Informari si comunicate
16-12-2018
Update: Program optimi si sferturi Cupa Moş Crăciun

Vineri şi duminică, în sălile de sport din Urlaţi, Breaza, Blejoi şi Valea Călugărească s-au desfăşurat jocurile din faza grupelor a Cupei Moş Crăciun

detalii...
12-12-2018
Program competiţional Cupa "Moş Crăciun", ediţia a XXVI-a

Turneele preliminare se dispută la Urlaţi, Valea Călugărească, Breaza şi Blejoi

detalii...
05-12-2018
Regulament Cupa Moş Crăciun, ediţia 2018

Cupa Moş Crăciun se va desfăşura în perioada 14-22 decembrie

detalii...
03-12-2018
Grupele Cupei ”Moș Crăciun”, ediţia a XXVI-a

La sediul AJF Prahova s-au tras la sorţi grupele Cupei Moş Crăciun

detalii...
29-11-2018
Sanctiunile Comisiei de Disciplina - Liga B, Liga C si Cupa Romaniei

In sedinta Comisiei de Disciplina din data de 29.11.2018 au fost luate urmatoarele hotarari:

detalii...
29-11-2018
Sanctiunile Comisiei de Disciplina - Liga A si Superliga B

In sedinta Comisiei de Disciplina din data de 29.11.2018 au fost luate urmatoarele hotarari:

detalii...
26-11-2018
21-11-2018
Program jocuri restante

Partidele se vor disputa sâmbătă, 1 decembrie, şi, respectiv, duminică, 2 decembrie, pe terenul primelor echipe menţionate

detalii...
20-11-2018
Încep înscrierile la Cupa Moş Crăciun

Şedinţa cu delegaţii este programată luni, 3 decembrie, de la ora 12.00

detalii...
12-11-2018
Cupa Satelor a ajuns în vitrina echipei Comuna Teișani

Echipa condusă de Gheorghe Stanciu a înregistrat trei victorii în turneul final

detalii...
toate comunicatele

Petrolistul Boldeşti

Localitatea Boldeşti

Informatii generale
Culori galben-albastru
Teren Viorel Mateianu / Boldeşti
Sponsori Sindicatul Petrom, Primăria și Consiliul Local
Adresa Aleea Clubului, nr 5, Boldești-Scăeni
Contact 0722473851
Staff-ul echipei
Presedinte Nicolescu Mihail
Presedinte de onoare Bucuroiu Constantin
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii Daniel Richită
Antrenor Marian Ilie
Antrenor secund Rădulescu Marius
Antrenor copii Filostache Adrian
Medic Gheorghe Liviu
LIGA A PRAHOVA - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 AFC Băneşti-Urleta 15 13 1 1 57-16 40p +16
2CS Blejoi15131152-1240p+16
3 Petrolistul Boldeşti 15 10 5 0 44-11 35p +11
4CS Cornu15102339-1732p+11
5 CSO Plopeni 15 7 5 3 37-11 26p +5
6AFC Brebu1573528-2524p+3
7 CS Păuleşti 15 7 2 6 33-27 23p -1
8CSO Teleajenul Vălenii de Munte1554623-2319p-2
9 CS Măneşti 2013 Coada Izvorului 15 5 2 8 35-40 17p -7
10CSO Tricolorul Breaza1552823-3217p-4
11 Unirea Urlaţi 15 4 4 7 23-26 16p -5
12Avântul Măneciu1551923-2916p-5
13 Petrolul 95 Ploieşti 15 4 1 10 20-39 13p -8
14Tinereţea Izvoarele1533922-4312p-12
15 AS Strejnic 15 3 2 10 12-38 11p -13
16CS Ceptura15001515-970p-24
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Alecsandru Roberto Mihail 13-09-1996 47690
2 Alexe Petre Andrei 08-07-1999 53871
3 Barbu Cristian Valentin 16-12-1988 58324
4 Bencea George Augustin 31-08-1995 2482; 45930
5 Bociu Gabriel 10-10-1981 1210
6 Bădu Stelian Răzvan 27-09-1990 45308
7 Cernat Bogdan Andrei 17-03-1999 55161
8 Coman Cosmin 21-05-1993 47986
9 Costache George Eduard 02-09-1999 52241
10 Dinu Mihai 2462
11 Dumitrache Alin George 994
12 Ene Mihai Răzvan 24-03-1986 1213; 040311
13 Fieraru Teodor Gabriel 20-09-2000 58556
14 Gheorghe Alberto Adrian 19-11-1992 2163 (FRF); 49049
15 Ilie Adrian Mihail 19-06-1995 4848
16 Ionescu Ionuţ Cătălin 19-03-1986 1215 (FRF); 37135
17 Ioniță Alexandru 04-04-1995 52275
18 Ioniţă Fabian Andrei 19-02-1996 53331
19 Lişiţă Claudiu Daniel 03-09-1991 42646
20 Nincă George Andrei 10-10-1992 54271; 5078 (FRF)
21 Petre Alexandru Lucian 12-12-1990 45236
22 Pipoş Alexandru Nicolae 03-07-1988 041469
23 Puchea Alexandru 23-05-1987 995 (FRF); 040635
24 Rigu Andrei George 13-08-1995 48019
25 Rădulescu Marius 15-08-1970 29058
26 Saulea Ovidiu Nicolae 03-09-1996 51460
27 Stanca Ștefan Daniel 21-01-1988 46077; 5310 (FRF)
28 Stanciu Alin Mihai 10-05-1989 039792
29 Stoica Silviu George 24-12-1993 54488
30 Stoica Vasile
31 Toader Sergiu Mihai 02-01-1995 53905
32 Tudor Mihai 07-10-1983 37124; 1373 (FRF)
33 Turmac Ionuţ Marian 22-03-1994 53892
34 Zanfir Eduard 28-06-1995 52271
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA A PRAHOVA Etapa 15
23-11-2018
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
LIGA A PRAHOVA Etapa 14
17-11-2018
Petrolistul Boldeşti
LIGA A PRAHOVA Etapa 13
09-11-2018
Petrolul 95 Ploieşti
LIGA A PRAHOVA Etapa 12
03-11-2018
Petrolistul Boldeşti
LIGA A PRAHOVA Etapa 11
26-10-2018
CSO Tricolorul Breaza
LIGA A PRAHOVA Etapa 10
21-10-2018
Petrolistul Boldeşti
LIGA A PRAHOVA Etapa 9
12-10-2018
Avântul Măneciu
LIGA A PRAHOVA Etapa 8
06-10-2018
Petrolistul Boldeşti
LIGA A PRAHOVA Etapa 7
28-09-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
LIGA A PRAHOVA Etapa 6
22-09-2018
Petrolistul Boldeşti
LIGA A PRAHOVA Etapa 5
14-09-2018
CS Blejoi
LIGA A PRAHOVA Etapa 4
07-09-2018
CS Păuleşti
LIGA A PRAHOVA Etapa 3
02-09-2018
Petrolistul Boldeşti
LIGA A PRAHOVA Etapa 2
24-08-2018
Tinereţea Izvoarele
LIGA A PRAHOVA Etapa 1
19-08-2018
Petrolistul Boldeşti
JUNIORI A (2000) Etapa 9
27-10-2018
Avântul Măneciu
JUNIORI A (2000) Etapa 7
13-10-2018
Petrolistul Boldeşti
JUNIORI A (2000) Etapa 5
29-09-2018
Petrolistul Boldeşti
JUNIORI A (2000) Etapa 4
22-09-2018
Unirea Urlaţi
JUNIORI A (2000) Etapa 3
15-09-2018
Petrolistul Boldeşti
JUNIORI A (2000) Etapa 2
08-09-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
JUNIORI A (2000) Etapa 1
01-09-2018
Petrolistul Boldeşti
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe