Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Duminica, 9 Iunie 2019, 11:00
Liga a-V-a, Seria Vest, etapa 18
Teren: Comunal / Gura Râului
Duminica, 9 Iunie 2019, 11:00
Teren: Comunal / Gura Râului
Sambata, 8 Iunie 2019, 11:00
Liga a-IV-a, etapa 26
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Sambata, 8 Iunie 2019, 11:00
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Duminica, 2 Iunie 2019, 11:00
Liga a-V-a, Seria Vest, etapa 17
Teren: Comunal / Apoldu de Jos
Duminica, 2 Iunie 2019, 11:00
Teren: Comunal / Apoldu de Jos
Sambata, 1 Iunie 2019, 11:00
Liga a-IV-a, etapa 25
Teren: Paltinis / Rasinari
Sambata, 1 Iunie 2019, 11:00
Teren: Paltinis / Rasinari
Marti, 14 Mai 2019, 16:30
Cupa Romaniei, Sferturi de Finala, etapa 1
Teren: Paltinis / Rasinari
Marti, 14 Mai 2019, 16:30
Teren: Paltinis / Rasinari
Duminica, 12 Mai 2019, 11:00
Liga a-V-a, Seria Vest, etapa 15
Teren: Comunal / Poplaca
Duminica, 12 Mai 2019, 11:00
Teren: Comunal / Poplaca
Marti, 7 Mai 2019, 14:00
Juniori Under 13, Seria Sibiu, etapa 18
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Marti, 7 Mai 2019, 14:00
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Vineri, 3 Mai 2019, 18:00
Juniori Under 13, Seria Sibiu, etapa 18
Teren: Orasenesc / Saliste
Vineri, 3 Mai 2019, 18:00
Teren: Orasenesc / Saliste
Vineri, 3 Mai 2019, 19:00
Juniori Under 9, etapa 14
Teren: Orasenesc / Saliste
Vineri, 3 Mai 2019, 19:00
Teren: Orasenesc / Saliste
Miercuri, 17 Aprilie 2019, 17:00
Liga a-IV-a, etapa 14
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Miercuri, 17 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Duminica, 14 Aprilie 2019, 16:00
Liga a-V-a, Seria Medias, etapa 14
Teren: Comunal / Atel
Duminica, 14 Aprilie 2019, 16:00
Teren: Comunal / Atel
Sambata, 13 Aprilie 2019, 17:00
Liga a-V-a, Seria Est, etapa 10
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Sambata, 13 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Miercuri, 10 Aprilie 2019, 17:30
Cupa Romaniei, Optimi de Finala, etapa 1
Teren: Central / Bradu
Miercuri, 10 Aprilie 2019, 17:30
Teren: Central / Bradu
Echipa gazda nu s-a prezentat la joc.
Duminica, 24 Martie 2019, 15:00
Liga a-IV-a, etapa 15
Teren: Orasenesc / Copsa-Mica
Duminica, 24 Martie 2019, 15:00
Teren: Orasenesc / Copsa-Mica
Vineri, 23 Noiembrie 2018, 20:00
Liga a-IV-a, etapa 13
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Vineri, 23 Noiembrie 2018, 20:00
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a-IV-a, etapa 12
Teren: Comunal / Selimbar
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Selimbar
Duminica, 28 Octombrie 2018, 11:00
Liga a-IV-a, etapa 9
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Duminica, 28 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
Liga a-IV-a, etapa 8
Teren: Central / Bradu
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Central / Bradu
Sambata, 13 Octombrie 2018, 11:00
Liga a-IV-a, etapa 7
Teren: Magura Sintetic / Cisnadie
Sambata, 13 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Magura Sintetic / Cisnadie
Duminica, 7 Octombrie 2018, 15:00
Liga a-IV-a, etapa 6
Teren: Obor / Sibiu
Duminica, 7 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Obor / Sibiu
Duminica, 30 Septembrie 2018, 16:00
Liga a-V-a, Seria Est, etapa 2
Teren: Comunal / Nocrich
Duminica, 30 Septembrie 2018, 16:00
Teren: Comunal / Nocrich
Duminica, 30 Septembrie 2018, 09:00
Juniori Under 13, Seria Sibiu, etapa 3
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Duminica, 30 Septembrie 2018, 09:00
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Sambata, 29 Septembrie 2018, 16:00
Liga a-IV-a, etapa 5
Teren: Central / Bradu
Sambata, 29 Septembrie 2018, 16:00
Teren: Central / Bradu
Joi, 27 Septembrie 2018, 16:00
Juniori Under 9, etapa 3
Teren: Orasenesc / Saliste
Joi, 27 Septembrie 2018, 16:00
Teren: Orasenesc / Saliste
Luni, 3 Septembrie 2018, 09:00
Etapa Preliminara Under 15, Seria 3, etapa 2
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Luni, 3 Septembrie 2018, 09:00
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Duminica, 2 Septembrie 2018, 11:00
Liga a-IV-a, etapa 1
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Duminica, 2 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului