Program competitional

LIGA A PRAHOVA


Etapa 1     19-08-2017 -


1) Petrolul 95 Ploieşti - Unirea Teleajen Ploiesti     -
2) CSO Măgura Slănic - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului     -
3) CSO Tricolorul Breaza - Unirea Urlaţi     -
4) CS Păuleşti - AFC Brebu     -
5) Petrolistul Boldeşti - CS Cornu     -
6) AFC Băneşti-Urleta - CSO Plopeni     -
7) CS Ceptura - CS Blejoi     -
8) Avântul Măneciu - CSO Teleajenul Vălenii de Munte     -

Etapa 2     26-08-2017 -


1) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - Petrolul 95 Ploieşti     -
2) Unirea Urlaţi - CSO Măgura Slănic     -
3) AFC Brebu - CSO Tricolorul Breaza     -
4) CS Cornu - CS Păuleşti     -
5) CSO Plopeni - Petrolistul Boldeşti     -
6) CS Blejoi - AFC Băneşti-Urleta     -
7) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - CS Ceptura     -
8) Unirea Teleajen Ploiesti - Avântul Măneciu     -

Etapa 3     02-09-2017 -


1) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - Unirea Teleajen Ploiesti     -
2) Petrolul 95 Ploieşti - Unirea Urlaţi     -
3) CSO Măgura Slănic - AFC Brebu     -
4) CSO Tricolorul Breaza - CS Cornu     -
5) CS Păuleşti - CSO Plopeni     -
6) Petrolistul Boldeşti - CS Blejoi     -
7) AFC Băneşti-Urleta - CSO Teleajenul Vălenii de Munte     -
8) CS Ceptura - Avântul Măneciu     -

Etapa 4     09-09-2017 -


1) Unirea Urlaţi - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului     -
2) AFC Brebu - Petrolul 95 Ploieşti     -
3) CS Cornu - CSO Măgura Slănic     -
4) CSO Plopeni - CSO Tricolorul Breaza     -
5) CS Blejoi - CS Păuleşti     -
6) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - Petrolistul Boldeşti     -
7) Avântul Măneciu - AFC Băneşti-Urleta     -
8) Unirea Teleajen Ploiesti - CS Ceptura     -

Etapa 5     16-09-2017 -


1) Unirea Urlaţi - Unirea Teleajen Ploiesti     -
2) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - AFC Brebu     -
3) Petrolul 95 Ploieşti - CS Cornu     -
4) CSO Măgura Slănic - CSO Plopeni     -
5) CSO Tricolorul Breaza - CS Blejoi     -
6) CS Păuleşti - CSO Teleajenul Vălenii de Munte     -
7) Petrolistul Boldeşti - Avântul Măneciu     -
8) AFC Băneşti-Urleta - CS Ceptura     -

Etapa 6     23-09-2017 -


1) AFC Brebu - Unirea Urlaţi     -
2) CS Cornu - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului     -
3) CSO Plopeni - Petrolul 95 Ploieşti     -
4) CS Blejoi - CSO Măgura Slănic     -
5) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - CSO Tricolorul Breaza     -
6) Avântul Măneciu - CS Păuleşti     -
7) CS Ceptura - Petrolistul Boldeşti     -
8) Unirea Teleajen Ploiesti - AFC Băneşti-Urleta     -

Etapa 7     30-09-2017 -


1) AFC Brebu - Unirea Teleajen Ploiesti     -
2) Unirea Urlaţi - CS Cornu     -
3) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - CSO Plopeni     -
4) Petrolul 95 Ploieşti - CS Blejoi     -
5) CSO Măgura Slănic - CSO Teleajenul Vălenii de Munte     -
6) CSO Tricolorul Breaza - Avântul Măneciu     -
7) CS Păuleşti - CS Ceptura     -
8) Petrolistul Boldeşti - AFC Băneşti-Urleta     -

Etapa 8     07-10-2017 -


1) CS Cornu - AFC Brebu     -
2) CSO Plopeni - Unirea Urlaţi     -
3) CS Blejoi - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului     -
4) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - Petrolul 95 Ploieşti     -
5) Avântul Măneciu - CSO Măgura Slănic     -
6) CS Ceptura - CSO Tricolorul Breaza     -
7) AFC Băneşti-Urleta - CS Păuleşti     -
8) Unirea Teleajen Ploiesti - Petrolistul Boldeşti     -

Etapa 9     14-10-2017 -


1) Unirea Teleajen Ploiesti - CS Cornu     -
2) AFC Brebu - CSO Plopeni     -
3) Unirea Urlaţi - CS Blejoi     -
4) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - CSO Teleajenul Vălenii de Munte     -
5) Petrolul 95 Ploieşti - Avântul Măneciu     -
6) CSO Măgura Slănic - CS Ceptura     -
7) CSO Tricolorul Breaza - AFC Băneşti-Urleta     -
8) CS Păuleşti - Petrolistul Boldeşti     -

Etapa 10     21-10-2017 -


1) CSO Plopeni - CS Cornu     -
2) CS Blejoi - AFC Brebu     -
3) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - Unirea Urlaţi     -
4) Avântul Măneciu - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului     -
5) CS Ceptura - Petrolul 95 Ploieşti     -
6) AFC Băneşti-Urleta - CSO Măgura Slănic     -
7) Petrolistul Boldeşti - CSO Tricolorul Breaza     -
8) CS Păuleşti - Unirea Teleajen Ploiesti     -

Etapa 11     28-10-2017 -


1) Unirea Teleajen Ploiesti - CSO Plopeni     -
2) CS Cornu - CS Blejoi     -
3) AFC Brebu - CSO Teleajenul Vălenii de Munte     -
4) Unirea Urlaţi - Avântul Măneciu     -
5) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - CS Ceptura     -
6) Petrolul 95 Ploieşti - AFC Băneşti-Urleta     -
7) CSO Măgura Slănic - Petrolistul Boldeşti     -
8) CSO Tricolorul Breaza - CS Păuleşti     -

Etapa 12     04-11-2017 -


1) CS Blejoi - CSO Plopeni     -
2) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - CS Cornu     -
3) Avântul Măneciu - AFC Brebu     -
4) CS Ceptura - Unirea Urlaţi     -
5) AFC Băneşti-Urleta - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului     -
6) Petrolistul Boldeşti - Petrolul 95 Ploieşti     -
7) CS Păuleşti - CSO Măgura Slănic     -
8) CSO Tricolorul Breaza - Unirea Teleajen Ploiesti     -

Etapa 13     11-11-2017 -


1) Unirea Teleajen Ploiesti - CS Blejoi     -
2) CSO Plopeni - CSO Teleajenul Vălenii de Munte     -
3) CS Cornu - Avântul Măneciu     -
4) AFC Brebu - CS Ceptura     -
5) Unirea Urlaţi - AFC Băneşti-Urleta     -
6) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - Petrolistul Boldeşti     -
7) Petrolul 95 Ploieşti - CS Păuleşti     -
8) CSO Măgura Slănic - CSO Tricolorul Breaza     -

Etapa 14     18-11-2017 -


1) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - CS Blejoi     -
2) Avântul Măneciu - CSO Plopeni     -
3) CS Ceptura - CS Cornu     -
4) AFC Băneşti-Urleta - AFC Brebu     -
5) Petrolistul Boldeşti - Unirea Urlaţi     -
6) CS Păuleşti - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului     -
7) CSO Tricolorul Breaza - Petrolul 95 Ploieşti     -
8) CSO Măgura Slănic - Unirea Teleajen Ploiesti     -

Etapa 15     25-11-2017 -


1) Unirea Teleajen Ploiesti - CSO Teleajenul Vălenii de Munte     -
2) CS Blejoi - Avântul Măneciu     -
3) CSO Plopeni - CS Ceptura     -
4) CS Cornu - AFC Băneşti-Urleta     -
5) AFC Brebu - Petrolistul Boldeşti     -
6) Unirea Urlaţi - CS Păuleşti     -
7) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - CSO Tricolorul Breaza     -
8) Petrolul 95 Ploieşti - CSO Măgura Slănic     -

Etapa 16     -


1) Unirea Teleajen Ploiesti - Petrolul 95 Ploieşti     -
2) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - CSO Măgura Slănic     -
3) Unirea Urlaţi - CSO Tricolorul Breaza     -
4) AFC Brebu - CS Păuleşti     -
5) CS Cornu - Petrolistul Boldeşti     -
6) CSO Plopeni - AFC Băneşti-Urleta     -
7) CS Blejoi - CS Ceptura     -
8) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - Avântul Măneciu     -

Etapa 17     -


1) Petrolul 95 Ploieşti - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului     -
2) CSO Măgura Slănic - Unirea Urlaţi     -
3) CSO Tricolorul Breaza - AFC Brebu     -
4) CS Păuleşti - CS Cornu     -
5) Petrolistul Boldeşti - CSO Plopeni     -
6) AFC Băneşti-Urleta - CS Blejoi     -
7) CS Ceptura - CSO Teleajenul Vălenii de Munte     -
8) Avântul Măneciu - Unirea Teleajen Ploiesti     -

Etapa 18     -


1) Unirea Teleajen Ploiesti - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului     -
2) Unirea Urlaţi - Petrolul 95 Ploieşti     -
3) AFC Brebu - CSO Măgura Slănic     -
4) CS Cornu - CSO Tricolorul Breaza     -
5) CSO Plopeni - CS Păuleşti     -
6) CS Blejoi - Petrolistul Boldeşti     -
7) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - AFC Băneşti-Urleta     -
8) Avântul Măneciu - CS Ceptura     -

Etapa 19     -


1) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - Unirea Urlaţi     -
2) Petrolul 95 Ploieşti - AFC Brebu     -
3) CSO Măgura Slănic - CS Cornu     -
4) CSO Tricolorul Breaza - CSO Plopeni     -
5) CS Păuleşti - CS Blejoi     -
6) Petrolistul Boldeşti - CSO Teleajenul Vălenii de Munte     -
7) AFC Băneşti-Urleta - Avântul Măneciu     -
8) CS Ceptura - Unirea Teleajen Ploiesti     -

Etapa 20     -


1) Unirea Teleajen Ploiesti - Unirea Urlaţi     -
2) AFC Brebu - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului     -
3) CS Cornu - Petrolul 95 Ploieşti     -
4) CSO Plopeni - CSO Măgura Slănic     -
5) CS Blejoi - CSO Tricolorul Breaza     -
6) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - CS Păuleşti     -
7) Avântul Măneciu - Petrolistul Boldeşti     -
8) CS Ceptura - AFC Băneşti-Urleta     -

Etapa 21     -


1) Unirea Urlaţi - AFC Brebu     -
2) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - CS Cornu     -
3) Petrolul 95 Ploieşti - CSO Plopeni     -
4) CSO Măgura Slănic - CS Blejoi     -
5) CSO Tricolorul Breaza - CSO Teleajenul Vălenii de Munte     -
6) CS Păuleşti - Avântul Măneciu     -
7) Petrolistul Boldeşti - CS Ceptura     -
8) AFC Băneşti-Urleta - Unirea Teleajen Ploiesti     -

Etapa 22     -


1) Unirea Teleajen Ploiesti - AFC Brebu     -
2) CS Cornu - Unirea Urlaţi     -
3) CSO Plopeni - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului     -
4) CS Blejoi - Petrolul 95 Ploieşti     -
5) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - CSO Măgura Slănic     -
6) Avântul Măneciu - CSO Tricolorul Breaza     -
7) CS Ceptura - CS Păuleşti     -
8) AFC Băneşti-Urleta - Petrolistul Boldeşti     -

Etapa 23     -


1) AFC Brebu - CS Cornu     -
2) Unirea Urlaţi - CSO Plopeni     -
3) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - CS Blejoi     -
4) Petrolul 95 Ploieşti - CSO Teleajenul Vălenii de Munte     -
5) CSO Măgura Slănic - Avântul Măneciu     -
6) CSO Tricolorul Breaza - CS Ceptura     -
7) CS Păuleşti - AFC Băneşti-Urleta     -
8) Petrolistul Boldeşti - Unirea Teleajen Ploiesti     -

Etapa 24     -


1) CS Cornu - Unirea Teleajen Ploiesti     -
2) CSO Plopeni - AFC Brebu     -
3) CS Blejoi - Unirea Urlaţi     -
4) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului     -
5) Avântul Măneciu - Petrolul 95 Ploieşti     -
6) CS Ceptura - CSO Măgura Slănic     -
7) AFC Băneşti-Urleta - CSO Tricolorul Breaza     -
8) Petrolistul Boldeşti - CS Păuleşti     -

Etapa 25     -


1) CS Cornu - CSO Plopeni     -
2) AFC Brebu - CS Blejoi     -
3) Unirea Urlaţi - CSO Teleajenul Vălenii de Munte     -
4) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - Avântul Măneciu     -
5) Petrolul 95 Ploieşti - CS Ceptura     -
6) CSO Măgura Slănic - AFC Băneşti-Urleta     -
7) CSO Tricolorul Breaza - Petrolistul Boldeşti     -
8) Unirea Teleajen Ploiesti - CS Păuleşti     -

Etapa 26     -


1) CSO Plopeni - Unirea Teleajen Ploiesti     -
2) CS Blejoi - CS Cornu     -
3) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - AFC Brebu     -
4) Avântul Măneciu - Unirea Urlaţi     -
5) CS Ceptura - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului     -
6) AFC Băneşti-Urleta - Petrolul 95 Ploieşti     -
7) Petrolistul Boldeşti - CSO Măgura Slănic     -
8) CS Păuleşti - CSO Tricolorul Breaza     -

Etapa 27     -


1) CSO Plopeni - CS Blejoi     -
2) CS Cornu - CSO Teleajenul Vălenii de Munte     -
3) AFC Brebu - Avântul Măneciu     -
4) Unirea Urlaţi - CS Ceptura     -
5) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - AFC Băneşti-Urleta     -
6) Petrolul 95 Ploieşti - Petrolistul Boldeşti     -
7) CSO Măgura Slănic - CS Păuleşti     -
8) Unirea Teleajen Ploiesti - CSO Tricolorul Breaza     -

Etapa 28     -


1) CS Blejoi - Unirea Teleajen Ploiesti     -
2) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - CSO Plopeni     -
3) Avântul Măneciu - CS Cornu     -
4) CS Ceptura - AFC Brebu     -
5) AFC Băneşti-Urleta - Unirea Urlaţi     -
6) Petrolistul Boldeşti - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului     -
7) CS Păuleşti - Petrolul 95 Ploieşti     -
8) CSO Tricolorul Breaza - CSO Măgura Slănic     -

Etapa 29     -


1) CS Blejoi - CSO Teleajenul Vălenii de Munte     -
2) CSO Plopeni - Avântul Măneciu     -
3) CS Cornu - CS Ceptura     -
4) AFC Brebu - AFC Băneşti-Urleta     -
5) Unirea Urlaţi - Petrolistul Boldeşti     -
6) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - CS Păuleşti     -
7) Petrolul 95 Ploieşti - CSO Tricolorul Breaza     -
8) Unirea Teleajen Ploiesti - CSO Măgura Slănic     -

Etapa 30     -


1) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - Unirea Teleajen Ploiesti     -
2) Avântul Măneciu - CS Blejoi     -
3) CS Ceptura - CSO Plopeni     -
4) AFC Băneşti-Urleta - CS Cornu     -
5) Petrolistul Boldeşti - AFC Brebu     -
6) CS Păuleşti - Unirea Urlaţi     -
7) CSO Tricolorul Breaza - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului     -
8) CSO Măgura Slănic - Petrolul 95 Ploieşti     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe