Vineri, 26-04-2024 |
1 |
AS Juniorul Şirna ACS Petrolul 52 Ploieşti |
Tariceni / Tariceni |
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 19 |
|
- | - | - | - | - | - |
2 |
AS Școala de Fotbal Cătălin Cursaru Ploiești ACS Petrolul Noua Generaţie |
”Conpet” / Strejnic |
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 19 |
|
- | - | - | - | - | - |
3 |
ACS MX Pro Academy Păulești CS Câmpina |
Parc Vest / Ploiești |
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 19 |
00:00 |
- | - | - | - | - | - |
4 |
ACS Petrosport Ploieşti ACS H. M. Junior Câmpina 2007 |
Parc Vest / Ploiești |
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 19 |
00:00 |
- | - | - | - | - | - |
5 |
AS Hagianu Mircea Campina AS Prahova Târgșorul Vechi |
Sintetic - Petrol / Câmpina |
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 19 |
00:00 |
- | - | - | - | - | - |
6 |
AS Școala de Fotbal Pîrvu CSO Mizil |
Pleasa Sat / Pleasa Sat |
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 19 |
00:00 |
- | - | - | - | - | - |
7 |
Real Rio Cocoşeşti CSC Berceni |
Cocoșești / Cocoșești |
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 19 |
00:00 |
- | - | - | - | - | - |
8 |
ASCS Petrolul 95 Ploieşti Unirea Tricolor Lipăneşti |
Sala Sporturilor / Ploiești |
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 19 |
00:00 |
- | - | - | - | - | - |
9 |
CS Unirea Cocorăştii Colţ AS FC Podenii Noi |
Parc Vest / Ploiești |
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 19 |
00:00 |
- | - | - | - | - | - |
10 |
AS Școala de Fotbal Marian Tătaru ACS Petrolul 52 Ploieşti 2 |
Voința / Ciorani |
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 19 |
00:00 |
- | - | - | - | - | - |
11 |
CSM Ploieşti ACS Caraimanul Buşteni |
Parc Vest / Ploiești |
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 19 |
16:00 |
Neagu I | - | - | - | - | - |
12 |
AS Atletic United Ploieşti CSO Tricolorul Breaza |
Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii |
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 19 |
17:00 |
Crețu D | - | - | - | - | - |
13 |
ACS MX Pro Academy Păulești ACS H. M. Junior Câmpina 2007 |
Parc Vest / Ploiești |
JUNIORI C (n. 2009), Play-off, etapa 3 |
17:00 |
Neagu I | Arsene M | Funieru D | - | - | - |
14 |
CSO Plopeni Luceafărul Drajna |
Mălăești / Mălăești |
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 18 |
18:00 |
Costache C | Nițu D | Băbuș R | - | - | - |
15 |
CS Valea Doftanei CSO Plopeni
|
Valea Doftanei / Valea Doftanei |
JUNIORI D (n. 2011), Seria I, etapa 17 |
18:00 |
Stoica A | - | - | - | - | - |
16 |
CS Brazi ACS Petrolul 52 Ploieşti |
Popeşti / Popeşti - Brazi |
D1 (n. 2012), etapa 17 |
19:00 |
Neagu E | - | - | - | - | - |
17 |
ACS Școala de Fotbal AC Toader Ploiești CS Ariceștii Rahtivani |
Parc Vest / Ploiești |
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 19 |
19:00 |
Nuţu R | - | - | - | - | - |
18 |
ACS Viitorul Sportul Ploiești AS Școala de Fotbal Cătălin Cursaru Ploiești |
Comunal / Bărcănești |
JUNIORI D (n. 2011), Seria a III-a, etapa 14 |
19:15 |
Năstase M | - | - | - | - | - |
19 |
CS Unirea Cocorăştii Colţ Real Rio Cocoşeşti |
Parc Vest / Ploiești |
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 24 |
20:10 |
Ciocoiu B | - | - | - | - | - |
20 |
ACS Petrolul Noua Generaţie ACS Școala de Fotbal AC Toader Ploiești |
Parc Vest / Ploiești |
JUNIORI D (n. 2011), Seria a III-a, etapa 14 |
20:30 |
Nuţu R | - | - | - | - | - |
Sambata, 27-04-2024 |
1 |
CSC Berceni CSC Avântul Măneciu |
Berceni / Berceni |
LIGA A PRAHOVA, etapa 26 |
00:00 |
- | - | - | - | - | - |
2 |
AS Ştiinţa Albeşti ACS Viitorul Sportul Ploiești |
Albești / Albești |
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 18 |
00:00 |
- | - | - | - | - | - |
3 |
ACS Caraimanul Buşteni AS Juniorul Şirna
|
Caraimanul / Buşteni |
JUNIORI D (n. 2011), Seria I, etapa 17 |
00:00 |
- | - | - | - | - | - |
4 |
CS Ariceștii Rahtivani STĂ
|
Aricești / Aricești |
JUNIORI D (n. 2011), Seria I, etapa 17 |
00:00 |
- | - | - | - | - | - |
5 |
CSL Vărbilău STĂ |
Vărbilău / Vărbilău |
JUNIORI D (n. 2011), Seria a II-a, etapa 17 |
00:00 |
- | - | - | - | - | - |
6 |
AS Viitorul Colceag ACS Progresul Drăgăneşti |
Colceag / Colceag |
JUNIORI D (n. 2011), Seria a II-a, etapa 17 |
00:00 |
- | - | - | - | - | - |
7 |
CSO Tricolorul Breaza ACS Școala de Fotbal AC Toader Ploiești |
Eugen Şoriceanu / Breaza |
D1 (n. 2012), etapa 17 |
00:00 |
- | - | - | - | - | - |
8 |
ASCS Petrolul 95 Ploieşti ACS Petrosport Ploieşti |
Sala Sporturilor / Ploiești |
D1 (n. 2012), etapa 17 |
00:00 |
- | - | - | - | - | - |
9 |
ACS Viking Pruszynski Ploiești STĂ |
Parc Vest / Ploiești |
D1 (n. 2012), etapa 17 |
00:00 |
- | - | - | - | - | - |
10 |
ACS Prahova Ploieşti ACS Panacea Fitness Club Măneciu |
Minerul / Filipești de Pădure |
D1 (n. 2012), etapa 17 |
00:00 |
- | - | - | - | - | - |
11 |
ACS Victoria Olteni Unirea Lacul Turcului |
Olteni / Olteni |
Juniori A - play-out, etapa 3 |
00:00 |
- | - | - | - | - | - |
12 |
CSC Berceni STĂ |
Teleajen / Ploiesti |
Juniori A - play-out, etapa 3 |
00:00 |
- | - | - | - | - | - |
13 |
CSO Mizil STĂ |
Mizil / Mizil |
JUNIORI C (n. 2009), Play-out, etapa 3 |
00:00 |
- | - | - | - | - | - |
14 |
AS Școala de Fotbal Pîrvu CSC Berceni |
Teleajen / Ploiesti |
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 18 |
09:00 |
Bureaţă F | Moș I | Neacșu G | - | - | - |
15 |
ACS Petrolul 52 Ploieşti ASCS Petrolul 95 Ploieşti |
Parc Vest / Ploiești |
JUNIORI D (n. 2011), Seria a III-a, etapa 14 |
09:00 |
Bălănescu I | - | - | - | - | - |
16 |
AS Atletic United Ploieşti AS Juniorul Şirna |
Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii |
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 18 |
09:30 |
Isar C | Oprea R | Năstase M | - | - | - |
17 |
CS Valea Călugărească ACS Panacea Fitness Club Măneciu |
Baza sportivă / Valea Călugărească |
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 18 |
10:00 |
Stan C | Arsene M | Ilie N | - | - | - |
18 |
Sportul Câmpina CS Câmpina
|
Rafinărie / Câmpina |
JUNIORI D (n. 2011), Seria I, etapa 17 |
10:00 |
Nicolae N | - | - | - | - | - |
19 |
CSO Comarnic Viitorul Poienarii Burchii |
Comarnic / Comarnic |
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 18 |
10:30 |
Ionică T | Costache C | Dima A | - | - | - |
20 |
Olimpia Cireșanu AS Starchiojd |
Ciresanu / Ciresanu |
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 18 |
10:30 |
Panait D | Panait R | Pârâianu I | - | - | - |
21 |
ACS Victoria Olteni CS Blejoi |
Olteni / Olteni |
JUNIORI D (n. 2011), Seria a II-a, etapa 17 |
10:30 |
Nițu D | - | - | - | - | - |
22 |
ACS Triumf Poiana Câmpina ACS DP Cornu |
Progresul / Drăgăneşti |
LIGA A PRAHOVA, etapa 26 |
11:00 |
Popișteanu I | Dediu V | Dan A | - | Dobre C | - |
23 |
CSO Boldești-Scăeni ASCS Petrolul 95 Ploieşti |
Viorel Mateianu / Boldeşti |
LIGA A PRAHOVA, etapa 26 |
11:00 |
Amorăriţei M | Crețu V | Niculae S | - | Deaconu M | - |
24 |
CSO Băicoi AFC Băneşti-Urleta |
Petrolul / Băicoi |
LIGA A PRAHOVA, etapa 26 |
11:00 |
Piciu L | Dinu M | Cîrstea A | - | Badea V | - |
25 |
ACS MX Pro Academy Păulești 2 Sportul Câmpina |
Parc Vest / Ploiești |
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 18 |
11:00 |
Mateescu E | Frangulea A | Popa I | - | - | - |
26 |
Unirea Tricolor Lipăneşti AS FC Podenii Noi |
Lipănești / Lipănești |
JUNIORI D (n. 2011), Seria a II-a, etapa 17 |
11:00 |
Nuţu R | - | - | - | - | - |
27 |
CSO Tricolorul Breaza CSO Teleajenul Vălenii de Munte |
Eugen Şoriceanu / Breaza |
JUNIORI B (n. 2007), Play-off, etapa 6 |
11:00 |
Apostol T | Bănăseanu R | Manta T | - | - | - |
28 |
AS Ştiinţa Albeşti AS Juniorul Şirna |
Albești / Albești |
JUNIORI B (n. 2007), Play-off, etapa 6 |
11:00 |
Neacșu A | Cioc A | Cioc E | - | - | - |
29 |
ACS DP Cornu AS Tinereţea Izvoarele |
Cornu / Cornu |
Juniori A - play-off, etapa 3 |
11:00 |
Țăranu O | Săcuiu A | Albulescu A | - | - | - |
30 |
CSC Avântul Măneciu CSO Plopeni |
"Avântul" / Măneciu |
Juniori A - play-out, etapa 3 |
11:00 |
Vlad C | Mocanu M | Georgescu G | - | - | - |
31 |
Viitorul 2018 Ceptura AS Tineretul Loloiasca |
CS / Ceptura |
Juniori A - play-out, etapa 3 |
11:00 |
Crețu D | Funieru D | Ghizdeanu A | - | - | - |
32 |
ACS Școala de Fotbal AC Toader Ploiești ACS Șoimii Ciorani |
Parc Vest / Ploiești |
JUNIORI C (n. 2009), Play-out, etapa 3 |
11:00 |
Bureaţă F | Moș I | Neacșu G | - | - | - |
33 |
CS Unirea Urlaţi AS Victoria 2021 Floreşti |
Unirea / Urlati |
JUNIORI B (n. 2007), Play-out, etapa 6 |
12:00 |
Stoica A | Băbuș R | Vasile N | - | - | - |
34 |
CS Valea Călugărească ACS H. M. Junior Câmpina 2007 |
Baza sportivă / Valea Călugărească |
Juniori A - play-off, etapa 3 |
13:00 |
Țene E | Sotir A | Nuţu R | - | - | - |
35 |
CSO Boldești-Scăeni ACS MX Pro Academy Păulești 2 |
Viorel Mateianu / Boldeşti |
JUNIORI B (n. 2007), Play-out, etapa 6 |
13:30 |
Panait D | Panait R | Pârâianu I | - | - | - |
36 |
CS Strejnicu 2021 Brădetul Ştefeşti |
”Conpet” / Strejnic |
JUNIORI B (n. 2007), Play-out, etapa 6 |
15:00 |
Dan A | Cioc E | Oblu A | - | - | - |
37 |
ACS Petrosport Ploieşti AFC Băneşti-Urleta |
Parc Vest / Ploiești |
JUNIORI B (n. 2007), Play-out, etapa 6 |
15:30 |
Crețu V | Albulescu A | Sabadac D | - | - | - |
38 |
AFC Brebu CS Câmpina |
"AFC" / Brebu |
LIGA A PRAHOVA, etapa 26 |
17:00 |
Ciocoiu B | Mociornita N | Ionică A | - | Geambazu C | - |
39 |
CS Unirea Urlaţi CS Brazi |
Unirea / Urlati |
LIGA A PRAHOVA, etapa 26 |
17:00 |
Dumitru I | Mateescu E | Bureaţă F | - | Negoiță T | - |
40 |
Olimpia Cireșanu Tineretul Gura Vitioarei |
Ciresanu / Ciresanu |
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 26 |
17:00 |
Manu P | Preda C | Stan C | - | Niţă C | - |
41 |
CS Valea Călugărească Brădetul Ştefeşti |
Baza sportivă / Valea Călugărească |
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 26 |
17:00 |
Popișteanu I | Nicolae N | Ionică T | - | Safta C | - |
42 |
Stejarul Goruna Cocorăştii Mislii CS Scorţeni Bordeni |
Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii |
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 26 |
17:00 |
Neagu E | Săcuiu A | Țăranu O | - | Deaconu M | - |
43 |
CSO Mizil AS Starchiojd |
Mizil / Mizil |
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 26 |
17:00 |
Sotir A | Nuţu R | Țene E | - | Badea V | - |
44 |
Progresul Coslegi Viitorul 2018 Ceptura |
Dârvari / Dârvari |
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 19 |
17:00 |
Neacșu A | Dumitrache V | Crețu D | - | Marin I | - |
45 |
Tineretul Poienarii Burchii ACS Progresul Aluniş |
Poienarii Rali / Poienarii Rali |
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 19 |
17:00 |
Neagu I | Funieru D | Cioc A | - | Radu C | - |
46 |
CS Ariceștii Rahtivani CS Păuleşti |
Aricești / Aricești |
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 18 |
17:00 |
Niculae S | Vasile N | Ghizdeanu A | - | - | - |
47 |
AS Ştiinţa Albeşti AS Tinereţea Izvoarele |
Albești / Albești |
JUNIORI D (n. 2011), Seria a II-a, etapa 17 |
17:00 |
Stoica A | - | - | - | - | - |
48 |
Rapid Sălciile Progresul Boldeşti Grădiştea |
Sălciile / Sălciile |
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 19 |
17:00 |
Dediu V | Radu A | Costache C | - | Voinea I | - |
Duminica, 28-04-2024 |
1 |
STĂ Viitorul Predeşti |
Popeşti / Popeşti - Brazi |
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 19 |
00:00 |
- | - | - | - | - | - |
2 |
Flacăra Filipeşti de Târg CS Ariceștii Rahtivani |
Filipești Târg / Filipești Târg |
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 19 |
00:00 |
- | - | - | - | - | - |
3 |
ACS Petrolul Noua Generaţie ACS Triumf Poiana Câmpina |
”Conpet” / Strejnic |
D1 (n. 2012), etapa 17 |
09:00 |
- | - | - | - | - | - |
4 |
CS Unirea Cocorăştii Colţ CS Măneşti 2013 |
Cocorăști Colț / Cocorăști Colț |
LIGA A PRAHOVA, etapa 26 |
11:00 |
Neagu I | Bălănescu I | Ionică T | - | Roşu M | - |
5 |
CSO Comarnic ACS Petrosport Ploieşti |
Comarnic / Comarnic |
LIGA A PRAHOVA, etapa 26 |
11:00 |
Pandelea M | Sprînceană R | Preda C | - | Dumitrache C | - |
6 |
CSL Vărbilău CSO Teleajenul Vălenii de Munte |
Vărbilău / Vărbilău |
LIGA A PRAHOVA, etapa 26 |
11:00 |
Manu P | Dumitrache V | Țene E | - | Popa M | - |
7 |
ACS Petrolul Ologeni CS Blejoi 2 |
Ologeni / Ologeni |
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 26 |
11:00 |
Neacșu A | Dima A | Oblu A | - | Ionescu M | - |
8 |
AS Targşorul Vechi Stăncești Progresul Bucov |
Stăncești / Stăncești |
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 26 |
11:00 |
Năstase A | Dinu M | Cioc A | - | Vasile R | - |
9 |
ACS Viitorul Puchenii Mari ACS Gherghiţa |
Puchenii Mari / Puchenii Mari |
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 26 |
11:00 |
Chivu A | Apostol T | Bănăseanu R | - | Dicu M | - |
10 |
AS Ştiinţa Albeşti CS Bucov Pleasa |
Albești / Albești |
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 19 |
11:00 |
Dan A | Baciu B | Cioc E | - | Aurelian C | - |
11 |
Victoria Fântânele Avântul Tomşani |
Fântânele / Fântânele |
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 19 |
11:00 |
Ciocoiu B | Ionică A | Stoica A | - | Achimescu A | - |
12 |
Luceafărul Drajna Voinţa 2009 Gornet |
Drajna / Drajna |
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 19 |
11:00 |
Neagu E | Cojanu D | Ilie N | - | Dabi S | - |
13 |
AS Viitorul Colceag Real Boys Valenii de Munte |
Voința / Ciorani |
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 19 |
11:00 |
Nuţu R | Nicolae N | Nedelcu C | - | Vasile V | - |
14 |
Vulturul Zănoaga Steaua Sângeru |
Vulturul / Zănoaga |
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 19 |
11:00 |
Chipon E | Costache C | Crețu D | - | Panait C | - |
15 |
AS Unirea Valea Dulce Tirana Homorâciu |
Valea Dulce / Valea Dulce |
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 19 |
11:00 |
Sotir A | Țăranu O | Frangulea A | - | Cojanu C | - |
16 |
CS Caraimanul Bușteni Gloria Vâlcăneşti |
Caraimanul / Buşteni |
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 19 |
11:00 |
Crețu V | Ciobanu A | Georgescu I | - | Voinea I | - |
17 |
Vointa Adunati FC Muscelul Câmpina |
Adunati / Adunati |
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 19 |
11:00 |
Piciu L | Pârâianu I | Vasile N | - | Andreoiu I | - |
18 |
Viitorul Ţipăreşti Progresul Proviţa de Jos |
Tiparesti / Tiparesti |
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 19 |
11:00 |
Mateescu E | Sabadac D | Vlad C | - | Marin V | - |
19 |
AS Potigrafu Avântul Măgureni |
Gorgota / Gorgota |
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 19 |
11:00 |
Popișteanu I | Radu A | Funieru D | - | Curcă A | - |
20 |
CS Mănești 2013 Arizona Zalhanaua Prahova Nedelea |
Mănești / Mănești |
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 19 |
11:00 |
Dumitru I | Bureaţă F | Manta T | - | Dima M | - |
21 |
AS Tineretul Poiana Vărbilău Steaua Mărgineni |
Tineretul / Poiana Varbilau - Varbilau |
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 19 |
11:00 |
Niculae S | Săcuiu A | Năstase M | - | Berciu L | - |
22 |
AS Podenii Vechi AS Mehedinţa |
Podenii Vechi / Podenii Vechi |
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 19 |
11:00 |
Rusu M | Băbuș R | Ghinea A | - | Negoiță T | - |
23 |
Şoimii Apostolache Podgoria Vadu Săpat |
Apostolache / Apostolache |
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 19 |
11:00 |
Panait D | Panait R | Mihai D | - | Ciobanu C | - |
24 |
CS Câmpina ACS Petrolul Noua Generaţie |
Sintetic - Petrol / Câmpina |
JUNIORI C (n. 2009), Play-out, etapa 3 |
11:00 |
- | - | - | - | - | - |
25 |
CS Strejnicu 2021 Unirea Teleajen Ploiesti |
”Conpet” / Strejnic |
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 26 |
13:30 |
Năstase A | Dinu M | Cioc A | - | Vasile R | - |
26 |
CS Șirna Varnița Carpaţi MEFIN Sinaia |
Varnita / Varnita |
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 26 |
13:30 |
Neagu I | Bălănescu I | Ionică T | - | Roşu M | - |
27 |
CS Cornu 2 Sportul Câmpina |
Cornu / Cornu |
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 19 |
13:30 |
Pandelea M | Sprînceană R | Preda C | - | Dumitrache C | - |
28 |
Viitorul Cosminele Flacăra Mălăieşti |
Viitorul / Cosminele |
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 19 |
13:30 |
Mateescu E | Sabadac D | Vlad C | - | Marin V | - |
29 |
Viitorul Proviţa de Sus CS Şotrile |
Provița de Sus / Provița de Sus |
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 19 |
13:30 |
Piciu L | Pârâianu I | Vasile N | - | Andreoiu I | - |
30 |
Viitorul Poienarii Burchii CS Măneşti 2013 Băltiţa |
Poienarii Burchii / Poienarii Burchii |
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 19 |
13:30 |
Neacșu A | Dima A | Oblu A | - | Ionescu M | - |
31 |
Prahova Tinosu CS Brazi Popeşti |
Prahova / Tinosu |
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 19 |
13:30 |
Chivu A | Apostol T | Bănăseanu R | - | Dicu M | - |
32 |
AS Gorgota AS Genessis Filipești de Pădure |
Gorgota / Gorgota |
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 19 |
13:30 |
Popișteanu I | Radu A | Funieru D | - | Curcă A | - |
33 |
Unirea Tricolor Lipăneşti AS Avântul Cerașu |
Lipănești / Lipănești |
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 19 |
13:30 |
Rusu M | Băbuș R | Ghinea A | - | Negoiță T | - |
34 |
Speranta Chiojdeanca Viitorul Iordăcheanu |
Comunal / Chiojdeanca |
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 19 |
13:30 |
Sotir A | Țăranu O | Frangulea A | - | Cojanu C | - |
35 |
CS Scorţeni Mislea Tricolor Coţofeneşti |
Mislea / Mislea |
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 19 |
13:30 |
Niculae S | Săcuiu A | Năstase M | - | Berciu L | - |
36 |
ACS Victoria Olteni Voinţa Măgurele |
Olteni / Olteni |
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 19 |
13:30 |
Neagu E | Cojanu D | Ilie N | - | Dabi S | - |
37 |
ACS Avântul Bertea AS Viitorul Bughea |
Avantul / Bertea |
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 19 |
13:30 |
Manu P | Dumitrache V | Țene E | - | Popa M | - |
38 |
AS Tineretul Loloiasca CS Șirna Hăbud |
Comunal / Loloiasca |
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 19 |
13:30 |
Ciocoiu B | Ionică A | Stoica A | - | Achimescu A | - |
39 |
Viitorul Pantazi Unirea Brăteşti |
Viitorul / Pantazi |
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 19 |
13:30 |
Nicolae N | Nuţu R | Nedelcu C | - | Vasile V | - |
40 |
Voinţa Călugăreni Unirea Lacul Turcului |
Voinţa / Călugăreni |
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 19 |
13:30 |
Panait R | Panait D | Mihai D | - | Ciobanu C | - |
41 |
Recolta Dumbrava Cricovul Cioceni |
Vulturul / Zănoaga |
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 19 |
13:30 |
Costache C | Chipon E | Crețu D | - | Panait C | - |
42 |
Voinţa Vadu Părului Viitorul Fulga |
Vadu Părului / Vadu Părului |
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 19 |
13:30 |
Baciu B | Dan A | Cioc E | - | Aurelian C | - |
Luni, 29-04-2024 |
1 |
ACS Triumf Poiana Câmpina ACS Școala de Fotbal AC Toader Ploiești |
Poiana / Câmpina |
D1 (n. 2012), etapa 20 |
|
- | - | - | - | - |
2 |
ASCS Petrolul 95 Ploieşti CSO Tricolorul Breaza |
Sala Sporturilor / Ploiești |
D1 (n. 2012), etapa 20 |
|
- | - | - | - | - |
3 |
AS Școala de Fotbal Pîrvu ACS Viking Pruszynski Ploiești |
Pleasa Sat / Pleasa Sat |
D1 (n. 2012), etapa 20 |
|
- | - | - | - | - |
4 |
ACS MX Pro Academy Păulești CS Brazi |
Parc Vest / Ploiești |
D1 (n. 2012), etapa 20 |
|
- | - | - | - | - |
5 |
ACS Petrolul 52 Ploieşti ACS Prahova Ploieşti |
1 Mai Refractare / Pleașa |
D1 (n. 2012), etapa 20 |
|
- | - | - | - | - |
6 |
ACS Panacea Fitness Club Măneciu ACS Petrolul Noua Generaţie |
"Avântul" / Măneciu |
D1 (n. 2012), etapa 20 |
00:00 |
- | - | - | - | - |
7 |
STĂ ACS Petrosport Ploieşti |
/ |
D1 (n. 2012), etapa 20 |
00:00 |
- | - | - | - | - |
8 |
ACS Caraimanul Buşteni CS Brazi |
Caraimanul / Buşteni |
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 18 |
12:00 |
Crețu D | Bănăseanu R | Manta T | - | - | - |
9 |
CSM Ploieşti ACS Petrosport Ploieşti |
Teleajen / Ploiesti |
JUNIORI D (n. 2011), Seria a III-a, etapa 14 |
19:00 |
Neagu I | - | - | - | - | - |
Marti, 30-04-2024 |
1 |
AS Ştiinţa Albeşti ACS Petrolul 52 Ploieşti 2 |
Albești / Albești |
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 20 |
|
- | - | - | - | - | - |
2 |
CSO Mizil CS Păuleşti |
Mizil / Mizil |
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 20 |
|
- | - | - | - | - | - |
3 |
CSC Berceni AS Școala de Fotbal Pîrvu |
Teleajen / Ploiesti |
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 20 |
|
- | - | - | - | - | - |
4 |
Unirea Tricolor Lipăneşti Real Rio Cocoşeşti |
Lipănești / Lipănești |
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 20 |
|
- | - | - | - | - | - |
5 |
ACS Petrolul Noua Generaţie ASCS Petrolul 95 Ploieşti |
”Conpet” / Strejnic |
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 20 |
|
- | - | - | - | - | - |
6 |
AS FC Podenii Noi AS Școala de Fotbal Cătălin Cursaru Ploiești |
Podenii Noi / Podenii Noi |
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 20 |
|
- | - | - | - | - | - |
7 |
AS Școala de Fotbal Marian Tătaru CS Unirea Cocorăştii Colţ |
Voința / Ciorani |
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 20 |
|
- | - | - | - | - | - |
8 |
CSO Teleajenul Vălenii de Munte AS Ştiinţa Albeşti |
Orășenesc / Vălenii de Munte |
JUNIORI B (n. 2007), Play-off, etapa 7 |
|
- | - | - | - | - |
9 |
AS Juniorul Şirna ACS MX Pro Academy Păulești |
Tariceni / Tariceni |
JUNIORI B (n. 2007), Play-off, etapa 7 |
|
- | - | - | - | - |
10 |
CS Blejoi CSO Tricolorul Breaza |
CS / Blejoi |
JUNIORI B (n. 2007), Play-off, etapa 7 |
|
- | - | - | - | - |
11 |
ACS H. M. Junior Câmpina 2007 AS Tinereţea Izvoarele |
Sintetic - Petrol / Câmpina |
Juniori A - play-off, etapa 4 |
|
- | - | - | - | - |
12 |
CS Valea Călugărească ACS DP Cornu |
Baza sportivă / Valea Călugărească |
Juniori A - play-off, etapa 4 |
|
- | - | - | - | - |
13 |
CSM Ploieşti ACS MX Pro Academy Păulești |
Parc Vest / Ploiești |
JUNIORI C (n. 2009), Play-off, etapa 4 |
10:00 |
- | - | - | - | - |
14 |
ACS Juniorul 83 Ploiești AS Starchiojd |
Teleajen / Ploiesti |
JUNIORI D (n. 2011), Seria a II-a, etapa 17 |
18:00 |
- | - | - | - | - | - |
Miercuri, 01-05-2024 |
1 |
ACS Petrosport Ploieşti ACS H. M. Junior Câmpina 2007 |
Parc Vest / Ploiești |
JUNIORI C (n. 2009), Play-off, etapa 4 |
|
- | - | - | - | - |
2 |
CSO Tricolorul Breaza CS Măneşti 2013 |
Eugen Şoriceanu / Breaza |
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 18 |
10:00 |
Crețu D | Ciobanu A | Manta T | - | - | - |
Joi, 02-05-2024 |
Niciun meci |
Vineri, 03-05-2024 |
1 |
ACS Petrosport Ploieşti CSC Berceni |
Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi |
LIGA A PRAHOVA, etapa 27 |
00:00 |
- | - | - | - | - |
2 |
ASCS Petrolul 95 Ploieşti CS Unirea Cocorăştii Colţ |
Sala Sporturilor / Ploiești |
LIGA A PRAHOVA, etapa 27 |
18:00 |
- | - | - | - | - |
3 |
ACS DP Cornu CSO Băicoi |
Cornu / Cornu |
LIGA A PRAHOVA, etapa 27 |
18:00 |
- | - | - | - | - |
4 |
CS Măneşti 2013 ACS Triumf Poiana Câmpina |
Coada Izvor / Manești |
LIGA A PRAHOVA, etapa 27 |
18:00 |
- | - | - | - | - |
5 |
AFC Băneşti-Urleta AFC Brebu |
CS / Bănești |
LIGA A PRAHOVA, etapa 27 |
18:00 |
- | - | - | - | - |
6 |
CS Câmpina CS Unirea Urlaţi |
Sintetic - Petrol / Câmpina |
LIGA A PRAHOVA, etapa 27 |
18:00 |
- | - | - | - | - |
7 |
CSC Avântul Măneciu CSO Boldești-Scăeni |
"Avântul" / Măneciu |
LIGA A PRAHOVA, etapa 27 |
18:00 |
- | - | - | - | - |
8 |
CSO Teleajenul Vălenii de Munte CSO Comarnic |
Orășenesc / Vălenii de Munte |
LIGA A PRAHOVA, etapa 27 |
18:00 |
- | - | - | - | - |
9 |
CS Brazi CSL Vărbilău |
Brazi Negoiești / Brazi Negoiești |
LIGA A PRAHOVA, etapa 27 |
18:00 |
- | - | - | - | - |