Meciuri arbitrate
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Liga a-4-a, etapa 17
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Sambata, 30 Martie 2024, 17:00
Juniori Under 13 Masculin, Seria 1, etapa 13
Teren: Horbach / Sibiu
Sambata, 30 Martie 2024, 17:00
Teren: Horbach / Sibiu
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Play-Out, etapa 1
Teren: Comunal / Vurpar
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Vurpar
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Juniori Under 15 Judetean, etapa 13
Teren: Orasenesc / Avrig
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Teren: Orasenesc / Avrig
Sambata, 23 Martie 2024, 17:00
Juniori Under 13 Masculin, Seria 2, etapa 12
Teren: Orasenesc / Avrig
Sambata, 23 Martie 2024, 17:00
Teren: Orasenesc / Avrig
Duminica, 10 Martie 2024, 10:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 16
Teren: Comunal / Pauca
Duminica, 10 Martie 2024, 10:00
Teren: Comunal / Pauca
Duminica, 3 Martie 2024, 10:00
Cupa Romaniei, Saisprezecimi, etapa 1
Teren: Paltinis / Rasinari
Duminica, 3 Martie 2024, 10:00
Teren: Paltinis / Rasinari
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 13
Teren: Comunal / Cristian
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Cristian
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-4-a, etapa 13
Teren: Orasenesc Agnita / Agnita
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Orasenesc Agnita / Agnita
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Cupa Satelor-Juniori Under 13, Seria 3, etapa 2
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Cupa Satelor-Juniori Under 13, Seria 3, etapa 2
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 12:00
Cupa Satelor-Juniori Under 13, Seria 3, etapa 2
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:30
Cupa Satelor-Juniori Under 13, Seria 3, etapa 2
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:30
Cupa Satelor-Juniori Under 13, Seria 3, etapa 2
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:30
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 15:00
Cupa Satelor-Juniori Under 13, Seria 3, etapa 2
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 12:30
Cupa Satelor-Juniori Under 13, Seria 3, etapa 2
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 12:30
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 13:00
Cupa Satelor-Juniori Under 13, Seria 3, etapa 2
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 13:30
Cupa Satelor-Juniori Under 13, Seria 3, etapa 2
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 15:30
Cupa Satelor-Juniori Under 13, Seria 3, etapa 2
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Cupa Satelor-Juniori Under 13, Seria 3, etapa 1
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Cupa Satelor-Juniori Under 13, Seria 3, etapa 1
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 12:00
Cupa Satelor-Juniori Under 13, Seria 3, etapa 1
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:30
Cupa Satelor-Juniori Under 13, Seria 3, etapa 1
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:30
Cupa Satelor-Juniori Under 13, Seria 3, etapa 1
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:30
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Cupa Satelor-Juniori Under 13, Seria 3, etapa 1
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 12:30
Cupa Satelor-Juniori Under 13, Seria 3, etapa 1
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 12:30
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 13:00
Cupa Satelor-Juniori Under 13, Seria 3, etapa 1
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 13:30
Cupa Satelor-Juniori Under 13, Seria 3, etapa 1
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Comunal / Sura Mare
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 9
Teren: Orasenesc / Saliste
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Orasenesc / Saliste
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 5
Teren: Comunal / Cristian
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Cristian
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-4-a, etapa 5
Teren: Orasenesc Agnita / Agnita
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Orasenesc Agnita / Agnita
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 4
Teren: Comunal / Loamnes
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Loamnes
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-4-a, etapa 4
Teren: Orasenesc / Copsa-Mica
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Orasenesc / Copsa-Mica