Program competitional

LIGA A PRAHOVA


Etapa 1     20-08-2016 -


1) Petrolul Băicoi - CS Cornu    3 - 1
2) AFC Brebu - Unirea Urlaţi    3 - 1
3) CS Blejoi - CS Ceptura    8 - 1
4) AS Tufeni Băicoi - Unirea Cocorăştii Colţ    3 - 0
5) CS Păuleşti - ACS Petrolul 52 Ploieşti    1 - 1
6) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - CSO Tricolorul Breaza    4 - 1
7) CSO Plopeni - AFC Băneşti-Urleta    3 - 2
8) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - Avântul Măneciu    2 - 4

Etapa 2     27-08-2016 -


1) Unirea Urlaţi - Petrolul Băicoi    1 - 3
2) CS Ceptura - AFC Brebu    1 - 1
3) Unirea Cocorăştii Colţ - CS Blejoi    1 - 5
4) ACS Petrolul 52 Ploieşti - AS Tufeni Băicoi    4 - 0
5) CSO Tricolorul Breaza - CS Păuleşti    0 - 0
6) AFC Băneşti-Urleta - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului    7 - 0
7) Avântul Măneciu - CSO Plopeni    1 - 0
8) CS Cornu - CSO Teleajenul Vălenii de Munte    1 - 1

Etapa 3     03-09-2016 -


1) Unirea Urlaţi - CS Cornu    1 - 3
2) Petrolul Băicoi - CS Ceptura    5 - 1
3) AFC Brebu - Unirea Cocorăştii Colţ    4 - 2
4) CS Blejoi - ACS Petrolul 52 Ploieşti    0 - 3
5) AS Tufeni Băicoi - CSO Tricolorul Breaza    4 - 2
6) CS Păuleşti - AFC Băneşti-Urleta    2 - 3
7) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - Avântul Măneciu    4 - 3
8) CSO Plopeni - CSO Teleajenul Vălenii de Munte    2 - 1

Etapa 4     10-09-2016 -


1) CS Ceptura - Unirea Urlaţi    6 - 2
2) Unirea Cocorăştii Colţ - Petrolul Băicoi    0 - 3
3) ACS Petrolul 52 Ploieşti - AFC Brebu    4 - 1
4) CSO Tricolorul Breaza - CS Blejoi    1 - 5
5) AFC Băneşti-Urleta - AS Tufeni Băicoi    5 - 1
6) Avântul Măneciu - CS Păuleşti    1 - 3
7) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului    5 - 0
8) CS Cornu - CSO Plopeni    3 - 1

Etapa 5     18-10-2016 - 15:00


1) CS Ceptura - CS Cornu    1 - 3
2) Unirea Urlaţi - Unirea Cocorăştii Colţ    2 - 1
3) Petrolul Băicoi - ACS Petrolul 52 Ploieşti    1 - 4
4) AFC Brebu - CSO Tricolorul Breaza    1 - 2
5) CS Blejoi - AFC Băneşti-Urleta    2 - 0
6) AS Tufeni Băicoi - Avântul Măneciu    0 - 3
7) CS Păuleşti - CSO Teleajenul Vălenii de Munte    4 - 4
8) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - CSO Plopeni    3 - 3

Etapa 6     24-09-2016 -


1) Unirea Cocorăştii Colţ - CS Ceptura    6 - 2
2) ACS Petrolul 52 Ploieşti - Unirea Urlaţi    7 - 0
3) CSO Tricolorul Breaza - Petrolul Băicoi    0 - 0
4) AFC Băneşti-Urleta - AFC Brebu    4 - 1
5) Avântul Măneciu - CS Blejoi    1 - 3
6) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - AS Tufeni Băicoi    3 - 0
7) CSO Plopeni - CS Păuleşti    4 - 4
8) CS Cornu - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului    1 - 1

Etapa 7     01-10-2016 -


1) Unirea Cocorăştii Colţ - CS Cornu    2 - 6
2) CS Ceptura - ACS Petrolul 52 Ploieşti    1 - 3
3) Unirea Urlaţi - CSO Tricolorul Breaza    1 - 3
4) Petrolul Băicoi - AFC Băneşti-Urleta    2 - 0
5) AFC Brebu - Avântul Măneciu    3 - 1
6) CS Blejoi - CSO Teleajenul Vălenii de Munte    9 - 1
7) AS Tufeni Băicoi - CSO Plopeni    3 - 3
8) CS Păuleşti - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului    5 - 0

Etapa 8     08-10-2016 -


1) ACS Petrolul 52 Ploieşti - Unirea Cocorăştii Colţ    6 - 0
2) CSO Tricolorul Breaza - CS Ceptura    1 - 0
3) AFC Băneşti-Urleta - Unirea Urlaţi    3 - 0
4) Avântul Măneciu - Petrolul Băicoi    2 - 1
5) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - AFC Brebu    4 - 1
6) CSO Plopeni - CS Blejoi    2 - 1
7) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - AS Tufeni Băicoi    2 - 1
8) CS Cornu - CS Păuleşti    3 - 2

Etapa 9     15-10-2016 -


1) CS Cornu - ACS Petrolul 52 Ploieşti    1 - 3
2) Unirea Cocorăştii Colţ - CSO Tricolorul Breaza    1 - 2
3) CS Ceptura - AFC Băneşti-Urleta    2 - 2
4) Unirea Urlaţi - Avântul Măneciu    0 - 1
5) Petrolul Băicoi - CSO Teleajenul Vălenii de Munte    1 - 0
6) AFC Brebu - CSO Plopeni    0 - 2
7) CS Blejoi - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului    4 - 1
8) AS Tufeni Băicoi - CS Păuleşti    2 - 0

Etapa 10     22-10-2016 -


1) CSO Tricolorul Breaza - ACS Petrolul 52 Ploieşti    1 - 1
2) AFC Băneşti-Urleta - Unirea Cocorăştii Colţ    11 - 1
3) Avântul Măneciu - CS Ceptura    4 - 1
4) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - Unirea Urlaţi    4 - 1
5) CSO Plopeni - Petrolul Băicoi    0 - 0
6) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - AFC Brebu    7 - 3
7) CS Păuleşti - CS Blejoi    1 - 1
8) AS Tufeni Băicoi - CS Cornu    0 - 2

Etapa 11     29-10-2016 -


1) CS Cornu - CSO Tricolorul Breaza    3 - 0
2) ACS Petrolul 52 Ploieşti - AFC Băneşti-Urleta    0 - 0
3) Unirea Cocorăştii Colţ - Avântul Măneciu    0 - 1
4) CS Ceptura - CSO Teleajenul Vălenii de Munte    1 - 3
5) Unirea Urlaţi - CSO Plopeni    1 - 0
6) Petrolul Băicoi - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului    0 - 0
7) AFC Brebu - CS Păuleşti    2 - 2
8) CS Blejoi - AS Tufeni Băicoi    9 - 1

Etapa 12     05-11-2016 -


1) AFC Băneşti-Urleta - CSO Tricolorul Breaza    2 - 0
2) Avântul Măneciu - ACS Petrolul 52 Ploieşti    0 - 3
3) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - Unirea Cocorăştii Colţ    2 - 0
4) CSO Plopeni - CS Ceptura    4 - 0
5) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - Unirea Urlaţi    3 - 0
6) CS Păuleşti - Petrolul Băicoi    3 - 0
7) AS Tufeni Băicoi - AFC Brebu    1 - 2
8) CS Blejoi - CS Cornu    2 - 0

Etapa 13     12-11-2016 -


1) CS Cornu - AFC Băneşti-Urleta    2 - 4
2) CSO Tricolorul Breaza - Avântul Măneciu    1 - 3
3) ACS Petrolul 52 Ploieşti - CSO Teleajenul Vălenii de Munte    0 - 0
4) Unirea Cocorăştii Colţ - CSO Plopeni    2 - 3
5) CS Ceptura - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului    7 - 0
6) Unirea Urlaţi - CS Păuleşti    0 - 8
7) Petrolul Băicoi - AS Tufeni Băicoi    1 - 0
8) AFC Brebu - CS Blejoi    1 - 2

Etapa 14     19-11-2016 -


1) Avântul Măneciu - AFC Băneşti-Urleta    1 - 0
2) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - CSO Tricolorul Breaza    2 - 2
3) CSO Plopeni - ACS Petrolul 52 Ploieşti    0 - 6
4) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - Unirea Cocorăştii Colţ    1 - 1
5) CS Păuleşti - CS Ceptura    3 - 1
6) AS Tufeni Băicoi - Unirea Urlaţi    3 - 3
7) CS Blejoi - Petrolul Băicoi    2 - 0
8) AFC Brebu - CS Cornu    1 - 2

Etapa 15     26-11-2016 -


1) CS Cornu - Avântul Măneciu    2 - 1
2) AFC Băneşti-Urleta - CSO Teleajenul Vălenii de Munte    6 - 1
3) CSO Tricolorul Breaza - CSO Plopeni    3 - 4
4) ACS Petrolul 52 Ploieşti - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului    9 - 1
5) Unirea Cocorăştii Colţ - CS Păuleşti    3 - 4
6) CS Ceptura - AS Tufeni Băicoi    3 - 2
7) Unirea Urlaţi - CS Blejoi    0 - 7
8) Petrolul Băicoi - AFC Brebu    2 - 2

Etapa 16     04-03-2017 -


1) CS Cornu - Petrolul Băicoi    0 - 0
2) Unirea Urlaţi - AFC Brebu    1 - 0
3) CS Ceptura - CS Blejoi    2 - 6
4) Unirea Cocorăştii Colţ - AS Tufeni Băicoi    2 - 2
5) ACS Petrolul 52 Ploieşti - CS Păuleşti    2 - 0
6) CSO Tricolorul Breaza - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului    4 - 0
7) AFC Băneşti-Urleta - CSO Plopeni    1 - 0
8) Avântul Măneciu - CSO Teleajenul Vălenii de Munte    2 - 3

Etapa 17     11-03-2017 -


1) Petrolul Băicoi - Unirea Urlaţi    4 - 0
2) AFC Brebu - CS Ceptura    4 - 1
3) CS Blejoi - Unirea Cocorăştii Colţ    5 - 0
4) AS Tufeni Băicoi - ACS Petrolul 52 Ploieşti    0 - 10
5) CS Păuleşti - CSO Tricolorul Breaza    4 - 0
6) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - AFC Băneşti-Urleta    1 - 2
7) CSO Plopeni - Avântul Măneciu    4 - 1
8) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - CS Cornu    2 - 2

Etapa 18     18-03-2017 -


1) CS Cornu - Unirea Urlaţi    4 - 2
2) CS Ceptura - Petrolul Băicoi    1 - 0
3) Unirea Cocorăştii Colţ - AFC Brebu    1 - 1
4) ACS Petrolul 52 Ploieşti - CS Blejoi    5 - 0
5) CSO Tricolorul Breaza - AS Tufeni Băicoi    3 - 1
6) AFC Băneşti-Urleta - CS Păuleşti    1 - 1
7) Avântul Măneciu - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului    1 - 0
8) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - CSO Plopeni    2 - 3

Etapa 19     25-03-2017 -


1) Unirea Urlaţi - CS Ceptura    1 - 2
2) Petrolul Băicoi - Unirea Cocorăştii Colţ    3 - 0
3) AFC Brebu - ACS Petrolul 52 Ploieşti    1 - 1
4) CS Blejoi - CSO Tricolorul Breaza    1 - 0
5) AS Tufeni Băicoi - AFC Băneşti-Urleta    1 - 5
6) CS Păuleşti - Avântul Măneciu    4 - 0
7) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - CSO Teleajenul Vălenii de Munte    0 - 0
8) CSO Plopeni - CS Cornu    1 - 0

Etapa 20     01-04-2017 -


1) CS Cornu - CS Ceptura    3 - 2
2) Unirea Cocorăştii Colţ - Unirea Urlaţi    3 - 3
3) ACS Petrolul 52 Ploieşti - Petrolul Băicoi    5 - 0
4) CSO Tricolorul Breaza - AFC Brebu    0 - 1
5) AFC Băneşti-Urleta - CS Blejoi    3 - 1
6) Avântul Măneciu - AS Tufeni Băicoi    3 - 0
7) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - CS Păuleşti    0 - 3
8) CSO Plopeni - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului    5 - 2

Etapa 21     08-04-2017 -


1) CS Ceptura - Unirea Cocorăştii Colţ    7 - 2
2) Unirea Urlaţi - ACS Petrolul 52 Ploieşti    0 - 4
3) Petrolul Băicoi - CSO Tricolorul Breaza    4 - 0
4) AFC Brebu - AFC Băneşti-Urleta    1 - 0
5) CS Blejoi - Avântul Măneciu    4 - 0
6) AS Tufeni Băicoi - CSO Teleajenul Vălenii de Munte    1 - 2
7) CS Păuleşti - CSO Plopeni    1 - 1
8) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - CS Cornu    3 - 0

Etapa 22     14-04-2017 - 17:00


1) CS Cornu - Unirea Cocorăştii Colţ    3 - 1
2) ACS Petrolul 52 Ploieşti - CS Ceptura    7 - 0
3) CSO Tricolorul Breaza - Unirea Urlaţi    3 - 0
4) AFC Băneşti-Urleta - Petrolul Băicoi    2 - 0
5) Avântul Măneciu - AFC Brebu    2 - 2
6) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - CS Blejoi    2 - 1
7) CSO Plopeni - AS Tufeni Băicoi    8 - 0
8) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - CS Păuleşti    1 - 4

Etapa 23     22-04-2017 -


1) Unirea Cocorăştii Colţ - ACS Petrolul 52 Ploieşti    0 - 5
2) CS Ceptura - CSO Tricolorul Breaza    7 - 1
3) Unirea Urlaţi - AFC Băneşti-Urleta    0 - 3
4) Petrolul Băicoi - Avântul Măneciu    3 - 0
5) AFC Brebu - CSO Teleajenul Vălenii de Munte    3 - 2
6) CS Blejoi - CSO Plopeni    3 - 1
7) AS Tufeni Băicoi - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului    3 - 3
8) CS Păuleşti - CS Cornu    7 - 1

Etapa 24     29-04-2017 -


1) ACS Petrolul 52 Ploieşti - CS Cornu    3 - 0
2) CSO Tricolorul Breaza - Unirea Cocorăştii Colţ    3 - 0
3) AFC Băneşti-Urleta - CS Ceptura    7 - 0
4) Avântul Măneciu - Unirea Urlaţi    1 - 0
5) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - Petrolul Băicoi    1 - 1
6) CSO Plopeni - AFC Brebu    4 - 1
7) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - CS Blejoi    1 - 2
8) CS Păuleşti - AS Tufeni Băicoi    7 - 2

Etapa 25     06-05-2017 -


1) ACS Petrolul 52 Ploieşti - CSO Tricolorul Breaza    5 - 0
2) Unirea Cocorăştii Colţ - AFC Băneşti-Urleta    0 - 6
3) CS Ceptura - Avântul Măneciu    3 - 0
4) Unirea Urlaţi - CSO Teleajenul Vălenii de Munte    0 - 2
5) Petrolul Băicoi - CSO Plopeni    2 - 0
6) AFC Brebu - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului    2 - 3
7) CS Blejoi - CS Păuleşti    3 - 1
8) CS Cornu - AS Tufeni Băicoi    7 - 3

Etapa 26     13-05-2017 -


1) CSO Tricolorul Breaza - CS Cornu    2 - 1
2) AFC Băneşti-Urleta - ACS Petrolul 52 Ploieşti    2 - 5
3) Avântul Măneciu - Unirea Cocorăştii Colţ    3 - 1
4) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - CS Ceptura    3 - 2
5) CSO Plopeni - Unirea Urlaţi    9 - 2
6) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - Petrolul Băicoi    2 - 2
7) CS Păuleşti - AFC Brebu    6 - 1
8) AS Tufeni Băicoi - CS Blejoi    2 - 4

Etapa 27     20-05-2017 -


1) CSO Tricolorul Breaza - AFC Băneşti-Urleta    0 - 3
2) ACS Petrolul 52 Ploieşti - Avântul Măneciu    7 - 0
3) Unirea Cocorăştii Colţ - CSO Teleajenul Vălenii de Munte    1 - 4
4) CS Ceptura - CSO Plopeni    5 - 3
5) Unirea Urlaţi - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului    1 - 3
6) Petrolul Băicoi - CS Păuleşti    0 - 2
7) AFC Brebu - AS Tufeni Băicoi    5 - 2
8) CS Cornu - CS Blejoi    0 - 0

Etapa 28     24-05-2017 - 18:00


1) AFC Băneşti-Urleta - CS Cornu    2 - 1
2) Avântul Măneciu - CSO Tricolorul Breaza    6 - 0
3) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - ACS Petrolul 52 Ploieşti    1 - 5
4) CSO Plopeni - Unirea Cocorăştii Colţ    13 - 1
5) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - CS Ceptura    4 - 3
6) CS Păuleşti - Unirea Urlaţi    6 - 0
7) AS Tufeni Băicoi - Petrolul Băicoi    2 - 1
8) CS Blejoi - AFC Brebu    2 - 0

Etapa 29     27-05-2017 -


1) AFC Băneşti-Urleta - Avântul Măneciu    10 - 0
2) CSO Tricolorul Breaza - CSO Teleajenul Vălenii de Munte    0 - 0
3) ACS Petrolul 52 Ploieşti - CSO Plopeni    4 - 0
4) Unirea Cocorăştii Colţ - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului    3 - 3
5) CS Ceptura - CS Păuleşti    1 - 4
6) Unirea Urlaţi - AS Tufeni Băicoi    1 - 5
7) Petrolul Băicoi - CS Blejoi    1 - 1
8) CS Cornu - AFC Brebu    4 - 3

Etapa 30     03-06-2017 -


1) Avântul Măneciu - CS Cornu    2 - 3
2) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - AFC Băneşti-Urleta    1 - 2
3) CSO Plopeni - CSO Tricolorul Breaza    1 - 1
4) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - ACS Petrolul 52 Ploieşti    0 - 3
5) CS Păuleşti - Unirea Cocorăştii Colţ    12 - 1
6) AS Tufeni Băicoi - CS Ceptura    4 - 5
7) CS Blejoi - Unirea Urlaţi    3 - 0
8) AFC Brebu - Petrolul Băicoi    3 - 4
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe