Delegări 22/23 aprilie 2022

22 Aprilie 2022, la ora 11:47 / Publicat în Comunicate AJF / 1022 vizualizări

Delegări 22/23 aprilie 2022

 

UPDATE 20:15!!!

 

LIGA A IV-A ELITE - Play-off, Etapa 1

 

Vineri, 22 aprilie, următoarele meciuri:

ORELE 16:00 / 18:00:

Olimpia MCMXXI - AFC Căpleni

A: Mazilu Ovidiu

A1: Pop Emanuel

A2: Matei Claudiu

Obs. Vigu Iosif

 

Sâmbătă, 23 aprilie, următoarele meciuri:

ORELE 12:00 -seniorii / 14:00 - juniorii:

CSM Victoria Carei - Energia Negreşti Oaş

A: Vidican Rareş

A1: Danşa Ciprian

A2: Corb Alexandru

Al 4-lea oficial: Popa Adina

Obs. Şovre Octavian


 

 

ORELE 16:30 - seniorii, juniorii-amanat:

 

Unirea Tăşnad - Viitorul Vetiş

A: Kopriva Zsolt

A1: Toth Kristian

A2: Sălăgean Norbert

Obs. Pataki Zoltan

 

Miercuri, 27 aprilie, următoarele meciuri:

ORELE 16:00 / 18:00:

Talna Oraşu Nou - Recolta Dorolţ

 


 

 

LIGA A IV-A, SERIA A - Etapa a 15-a

 

SÂMBĂTĂ, 23 aprilie, următoarele meciuri:

ORA 12:00:

Unirea Pişcolt - Termala Dindeşti

A: Dragoş Bogdan

A1: Jennifer Damian

A2: Chiorean George

Obs. Rus Gavril

Crasna Moftinu Mic - Platanul Marna

A: Matei Claudiu

A1: Estan Alex

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Dorca Marcel

Real Andrid - Viitorul Lucăceni

A: Bauer Iosif

A1: Sician Marcel

A2: Sician Gabriel

Obs. Kegyes Tibor

ORA 14:00:

Kneho Urziceni - Someşul Oar

A: Chiorean Raul

A1: Maxi Cătălin

A2: Botos Roland

Obs. Cseh Sandor

Schamagosch Ciumeşti - AS Ghenci

A: Bathory Ştefan

A1: Nagy Szabolcs

A2: Popescu Tudor

Obs. Maier Alexandru

 

Miercuri, 27 aprilie, următoarele meciuri:

ORA 18:00:

CSM Victoria Carei II - Vulturii Santău

A: Simon Elek

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Hriţiu Ciprian M.

 

Frohlich Foieni stă


LIGA A IV-A, SERIA B - Etapa a 13-a

 

VINERI, 22 aprilie, următorul meci:

ORA 17:30:

LPS Satu Mare (Venus Dumbrava) - Speranţa Halmeu, teren Dinamo

A: Simon Elek

A1: Bor Alberto

A2: Raţiu Florin

Obs. Pataki Zoltan

 

 

SÂMBĂTĂ, 23 aprilie, următoarele meciuri:

ORA 12:00:


Dacia Medieşu Aurit - Victoria Apa

A: Bogdan Răzvan

A1: Batori Patrick

A2: Sabo Andrei

Obs. Borz Ionică

 

Voinţa Turţ - Voinţa Doba

A: Pop Lucian

A1: Bor Alberto

A2: Moisa Florin

Obs. Raţ Sebastian

Voinţa Lazuri - Sportul Botiz

A: Simon Elek

A1: Pop Emanuel

A2: Lukacs Levente

Obs. Turtureanu Ioan

Someşul Odoreu - Cetate 800 Ardud

A: Rebegea Ciprian

A1: Lihet Ionuţ

A2: Mihai Marius

Obs. Chioreanu Radu

Voinţa Babţa - Codreana Homoroade

A: Peter Alin

A1: Peter Iulian

A2: Juhasz Tibor

Obs. Morar Nicolae

 


 

LIGA A V-A, Etapa a 12-a

 

SÂMBĂTĂ, 16 aprilie, următoarele meciuri:

ORA 12:00:

Recolta Dorolţ II Dara - Olimpia Căuaş

A: Petruţ Sebastian

A1: Trella Zoran

A2: Rentea Florin

Obs. Swarcz Oscar

ORA 14:00:

Gloria Moftinu Mare - Ugocea Porumbeşti

A: Ciceu Marian

A1: Ardelean Vlad

A2: Mihuţ Dan

Obs. Rozs Zoltan

ORA 15:00:

Luceafărul Decebal II - Termala Dindeşti II

A: Mihai Marius

A1: Bauer Adalbert

A2: Coman Marius

Obs. Iuhas Ioan

ORA 16:00:

Viitorul Viile SM - Unirea Bercu

A: Peter Alin

A1: Peter Iulian

A2: Juhasz Tibor

Obs. Bâlc Csaba

Dacia Supur - Înfrăţirea Tarna Mare, amânat

 


* Arbitrii, observatorii şi delegaţii echipelor sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP