Informari si comunicate
15-10-2018
In atentia Asociatilor/Cluburilor Sportive afiliate la AJF Sibiu

Suspendare temporara identificare jucatori juniori.

detalii...
25-09-2018
Licenta C Uefa

INSTRUCȚIUNILE DE ORGANIZARE A CURSULUI DE OBȚINERE A LICENȚEI UEFA C

detalii...
20-09-2018
Regulament interliga nationala de fotbal U7-U10 2018

Regulament interliga nationala de fotbal U7-U10 2018

detalii...
21-08-2018
Competitia "Cupa Satelor"

Perioada de inscriere in competitia "Cupa Satelor"faza judeteana.

detalii...
06-08-2018
In atentia Asociatilor/Cluburilor Sportive afiliate la AJF Sibiu

Regulamente pentru competitiile de juniori editia 2018-2019

detalii...
04-07-2018
26-05-2018
In atentia Cluburilor/Asociatiilor Sportive afiliate

Regulamentul nr. 679 si directiva UE nr. 680 , privind prelucrarea datelor cu caracter personal si privind libera circulatie a acestor date.

detalii...
toate comunicatele

AS LSS Vointa Sibiu

Localitatea Sibiu

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a, Seniori - sezon 2013/2014
# Nume echipa M V E I G P A
1 CS Magura Cisnadie 22 20 1 1 127-10 61p +28
2Unirea Ocna Sibiului22152560-4047p+14
3 Paltinis Rasinari 22 13 3 6 62-36 42p +9
4Continental Sibiu22114747-3737p+4
5 CS Sparta Medias 22 11 3 8 61-27 36p +3
6C.S. Agnita 221021047-4732p-1
7 Unirea Miercurea Sibiului 22 10 2 10 54-56 32p -1
8AFC Curciu2294964-7931p-2
9 AS FC Talmaciu 22 6 5 11 21-42 23p -10
10AS LSS Vointa Sibiu22521529-6017p-16
11 AS Progresul Terezian Sibiu 22 5 2 15 32-68 17p -16
12ASA Sibiu 22202025-1276p-27
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Alecu Bogdan Mihai 16-08-1994 14522
2 Alizo Mahmoud 25-07-1995 14560
3 Andrea Claudiu Vasile 29-12-2008 S15147
4 Anghelus Marius Nicolae 06-10-2005 S15217
5 Anghelus Razvan Ioan 05-02-2009 S15216
6 Apolzan Raul D-tru 04-11-2007 14848
7 Apostu Razvan Ionut 31-08-2008 S15244
8 Axentea Stefan 26-05-2007 14395
9 Baila Alexandru Adrian 24-08-1999 12559
10 Ban Andrei Alexandru 13-11-2007 S15237
11 Ban Culita Gheorghe 22-04-2010 S15085
12 Ban Gheorghe Adrian 18-07-2010 S15242
13 Ban Nelutu Adrian 21-06-2005 S15238
14 Bara Dumitru Viorel 11-09-1988 9745
15 Boca Grigore Daniel 19-03-1985 13972
16 Bodea Dumitru Andrei 04-09-2006 14387
17 Budica Marian 19-05-1993 0566
18 Bunea D-tru 15-10-2008 S15083
19 Cazan Denis Ilie 24-07-2008 14393
20 Cindea Vlad 06-09-1988 10049
21 Ciobanu Robert Ionut 05-07-1995 14459
22 Ciocanea Cristian Andrei 19-05-2009 14766
23 Clej Sorin 04-03-1987 13766
24 Colin Pavel 12-07-1994 13819
25 Cornea Mihai 23-09-1998 9600
26 Cotta David Alessandro 14-07-2005 13719
27 Creanga Nicolae 24-08-1998 10757
28 Cutatariu Ilie Petru 12-09-2006 14359
29 Cutatariu Valentin Alexandru 11-02-2009 14383
30 Dabu Raducu 07-08-1991 12502
31 Danes Ispas 05-06-1983 5146
32 Dobrota Ovidiu Nelutu 15-01-2003 S14950
33 Dobrota Vlad Ioan 15-03-2008 S15214
34 Dordea Alexandru Andrei 19-02-1992 S14932
35 Dugulan Alin C-tin 20-05-1996 S14905
36 Dugulan Gabriel 04-08-1993 8379
37 Fratila Ionut 13-12-1987 3683
38 Gligor Flavius Daniel 04-03-1994 13346
39 Goia Horatiu Rares 07-06-2008 14381
40 Hanzu Dragos Christian 13-01-2008 14737
41 Hurdubelea Robert 30-06-1998 10204
42 Ilies Razvan Ilie 14-07-2007 14398
43 Iovi Adrian Pavel Junior 02-08-2010 S15077
44 Kucsinski Claudiu Nicolae 01-09-1994 7158
45 Lixandrescu Georgian Catalin 23-04-1996 S14937
46 Loloiu Alexandru Mihai 06-06-2007 S15215
47 Lucoi Gabriel Catalin 14-10-2007 14357
48 Lupsor Adrian George 14-04-2004 13720
49 Mantog Razvan Daniel 07-07-1985 6362
50 Marcu Constantin Robert 10-05-2010 14399
51 Marcu Dumitru Andrei 07-10-2007 14400
52 Marcu Lucian Nicolae 01-12-1985 24269
53 Marta Gheorghe Razvan 11-04-2008 S15240
54 Miclaus Horatiu Dumitru 13-02-2010 14850
55 Miclaus Robert Gheorghe 16-04-2007 14353
56 Mircea Alexandru 01-05-1981 S 14945
57 Mitea Flavius 03-10-1998 10914
58 Mondoc Marius 26-09-1998 10197
59 Morariu Ciprian Nicolae 11-06-1989 12980
60 Morariu Gabriel Ioan 22-01-2006 14192
61 Murad Denis Mihnea 31-10-2002 S11328
62 Namesnic Viorel 04-05-1996 S14294
63 Nanasi Edmond Nicolae 12-03-1998 11697
64 Negru Ioan Cristian 02-12-2009 S15076
65 Nutescu Adrian Ciprian 14-09-2008 14444
66 Oala Adrian Florin 19-03-1990 S15084
67 Pandea Adrian Sorin 30-05-1990 12384
68 Pasare Paul 16-01-1989 14460
69 Patrascan Raul Iustin Sorin 12-04-2007 14851
70 Pintia Alexandru Adrian 30-04-1994 8281
71 Pop Adrian Ovidiu 22-02-2003 13718
72 Popa Ioan Horatiu 24-09-2002 14101
73 Radulescu Alexandru Andrei 05-08-2007 14120
74 Rapa David Ioan 01-05-2010 14739
75 Rosca Andrei Marius Simion 12-07-2007 13371
76 Rusu Daniel 14-05-1998 9583
77 Saratean Otavian 21-03-1999 10302
78 Savin Lazar-daniel 09-11-1999 M066
79 Serb Nicolae Alexandru 02-04-2007 14736
80 Serban Emil 13-11-1990 8556
81 Spinciu Iulian Alberto 10-11-1990 13463
82 Stefan Denis Constantin 28-05-2007 14354
83 Stingu Alexandru 17-07-1997 9587
84 Suciu Ioan 28-12-2007 S15239
85 Suciu Mario Paul 07-07-2010 S15243
86 Sufana Alexandru C-tin 19-09-2008 S15241
87 Sumutiu Teodor Marinel 21-11-1990 8117
88 Tamas Horia Nicolae 20-09-2006 14451
89 Tarcea Razvan Gheorghe 21-01-2007 14849
90 Tiboc Marius 17-04-1988 12311
91 Tiric Cristi 30-03-1994 HD 8710
92 Voicu Ioan Petrisor 20-06-1998 13878
93 Vonica Andrei Ioan 30-09-2009 S15075
94 Vonica Darius Ioan 06-02-2010 S15074
95 Vonica Gheorghe Maniu 28-01-2010 S15146
Meciurile disputate in sezonul actual
Etapa Preliminara U 15, Seria 1 Etapa 10
13-10-2018
AS LSS Vointa Sibiu
Etapa Preliminara U 15, Seria 1 Etapa 9
06-10-2018
AFC Agnita
Etapa Preliminara U 15, Seria 1 Etapa 7
22-09-2018
AS LSS Vointa Sibiu
Etapa Preliminara U 15, Seria 1 Etapa 6
15-09-2018
AS Progresul Dumbraveni
Etapa Preliminara U 15, Seria 1 Etapa 5
08-09-2018
AS Copsa Mica
Etapa Preliminara U 15, Seria 1 Etapa 4
05-09-2018
AS LSS Vointa Sibiu
Etapa Preliminara U 15, Seria 1 Etapa 2
29-08-2018
CS Gaz Metan Medias
Etapa Preliminara U 15, Seria 1 Etapa 1
25-08-2018
AS LSS Vointa Sibiu
Liga a-IV-a Etapa 7
13-10-2018
CS Sparta Medias
Liga a-IV-a Etapa 6
06-10-2018
AS LSS Vointa Sibiu
Pauza: 1-0
Liga a-IV-a Etapa 5
29-09-2018
AS LSS Vointa Sibiu
Pauza: 4-0
Liga a-IV-a Etapa 4
22-09-2018
AS FC Talmaciu
Pauza: 1-2
Liga a-IV-a Etapa 3
16-09-2018
AS LSS Vointa Sibiu
Pauza: 1-0
Liga a-IV-a Etapa 2
18-09-2018
ACS Unirea Miercurea-Sibiului
Pauza: 1-0
Liga a-IV-a Etapa 1
12-09-2018
AS LSS Vointa Sibiu
Pauza: 1-0
Juniori U 13, Seria Sibiu Etapa 5
14-10-2018
AS LSS Vointa Sibiu
Juniori U 13, Seria Sibiu Etapa 4
01-10-2018
CSS Soimii Sibiu
Juniori U 13, Seria Sibiu Etapa 3
30-09-2018
AS LSS Vointa Sibiu
Juniori U 13, Seria Sibiu Etapa 2
23-09-2018
ACS Unirea Miercurea-Sibiului
Juniori U 13, Seria Sibiu Etapa 1
15-09-2018
AS LSS Vointa Sibiu
Juniori U 11, Elite Etapa 3
29-09-2018
AS LSS Vointa Sibiu
Observatii: Echipa oaspete nu a prezentat certificatele de nastere ale jucatorilor.
Juniori U 11, Elite Etapa 2
23-09-2018
AS FC Interstar Sibiu
Juniori U 11, Elite Etapa 1
16-09-2018
AS LSS Vointa Sibiu
Observatii: Echipa oaspete nu s-a prezentat la joc.
Juniori U 9 Etapa 5
14-10-2018
AS LSS Vointa Sibiu
Juniori U 9 Etapa 3
27-09-2018
CS Alma 9 Sibiu
Juniori U 9 Etapa 2
22-09-2018
AS LSS Vointa Sibiu
Juniori U 9 Etapa 1
14-09-2018
CS Alma 10 Sibiu
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe