# |
echipe |
arbitri |
1 |
ACS Tg. Mureş 1898 - MSE 1898 - ACS Banat Girls
|
A: Amorăriței Mihai (Câmpina - Prahova)
|
|
|
A1: Florea Bianca (Ploieşti - Prahova)
|
|
Data: 2024-04-21 Ora: 11:00 |
A2: Dinu Mădălina (Ploieşti - Prahova)
|
|
SuperLiga Feminină - Play-Out, |
|
|
Stadion:
Academia de Sport Mureşul (Complex Weekend) (Târgu Mureş - Mureş)
|
Delegat joc: Somolyak Istvan (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
|
|
|
|
# |
echipe |
arbitri |
1 |
ACS LPS HD Clinceni - CS Afumaţi
|
|
|
|
|
|
Data: 2024-04-20 Ora: 17:00 |
|
|
Liga 3 - Play-Off, Seria 3 |
|
|
Stadion:
Clinceni - Arena 1 (Clinceni - Ilfov)
|
Delegat joc: Nuţă Nicolae (Ploieşti - Prahova)
|
|
|
|
2 |
AFC 1919 Dacia Unirea Brăila - ACS Hamangia Baia
|
|
|
|
|
|
Data: 2024-04-20 Ora: 17:00 |
|
|
Liga 3 - Play-Out, Seria 2 |
|
|
Stadion:
Municipal (Brăila - Brăila)
|
Delegat joc: Roşu Mitu (Ploieşti - Prahova)
|
|
|
|
3 |
AS FC Pucioasa - ACS Aro Muscelul C-Lung Muscel
|
|
|
|
|
|
Data: 2024-04-20 Ora: 17:00 |
|
|
Liga 3 - Play-Out, Seria 4 |
|
|
Stadion:
Dumitru Tică Popescu (Pucioasa - Dâmboviţa)
|
Delegat joc: Marin Marcel (Ploieşti - Prahova)
|
|
|
|
4 |
AFC Odorheiu Secuiesc - AF CS Viitorul Curiţa
|
|
|
|
|
|
Data: 2024-04-19 Ora: 17:00 |
|
|
Liga 3 - Play-Out, Seria 5 |
|
|
Stadion:
Municipal iarbă (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
|
Delegat joc: Popescu Catalin Eugen (Ploieşti - Prahova)
|
|
|
|
# |
echipe |
arbitri |
1 |
FC Metaloglobus Bucureşti - Grupul Şcolar Agricol Nucet
|
A: Pandelea Mihail (Ploieşti - Prahova)
|
|
|
A1: Ciocoiu Bogdan (Ploieşti - Prahova)
|
|
Data: 2024-04-20 Ora: 12:00 |
A2: Ionică Tiberiu (Ploieşti - Prahova)
|
|
Naţional U19 Play-Off, Seria 4 |
|
|
Stadion:
Metaloglobus (Bucureşti - Bucureşti)
|
|
|
|
|
2 |
LPS Viitorul Piteşti - LPS Slatina
|
A: Neagu Eduard (Puchenii Mosneni - Prahova)
|
|
|
A1: Ionica Alin (Ploieşti - Prahova)
|
|
Data: 2024-04-20 Ora: 12:00 |
A2: Stroe Diana Ionela (Ploieşti - Prahova)
|
|
Naţional U19 Play-Out, Seria 5 |
|
|
Stadion:
Aripi (Piteşti - Argeş)
|
|
|
|
|
3 |
FC Metaloglobus Bucureşti - ACS Juniorul 2014
|
A: Ciocoiu Bogdan (Ploieşti - Prahova)
|
|
|
A1: Pandelea Mihail (Ploieşti - Prahova)
|
|
Data: 2024-04-20 Ora: 14:00 |
A2: Ionică Tiberiu (Ploieşti - Prahova)
|
|
Naţional U17 Play-Off, Seria 4 |
|
|
Stadion:
Metaloglobus (Bucureşti - Bucureşti)
|
|
|
|
|
4 |
LPS Viitorul Piteşti - CS Academia de Fotbal Gică Popescu
|
A: Ionica Alin (Ploieşti - Prahova)
|
|
|
A1: Neagu Eduard (Puchenii Mosneni - Prahova)
|
|
Data: 2024-04-20 Ora: 14:00 |
A2: Stroe Diana Ionela (Ploieşti - Prahova)
|
|
Naţional U17 Play-Off, Seria 5 |
|
|
Stadion:
Aripi (Piteşti - Argeş)
|
|
|
|
|
# |
echipe |
arbitri |
1 |
Universitatea Craiova - SC Fotbal Club FCSB SA
|
A: Manu Paul (Puchenii Mosneni - Prahova)
|
|
|
A1: Oprescu Louis George (Ploieşti - Prahova)
|
|
Data: 2024-04-20 Ora: 12:00 |
A2: Răduță Gabriel (Ploieşti - Prahova)
|
|
Liga Elitelor U16 Play-Off, Semifinale |
R: Breoi Nicolae (Ploieşti - Prahova) |
|
Stadion:
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj (Craiova - Dolj)
|
|
|
|
|
2 |
Universitatea Craiova - Clubul Sportiv al Armatei Steaua
|
A: Breoi Nicolae (Ploieşti - Prahova)
|
|
|
A1: Oprescu Louis George (Ploieşti - Prahova)
|
|
Data: 2024-04-20 Ora: 14:00 |
A2: Răduță Gabriel (Ploieşti - Prahova)
|
|
Liga Elitelor U15 Play-Off, Semifinale |
R: Manu Paul (Puchenii Mosneni - Prahova) |
|
Stadion:
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj (Craiova - Dolj)
|
|
|
|
|