Informari si comunicate
13-07-2017
12-07-2017
06-07-2017
03-07-2017
12-06-2017
In atentia cluburilor /asociatilor sportive din judetul Sibiu!

Inscrierile in competii organizate de AJF Sibiu pentru anul 2017-2018

detalii...
06-06-2017
Masa festiva arbitri si observatori

CJA Sibiu organizeaza in data de 17 iunie 2017, o masa festiva la care sunt invitati toti arbitrii si observatorii din judetul Sibiu

detalii...
05-06-2017
Comunicat al Presedintelui AJF Sibiu

Precizari legate de cazul FC Avrig si AS Paltinis Rasinari

detalii...
23-05-2017
In atentia echipelor din judetul Sibiu !

Activitatea FRF în domeniul politicilor publice

detalii...
18-05-2017
In atentia echipelor din judetul Sibiu !

FRF organizează programul „Youth Council”

detalii...
14-03-2017
Comunicat AJF Sibiu !

In atentia Arbirilor,Arbitrilor Asistenti si a Observatorilor

detalii...
toate comunicatele

C.S. Agnita

Localitatea Agnita

Informatii generale
Teren Central / Agnita ( 50 locuri )
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a, Seniori - sezon 2013/2014
# Nume echipa M V E I G P A
1 Magura Cisnadie 22 20 1 1 127-10 61p +28
2Unirea Ocna Sibiului22152560-4047p+14
3 Paltinis Rasinari 22 13 3 6 62-36 42p +9
4Continental Sibiu22114747-3737p+4
5 Sparta Medias 22 11 3 8 61-27 36p +3
6C.S. Agnita 221021047-4732p-1
7 Unirea Miercurea Sibiului 22 10 2 10 54-56 32p -1
8F.C. Curciu 2294964-7931p-2
9 F.C. Talmaciu 22 6 5 11 21-42 23p -10
10LSS Vointa Sibiu22521529-6017p-16
11 Progresul Terezian 22 5 2 15 32-68 17p -16
12ASA Sibiu 22202025-1276p-27
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Andrei Raul 27-05-1993 10369
2 Bortis Silviu Petru 28-06-2000 13794
3 Flesariu Alexandru Aurelian 15-09-2002 13246
4 Ionele Adrian 19-03-1974 1210
5 Lemnaru Bogdan 02-04-2004 13247
6 Maximovici 17-02-2005 13245
7 Midrigan Bogdan 06-07-1987 13933
8 Mihai Bogdan 13-03-1999 11133
9 Nechita Alexandru 30-04-1997 13583
10 Oana Flavius Rares 05-05-1997 13579
11 Oancea Paul 06-07-2004 13423
12 Paragina Remus Alexandru 25-05-2005 13244
13 Polei Ionut 02-06-1988 3626
14 Raspop Ilie Ioan 04-06-2002 13422
15 Stoia Ioan Catalin 07-01-1991 13895
16 Tinteanu Sergiu 17-04-1998 12315
17 Veza Alexander 20-02-1995 9728
18 Veza Gabriel 13-09-1971 15909
19 Zedler Claudiu 04-12-1981 8579A
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 30
10-06-2017
F.C. Avrig
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 29
03-06-2017
C.S. Agnita
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 28
27-05-2017
Progresul Terezian
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 27
10-05-2017
C.S. Agnita
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 26
20-05-2017
Unirea Miercurea Sibiului
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 25
16-05-2017
C.S. Agnita
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 24
13-05-2017
Magura Cisnadie
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 22
06-05-2017
C.S. Agnita
Pauza: 0-2
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 21
29-04-2017
Sparta Medias
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 20
22-04-2017
C.S. Agnita
Pauza: 2-0
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 19
15-04-2017
Continental Sibiu
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 18
09-04-2017
C.S. Agnita
Pauza: 1-0
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 17
01-04-2017
Paltinis Rasinari
Pauza: 1-1
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 16
26-03-2017
C.S. Agnita
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 15
18-03-2017
C.S. Agnita
Pauza: 3-0
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 14
11-03-2017
A.C.S Viitorul Selimbar
Pauza: 1-2
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 13
03-12-2016
C.S. Agnita
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 12
26-11-2016
A.S. Sion Saliste
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 11
20-11-2016
C.S. Agnita
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 10
12-11-2016
LSS Vointa Sibiu
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 9
05-11-2016
C.S. Agnita
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 7
22-10-2016
ASA Sibiu
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 6
15-10-2016
C.S. Agnita
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 5
08-10-2016
F.C. Talmaciu
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 4
01-10-2016
C.S. Agnita
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 3
24-09-2016
Athletic Sura Mare
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 2
17-09-2016
C.S. Agnita
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 1
10-09-2016
F.C Hermannstadt Sibiu
JUNIORI D SERIA I Etapa 14
22-04-2017
C.S. Agnita
JUNIORI D SERIA I Etapa 13
13-04-2017
CSS Soimii Sibiu 1
JUNIORI D SERIA I Etapa 12
08-04-2017
C.S. Agnita
JUNIORI D SERIA I Etapa 11
02-04-2017
Athletic Sura Mare
JUNIORI D SERIA I Etapa 10
26-03-2017
C.S. Agnita
JUNIORI D SERIA I Etapa 9
17-03-2017
C.S. Agnita
JUNIORI D SERIA I Etapa 8
11-03-2017
FC Interstar I Sibiu
JUNIORI D SERIA I Etapa 7
13-11-2016
CS ALMA I Sibiu
JUNIORI D SERIA I Etapa 6
09-05-2017
C.S. Agnita
JUNIORI D SERIA I Etapa 5
30-10-2016
Progresul Dumbraveni
JUNIORI D SERIA I Etapa 4
23-10-2016
C.S. Agnita
JUNIORI D SERIA I Etapa 3
16-10-2016
A.S.C. Zenit Sibiu
JUNIORI D SERIA I Etapa 2
09-10-2016
CS Gaz Metan Medias
JUNIORI D SERIA I Etapa 1
02-10-2016
C.S. Agnita
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe