Informari si comunicate AJF
16-12-2018
Update: Program optimi si sferturi Cupa Moş Crăciun

Vineri şi duminică, în sălile de sport din Urlaţi, Breaza, Blejoi şi Valea Călugărească s-au desfăşurat jocurile din faza grupelor a Cupei Moş Crăciun

detalii...
12-12-2018
Program competiţional Cupa "Moş Crăciun", ediţia a XXVI-a

Turneele preliminare se dispută la Urlaţi, Valea Călugărească, Breaza şi Blejoi

detalii...
05-12-2018
Regulament Cupa Moş Crăciun, ediţia 2018

Cupa Moş Crăciun se va desfăşura în perioada 14-22 decembrie

detalii...
03-12-2018
Grupele Cupei ”Moș Crăciun”, ediţia a XXVI-a

La sediul AJF Prahova s-au tras la sorţi grupele Cupei Moş Crăciun

detalii...
29-11-2018
Sanctiunile Comisiei de Disciplina - Liga B, Liga C si Cupa Romaniei

In sedinta Comisiei de Disciplina din data de 29.11.2018 au fost luate urmatoarele hotarari:

detalii...
29-11-2018
Sanctiunile Comisiei de Disciplina - Liga A si Superliga B

In sedinta Comisiei de Disciplina din data de 29.11.2018 au fost luate urmatoarele hotarari:

detalii...
26-11-2018
21-11-2018
Program jocuri restante

Partidele se vor disputa sâmbătă, 1 decembrie, şi, respectiv, duminică, 2 decembrie, pe terenul primelor echipe menţionate

detalii...
20-11-2018
Încep înscrierile la Cupa Moş Crăciun

Şedinţa cu delegaţii este programată luni, 3 decembrie, de la ora 12.00

detalii...
12-11-2018
Cupa Satelor a ajuns în vitrina echipei Comuna Teișani

Echipa condusă de Gheorghe Stanciu a înregistrat trei victorii în turneul final

detalii...

Sanctiunile Comisiei de Disciplina - Liga B, Liga C si juniori


Publicat in data de 20-09-2018, la ora 14:31

 

9

Ghinea Gheorghe (antrenor)

Flacara Malaiesti

RD 53.1 – 2 jocuri

100

10

Stanciu Lucian

Vointa Livadea

RD 63 g si 65 a si c – 12 jocuri

300

11

 

Vointa Varbilau-CSO Magura Slanic

Memoriu formulat de CSO Magura Slanic pentru folosirea de catre echipa gazda a unui jucator aflat in stare de suspendare.

Termen: 26.09.2018

 

12

Dumitrescu Dragos

Muntenii Campina

RD 63 g – 1 joc

40

13

Stan Daniel

AS Gorgota

RD 63 g – 1 joc

40

14

Popescu Marian

Viitorul Cosminele

RD 63 g – 1 joc

40

15

Marin Constantin

Viitorul Poienarii Burchii

RD 63 g – 1 joc

40

16

 

Viitorul Poienarii Burchii

RD 82.2 – avertisment

100

17

Cruceru Sorin

Arizona Zalhanaua

RD 63 g – 1 joc

40

18

Pascu Constantin

Viitorul Provita

RD 63 g – 1 joc

40

19

 

Tineretul Balta Doamnei

RD 82.1 – se interzice organizarea de jocuri pe propriul stadion pentru 1 joc

100

20

 

NG Bratasanca – Unirea Barcanesti

ROAF 14.1 coroborat cu RD 79.1 se omologheaza rezultatul jocului cu scorul de 3-0 in favoarea echipei Unirea Barcanesti

 

21

Zecheru Ciprian

Viitorul Fulga

RD 65 a – 2 jocuri

80

22

Popa Madalin

Victoria Fantanele

RD 65 a si b – 6 jocuri

120

23

Pascu Valentin

Unirea Lacul Turcului

RD 63 b – 3 jocuri

120

24

Anastase George

Progresul Coslegi

RD 63 d – 1 joc

40

25

 

CS Manesti 2013 Coada Izvor-ACS Baicoi – juniori

Memoriu depus de ACS Baicoi.

Termen: 26.09.2018

 

26

 

Breaza- Petrosport – juniori

Termen: 26.09.2018

 


Vezi mai multe stiri din categoria: Comunicate AJF    |    Vezi toate stirile

Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe