Program competitional

Liga a IV-a "ELITE", SENIORI


Etapa 1     11-09-2016 - 17:00


1) Unirea 08 Tăşnad - Turul Micula    1 - 2
2) Victoria Apa - Talna Oraşu Nou    0 - 4
3) Energia Negreşti - ACS Voinţa Doba    3 - 2
4) Recolta Dorolț II - Ştiinţa Beltiug    0 - 7
5) CSM Victoria Carei - Luceafărul Decebal    2 - 1
6) Crasna Moftinu Mic - Viitorul Vetiş    6 - 0

Etapa 2     -


1) Ştiinţa Beltiug - Crasna Moftinu Mic    1 - 0
2) ACS Voinţa Doba - Unirea 08 Tăşnad    1 - 2
3) Turul Micula - Victoria Apa    7 - 1
4) Viitorul Vetiş - CSM Victoria Carei    1 - 4
5) Talna Oraşu Nou - Energia Negreşti    1 - 1
6) Luceafărul Decebal - Recolta Dorolț II    1 - 1

Etapa 3     -


1) Turul Micula - CSM Victoria Carei    0 - 3
2) Ştiinţa Beltiug - Energia Negreşti    5 - 1
3) Unirea 08 Tăşnad - Talna Oraşu Nou    4 - 0
4) Recolta Dorolț II - Crasna Moftinu Mic    6 - 1
5) Luceafărul Decebal - Viitorul Vetiş    3 - 1
6) Victoria Apa - ACS Voinţa Doba    1 - 3

Etapa 4     -


1) Viitorul Vetiş - Victoria Apa    1 - 2
2) ACS Voinţa Doba - Recolta Dorolț II    4 - 2
3) Energia Negreşti - Turul Micula    3 - 1
4) Talna Oraşu Nou - Luceafărul Decebal    3 - 2
5) Crasna Moftinu Mic - Unirea 08 Tăşnad    0 - 1
6) CSM Victoria Carei - Ştiinţa Beltiug    2 - 1

Etapa 5     -


1) Talna Oraşu Nou - Crasna Moftinu Mic    4 - 2
2) Unirea 08 Tăşnad - Viitorul Vetiş    7 - 0
3) Recolta Dorolț II - CSM Victoria Carei    1 - 2
4) Victoria Apa - Energia Negreşti    0 - 0
5) Ştiinţa Beltiug - ACS Voinţa Doba    1 - 0
6) Luceafărul Decebal - Turul Micula    6 - 0

Etapa 6     -


1) Recolta Dorolț II - Energia Negreşti    2 - 3
2) Turul Micula - ACS Voinţa Doba    0 - 3
3) Viitorul Vetiş - Ştiinţa Beltiug    0 - 7
4) Crasna Moftinu Mic - Luceafărul Decebal    0 - 1
5) CSM Victoria Carei - Talna Oraşu Nou    1 - 2
6) Unirea 08 Tăşnad - Victoria Apa    6 - 1

Etapa 7     -


1) ACS Voinţa Doba - Talna Oraşu Nou    3 - 2
2) Luceafărul Decebal - Victoria Apa    7 - 0
3) Energia Negreşti - Unirea 08 Tăşnad    0 - 3
4) Viitorul Vetiş - Recolta Dorolț II    0 - 5
5) Turul Micula - Ştiinţa Beltiug    2 - 2
6) Crasna Moftinu Mic - CSM Victoria Carei    2 - 3

Etapa 8     -


1) Recolta Dorolț II - Turul Micula    4 - 1
2) Energia Negreşti - CSM Victoria Carei    2 - 1
3) Victoria Apa - Crasna Moftinu Mic    1 - 2
4) ACS Voinţa Doba - Luceafărul Decebal    1 - 2
5) Talna Oraşu Nou - Viitorul Vetiş    6 - 0
6) Ştiinţa Beltiug - Unirea 08 Tăşnad    0 - 0

Etapa 9     -


1) Crasna Moftinu Mic - Energia Negreşti    0 - 2
2) Unirea 08 Tăşnad - Recolta Dorolț II    3 - 0
3) Viitorul Vetiş - ACS Voinţa Doba    2 - 4
4) CSM Victoria Carei - Victoria Apa    5 - 1
5) Luceafărul Decebal - Ştiinţa Beltiug    2 - 1
6) Talna Oraşu Nou - Turul Micula    6 - 1

Etapa 10     -


1) Ştiinţa Beltiug - Victoria Apa    7 - 0
2) Energia Negreşti - Luceafărul Decebal    4 - 1
3) Unirea 08 Tăşnad - CSM Victoria Carei    4 - 0
4) ACS Voinţa Doba - Crasna Moftinu Mic    3 - 2
5) Turul Micula - Viitorul Vetiş    2 - 0
6) Recolta Dorolț II - Talna Oraşu Nou    2 - 4

Etapa 11     -


1) Luceafărul Decebal - Unirea 08 Tăşnad    0 - 2
2) Victoria Apa - Recolta Dorolț II    2 - 1
3) Viitorul Vetiş - Energia Negreşti    0 - 5
4) Talna Oraşu Nou - Ştiinţa Beltiug    3 - 2
5) Crasna Moftinu Mic - Turul Micula    3 - 0
6) CSM Victoria Carei - ACS Voinţa Doba    4 - 0

Etapa 12     -


1) Turul Micula - Unirea 08 Tăşnad    0 - 3
2) Talna Oraşu Nou - Victoria Apa    3 - 2
3) ACS Voinţa Doba - Energia Negreşti    0 - 6
4) Ştiinţa Beltiug - Recolta Dorolț II    2 - 1
5) Luceafărul Decebal - CSM Victoria Carei    1 - 0
6) Viitorul Vetiş - Crasna Moftinu Mic    0 - 4

Etapa 13     -


1) Crasna Moftinu Mic - Ştiinţa Beltiug    0 - 2
2) Unirea 08 Tăşnad - ACS Voinţa Doba    4 - 1
3) Victoria Apa - Turul Micula    0 - 3
4) CSM Victoria Carei - Viitorul Vetiş    3 - 0
5) Energia Negreşti - Talna Oraşu Nou    1 - 4
6) Recolta Dorolț II - Luceafărul Decebal    0 - 2

Etapa 14     -


1) CSM Victoria Carei - Turul Micula    0 - 0
2) Energia Negreşti - Ştiinţa Beltiug    0 - 0
3) Talna Oraşu Nou - Unirea 08 Tăşnad    1 - 2
4) Crasna Moftinu Mic - Recolta Dorolț II    5 - 3
5) Viitorul Vetiş - Luceafărul Decebal    0 - 4
6) ACS Voinţa Doba - Victoria Apa    1 - 0

Etapa 15     -


1) Victoria Apa - Viitorul Vetiş    3 - 0
2) Recolta Dorolț II - ACS Voinţa Doba     -
3) Turul Micula - Energia Negreşti    1 - 2
4) Luceafărul Decebal - Talna Oraşu Nou    2 - 0
5) Unirea 08 Tăşnad - Crasna Moftinu Mic    4 - 0
6) Ştiinţa Beltiug - CSM Victoria Carei    0 - 2

Etapa 16     -


1) Crasna Moftinu Mic - Talna Oraşu Nou    1 - 1
2) Viitorul Vetiş - Unirea 08 Tăşnad    1 - 5
3) CSM Victoria Carei - Recolta Dorolț II    3 - 0
4) Energia Negreşti - Victoria Apa    5 - 1
5) ACS Voinţa Doba - Ştiinţa Beltiug    2 - 1
6) Turul Micula - Luceafărul Decebal    2 - 3

Etapa 17     -


1) Energia Negreşti - Recolta Dorolț II    3 - 0
2) ACS Voinţa Doba - Turul Micula    5 - 4
3) Ştiinţa Beltiug - Viitorul Vetiş    5 - 0
4) Luceafărul Decebal - Crasna Moftinu Mic    3 - 0
5) Talna Oraşu Nou - CSM Victoria Carei    0 - 3
6) Victoria Apa - Unirea 08 Tăşnad    3 - 4

Etapa 18     -


1) Talna Oraşu Nou - ACS Voinţa Doba    4 - 2
2) Victoria Apa - Luceafărul Decebal    0 - 3
3) Unirea 08 Tăşnad - Energia Negreşti    3 - 0
4) Recolta Dorolț II - Viitorul Vetiş    2 - 1
5) Ştiinţa Beltiug - Turul Micula    1 - 4
6) CSM Victoria Carei - Crasna Moftinu Mic    2 - 1

Etapa 19     -


1) Turul Micula - Recolta Dorolț II    2 - 0
2) CSM Victoria Carei - Energia Negreşti    4 - 2
3) Crasna Moftinu Mic - Victoria Apa    8 - 2
4) Luceafărul Decebal - ACS Voinţa Doba    4 - 2
5) Viitorul Vetiş - Talna Oraşu Nou    1 - 4
6) Unirea 08 Tăşnad - Ştiinţa Beltiug    3 - 1

Etapa 20     -


1) Energia Negreşti - Crasna Moftinu Mic    2 - 1
2) Recolta Dorolț II - Unirea 08 Tăşnad    1 - 1
3) ACS Voinţa Doba - Viitorul Vetiş    4 - 3
4) Victoria Apa - CSM Victoria Carei    2 - 1
5) Ştiinţa Beltiug - Luceafărul Decebal    0 - 3
6) Turul Micula - Talna Oraşu Nou    2 - 5

Etapa 21     -


1) Victoria Apa - Ştiinţa Beltiug    3 - 0
2) Luceafărul Decebal - Energia Negreşti    1 - 2
3) CSM Victoria Carei - Unirea 08 Tăşnad    2 - 2
4) Crasna Moftinu Mic - ACS Voinţa Doba    6 - 1
5) Viitorul Vetiş - Turul Micula    1 - 8
6) Talna Oraşu Nou - Recolta Dorolț II    3 - 5

Etapa 22     -


1) Unirea 08 Tăşnad - Luceafărul Decebal    7 - 1
2) Recolta Dorolț II - Victoria Apa    11 - 3
3) Energia Negreşti - Viitorul Vetiş    3 - 0
4) Ştiinţa Beltiug - Talna Oraşu Nou    3 - 0
5) Turul Micula - Crasna Moftinu Mic    2 - 1
6) ACS Voinţa Doba - CSM Victoria Carei    1 - 5
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe