Informari si comunicate
18-02-2017
NOU!!!! RELUAREA ACTIVITATII 2017

Reluarea activități în ceea ce constă ședințele săptămânale ale arbitrilor

detalii...
17-01-2017
Şedinţa Biroului Executiv

Adunarea Generală Extraordinară de Alegeri se va desfăşura în data de 24 februarie 2017, ora 14.00, la Complex President - Bucov.

detalii...
15-01-2017
NOU!!! În atenția echipelor

Pregătiri pentru startul returului sezonului 2016-2017

detalii...
25-12-2016
NOU!!!! CURS DE INSTRUIRE IARNA 2017

n atenția arbitrilor din loturile județene Cursurile de instruire (iarnă) pentru Loturile de arbitri vor avea loc după cum urmează:

detalii...
19-12-2016
Update: Petrosport Ploiesti a castigat Cupa Moş Crăciun

Astazi, în Sala Sporturilor "Olimpia" din Ploiesti, s-a încheiat ediția a XXIV-a a Cupei Mos Craciun. Petrosport Ploiești este noua campioană!

detalii...
07-12-2016
Cupa Moş Crăciun, ediţia a XXIV-a

Astăzi, prin tragere la sorţi s-au stabilit grupele Cupei Moş Crăciun, inclusiv programul competiţiei

detalii...
25-11-2016
25-11-2016
Înscrieri la Cupa ”Moș Crăciun”

Finala competiției este programată pe 24 decembrie, în Sala Sporturilor ”Olimpia” din Ploiești

detalii...
18-11-2016
17-11-2016
Programul Cupei Romaniei

16-imile de finalā se vor desfāsura in zilele de 3-4 decembrie.

detalii...
toate comunicatele
Membri afiliati
1. AFC Astra II
2. AFC Băneşti-Urleta
3. AFC Brebu
4. AFC Filipeştii de Pădure
5. AFC Fortuna II Poiana Câmpina
6. Arizona Zalhanaua
7. AS Balta Doamnei
8. AS Bălţeşti
9. AS Dâmbu
10. AS EmiPop Vulturii Proviţa de Sus
11. AS FC Oţelul Larissa
12. AS Gherghiţa
13. AS Gura Vadului
14. AS Mehedinţa
15. AS Mislea
16. AS Pleaşa
17. AS Ploieşti
18. AS Podenii Noi
19. AS Podenii Noi Valea Dulce
20. AS Podenii Vechi
21. AS Potigrafu
22. AS Puşcaşi
23. AS Româneşti
24. AS Slănic
25. AS Strejnic
26. AS Targşorul Vechi Stăncești
27. AS Tinereţea Poiana Trestiei
28. AS Tinosu-Predești
29. AS Tufeni Băicoi
30. AS Viitorul Colceag
31. AS Voinţa 2011 Hăbud
32. AS Voința Găzarul Surani
33. ASO Breaza
34. Avântul Măneciu
35. Avântul Bertea
36. Avântul Boldeşti Grădiştea
37. Avântul Iordăcheanu
38. Avântul Măgureni
39. Avântul Tomşani
40. Şoimii Apostolache
41. Ştiinţa Albeşti
42. Ştiinţa Poienarii Burchii
43. Brădetul Ştefeşti
44. Caraimanul Buşteni
45. Carpaţi MEFIN Sinaia
46. Cetatea Coada Izvor
47. Chimia II Vadu Săpat
48. CIS Construct Tăriceni
49. Conpet Ploieşti
50. CS Şirna
51. CS Şirna II Brăteşti
52. CS Blejoi
53. CS Brazi
54. CS Brazi Negoieşti
55. CS Brazi Popeşti
56. CS Ceptura
57. CS Cornu
58. CS Păuleşti
59. CS Valea Doftanei
60. CSC Poiana Câmpina
61. CSM Câmpina
62. CSM II Ploieşti
63. CSM Ploieşti
64. CSO II Plopeni
65. CSO Teleajenul Vălenii de Munte
66. CSO Tricolorul Breaza
67. Dalina Bărcăneşti
68. Energia Pietroşani
69. FC Astra III Ploieşti
70. FC Astra Ploieşti
71. FC Petrolul II Ploieşti
72. FC Petrolul III Ploieşti
73. FC Petrolul Ploieşti
74. Flacăra Filipeşti de Târg
75. Flacăra Mălăieşti
76. Gloria Ologeni
77. Gloria Plopu
78. Gloria Vâlcăneşti
79. Hagianu Mircea Junior Câmpina
80. Iany Sport 2012 Ploiești
81. Inter Ciupelnița
82. Intersport Filipeşti de Târg
83. Juventus Călineşti
84. Luceafărul Drajna
85. NG Brătăşanca
86. NG Steaua Vâlcele
87. Petrolistul Boldeşti
88. Petrolul 95 Ploieşti
89. Petrolul Băicoi
90. Petrolul Teleajen Ploieşti
91. Podgoria Vadu Săpat
92. Prahova 2010 Tomşani
93. Prahova Nedelea
94. Prahova Târgşorul Vechi
95. Prahova Tinosu
96. Progresul Aluniş
97. Progresul Boldeşti Grădiştea
98. Progresul Bucov
99. Progresul Drăgăneşti
100. Progresul II Drăgăneşti
101. Progresul Puchenii Moşneni
102. Rapid Sălciile
103. Real Rio Cocoşeşti
104. Sori Târgşorul Nou
105. Speranţa Olari
106. Spicul Poienarii Rali
107. Sportul Valea Călugărească
108. Sportul Valea Cucului
109. STĂ
110. Steaua Mărgineni
111. Steaua Sângeru
112. Stejarul Goruna Cocorăştii Mislii
113. Tinereţea Izvoarele
114. Tineretul Balta Doamnei
115. Tineretul Berceni
116. Tineretul Bucov
117. Tineretul Gura Vitioarei
118. Tineretul Poienarii Burchii
119. Tricolor Băltiţa
120. Tricolor Coţofeneşti
121. Tricolor Varniţa
122. Unirea Câmpina
123. Unirea Cocorăştii Colţ
124. Unirea Corlăteşti Dâmbu
125. Unirea Petrolul Râfov
126. Unirea Teleajen Ploiesti
127. Unirea Tricolor Lipăneşti
128. Unirea Urlaţi
129. Victoria Bordeni
130. Victoria Fântânele
131. Victoria Olteni
132. Victoria Pisculeşti
133. Viitorul Ariceşti Rahtivani
134. Viitorul Ţipăreşti
135. Viitorul Crivina
136. Viitorul Fulga
137. Viitorul Iordăcheanu
138. Viitorul Mărgineni
139. Viitorul Pantazi
140. Viitorul Poienarii Burchii
141. Viitorul Predeşti
142. Viitorul Puchenii Mari
143. Viticultorul Dârvari
144. Voinţa 2009 Gornet
145. Voinţa Călugăreni
146. Voinţa Ciorani
147. Voinţa Filipeşti de Târg
148. Voinţa Hăbud
149. Voinţa Livadea
150. Voinţa Măgurele
151. Voinţa Măneşti
152. Voinţa Vadu Părului
153. Voinţa Vărbilău
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe