Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Duminica, 21 Aprilie 2024, 17:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 20
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 21 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 21 Aprilie 2024, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 20
Teren: Jibou / Jibou
Duminica, 21 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Jibou / Jibou
Duminica, 7 Aprilie 2024, 17:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 18
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 7 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 7 Aprilie 2024, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 18
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 7 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Vineri, 5 Aprilie 2024, 17:00
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 12
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Vineri, 5 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 31 Martie 2024, 17:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 17
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 31 Martie 2024, 17:00
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 31 Martie 2024, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 17
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 31 Martie 2024, 15:00
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Sambata, 30 Martie 2024, 16:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 14
Teren: Galgau / Galgau
Sambata, 30 Martie 2024, 16:00
Teren: Galgau / Galgau
Vineri, 29 Martie 2024, 17:00
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 11
Teren: Jibou / Jibou
Vineri, 29 Martie 2024, 17:00
Teren: Jibou / Jibou
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 16
Teren: Criseni / Criseni
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Teren: Criseni / Criseni
Duminica, 24 Martie 2024, 13:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 16
Teren: Criseni / Criseni
Duminica, 24 Martie 2024, 13:00
Teren: Criseni / Criseni
Joi, 21 Martie 2024, 17:00
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 10
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Joi, 21 Martie 2024, 17:00
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 15
Teren: Romanasi / Romanasi
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Teren: Romanasi / Romanasi
Sambata, 16 Martie 2024, 13:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 15
Teren: Romanasi / Romanasi
Sambata, 16 Martie 2024, 13:00
Teren: Romanasi / Romanasi
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 14
Teren: Mirsid / Mirsid
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Teren: Mirsid / Mirsid
Duminica, 10 Martie 2024, 13:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 14
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 10 Martie 2024, 13:00
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 3 Martie 2024, 15:00
Cupa României Consiliul Județean Sălaj, etapa 5
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 3 Martie 2024, 15:00
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 13
Teren: Marin / Marin
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Marin / Marin
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 12
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 12
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 10
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 10
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 9
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 9
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Vineri, 13 Octombrie 2023, 17:00
Juniori D -Consiliul Judetean Salaj, etapa 4
Teren: Jibou / Jibou
Vineri, 13 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Jibou / Jibou
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:30
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 6
Teren: Marin / Marin
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Marin / Marin
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 5
Teren: Ciocmani / Ciocmani
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Ciocmani / Ciocmani
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 18:00
Juniori D -Consiliul Judetean Salaj, etapa 2
Teren: Jibou / Jibou
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Jibou / Jibou
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 5
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 24 Septembrie 2023, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 5
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 24 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 4
Teren: Mirsid / Mirsid
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Mirsid / Mirsid
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 4
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 2
Teren: Dragu / Dragu
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Dragu / Dragu
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 2
Teren: Almasu / Almasu
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Almasu / Almasu
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 2
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 3 Septembrie 2023, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 2
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 3 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 27 August 2023, 18:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 1
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 27 August 2023, 18:00
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 27 August 2023, 16:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 1
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 27 August 2023, 16:00
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 20 August 2023, 15:30
Cupa României Consiliul Județean Sălaj, etapa 4
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 20 August 2023, 15:30
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 13 August 2023, 17:30
Cupa României Consiliul Județean Sălaj, etapa 3
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 13 August 2023, 17:30
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 30 Iulie 2023, 17:30
Cupa României Consiliul Județean Sălaj, etapa 2
Teren: Ileanda / Ileanda
Duminica, 30 Iulie 2023, 17:30
Teren: Ileanda / Ileanda