Informari si comunicate
15-10-2018
In atentia Asociatilor/Cluburilor Sportive afiliate la AJF Sibiu

Suspendare temporara identificare jucatori juniori.

detalii...
25-09-2018
Licenta C Uefa

INSTRUCȚIUNILE DE ORGANIZARE A CURSULUI DE OBȚINERE A LICENȚEI UEFA C

detalii...
20-09-2018
Regulament interliga nationala de fotbal U7-U10 2018

Regulament interliga nationala de fotbal U7-U10 2018

detalii...
06-08-2018
In atentia Asociatilor/Cluburilor Sportive afiliate la AJF Sibiu

Regulamente pentru competitiile de juniori editia 2018-2019

detalii...
26-05-2018
In atentia Cluburilor/Asociatiilor Sportive afiliate

Regulamentul nr. 679 si directiva UE nr. 680 , privind prelucrarea datelor cu caracter personal si privind libera circulatie a acestor date.

detalii...
toate comunicatele

AS FC Talmaciu

Localitatea Talmaciu

Informatii generale
Teren Central / Talmaciu ( 50 locuri )
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a, Seniori - sezon 2013/2014
# Nume echipa M V E I G P A
1 CS Magura Cisnadie 22 20 1 1 127-10 61p +28
2Unirea Ocna Sibiului22152560-4047p+14
3 Paltinis Rasinari 22 13 3 6 62-36 42p +9
4Continental Sibiu22114747-3737p+4
5 CS Sparta Medias 22 11 3 8 61-27 36p +3
6C.S. Agnita221021047-4732p-1
7 Unirea Miercurea Sibiului 22 10 2 10 54-56 32p -1
8AFC Curciu2294964-7931p-2
9 AS FC Talmaciu 22 6 5 11 21-42 23p -10
10AS LSS Vointa Sibiu22521529-6017p-16
11 AS Progresul Terezian Sibiu 22 5 2 15 32-68 17p -16
12ASA Sibiu 22202025-1276p-27
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Achim Crucean Madalin 15-09-1988 8080
2 Aftenie Alexandru Mihai 26-09-2000 13027
3 Andacs Mario Alesandro 04-08-2005 S 14961
4 Andeescu Dumitru Vasile 19-10-2002 S15265
5 Andrei Alexandru Ioan 24-02-2004 14443
6 Barb Tiberiu Ioan 19-02-1989 14593
7 Barna Ovidiu Ionut 22-02-1985 2879
8 Barza Adrian Simion 14-08-1972 923
9 Barza Emanuel Ioan 19-02-2006 13633
10 Barza Valentin Simion 13-02-1997 8799
11 Basaraba Florin Antonio 10-09-2003 14166
12 Beu Alexandru 01-08-1988 8078
13 Bolota Ionut 18-09-1992 9928
14 Calinoiu Emanuel Dumitru 14-10-2003 13619
15 Capatina Luca Emanuel 20-12-2005 S14967
16 Cartau Bagdan George 02-02-2001 13028
17 Ceausila Casian Andreas 20-03-2004 13876
18 Chirca Alin Ilie 26-07-2003 13616
19 Cirtala Mihai Ovidiu 05-09-2000 12990
20 Coca Ioan 28-02-2002 13618
21 Coca Simion Adrian 30-03-2004 13681
22 Costea Vasile Adrian 24-11-2003 13622
23 Cristea Razvan Cristian 22-01-1984 4759
24 Dancu Daniel Marian 13-08-2006 S 14960
25 Denes Raul Marian 18-09-2004 14327
26 Draghiciu Dumitru Eduard 12-10-2005 S 14959
27 Dura Gabriel 04-10-2003 13626
28 Fekete Gheorghe Adrian 20-01-1979 7239
29 Fekete Iulian 06-07-1980 9135
30 Filip Dumitru C-tin 30-05-2002 S15264
31 Ghebaura Mihai Dragos 22-09-2002 13625
32 Gird Robert 09-11-1990 13988
33 Hanea Andre Ayan 17-04-2005 13682
34 Hanzeli Michele Nicolas 17-12-2004 13614
35 Herta Nicolae Alexandru 26-08-1999 14255
36 Iakabos David 13-03-2003 13613
37 Imreh Christian Kevin 21-11-2002 13612
38 lapcsak Silviu Pepe 29-12-2006 S 14958
39 Lazar Bogdan Florin 12-02-2000 13607
40 Leau Ionut Daniel 04-03-2000 13983
41 Linte Sergiu Adrian 10-04-2000 13609
42 Lotrean Denis Cristian 28-12-2005 S15008
43 Lutoiu Vlad Marian 18-08-2003 S14335
44 Mandea Remus Marian 22-07-2001 S 14964
45 Mihalcea Sergiu Constantin 30-03-2005 S 14966
46 Milea Andrei 12-11-1997 12397
47 Mirza Claudiu 08-03-1993 9207
48 Mitru Alexandru 04-11-1999 11994
49 Morariu Toma Gheorghe 16-04-1978 6420
50 Munteanu Radu Gabriel 29-03-1992 8076
51 Nica Andrei Fabian 11-11-2001 13610
52 Ocenic Dumitru Marius 07-09-1984 14171
53 Olariu Cristi Alexandru 20-04-2006 13634
54 Olariu Stanciu Cristian 11-04-1977 4758
55 Perju Constantin Silviu Ionut 16-05-2000 12435
56 Popa Stefan Cristian 21-12-2004 S 14963
57 Popovici Razvan Nicolae 02-12-2005 S15007
58 Potcovel Cristian 25-12-1999 12434
59 Racu Ilie Gabriel 26-03-2003 14720
60 Roman Ramon Nicolas 30-08-2002 14256
61 Rotarescu Darius Ionut 13-03-2005 S15009
62 Rus David Constantin 03-09-2004 13620
63 Rus Ioan 30-05-1981 2742
64 Sadeanu Razvan 28-09-1997 10194
65 Scheau Mircea Ioan 25-03-2007 S 14962
66 Soimu Cristian Dumitru 15-03-1993 8731
67 Stanciu Raducu 23-11-2005 S 14965
68 Stoica Dumitru Alexandru 01-02-1990 7241
69 Suciu Sergiu 05-08-1998 12266
70 Talvan Florin 10-02-1993 9245
71 Tanasoiu Nicolae 07-12-1977 582
72 Tanasoiu Raul Constantin 04-06-2006 13615
73 Toma Vasile 29-01-1982 10725
74 Tufis Ioan Tiberiu 09-08-1996 111494
Meciurile disputate in sezonul actual
Etapa Preliminara Under 15, Seria 2 Etapa 10
13-10-2018
AS FC Talmaciu
Etapa Preliminara Under 15, Seria 2 Etapa 9
07-10-2018
AS FC Interstar 1 Sibiu
Etapa Preliminara Under 15, Seria 2 Etapa 7
22-09-2018
AS FC Talmaciu
Etapa Preliminara Under 15, Seria 2 Etapa 6
15-09-2018
CS ALMA 2 Sibiu
Etapa Preliminara Under 15, Seria 2 Etapa 5
08-09-2018
CS Sion Sibiu
Pauza: 0-0
Etapa Preliminara Under 15, Seria 2 Etapa 4
05-09-2018
AS FC Talmaciu
Etapa Preliminara Under 15, Seria 2 Etapa 2
03-09-2018
CSS Soimii Sibiu
Etapa Preliminara Under 15, Seria 2 Etapa 1
25-08-2018
AS FC Talmaciu
Observatii: Amanat
Liga a-IV-a Etapa 13
24-11-2018
ACS Unirea Miercurea-Sibiului
Pauza: 0-2
Liga a-IV-a Etapa 12
18-11-2018
AS FC Talmaciu
Pauza: 0-1
Liga a-IV-a Etapa 11
10-11-2018
CS Magura Cisnadie
Pauza: 0-1
Liga a-IV-a Etapa 10
03-11-2018
AS FC Talmaciu
Pauza: 1-0
Liga a-IV-a Etapa 9
27-10-2018
AFC Agnita
Pauza: 0-0
Liga a-IV-a Etapa 8
20-10-2018
AS FC Talmaciu
Pauza: 0-0
Liga a-IV-a Etapa 7
14-10-2018
AS FC Interstar Sibiu
Pauza: 0-1
Liga a-IV-a Etapa 6
06-10-2018
AS FC Talmaciu
Liga a-IV-a Etapa 5
29-09-2018
CS Sparta Medias
Pauza: 0-2
Liga a-IV-a Etapa 4
22-09-2018
AS FC Talmaciu
Pauza: 1-2
Liga a-IV-a Etapa 3
15-09-2018
ACS Paltinis Rasinari
Pauza: 0-2
Liga a-IV-a Etapa 2
12-09-2018
AS FC Talmaciu
Pauza: 1-0
Liga a-IV-a Etapa 1
02-09-2018
AS FC Talmaciu
Pauza: 3-0
Juniori Under 19 Etapa 10
14-11-2018
AS FC Talmaciu
Juniori Under 19 Etapa 9
07-11-2018
ACS Paltinis Rasinari
Juniori Under 19 Etapa 8
31-10-2018
AS FC Talmaciu
Juniori Under 19 Etapa 7
24-10-2018
ASSF Ion Gheorghe Sibiu
Juniori Under 19 Etapa 6
17-10-2018
AS FC Talmaciu
Juniori Under 19 Etapa 5
10-10-2018
CS Magura Cisnadie
Juniori Under 19 Etapa 4
03-10-2018
AS FC Talmaciu
Juniori Under 19 Etapa 3
30-09-2018
AS Cindrelu Gura Râului
Juniori Under 19 Etapa 2
19-09-2018
AS FC Talmaciu
Juniori Under 19 Etapa 1
12-09-2018
CSS Medias
Juniori Under 15 Etapa 6
25-11-2018
AS FC Talmaciu
Juniori Under 15 Etapa 5
17-11-2018
AS Progresul Dumbraveni
Juniori Under 15 Etapa 4
10-11-2018
AS FC Talmaciu
Juniori Under 15 Etapa 2
28-10-2018
AS FC Talmaciu
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe