Informari si comunicate
18-10-2018
Cupa Satelor, etapa a II-a

La finalul săptămânii trecute s-a desfăşurat etapa a II-a din cadrul Cupei Satelor

detalii...
18-10-2018
17-10-2018
Examen Categ.a II-a

In data de 15.11.2018 se va sustine examenul pentru obtinerea Categ a II-a

detalii...
11-10-2018
11-10-2018
11-10-2018
11-10-2018
09-10-2018
Rezultatele primei etape din cadrul Cupei Satelor

Runda inaugurală s-a desfășurat vineri și sâmbătă

detalii...
05-10-2018
Cupa Satelor

Programul , regulamentul și alte detalii privind această competiție se pot accesa apăsând pe acest text.

detalii...
28-09-2018
In atentia arbitrilor si a echipelor participante in competitiile de junior

Dispozitia Presedintelui AJF Prahova, Prof. Silviu Cringasu:

detalii...
toate comunicatele

CSO Teleajenul Vălenii de Munte


CSO Teleajenul Vălenii de Munte

Localitatea Munte

Informatii generale
Culori roşu - albastru
Teren Orășenesc / Vălenii de Munte ( 250 locuri )
Sponsori Primăria și Consiliul Local Vălenii de Munte
Adresa Bld. Nicolae Iorga, nr. 157
Tel/Fax 0244.281.444
Contact 0766581521 - Gabriel Cojanu
Staff-ul echipei
Presedinte Rădulescu Gheorghe
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii Cojanu Constantin Gabriel
Antrenor Sîrbu Radu; Voinea Vasile
Antrenor copii Sîrbu Sorin
LIGA A PRAHOVA - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 AFC Băneşti-Urleta 10 8 1 1 40-11 25p +10
2CS Blejoi1081133-925p+10
3 CSO Plopeni 10 6 4 0 32-3 22p +7
4Petrolistul Boldeşti1064034-822p+7
5 CS Cornu 9 7 0 2 30-13 21p +6
6AFC Brebu1061322-1419p+4
7 CSO Tricolorul Breaza 10 5 1 4 15-18 16p +1
8CS Păuleşti1041516-1913p-2
9 Petrolul 95 Ploieşti 10 4 1 5 19-23 13p -2
10CSO Teleajenul Vălenii de Munte1032513-1811p-1
11 Avântul Măneciu 10 3 1 6 17-18 10p -5
12Unirea Urlaţi931516-2010p-2
13 Tinereţea Izvoarele 9 2 1 6 15-29 7p -5
14CS Măneşti 2013 Coada Izvorului1012717-315p-13
15 AS Strejnic 9 1 1 7 3-28 4p -11
16CS Ceptura1000107-670p-15
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Albină Florin 20-12-1988 44018
2 Beznea Catrinel 07-09-1994 46795
3 Cernea Gheorghe Liviu 13-09-1987 41822
4 Cojanu Gabriel 30-09-1973 51471
5 Costache Silviu Marius 18-02-1999 52707
6 Cruceru Lucian Gabriel 08-11-1987 42251
7 Dogaru Răzvan 09-10-1995 54048
8 Dudulescu Alexandru Georgian 06-02-1993 46282
9 Grigore Mihail Dumitru 27-10-1992 52353
10 Lungu Alexandru 04-05-1991 1224
11 Micu Mihai Vasile 06-01-1984 1216; 039371
12 Milu Ion Gheorghe 12-09-1988 43668
13 Momai Georgian Adelin 22-12-1998 59386
14 Neacşu Adrian Georgian 14-06-2000 56946
15 Neculae Gheorghe Cosmin 04-01-1997 51493
16 Oprea Vivian George 17-07-1992 47590
17 Oprea Vivian Ionuţ 17-07-1992 47589
18 Penescu Dragoş Alexandru 24-02-2000 6789
19 Rădulescu Ştefan 25-01-1986 42262
20 Savu Flavius Marian 05-04-1990 43642
21 Savu Miodrag Gabriel 26-05-1988 43639
22 Sîrbu Mihai 20-02-1990 52350
23 Stanciu Mihai Dorian 22-07-1994 51926
24 Tănase Ionuţ 23-04-2000 57861
25 Voinea Vasile 18-04-1969 26317
26 Şandru Marian Alexandru 12-06-1992 44894
27 Şerban George 31-01-1994 47140
28 Ştefan Ionuţ Alexandru 16-01-1994 5260
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA A PRAHOVA Etapa 10
20-10-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
LIGA A PRAHOVA Etapa 9
13-10-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
LIGA A PRAHOVA Etapa 8
06-10-2018
AFC Băneşti-Urleta
LIGA A PRAHOVA Etapa 7
28-09-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
LIGA A PRAHOVA Etapa 6
22-09-2018
CS Păuleşti
LIGA A PRAHOVA Etapa 5
16-09-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
LIGA A PRAHOVA Etapa 4
08-09-2018
Tinereţea Izvoarele
LIGA A PRAHOVA Etapa 3
02-09-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
LIGA A PRAHOVA Etapa 2
25-08-2018
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
LIGA A PRAHOVA Etapa 1
18-08-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
JUNIORI A (2000) Etapa 8
20-10-2018
AFC Băneşti-Urleta
JUNIORI A (2000) Etapa 7
13-10-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
JUNIORI A (2000) Etapa 6
06-10-2018
ACS Băicoi
JUNIORI A (2000) Etapa 4
22-09-2018
CS Cornu
JUNIORI A (2000) Etapa 3
15-09-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
JUNIORI A (2000) Etapa 2
08-09-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
JUNIORI A (2000) Etapa 1
01-09-2018
Avântul Măneciu
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe