Program competitional

LIGA A PRAHOVA


Etapa 1     20-08-2016 -


1) Petrolul Băicoi - CS Cornu    3 - 1
2) AFC Brebu - Unirea Urlaţi    3 - 1
3) CS Blejoi - CS Ceptura    8 - 1
4) AS Tufeni Băicoi - Unirea Cocorăştii Colţ    3 - 0
5) CS Păuleşti - AS Petrolul 52 Ploieşti    1 - 1
6) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - CSO Tricolorul Breaza    4 - 1
7) CSO Plopeni - AFC Băneşti-Urleta    3 - 2
8) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - Avântul Măneciu    2 - 4

Etapa 2     27-08-2016 -


1) Unirea Urlaţi - Petrolul Băicoi    1 - 3
2) CS Ceptura - AFC Brebu    1 - 1
3) Unirea Cocorăştii Colţ - CS Blejoi    1 - 5
4) AS Petrolul 52 Ploieşti - AS Tufeni Băicoi    4 - 0
5) CSO Tricolorul Breaza - CS Păuleşti    0 - 0
6) AFC Băneşti-Urleta - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului    7 - 0
7) Avântul Măneciu - CSO Plopeni    1 - 0
8) CS Cornu - CSO Teleajenul Vălenii de Munte    1 - 1

Etapa 3     03-09-2016 -


1) Unirea Urlaţi - CS Cornu    1 - 3
2) Petrolul Băicoi - CS Ceptura    5 - 1
3) AFC Brebu - Unirea Cocorăştii Colţ    4 - 2
4) CS Blejoi - AS Petrolul 52 Ploieşti    0 - 3
5) AS Tufeni Băicoi - CSO Tricolorul Breaza    4 - 2
6) CS Păuleşti - AFC Băneşti-Urleta    2 - 3
7) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - Avântul Măneciu    4 - 3
8) CSO Plopeni - CSO Teleajenul Vălenii de Munte    2 - 1

Etapa 4     10-09-2016 -


1) CS Ceptura - Unirea Urlaţi    6 - 2
2) Unirea Cocorăştii Colţ - Petrolul Băicoi    0 - 3
3) AS Petrolul 52 Ploieşti - AFC Brebu    4 - 1
4) CSO Tricolorul Breaza - CS Blejoi    1 - 5
5) AFC Băneşti-Urleta - AS Tufeni Băicoi    5 - 1
6) Avântul Măneciu - CS Păuleşti    1 - 3
7) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului    5 - 0
8) CS Cornu - CSO Plopeni    3 - 1

Etapa 5     18-10-2016 - 15:00


1) CS Ceptura - CS Cornu    1 - 3
2) Unirea Urlaţi - Unirea Cocorăştii Colţ    2 - 1
3) Petrolul Băicoi - AS Petrolul 52 Ploieşti    1 - 4
4) AFC Brebu - CSO Tricolorul Breaza    1 - 2
5) CS Blejoi - AFC Băneşti-Urleta    2 - 0
6) AS Tufeni Băicoi - Avântul Măneciu    0 - 3
7) CS Păuleşti - CSO Teleajenul Vălenii de Munte    4 - 4
8) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - CSO Plopeni    3 - 3

Etapa 6     24-09-2016 -


1) Unirea Cocorăştii Colţ - CS Ceptura    6 - 2
2) AS Petrolul 52 Ploieşti - Unirea Urlaţi    7 - 0
3) CSO Tricolorul Breaza - Petrolul Băicoi    0 - 0
4) AFC Băneşti-Urleta - AFC Brebu    4 - 1
5) Avântul Măneciu - CS Blejoi    1 - 3
6) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - AS Tufeni Băicoi    3 - 0
7) CSO Plopeni - CS Păuleşti    4 - 4
8) CS Cornu - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului    1 - 1

Etapa 7     01-10-2016 -


1) Unirea Cocorăştii Colţ - CS Cornu    2 - 6
2) CS Ceptura - AS Petrolul 52 Ploieşti    1 - 3
3) Unirea Urlaţi - CSO Tricolorul Breaza    1 - 3
4) Petrolul Băicoi - AFC Băneşti-Urleta    2 - 0
5) AFC Brebu - Avântul Măneciu    3 - 1
6) CS Blejoi - CSO Teleajenul Vălenii de Munte    9 - 1
7) AS Tufeni Băicoi - CSO Plopeni    3 - 3
8) CS Păuleşti - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului    5 - 0

Etapa 8     08-10-2016 -


1) AS Petrolul 52 Ploieşti - Unirea Cocorăştii Colţ    6 - 0
2) CSO Tricolorul Breaza - CS Ceptura    1 - 0
3) AFC Băneşti-Urleta - Unirea Urlaţi    3 - 0
4) Avântul Măneciu - Petrolul Băicoi    2 - 1
5) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - AFC Brebu    4 - 1
6) CSO Plopeni - CS Blejoi    2 - 1
7) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - AS Tufeni Băicoi    2 - 1
8) CS Cornu - CS Păuleşti    3 - 2

Etapa 9     15-10-2016 -


1) CS Cornu - AS Petrolul 52 Ploieşti    1 - 3
2) Unirea Cocorăştii Colţ - CSO Tricolorul Breaza    1 - 2
3) CS Ceptura - AFC Băneşti-Urleta    2 - 2
4) Unirea Urlaţi - Avântul Măneciu    0 - 1
5) Petrolul Băicoi - CSO Teleajenul Vălenii de Munte    1 - 0
6) AFC Brebu - CSO Plopeni    0 - 2
7) CS Blejoi - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului    4 - 1
8) AS Tufeni Băicoi - CS Păuleşti    2 - 0

Etapa 10     22-10-2016 -


1) CSO Tricolorul Breaza - AS Petrolul 52 Ploieşti    1 - 1
2) AFC Băneşti-Urleta - Unirea Cocorăştii Colţ    11 - 1
3) Avântul Măneciu - CS Ceptura    4 - 1
4) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - Unirea Urlaţi    4 - 1
5) CSO Plopeni - Petrolul Băicoi    0 - 0
6) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - AFC Brebu    7 - 3
7) CS Păuleşti - CS Blejoi    1 - 1
8) AS Tufeni Băicoi - CS Cornu    0 - 2

Etapa 11     29-10-2016 -


1) CS Cornu - CSO Tricolorul Breaza    3 - 0
2) AS Petrolul 52 Ploieşti - AFC Băneşti-Urleta    0 - 0
3) Unirea Cocorăştii Colţ - Avântul Măneciu    0 - 1
4) CS Ceptura - CSO Teleajenul Vălenii de Munte    1 - 3
5) Unirea Urlaţi - CSO Plopeni    1 - 0
6) Petrolul Băicoi - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului    0 - 0
7) AFC Brebu - CS Păuleşti    2 - 2
8) CS Blejoi - AS Tufeni Băicoi    9 - 1

Etapa 12     05-11-2016 -


1) AFC Băneşti-Urleta - CSO Tricolorul Breaza    2 - 0
2) Avântul Măneciu - AS Petrolul 52 Ploieşti    0 - 3
3) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - Unirea Cocorăştii Colţ    2 - 0
4) CSO Plopeni - CS Ceptura    4 - 0
5) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - Unirea Urlaţi    3 - 0
6) CS Păuleşti - Petrolul Băicoi    3 - 0
7) AS Tufeni Băicoi - AFC Brebu    1 - 2
8) CS Blejoi - CS Cornu    2 - 0

Etapa 13     12-11-2016 -


1) CS Cornu - AFC Băneşti-Urleta    2 - 4
2) CSO Tricolorul Breaza - Avântul Măneciu    1 - 3
3) AS Petrolul 52 Ploieşti - CSO Teleajenul Vălenii de Munte    0 - 0
4) Unirea Cocorăştii Colţ - CSO Plopeni    2 - 3
5) CS Ceptura - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului    7 - 0
6) Unirea Urlaţi - CS Păuleşti    0 - 8
7) Petrolul Băicoi - AS Tufeni Băicoi    1 - 0
8) AFC Brebu - CS Blejoi    1 - 2

Etapa 14     19-11-2016 -


1) Avântul Măneciu - AFC Băneşti-Urleta    1 - 0
2) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - CSO Tricolorul Breaza    2 - 2
3) CSO Plopeni - AS Petrolul 52 Ploieşti    0 - 6
4) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - Unirea Cocorăştii Colţ    1 - 1
5) CS Păuleşti - CS Ceptura    3 - 1
6) AS Tufeni Băicoi - Unirea Urlaţi    3 - 3
7) CS Blejoi - Petrolul Băicoi    2 - 0
8) AFC Brebu - CS Cornu    1 - 2

Etapa 15     26-11-2016 -


1) CS Cornu - Avântul Măneciu    2 - 1
2) AFC Băneşti-Urleta - CSO Teleajenul Vălenii de Munte    6 - 1
3) CSO Tricolorul Breaza - CSO Plopeni    3 - 4
4) AS Petrolul 52 Ploieşti - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului    9 - 1
5) Unirea Cocorăştii Colţ - CS Păuleşti    3 - 4
6) CS Ceptura - AS Tufeni Băicoi    3 - 2
7) Unirea Urlaţi - CS Blejoi    0 - 7
8) Petrolul Băicoi - AFC Brebu    2 - 2

Etapa 16     04-03-2017 -


1) CS Cornu - Petrolul Băicoi     -
2) Unirea Urlaţi - AFC Brebu     -
3) CS Ceptura - CS Blejoi     -
4) Unirea Cocorăştii Colţ - AS Tufeni Băicoi     -
5) AS Petrolul 52 Ploieşti - CS Păuleşti     -
6) CSO Tricolorul Breaza - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului     -
7) AFC Băneşti-Urleta - CSO Plopeni     -
8) Avântul Măneciu - CSO Teleajenul Vălenii de Munte     -

Etapa 17     11-03-2017 -


1) Petrolul Băicoi - Unirea Urlaţi     -
2) AFC Brebu - CS Ceptura     -
3) CS Blejoi - Unirea Cocorăştii Colţ     -
4) AS Tufeni Băicoi - AS Petrolul 52 Ploieşti     -
5) CS Păuleşti - CSO Tricolorul Breaza     -
6) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - AFC Băneşti-Urleta     -
7) CSO Plopeni - Avântul Măneciu     -
8) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - CS Cornu     -

Etapa 18     18-03-2017 -


1) CS Cornu - Unirea Urlaţi     -
2) CS Ceptura - Petrolul Băicoi     -
3) Unirea Cocorăştii Colţ - AFC Brebu     -
4) AS Petrolul 52 Ploieşti - CS Blejoi     -
5) CSO Tricolorul Breaza - AS Tufeni Băicoi     -
6) AFC Băneşti-Urleta - CS Păuleşti     -
7) Avântul Măneciu - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului     -
8) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - CSO Plopeni     -

Etapa 19     25-03-2017 -


1) Unirea Urlaţi - CS Ceptura     -
2) Petrolul Băicoi - Unirea Cocorăştii Colţ     -
3) AFC Brebu - AS Petrolul 52 Ploieşti     -
4) CS Blejoi - CSO Tricolorul Breaza     -
5) AS Tufeni Băicoi - AFC Băneşti-Urleta     -
6) CS Păuleşti - Avântul Măneciu     -
7) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - CSO Teleajenul Vălenii de Munte     -
8) CSO Plopeni - CS Cornu     -

Etapa 20     01-04-2017 -


1) CS Cornu - CS Ceptura     -
2) Unirea Cocorăştii Colţ - Unirea Urlaţi     -
3) AS Petrolul 52 Ploieşti - Petrolul Băicoi     -
4) CSO Tricolorul Breaza - AFC Brebu     -
5) AFC Băneşti-Urleta - CS Blejoi     -
6) Avântul Măneciu - AS Tufeni Băicoi     -
7) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - CS Păuleşti     -
8) CSO Plopeni - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului     -

Etapa 21     08-04-2017 -


1) CS Ceptura - Unirea Cocorăştii Colţ     -
2) Unirea Urlaţi - AS Petrolul 52 Ploieşti     -
3) Petrolul Băicoi - CSO Tricolorul Breaza     -
4) AFC Brebu - AFC Băneşti-Urleta     -
5) CS Blejoi - Avântul Măneciu     -
6) AS Tufeni Băicoi - CSO Teleajenul Vălenii de Munte     -
7) CS Păuleşti - CSO Plopeni     -
8) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - CS Cornu     -

Etapa 22     14-04-2017 - 17:00


1) CS Cornu - Unirea Cocorăştii Colţ     -
2) AS Petrolul 52 Ploieşti - CS Ceptura     -
3) CSO Tricolorul Breaza - Unirea Urlaţi     -
4) AFC Băneşti-Urleta - Petrolul Băicoi     -
5) Avântul Măneciu - AFC Brebu     -
6) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - CS Blejoi     -
7) CSO Plopeni - AS Tufeni Băicoi     -
8) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - CS Păuleşti     -

Etapa 23     22-04-2017 -


1) Unirea Cocorăştii Colţ - AS Petrolul 52 Ploieşti     -
2) CS Ceptura - CSO Tricolorul Breaza     -
3) Unirea Urlaţi - AFC Băneşti-Urleta     -
4) Petrolul Băicoi - Avântul Măneciu     -
5) AFC Brebu - CSO Teleajenul Vălenii de Munte     -
6) CS Blejoi - CSO Plopeni     -
7) AS Tufeni Băicoi - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului     -
8) CS Păuleşti - CS Cornu     -

Etapa 24     29-04-2017 -


1) AS Petrolul 52 Ploieşti - CS Cornu     -
2) CSO Tricolorul Breaza - Unirea Cocorăştii Colţ     -
3) AFC Băneşti-Urleta - CS Ceptura     -
4) Avântul Măneciu - Unirea Urlaţi     -
5) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - Petrolul Băicoi     -
6) CSO Plopeni - AFC Brebu     -
7) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - CS Blejoi     -
8) CS Păuleşti - AS Tufeni Băicoi     -

Etapa 25     06-05-2017 -


1) AS Petrolul 52 Ploieşti - CSO Tricolorul Breaza     -
2) Unirea Cocorăştii Colţ - AFC Băneşti-Urleta     -
3) CS Ceptura - Avântul Măneciu     -
4) Unirea Urlaţi - CSO Teleajenul Vălenii de Munte     -
5) Petrolul Băicoi - CSO Plopeni     -
6) AFC Brebu - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului     -
7) CS Blejoi - CS Păuleşti     -
8) CS Cornu - AS Tufeni Băicoi     -

Etapa 26     13-05-2017 -


1) CSO Tricolorul Breaza - CS Cornu     -
2) AFC Băneşti-Urleta - AS Petrolul 52 Ploieşti     -
3) Avântul Măneciu - Unirea Cocorăştii Colţ     -
4) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - CS Ceptura     -
5) CSO Plopeni - Unirea Urlaţi     -
6) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - Petrolul Băicoi     -
7) CS Păuleşti - AFC Brebu     -
8) AS Tufeni Băicoi - CS Blejoi     -

Etapa 27     16-05-2017 - 18:00


1) CSO Tricolorul Breaza - AFC Băneşti-Urleta     -
2) AS Petrolul 52 Ploieşti - Avântul Măneciu     -
3) Unirea Cocorăştii Colţ - CSO Teleajenul Vălenii de Munte     -
4) CS Ceptura - CSO Plopeni     -
5) Unirea Urlaţi - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului     -
6) Petrolul Băicoi - CS Păuleşti     -
7) AFC Brebu - AS Tufeni Băicoi     -
8) CS Cornu - CS Blejoi     -

Etapa 28     23-05-2017 -


1) AFC Băneşti-Urleta - CS Cornu     -
2) Avântul Măneciu - CSO Tricolorul Breaza     -
3) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - AS Petrolul 52 Ploieşti     -
4) CSO Plopeni - Unirea Cocorăştii Colţ     -
5) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - CS Ceptura     -
6) CS Păuleşti - Unirea Urlaţi     -
7) AS Tufeni Băicoi - Petrolul Băicoi     -
8) CS Blejoi - AFC Brebu     -

Etapa 29     27-05-2017 -


1) AFC Băneşti-Urleta - Avântul Măneciu     -
2) CSO Tricolorul Breaza - CSO Teleajenul Vălenii de Munte     -
3) AS Petrolul 52 Ploieşti - CSO Plopeni     -
4) Unirea Cocorăştii Colţ - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului     -
5) CS Ceptura - CS Păuleşti     -
6) Unirea Urlaţi - AS Tufeni Băicoi     -
7) Petrolul Băicoi - CS Blejoi     -
8) CS Cornu - AFC Brebu     -

Etapa 30     03-06-2017 -


1) Avântul Măneciu - CS Cornu     -
2) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - AFC Băneşti-Urleta     -
3) CSO Plopeni - CSO Tricolorul Breaza     -
4) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - AS Petrolul 52 Ploieşti     -
5) CS Păuleşti - Unirea Cocorăştii Colţ     -
6) AS Tufeni Băicoi - CS Ceptura     -
7) CS Blejoi - Unirea Urlaţi     -
8) AFC Brebu - Petrolul Băicoi     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe