Meciuri arbitrate
Duminica, 14 Aprilie 2024, 16:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 16
Teren: Romanasi / Romanasi
Duminica, 14 Aprilie 2024, 16:00
Teren: Romanasi / Romanasi
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 16
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Duminica, 24 Martie 2024, 13:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 16
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Duminica, 24 Martie 2024, 13:00
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 10
Teren: Camar / Camar
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Camar / Camar
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 10
Teren: Tusa / Tusa
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Tusa / Tusa
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 11
Teren: Teren Cizer / Cizer
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Teren Cizer / Cizer
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:30
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 11
Teren: Crasna / Crasna
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:30
Teren: Crasna / Crasna
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 8
Teren: Romanasi / Romanasi
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Romanasi / Romanasi
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 8
Teren: Rastolt / Rastolt
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Rastolt / Rastolt
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:30
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 6
Teren: Tusa / Tusa
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Tusa / Tusa
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 6
Teren: Camar / Camar
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Camar / Camar
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 5
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Duminica, 24 Septembrie 2023, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 5
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Duminica, 24 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 4
Teren: Mirsid / Mirsid
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Mirsid / Mirsid
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 4
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 3
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 2
Teren: Galgau / Galgau
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Galgau / Galgau
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 2
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 3 Septembrie 2023, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 2
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 3 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Sambata, 19 August 2023, 18:00
Supercupa Sălajului, etapa 1
Teren: Jibou / Jibou
Sambata, 19 August 2023, 18:00
Teren: Jibou / Jibou
Duminica, 13 August 2023, 17:30
Cupa României Consiliul Județean Sălaj, etapa 3
Teren: Almasu / Almasu
Duminica, 13 August 2023, 17:30
Teren: Almasu / Almasu