Marti, 23-10-2018

niciun meci

Miercuri, 24-10-2018

1 ACS Băicoi - CS Păuleşti CS / Păuleşti JUNIORI D (2006), etapa 11 17:00
2 AS Viking Pruszynski Ploiești - Savi Sport Ploiești Parc Vest / Ploiești JUNIORI E (2008), etapa 10 18:30

Joi, 25-10-2018

niciun meci

Vineri, 26-10-2018

1 ACS Școala de Fotbal AC Toader Ploiești - CSM Ploieşti Parc Vest / Ploiești JUNIORI E (2008), etapa 10
2 CSO Tricolorul Breaza - FC Astra Ploieşti Parc / Breaza JUNIORI E (2008), etapa 10
3 Petrolul 95 Ploieşti - ACS Şcoala de Fotbal AC Toader Ploieşti 2 Sala Sporturilor / Ploiești JUNIORI E (2008), etapa 10
4 Petrolul 95 Ploieşti 2 - ACS Petrolul 52 Ploieşti 2 Sala Sporturilor / Ploiești JUNIORI E (2008), etapa 10
5 Petrosport Ploieşti - Petrosport Ploieşti 2 ”Conpet” / Strejnic JUNIORI E (2008), etapa 10
6 Sportul Câmpina - CSO Plopeni Rafinărie / Câmpina JUNIORI E (2008), etapa 10
7 Petrolistul Boldeşti - CSO Tricolorul Breaza Viorel Mateianu / Boldeşti LIGA A PRAHOVA, etapa 11 15:00
8 ACS Petrolul 52 Ploieşti - CS Valea Doftanei / JUNIORI E (2008), etapa 10 15:00
9 ACS Petrolul 52 Ploieşti - Petrosport Ploieşti 2 / JUNIORI D (2006), etapa 11 17:45

Sambata, 27-10-2018

1 Petrolul 95 Ploieşti 2 - Viitorul Mizil Sala Sporturilor / Ploiești JUNIORI D (2006), etapa 11
2 Petrolul 95 Ploieşti - Petrosport Ploieşti Sala Sporturilor / Ploiești JUNIORI D (2006), etapa 11
3 Petrolul 95 Ploieşti - Voinţa Măgurele Sala Sporturilor / Ploiești JUNIORI C (2004), Seria I, etapa 11
4 Petrosport Ploieşti - Rapid Mizil ”Conpet” / Strejnic JUNIORI C (2004), Seria I, etapa 11
5 Viitorul Comarnic - ACS Petrolul 52 Ploieşti / JUNIORI C (2004), Seria a II-a, etapa 11
6 ACS Băicoi - STĂ Tufeni / Tufeni JUNIORI A (2000), etapa 9 00:00
7 STĂ - CSO Plopeni / JUNIORI B (2002), etapa 12 00:00
8 Stă - Luceafărul Drajna / JUNIORI B (2002), etapa 12 00:00
9 STĂ - Savi Sport Ploiești / JUNIORI C (2004), Seria I, etapa 11 00:00
10 Viitorul Predeşti - NG Brătăşanca / LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 9 00:00
11 FC Astra Ploieşti - CSM Ploieşti Astra / Ploiești JUNIORI D (2006), etapa 11 09:00
12 Hagianu Mircea Junior Câmpina - ACS Petrolul 52 Ploieşti 2 Rafinărie / Câmpina JUNIORI D (2006), etapa 11 09:00
13 CS Măneşti 2013 - AS Viking Pruszynski Ploiești / JUNIORI D (2006), etapa 11 09:00
14 AFC Băneşti-Urleta - Unirea Urlaţi CS / Bănești JUNIORI A (2000), etapa 9 10:00
15 AS Targşorul Vechi Stăncești - CSO Tricolorul Breaza Stăncești / Stăncești JUNIORI B (2002), etapa 12 10:00
16 AS Strejnic - Unirea Urlaţi / JUNIORI B (2002), etapa 12 10:00
17 CSO Tricolorul Breaza - ACS Școala de Fotbal AC Toader Ploiești Parc / Breaza JUNIORI C (2004), Seria a II-a, etapa 11 10:00
18 Hagianu Mircea Junior Câmpina - Petrolul 95 Ploieşti 2 Rafinărie / Câmpina JUNIORI C (2004), Seria a II-a, etapa 11 10:30
19 CS Blejoi - CS Cornu CS / Blejoi LIGA A PRAHOVA, etapa 11 11:00
20 CSO Teleajenul Vălenii de Munte - Avântul Măneciu Orășenesc / Vălenii de Munte LIGA A PRAHOVA, etapa 11 11:00
21 Unirea Teleajen Ploiesti - Petrolul Băicoi / SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 13 11:00
22 Rapid Mizil - CSC Berceni Mizil / Mizil SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 13 11:00
23 CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - CS Cornu / JUNIORI A (2000), etapa 9 11:00
24 AFC Brebu - CSO Teleajenul Vălenii de Munte "AFC" / Brebu JUNIORI A (2000), etapa 9 11:00
25 Petrolul Ologeni - Sportul Valea Călugărească Ologeni / Ologeni JUNIORI B (2002), etapa 12 11:00
26 AS Starchiojd - CS Ceptura Starchiojd / Starchiojd JUNIORI B (2002), etapa 12 11:00
27 Tinereţea Izvoarele - ACS Petrolul 52 Ploieşti 2 Tinereţea / Izvoarele JUNIORI C (2004), Seria I, etapa 11 11:00
28 CS Brazi - ACS Băicoi / JUNIORI C (2004), Seria a II-a, etapa 11 11:00
29 Viitorul Fortuna 2015 Breaza - FC Astra Ploieşti Rafinărie / Câmpina JUNIORI C (2004), Seria a II-a, etapa 11 13:00
30 Unirea Tricolor Lipăneşti - Tineretul Gura Vitioarei / JUNIORI C (2004), Seria I, etapa 11 13:30
31 CS Blejoi - Hagianu Mircea Junior Câmpina CS / Blejoi JUNIORI B (2002), etapa 12 14:00
32 AFC Băneşti-Urleta - CSO Plopeni CS / Bănești LIGA A PRAHOVA, etapa 11 15:00
33 CS Păuleşti - Unirea Urlaţi CS / Păuleşti LIGA A PRAHOVA, etapa 11 15:00
34 Tinereţea Izvoarele - AFC Brebu Izvoarele / Izvoarele LIGA A PRAHOVA, etapa 11 15:00
35 CS Brazi Negoieşti - Sportul Câmpina Brazi Negoiești / Brazi Negoiești SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 13 15:00
36 Petrolistul Boldeşti - Avântul Măneciu Viorel Mateianu / Boldeşti JUNIORI A (2000), etapa 9 15:00
37 CSO Măgura Slănic - Voinţa 2009 Gornet Bagdat-Schina / Slanic - Prajani LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 11 15:00
38 Voinţa Măgurele - AS Muntenia Blejoi / LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 11 15:00
39 Steaua Sângeru - Luceafărul Drajna / LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 11 15:00
40 Tineretul Poienarii Burchii - Viitorul Fortuna 2015 Breaza Poienarii Rali / Poienarii Rali LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 11 15:00
41 CS Șirna Varnița - Stejarul Goruna Cocorăştii Mislii / LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 11 15:00
42 CS Cornu 2 - ACS Ariceşti 2 / LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 11 15:00
43 Podgoria Vadu Săpat - AS Gherghiţa / LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 10 15:00
44 Flacăra Filipeşti de Târg - CS Scorţeni Mislea / LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 9 15:00
45 Victoria Fântânele - Progresul Coslegi / LIGA C PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 9 15:00

Duminica, 28-10-2018

1 AS Targşorul Vechi Stăncești - STĂ Stăncești / Stăncești LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 11 00:00
2 STĂ - CS Brazi / LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 10 00:00
3 Tineretul Gura Vitioarei - Progresul Aluniş Tineretul / Gura Vitioarei LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 11 10:30
4 AS Strejnic - Petrolul 95 Ploieşti ”Conpet” / Strejnic LIGA A PRAHOVA, etapa 11 11:00
5 CS Ceptura - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului CS / Ceptura LIGA A PRAHOVA, etapa 11 11:00
6 CS Păuleşti 2 Găgeni - CS Scorţeni Bordeni CS / Păuleşti SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 13 11:00
7 Rapid Ibrianu - Carpaţi MEFIN Sinaia Ibrianu / Ibrianu SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 13 11:00
8 CS Valea Doftanei - Real Rio Cocoşeşti / SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 13 11:00
9 Brădetul Ştefeşti - Unirea Cocorăştii Colţ Brădetul / Ștefești SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 13 11:00
10 Avântul Tomşani - Viitorul Ariceşti Rahtivani / SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 13 11:00
11 Petrolul Ologeni - Ştiinţa Albeşti Ologeni / Ologeni SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 13 11:00
12 Voinţa Vărbilău - Voinţa Livadea Vărbilău / Vărbilău LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 11 11:00
13 AS Podenii Vechi - Victoria Olteni Bălțești / Bălțești LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 11 11:00
14 CS Măneşti 2013 Băltiţa - Prahova Nedelea / LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 11 11:00
15 AS Muntenii Câmpina 2016 - Avântul Măgureni Sintetic - Petrol / Câmpina LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 11 11:00
16 AS Tufeni Băicoi - Prahova Tinosu / LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 11 11:00
17 Progresul Boldeşti Grădiştea - AS Gorgota Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 10 11:00
18 Olimpia Gornet Cricov - Progresul Bucov / LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 10 11:00
19 Viitorul Cosminele - Viitorul Ţipăreşti / LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 9 11:00
20 Prahova Târgşorul Vechi - Unirea Tricolor Lipăneşti / LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 9 11:00
21 Tirana Homorâciu - Viitorul Iordăcheanu Tinereţea / Izvoarele LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 9 11:00
22 Energia Pietroşani - Arizona Zalhanaua / LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 9 11:00
23 Viitorul Proviţa de Sus - Tineretul Balta Doamnei / LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 9 11:00
24 Rapid Sălciile - Speranţa Olari Sălciile / Sălciile LIGA C PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 9 11:00
25 Unirea Lacul Turcului - Recolta Dumbrava / LIGA C PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 9 11:00
26 Vulturul Zănoaga - AS Dârvari Coslegi / LIGA C PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 9 11:00
27 AS Starchiojd - Flacăra Mălăieşti Starchiojd / Starchiojd LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 11 13:30
28 Avântul Bertea - Gloria Vâlcăneşti / LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 11 13:30
29 CS Măneşti 2013 - CS Brazi Popeşti / LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 11 13:30
30 Viitorul Puchenii Mari - Avântul Iordăcheanu / LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 10 13:30
31 Sportul Valea Călugărească - Olimpia Cireșanu Titi Iordănescu / Valea Călugărească LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 10 13:30
32 AS Pleaşa - Progresul Puchenii Moşneni / LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 10 13:30
33 CSC Berceni II - Tricolor Coţofeneşti / LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 9 13:30
34 AS Podenii Noi Valea Dulce - Şoimii Apostolache / LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 9 13:30
35 AS Băneşti - AS Mehedinţa / LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 9 13:30
36 Unirea Brăteşti - Olimpia Comarnic / LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 9 13:30
37 AS Şotrile - Steaua Mărgineni Rafinărie / Câmpina LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 9 13:30
38 AS Puşcaşi - Unirea Bărcănești Pușcași / Pușcași LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 9 13:30
39 Viitorul Poienarii Burchii - CS Şirna Tăriceni / LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 9 13:30
40 Viitorul Fulga - Voinţa Vadu Părului / LIGA C PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 9 13:30
41 Prahova Ploieşti - Viitorul 2018 Ceptura / LIGA C PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 9 13:30

Luni, 29-10-2018

1 CSO Plopeni - ACS Școala de Fotbal AC Toader Ploiești / JUNIORI E (2008), etapa 11
2 CSM Ploieşti - CSO Tricolorul Breaza / JUNIORI E (2008), etapa 11
3 FC Astra Ploieşti - ACS Petrolul 52 Ploieşti / JUNIORI E (2008), etapa 11
4 CS Valea Doftanei - Petrolul 95 Ploieşti / JUNIORI E (2008), etapa 11
5 ACS Şcoala de Fotbal AC Toader Ploieşti 2 - Petrolul 95 Ploieşti 2 / JUNIORI E (2008), etapa 11
6 ACS Petrolul 52 Ploieşti 2 - Petrosport Ploieşti / JUNIORI E (2008), etapa 11
7 Petrosport Ploieşti 2 - AS Viking Pruszynski Ploiești / JUNIORI E (2008), etapa 11
8 Savi Sport Ploiești - Sportul Câmpina / JUNIORI E (2008), etapa 11
oferta portal echipe