Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Duminica, 07-06-2020

1 Olimpia Cireșanu
AS Starchiojd
Ciresanu / Ciresanu SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 32 - - - - -
2 Petrolul Ologeni
AS Muntenii Câmpina 2016
Ologeni / Ologeni SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 32 - - - - -
3 Avântul Tomşani
Real Rio Cocoşeşti
Tomsani / Tomsani SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 32 - - - - -
4 CSO Mizil
Ştiinţa Albeşti
Mizil / Mizil SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 32 - - - - -
5 Unirea Teleajen Ploiesti
CS Scorţeni Bordeni
Teleajen / Ploiesti SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 32 - - - - -
6 Voinţa Vărbilău
CS Ceptura-CSO Băicoi
Vărbilău / Vărbilău SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 32 - - - - -
7 Intersport Filipeşti de Târg
CSC Berceni
Chimia / Brazi SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 32 - - - - -
8 CS Valea Doftanei
Sportul Câmpina
Valea Doftanei / Valea Doftanei SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 32 - - - - -
9 Carpaţi MEFIN Sinaia
Rapid Ibrianu
Carpaţi / Sinaia SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 32 - - - - -

Luni, 08-06-2020

Niciun meci

Marti, 09-06-2020

Niciun meci

Miercuri, 10-06-2020

1 ACS Şcoala de Fotbal AC Toader Ploieşti 2
FC Astra Ploieşti
Parc Vest / Ploiești JUNIORI D (2007), Seria Clasic, etapa 27 - - - - -
2 Athletic United Ploieşti 3
Sportul Câmpina
Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii JUNIORI D (2007), Seria Clasic, etapa 27 - - - - -
3 Şcoala de Fotbal "Emil Costea" Ploieşti
AS Viking Pruszynski Ploiești 2
”Conpet” / Strejnic JUNIORI D (2007), Seria Clasic, etapa 27 - - - - -
4 CS Valea Doftanei
Athletic United Ploieşti 2
Valea Doftanei / Valea Doftanei JUNIORI D (2007), Seria Clasic, etapa 27 - - - - -

Joi, 11-06-2020

Niciun meci

Vineri, 12-06-2020

Niciun meci

Sambata, 13-06-2020

1 Sportul Câmpina
ACS Şcoala de Fotbal AC Toader Ploieşti 2
Rafinărie / Câmpina JUNIORI D (2007), Seria Clasic, etapa 28 - - - - -
2 FC Astra Ploieşti
Şcoala de Fotbal "Emil Costea" Ploieşti
Astra / Ploiești JUNIORI D (2007), Seria Clasic, etapa 28 - - - - -
3 AS Viking Pruszynski Ploiești 2
CS Valea Doftanei
Parc Vest / Ploiești JUNIORI D (2007), Seria Clasic, etapa 28 - - - - -
4 Athletic United Ploieşti 2
Athletic United Ploieşti 3
Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii JUNIORI D (2007), Seria Clasic, etapa 28 - - - - -

Duminica, 14-06-2020

1 AS Muntenii Câmpina 2016
Olimpia Cireșanu
Sintetic - Petrol / Câmpina SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 33 - - - - -
2 CS Scorţeni Bordeni
AS Starchiojd
Bordeni / Bordeni SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 33 - - - - -
3 CS Ceptura-CSO Băicoi
Intersport Filipeşti de Târg
Tufeni / Tufeni SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 33 - - - - -
4 Sportul Câmpina
Carpaţi MEFIN Sinaia
Rafinărie / Câmpina SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 33 - - - - -
5 CSC Berceni
CS Valea Doftanei
Berceni / Berceni SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 33 - - - - -
6 Rapid Ibrianu
Avântul Tomşani
Ibrianu / Ibrianu SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 33 - - - - -
7 Real Rio Cocoşeşti
CSO Mizil
Cocoșești / Cocoșești SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 33 - - - - -
8 Ştiinţa Albeşti
Petrolul Ologeni
Albești / Albești SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 33 - - - - -
9 Unirea Teleajen Ploiesti
Voinţa Vărbilău
Teleajen / Ploiesti SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 33 - - - - -

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP