefan 11-05-1990 478
8 Constantinescu Marian Sebastian 10-01-2000 51265
9 Costache Ionuţ Gabriel 1992 32488
10 Căpraru Aurel Alexandru 10-08-1991 3848; 45824
11 David Marius Eduard 14-01-1987 10
12 Dragomir Eduard Florin 19-08-1989
13 Dumitrache Florin 02-11-1994 46799; 843 (FRF)
14 Dumitru Ion 1993 47289
15 Galat Marian Ionuţ 10-09-1993 46251
16 Gheorghe Octavian 09-09-1986 38875
17 Huza Radu Ştefan 03-11-1989 41518; 996 - FRF
18 Ion Valentin 17-05-1992 45875
19 Niţă Antonio 10-08-1979 34159
20 Pîrvu Alin Ştefan 05-07-1989 479; 42459
21 Puiuleţ Andrei 19-01-1984 293; 39524
22 Radu Alin 14-02-1989 3850
23 Soare Mădălin 51365
24 Stoica Alexandru 29-03-1995 51373
25 Trică Costel Vasile 03-01-1987 2728
26 Tătaru Marian 04-10-1981 37744; 2078
27 Vasile Alexandru-georgian 16-02-1997 47677
28 Vlad Cătălin 22-01-1987 5079
29 Zecheru Lucian 23-12-1989 41895; 4581
30 Ştefan Antonio 17-08-1999 55969
31 Ştirbu Ionuţ Nicuşor 1986 9 (FRF), S-840
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA A PRAHOVA Etapa 10
21-10-2018
Petrolistul Boldeşti
LIGA A PRAHOVA Etapa 9
13-10-2018
CSO Plopeni
LIGA A PRAHOVA Etapa 8
07-10-2018
AS Strejnic
LIGA A PRAHOVA Etapa 7
29-09-2018
CSO Plopeni
LIGA A PRAHOVA Etapa 6
23-09-2018
CS Ceptura
LIGA A PRAHOVA Etapa 5
16-09-2018
CSO Plopeni
LIGA A PRAHOVA Etapa 4
09-09-2018
AFC Brebu
LIGA A PRAHOVA Etapa 3
02-09-2018
CSO Plopeni
LIGA A PRAHOVA Etapa 2
26-08-2018
Unirea Urlaţi
LIGA A PRAHOVA Etapa 1
18-08-2018
CSO Plopeni
JUNIORI B (2002) Etapa 11
20-10-2018
Petrolul Ologeni
JUNIORI B (2002) Etapa 10
13-10-2018
CSO Plopeni
JUNIORI B (2002) Etapa 9
06-10-2018
CSO Plopeni
Observatii: Nu se dispută.
JUNIORI B (2002) Etapa 8
29-09-2018
CSO Tricolorul Breaza
JUNIORI B (2002) Etapa 7
22-09-2018
CSO Plopeni
JUNIORI B (2002) Etapa 6
15-09-2019
Luceafărul Drajna
JUNIORI B (2002) Etapa 5
17-10-2018
CSO Plopeni
JUNIORI B (2002) Etapa 4
08-09-2018
AS Starchiojd
JUNIORI B (2002) Etapa 3
05-09-2018
CSO Plopeni
JUNIORI B (2002) Etapa 1
29-08-2018
CSO Plopeni
JUNIORI E (2008) Etapa 9
19-10-2018
CSM Ploieşti
JUNIORI E (2008) Etapa 8
12-10-2018
AS Viking Pruszynski Ploiești
JUNIORI E (2008) Etapa 7
08-10-2018
CSO Plopeni
JUNIORI E (2008) Etapa 6
28-09-2018
Petrosport Ploieşti
JUNIORI E (2008) Etapa 5
21-09-2018
CSO Plopeni
JUNIORI E (2008) Etapa 4
15-09-2018
Petrolul 95 Ploieşti 2
JUNIORI E (2008) Etapa 1
31-08-2018
CSO Plopeni
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe