Program competitional

LIGA A PRAHOVA


Etapa 1     18-08-2018 -


1) AS Strejnic - CS Blejoi    0 - 2
2) Tinereţea Izvoarele - CS Păuleşti    3 - 4
3) CS Ceptura - Petrolistul Boldeşti    1 - 11
4) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - AFC Băneşti-Urleta    1 - 5
5) AFC Brebu - CSO Teleajenul Vălenii de Munte    2 - 0
6) Petrolul 95 Ploieşti - CS Cornu    2 - 4
7) Unirea Urlaţi - Avântul Măneciu    3 - 1
8) CSO Tricolorul Breaza - CSO Plopeni    0 - 0

Etapa 2     25-08-2018 -


1) CS Păuleşti - AS Strejnic     3 - 0
2) Petrolistul Boldeşti - Tinereţea Izvoarele    8 - 2
3) AFC Băneşti-Urleta - CS Ceptura    8 - 1
4) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului    2 - 2
5) CS Cornu - AFC Brebu    1 - 0
6) Avântul Măneciu - Petrolul 95 Ploieşti    1 - 0
7) CSO Plopeni - Unirea Urlaţi    2 - 0
8) CS Blejoi - CSO Tricolorul Breaza    5 - 0

Etapa 3     01-09-2018 -


1) CS Păuleşti - CS Blejoi    0 - 2
2) AS Strejnic - Petrolistul Boldeşti    0 - 4
3) Tinereţea Izvoarele - AFC Băneşti-Urleta    2 - 4
4) CS Ceptura - CSO Teleajenul Vălenii de Munte    1 - 5
5) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - CS Cornu    3 - 4
6) AFC Brebu - Avântul Măneciu    1 - 0
7) Petrolul 95 Ploieşti - CSO Plopeni    0 - 0
8) Unirea Urlaţi - CSO Tricolorul Breaza    1 - 2

Etapa 4     08-09-2018 -


1) Petrolistul Boldeşti - CS Păuleşti    2 - 2
2) AFC Băneşti-Urleta - AS Strejnic     7 - 0
3) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - Tinereţea Izvoarele    0 - 1
4) CS Cornu - CS Ceptura    10 - 2
5) Avântul Măneciu - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului    3 - 0
6) CSO Plopeni - AFC Brebu    2 - 1
7) CSO Tricolorul Breaza - Petrolul 95 Ploieşti    3 - 0
8) CS Blejoi - Unirea Urlaţi    5 - 2

Etapa 5     15-09-2018 -


1) Petrolistul Boldeşti - CS Blejoi    0 - 0
2) CS Păuleşti - AFC Băneşti-Urleta    1 - 5
3) AS Strejnic - CSO Teleajenul Vălenii de Munte    1 - 1
4) Tinereţea Izvoarele - CS Cornu     -
5) CS Ceptura - Avântul Măneciu    0 - 6
6) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - CSO Plopeni    0 - 0
7) AFC Brebu - CSO Tricolorul Breaza    5 - 1
8) Petrolul 95 Ploieşti - Unirea Urlaţi    4 - 1

Etapa 6     22-09-2018 -


1) AFC Băneşti-Urleta - Petrolistul Boldeşti    1 - 1
2) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - CS Păuleşti    2 - 1
3) CS Cornu - AS Strejnic     3 - 0
4) Avântul Măneciu - Tinereţea Izvoarele    2 - 2
5) CSO Plopeni - CS Ceptura    14 - 0
6) CSO Tricolorul Breaza - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului    0 - 2
7) Unirea Urlaţi - AFC Brebu    2 - 2
8) CS Blejoi - Petrolul 95 Ploieşti    6 - 1

Etapa 7     29-09-2018 -


1) AFC Băneşti-Urleta - CS Blejoi    3 - 1
2) Petrolistul Boldeşti - CSO Teleajenul Vălenii de Munte    2 - 0
3) CS Păuleşti - CS Cornu    0 - 1
4) AS Strejnic - Avântul Măneciu    1 - 0
5) Tinereţea Izvoarele - CSO Plopeni    1 - 5
6) CS Ceptura - CSO Tricolorul Breaza    1 - 5
7) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - Unirea Urlaţi    2 - 3
8) AFC Brebu - Petrolul 95 Ploieşti    3 - 2

Etapa 8     06-10-2018 -


1) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - AFC Băneşti-Urleta    1 - 0
2) CS Cornu - Petrolistul Boldeşti    1 - 2
3) Avântul Măneciu - CS Păuleşti    1 - 2
4) CSO Plopeni - AS Strejnic     7 - 1
5) CSO Tricolorul Breaza - Tinereţea Izvoarele    2 - 1
6) Unirea Urlaţi - CS Ceptura    3 - 0
7) Petrolul 95 Ploieşti - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului    4 - 3
8) CS Blejoi - AFC Brebu    4 - 1

Etapa 9     13-10-2018 -


1) CS Blejoi - CSO Teleajenul Vălenii de Munte    3 - 0
2) AFC Băneşti-Urleta - CS Cornu    2 - 1
3) Petrolistul Boldeşti - Avântul Măneciu    4 - 1
4) CS Păuleşti - CSO Plopeni    0 - 2
5) AS Strejnic - CSO Tricolorul Breaza    0 - 1
6) Tinereţea Izvoarele - Unirea Urlaţi    2 - 1
7) CS Ceptura - Petrolul 95 Ploieşti    1 - 3
8) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - AFC Brebu    2 - 5

Etapa 10     20-10-2018 -


1) CS Cornu - CSO Teleajenul Vălenii de Munte    5 - 2
2) Avântul Măneciu - AFC Băneşti-Urleta    2 - 5
3) CSO Plopeni - Petrolistul Boldeşti    0 - 0
4) CSO Tricolorul Breaza - CS Păuleşti    1 - 3
5) Unirea Urlaţi - AS Strejnic     3 - 0
6) Petrolul 95 Ploieşti - Tinereţea Izvoarele    3 - 1
7) AFC Brebu - CS Ceptura    2 - 0
8) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - CS Blejoi    2 - 5

Etapa 11     27-10-2018 -


1) CS Blejoi - CS Cornu    2 - 1
2) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - Avântul Măneciu    1 - 2
3) AFC Băneşti-Urleta - CSO Plopeni    3 - 1
4) Petrolistul Boldeşti - CSO Tricolorul Breaza    4 - 2
5) CS Păuleşti - Unirea Urlaţi    2 - 2
6) AS Strejnic - Petrolul 95 Ploieşti    3 - 0
7) Tinereţea Izvoarele - AFC Brebu    2 - 2
8) CS Ceptura - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului    4 - 5

Etapa 12     03-11-2018 -


1) Avântul Măneciu - CS Cornu    0 - 3
2) CSO Plopeni - CSO Teleajenul Vălenii de Munte    0 - 0
3) CSO Tricolorul Breaza - AFC Băneşti-Urleta    2 - 3
4) Unirea Urlaţi - Petrolistul Boldeşti    0 - 1
5) Petrolul 95 Ploieşti - CS Păuleşti    1 - 3
6) AFC Brebu - AS Strejnic     2 - 1
7) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - Tinereţea Izvoarele    6 - 0
8) CS Ceptura - CS Blejoi    0 - 8

Etapa 13     10-11-2018 -


1) CS Blejoi - Avântul Măneciu    4 - 1
2) CS Cornu - CSO Plopeni    2 - 1
3) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - CSO Tricolorul Breaza    4 - 2
4) AFC Băneşti-Urleta - Unirea Urlaţi    2 - 1
5) Petrolistul Boldeşti - Petrolul 95 Ploieşti    2 - 0
6) CS Păuleşti - AFC Brebu    2 - 0
7) AS Strejnic - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului    1 - 4
8) Tinereţea Izvoarele - CS Ceptura    5 - 1

Etapa 14     17-11-2018 -


1) CSO Plopeni - Avântul Măneciu     -
2) CSO Tricolorul Breaza - CS Cornu     -
3) Unirea Urlaţi - CSO Teleajenul Vălenii de Munte     -
4) Petrolul 95 Ploieşti - AFC Băneşti-Urleta     -
5) AFC Brebu - Petrolistul Boldeşti     -
6) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - CS Păuleşti     -
7) CS Ceptura - AS Strejnic      -
8) Tinereţea Izvoarele - CS Blejoi     -

Etapa 15     24-11-2018 -


1) CS Blejoi - CSO Plopeni     -
2) Avântul Măneciu - CSO Tricolorul Breaza     -
3) CS Cornu - Unirea Urlaţi     -
4) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - Petrolul 95 Ploieşti     -
5) AFC Băneşti-Urleta - AFC Brebu     -
6) Petrolistul Boldeşti - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului     -
7) CS Păuleşti - CS Ceptura     -
8) AS Strejnic - Tinereţea Izvoarele     -

Etapa 16     -


1) CS Blejoi - AS Strejnic      -
2) CS Păuleşti - Tinereţea Izvoarele     -
3) Petrolistul Boldeşti - CS Ceptura     -
4) AFC Băneşti-Urleta - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului     -
5) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - AFC Brebu     -
6) CS Cornu - Petrolul 95 Ploieşti     -
7) Avântul Măneciu - Unirea Urlaţi     -
8) CSO Plopeni - CSO Tricolorul Breaza     -

Etapa 17     -


1) AS Strejnic - CS Păuleşti     -
2) Tinereţea Izvoarele - Petrolistul Boldeşti     -
3) CS Ceptura - AFC Băneşti-Urleta     -
4) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - CSO Teleajenul Vălenii de Munte     -
5) AFC Brebu - CS Cornu     -
6) Petrolul 95 Ploieşti - Avântul Măneciu     -
7) Unirea Urlaţi - CSO Plopeni     -
8) CSO Tricolorul Breaza - CS Blejoi     -

Etapa 18     -


1) CS Blejoi - CS Păuleşti     -
2) Petrolistul Boldeşti - AS Strejnic      -
3) AFC Băneşti-Urleta - Tinereţea Izvoarele     -
4) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - CS Ceptura     -
5) CS Cornu - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului     -
6) Avântul Măneciu - AFC Brebu     -
7) CSO Plopeni - Petrolul 95 Ploieşti     -
8) CSO Tricolorul Breaza - Unirea Urlaţi     -

Etapa 19     -


1) CS Păuleşti - Petrolistul Boldeşti     -
2) AS Strejnic - AFC Băneşti-Urleta     -
3) Tinereţea Izvoarele - CSO Teleajenul Vălenii de Munte     -
4) CS Ceptura - CS Cornu     -
5) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - Avântul Măneciu     -
6) AFC Brebu - CSO Plopeni     -
7) Petrolul 95 Ploieşti - CSO Tricolorul Breaza     -
8) Unirea Urlaţi - CS Blejoi     -

Etapa 20     -


1) CS Blejoi - Petrolistul Boldeşti     -
2) AFC Băneşti-Urleta - CS Păuleşti     -
3) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - AS Strejnic      -
4) CS Cornu - Tinereţea Izvoarele     -
5) Avântul Măneciu - CS Ceptura     -
6) CSO Plopeni - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului     -
7) CSO Tricolorul Breaza - AFC Brebu     -
8) Unirea Urlaţi - Petrolul 95 Ploieşti     -

Etapa 21     -


1) Petrolistul Boldeşti - AFC Băneşti-Urleta     -
2) CS Păuleşti - CSO Teleajenul Vălenii de Munte     -
3) AS Strejnic - CS Cornu     -
4) Tinereţea Izvoarele - Avântul Măneciu     -
5) CS Ceptura - CSO Plopeni     -
6) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - CSO Tricolorul Breaza     -
7) AFC Brebu - Unirea Urlaţi     -
8) Petrolul 95 Ploieşti - CS Blejoi     -

Etapa 22     -


1) CS Blejoi - AFC Băneşti-Urleta     -
2) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - Petrolistul Boldeşti     -
3) CS Cornu - CS Păuleşti     -
4) Avântul Măneciu - AS Strejnic      -
5) CSO Plopeni - Tinereţea Izvoarele     -
6) CSO Tricolorul Breaza - CS Ceptura     -
7) Unirea Urlaţi - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului     -
8) Petrolul 95 Ploieşti - AFC Brebu     -

Etapa 23     -


1) AFC Băneşti-Urleta - CSO Teleajenul Vălenii de Munte     -
2) Petrolistul Boldeşti - CS Cornu     -
3) CS Păuleşti - Avântul Măneciu     -
4) AS Strejnic - CSO Plopeni     -
5) Tinereţea Izvoarele - CSO Tricolorul Breaza     -
6) CS Ceptura - Unirea Urlaţi     -
7) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - Petrolul 95 Ploieşti     -
8) AFC Brebu - CS Blejoi     -

Etapa 24     -


1) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - CS Blejoi     -
2) CS Cornu - AFC Băneşti-Urleta     -
3) Avântul Măneciu - Petrolistul Boldeşti     -
4) CSO Plopeni - CS Păuleşti     -
5) CSO Tricolorul Breaza - AS Strejnic      -
6) Unirea Urlaţi - Tinereţea Izvoarele     -
7) Petrolul 95 Ploieşti - CS Ceptura     -
8) AFC Brebu - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului     -

Etapa 25     -


1) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - CS Cornu     -
2) AFC Băneşti-Urleta - Avântul Măneciu     -
3) Petrolistul Boldeşti - CSO Plopeni     -
4) CS Păuleşti - CSO Tricolorul Breaza     -
5) AS Strejnic - Unirea Urlaţi     -
6) Tinereţea Izvoarele - Petrolul 95 Ploieşti     -
7) CS Ceptura - AFC Brebu     -
8) CS Blejoi - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului     -

Etapa 26     -


1) CS Cornu - CS Blejoi     -
2) Avântul Măneciu - CSO Teleajenul Vălenii de Munte     -
3) CSO Plopeni - AFC Băneşti-Urleta     -
4) CSO Tricolorul Breaza - Petrolistul Boldeşti     -
5) Unirea Urlaţi - CS Păuleşti     -
6) Petrolul 95 Ploieşti - AS Strejnic      -
7) AFC Brebu - Tinereţea Izvoarele     -
8) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - CS Ceptura     -

Etapa 27     -


1) CS Cornu - Avântul Măneciu     -
2) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - CSO Plopeni     -
3) AFC Băneşti-Urleta - CSO Tricolorul Breaza     -
4) Petrolistul Boldeşti - Unirea Urlaţi     -
5) CS Păuleşti - Petrolul 95 Ploieşti     -
6) AS Strejnic - AFC Brebu     -
7) Tinereţea Izvoarele - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului     -
8) CS Blejoi - CS Ceptura     -

Etapa 28     -


1) Avântul Măneciu - CS Blejoi     -
2) CSO Plopeni - CS Cornu     -
3) CSO Tricolorul Breaza - CSO Teleajenul Vălenii de Munte     -
4) Unirea Urlaţi - AFC Băneşti-Urleta     -
5) Petrolul 95 Ploieşti - Petrolistul Boldeşti     -
6) AFC Brebu - CS Păuleşti     -
7) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - AS Strejnic      -
8) CS Ceptura - Tinereţea Izvoarele     -

Etapa 29     -


1) Avântul Măneciu - CSO Plopeni     -
2) CS Cornu - CSO Tricolorul Breaza     -
3) CSO Teleajenul Vălenii de Munte - Unirea Urlaţi     -
4) AFC Băneşti-Urleta - Petrolul 95 Ploieşti     -
5) Petrolistul Boldeşti - AFC Brebu     -
6) CS Păuleşti - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului     -
7) AS Strejnic - CS Ceptura     -
8) CS Blejoi - Tinereţea Izvoarele     -

Etapa 30     -


1) CSO Plopeni - CS Blejoi     -
2) CSO Tricolorul Breaza - Avântul Măneciu     -
3) Unirea Urlaţi - CS Cornu     -
4) Petrolul 95 Ploieşti - CSO Teleajenul Vălenii de Munte     -
5) AFC Brebu - AFC Băneşti-Urleta     -
6) CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - Petrolistul Boldeşti     -
7) CS Ceptura - CS Păuleşti     -
8) Tinereţea Izvoarele - AS Strejnic      -
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe