Informari si comunicate
05-12-2018
Regulament Cupa Moş Crăciun, ediţia 2018

Cupa Moş Crăciun se va desfăşura în perioada 14-22 decembrie

detalii...
03-12-2018
Grupele Cupei ”Moș Crăciun”, ediţia a XXVI-a

La sediul AJF Prahova s-au tras la sorţi grupele Cupei Moş Crăciun

detalii...
29-11-2018
Sanctiunile Comisiei de Disciplina - Liga B, Liga C si Cupa Romaniei

In sedinta Comisiei de Disciplina din data de 29.11.2018 au fost luate urmatoarele hotarari:

detalii...
29-11-2018
Sanctiunile Comisiei de Disciplina - Liga A si Superliga B

In sedinta Comisiei de Disciplina din data de 29.11.2018 au fost luate urmatoarele hotarari:

detalii...
26-11-2018
21-11-2018
Program jocuri restante

Partidele se vor disputa sâmbătă, 1 decembrie, şi, respectiv, duminică, 2 decembrie, pe terenul primelor echipe menţionate

detalii...
20-11-2018
Încep înscrierile la Cupa Moş Crăciun

Şedinţa cu delegaţii este programată luni, 3 decembrie, de la ora 12.00

detalii...
12-11-2018
Cupa Satelor a ajuns în vitrina echipei Comuna Teișani

Echipa condusă de Gheorghe Stanciu a înregistrat trei victorii în turneul final

detalii...
09-11-2018
09-11-2018
toate comunicatele

Unirea Urlaţi

Localitatea Urlati

Informatii generale
Teren Unirea / Urlati ( 500 locuri )
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA A PRAHOVA - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 AFC Băneşti-Urleta 15 13 1 1 57-16 40p +16
2CS Blejoi15131152-1240p+16
3 Petrolistul Boldeşti 15 10 5 0 44-11 35p +11
4CS Cornu15102339-1732p+11
5 CSO Plopeni 15 7 5 3 37-11 26p +5
6AFC Brebu1573528-2524p+3
7 CS Păuleşti 15 7 2 6 33-27 23p -1
8CSO Teleajenul Vălenii de Munte1554623-2319p-2
9 CS Măneşti 2013 Coada Izvorului 15 5 2 8 35-40 17p -7
10CSO Tricolorul Breaza1552823-3217p-4
11 Unirea Urlaţi 15 4 4 7 23-26 16p -5
12Avântul Măneciu1551923-2916p-5
13 Petrolul 95 Ploieşti 15 4 1 10 20-39 13p -8
14Tinereţea Izvoarele1533922-4312p-12
15 AS Strejnic 15 3 2 10 12-38 11p -13
16CS Ceptura15001515-970p-24
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Androne Constantin 1988 44570
2 Anghel Valentin 03-09-1984 46523
3 Arnăutu Bogdan Petre 24-02-1994 2620
4 Axinte Leonardo 18-10-1990 43726
5 Bârsan Nicolae-Laurenţiu 24-02-2000 58890
6 Bobeică Alexandru 27-03-1987 40076
7 Butoi Constantin 22-11-1990 47579
8 Bărbuceanu Andrei Georgian 25-01-1996 55180
9 Carpen Ion Marius 12-02-1993 17575
10 Chercheaţă Valentin 09-02-1999 56839
11 Dinu Pavel 25-11-1995 51559
12 Dinu Vasile 09-05-1992 59139
13 Dobre Ioan Alexandru 03-10-1995 52048
14 Drăghici Cornel
15 Ducu Claudiu Constantin 17-06-1993 52052
16 Dumitrache Valentin Ionuţ 02-03-1999 52240
17 Gavriloiu Ricardo 16-02-1998 49105
18 Gheorghe Andrei Cătălin 04-10-1994 55740
19 Gheorghe Florin 12-01-1995 2618 (FRF); 52344 (FRF)
20 Gheorghe Florin Alin 11-12-1997 52133
21 Ghica Florin 46946
22 Ghiţă George Florin 20-03-1988 46908
23 Ghiţă Nicolae Gheorghe 11-05-1977 33553
24 Goran Vasile Iulian 19-07-1998 56814
25 Harpă Emil Ştefan 12-12-1999 51271
26 Ilie Claudiu Andrei 03-08-1999 51274
27 Ionică Mihai 28-07-1992 45102
28 Ivănescu Ionuţ 28-12-1993 53663
29 Ivănoiu Mădălin Georgian 26-11-1992 51766
30 Jipa Lucian Ionuţ 09-01-1992 853
31 Juju Sorin 08-04-1971 28330
32 Manolache Aurelian Eusebio 25-01-1992 44871
33 Manu Răzvan 1991 49122
34 Maradin Andrei Nicuşor 20-05-1993 46252
35 Marin Robert Adrian 08-07-1998 58109
36 Matache Aurel Ştefan 15-10-1995 52747
37 Matei Laurenţiu 1986 40740
38 Mihalache Bogdan Alexandru 21-01-1994 47434
39 Mihalache Cristian 01-01-1995
40 Minoiu Ion Gabriel 02-12-1991 53075
41 Miricică Robert-vlăduţ 22-12-1998 51281
42 Moise Alexandru Ionuţ 02-01-1995 51339
43 Neacşu George Laurenţiu 04-06-1998 56680
44 Necula Alexandru 55960
45 Oancea Daniel Marian 07-04-1993 48010
46 Pîrvu Alexandru Vladimir 15-08-1991 54939
47 Pavel Liviu
48 Petrea Robert 13-01-1996 51199
49 Popa Cătălin 1991 427
50 Ristache Marian Florin 26-03-1995 51348
51 Rob Cosmin Valeriu 23-10-1986 039020
52 Rob Gabriel Roberto 12-08-1992 2808; 45878
53 Roşu Cristian Lucian 28-06-1995 55937
54 Sandu Mario Robert 10-08-1998 56841
55 Sonu Valeriu Robert 10-07-1991 51283
56 Stan Lazăr 28-11-1966 23502
57 Stan Ştefan Cătălin 18-08-1998 55711
58 Stănescu Ştefan Cristian 29-09-1987 58566
59 Tache Andrei 15-01-1996 54367
60 Trifan Florin Cătălin 24-02-1998 51425
61 Tudor Gabriel Claudiu 12-04-1987 039365
62 Tudorache Liviu Marian 20-09-1990 44872
63 Ungureanu Vasile 07-11-1985 44238
64 Ursea Marian George 18-07-1994 52745
65 Vasile Remus Sebastian 04-09-1994 53662
66 Vizinteanu Alexandru 22-07-1988 041600
67 Zahiu Mihail Gabriel 07-03-1995 51366
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA A PRAHOVA Etapa 15
25-11-2018
Unirea Urlaţi
LIGA A PRAHOVA Etapa 14
17-11-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
LIGA A PRAHOVA Etapa 13
10-11-2018
Unirea Urlaţi
LIGA A PRAHOVA Etapa 12
03-11-2018
Petrolistul Boldeşti
LIGA A PRAHOVA Etapa 11
27-10-2018
Unirea Urlaţi
LIGA A PRAHOVA Etapa 10
20-10-2018
AS Strejnic
Observatii: Echipa oaspete nu s-a prezentat la joc. Meci omologat de către Comisia de Competiții și Disciplină.
LIGA A PRAHOVA Etapa 9
13-10-2018
Unirea Urlaţi
LIGA A PRAHOVA Etapa 8
06-10-2018
CS Ceptura
Observatii: Nedisputat. Joc omologat de către Comisia de Competiții și Disciplină.
LIGA A PRAHOVA Etapa 7
30-09-2018
Unirea Urlaţi
LIGA A PRAHOVA Etapa 6
22-09-2018
AFC Brebu
LIGA A PRAHOVA Etapa 5
16-09-2018
Unirea Urlaţi
LIGA A PRAHOVA Etapa 4
08-09-2018
Unirea Urlaţi
LIGA A PRAHOVA Etapa 3
01-09-2018
CSO Tricolorul Breaza
LIGA A PRAHOVA Etapa 2
26-08-2018
Unirea Urlaţi
LIGA A PRAHOVA Etapa 1
18-08-2018
Avântul Măneciu
JUNIORI A (2000) Etapa 9
27-10-2018
Unirea Urlaţi
JUNIORI A (2000) Etapa 8
20-10-2018
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
JUNIORI A (2000) Etapa 7
12-10-2018
Unirea Urlaţi
JUNIORI A (2000) Etapa 5
29-09-2018
Unirea Urlaţi
JUNIORI A (2000) Etapa 4
22-09-2018
Unirea Urlaţi
JUNIORI A (2000) Etapa 3
15-09-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
JUNIORI A (2000) Etapa 2
08-09-2018
Unirea Urlaţi
JUNIORI A (2000) Etapa 1
01-09-2018
AFC Brebu
JUNIORI B (2002) Etapa 13
03-11-2018
AS Starchiojd
JUNIORI B (2002) Etapa 12
27-10-2018
Unirea Urlaţi
JUNIORI B (2002) Etapa 10
13-10-2018
Unirea Urlaţi
JUNIORI B (2002) Etapa 9
06-10-2018
AS Targşorul Vechi Stăncești
JUNIORI B (2002) Etapa 7
22-09-2018
Petrolul Ologeni
JUNIORI B (2002) Etapa 6
15-09-2019
Unirea Urlaţi
JUNIORI B (2002) Etapa 5
17-10-2018
CSO Plopeni
JUNIORI B (2002) Etapa 4
07-09-2018
Unirea Urlaţi
JUNIORI B (2002) Etapa 3
05-09-2018
Hagianu Mircea Junior Câmpina
JUNIORI B (2002) Etapa 2
01-09-2018
Unirea Urlaţi
JUNIORI B (2002) Etapa 1
29-08-2018
CS Ceptura
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe