Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Duminica, 24 Martie 2024, 12:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 15
Teren: Dersida / Dersida
Duminica, 24 Martie 2024, 12:00
Teren: Dersida / Dersida
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 15
Teren: Cehei / Cehei
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Teren: Cehei / Cehei
Sambata, 23 Martie 2024, 15:30
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 13
Teren: NEPROGRAMAT / NU SE JOACA
Sambata, 23 Martie 2024, 15:30
Teren: NEPROGRAMAT / NU SE JOACA
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 12
Teren: Dragu / Dragu
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Teren: Dragu / Dragu
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 12
Teren: Almasu / Almasu
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Teren: Almasu / Almasu
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 15
Teren: Tusa / Tusa
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Teren: Tusa / Tusa
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 14
Teren: Zimbor / Zimbor
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Teren: Zimbor / Zimbor
Duminica, 3 Martie 2024, 15:00
Cupa României Consiliul Județean Sălaj, etapa 5
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 3 Martie 2024, 15:00
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 15:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 12
Teren: Borla / Borla
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Borla / Borla
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 12
Teren: Valcau / Valcau de Jos
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Valcau / Valcau de Jos
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 11
Teren: Almasu / Almasu
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Almasu / Almasu
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 11
Teren: Rastolt / Rastolt
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Rastolt / Rastolt
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 11
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 11
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 13:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 11
Teren: Romanasi / Romanasi
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Romanasi / Romanasi
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 9
Teren: Treznea / Treznea
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Treznea / Treznea
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 9
Teren: Ban / Ban
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Ban / Ban
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 9
Teren: Ciocmani / Ciocmani
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Ciocmani / Ciocmani
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 8
Teren: Marin / Marin
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Marin / Marin
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 8
Teren: Horoatu / Horoatu Crasnei
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Horoatu / Horoatu Crasnei
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 7
Teren: Almasu / Almasu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Almasu / Almasu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 7
Teren: Hida / Hida
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Hida / Hida
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 7
Teren: Ciocmani / Ciocmani
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Ciocmani / Ciocmani
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 6
Teren: Ileanda / Ileanda
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Ileanda / Ileanda
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 6
Teren: Galgau / Galgau
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Galgau / Galgau
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 7
Teren: Tusa / Tusa
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Tusa / Tusa
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 17:15
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 7
Teren: Teren Cizer / Cizer
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 17:15
Teren: Teren Cizer / Cizer
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 4
Teren: Tusa / Tusa
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Tusa / Tusa
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 4
Teren: Camar / Camar
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Camar / Camar
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 4
Teren: Jibou / Jibou
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Jibou / Jibou
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 4
Teren: Jibou / Jibou
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Jibou / Jibou
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 3
Teren: Ciocmani / Ciocmani
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Ciocmani / Ciocmani
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 2
Teren: Valcau / Valcau de Jos
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Valcau / Valcau de Jos
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 2
Teren: Camar / Camar
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Camar / Camar
Sambata, 9 Septembrie 2023, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 3
Teren: Romanasi / Romanasi
Sambata, 9 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Romanasi / Romanasi
Duminica, 3 Septembrie 2023, 14:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 1
Teren: Tusa / Tusa
Duminica, 3 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Tusa / Tusa
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 1
Teren: Treznea / Treznea
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Treznea / Treznea
Duminica, 27 August 2023, 18:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 1
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 27 August 2023, 18:00
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 27 August 2023, 16:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 1
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 27 August 2023, 16:00
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 13 August 2023, 17:30
Cupa României Consiliul Județean Sălaj, etapa 3
Teren: Almasu / Almasu
Duminica, 13 August 2023, 17:30
Teren: Almasu / Almasu