Informari si comunicate
13-07-2017
12-07-2017
06-07-2017
03-07-2017
12-06-2017
In atentia cluburilor /asociatilor sportive din judetul Sibiu!

Inscrierile in competii organizate de AJF Sibiu pentru anul 2017-2018

detalii...
06-06-2017
Masa festiva arbitri si observatori

CJA Sibiu organizeaza in data de 17 iunie 2017, o masa festiva la care sunt invitati toti arbitrii si observatorii din judetul Sibiu

detalii...
05-06-2017
Comunicat al Presedintelui AJF Sibiu

Precizari legate de cazul FC Avrig si AS Paltinis Rasinari

detalii...
23-05-2017
In atentia echipelor din judetul Sibiu !

Activitatea FRF în domeniul politicilor publice

detalii...
18-05-2017
In atentia echipelor din judetul Sibiu !

FRF organizează programul „Youth Council”

detalii...
14-03-2017
Comunicat AJF Sibiu !

In atentia Arbirilor,Arbitrilor Asistenti si a Observatorilor

detalii...
toate comunicatele

LSS Vointa Sibiu

Localitatea Sibiu

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a, Seniori - sezon 2013/2014
# Nume echipa M V E I G P A
1 Magura Cisnadie 22 20 1 1 127-10 61p +28
2Unirea Ocna Sibiului22152560-4047p+14
3 Paltinis Rasinari 22 13 3 6 62-36 42p +9
4Continental Sibiu22114747-3737p+4
5 Sparta Medias 22 11 3 8 61-27 36p +3
6C.S. Agnita 221021047-4732p-1
7 Unirea Miercurea Sibiului 22 10 2 10 54-56 32p -1
8F.C. Curciu 2294964-7931p-2
9 F.C. Talmaciu 22 6 5 11 21-42 23p -10
10LSS Vointa Sibiu22521529-6017p-16
11 Progresul Terezian 22 5 2 15 32-68 17p -16
12ASA Sibiu 22202025-1276p-27
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Anghel Razvan 06-01-1984 3015
2 Badarinza Adrian 12-02-1998 10208
3 Badarinza Paul 12-02-1998 10195
4 Badea George Alexandru 28-03-2003 13253
5 Baila Alexandru Adrian 24-08-1999 12559
6 Baila Teodor Mihai 25-09-2002 13258
7 Boca Grigore Daniel 19-03-1985 13972
8 Bogdan Constantin Coco 05-05-2001 12542
9 Bogdan Daniel 13-10-1998 13666
10 Boidocan Ioan Alexandru 10-09-2007 14266
11 Botezatu Leonardo Constantin 18-09-2007 14168
12 Bucurenciu Raul Nicolae 07-02-2006 14097
13 CAmpea Darius Dorel 21-12-1980 2104
14 Cioaba Andrei Leodardo 19-05-2002 14096
15 Ciolan Andrei 08-07-1999 10763
16 Cornea Mihai 23-09-1998 9600
17 Cotta David Alessandro 14-07-2005 13719
18 Creanga Dorian Sebastian 15-07-2007 14193
19 Creanga Nicolae 24-08-1998 10757
20 Dabu Raducu 07-08-1991 12502
21 Dache Alexandru 02-06-1998 8879
22 Fratila Ionut 13-12-1987 3683
23 Gavan Alexandru Marian 14-01-2007 13453
24 Hila Andrei 20-10-2007 14267
25 Horumba Ilie Alexandru 29-05-2002 14100
26 Hurdubelea Robert 30-06-1998 10204
27 Iliut Claudiu Adrian 09-12-2001 11073
28 Kucsinski Claudiu Nicolae 01-09-1994 7158
29 Lupsor Adrian George 14-04-2004 13720
30 Marcu Lucian Nicolae 01-12-1985 24269
31 Masca Sergiu Ciprian 19-06-2002 13717
32 Miercurean David Marcel 21-10-2003 14098
33 Mihutescu Eduard Ioan 13-04-2006 14118
34 Mitea Flavius 03-10-1998 10914
35 Mocanu Mihail Razvan 01-06-2000 14099
36 Mondoc Marius 26-09-1998 10197
37 Morariu Gabriel Ioan 22-01-2006 14192
38 Muntean Rares 29-02-1988 13914
39 Murad Denis Mihnea 31-10-2002 S11328
40 Namesnic Viorel 04-05-1996 S14294
41 Nanasi Edmond Nicolae 12-03-1998 11697
42 Opris Kasian Andrei 21-09-2007 13373
43 Pandea Adrian Sorin 30-05-1990 12384
44 Piuian Adrian Pavel 28-06-2001 13254
45 Piuian Remus Ioan 14-07-2003 13716
46 Pop Adrian Ovidiu 22-02-2003 13718
47 Popa Ioan Horatiu 24-09-2002 14101
48 Radosovici Alexandru Mihai 09-09-2006 13369
49 Radulescu Alexandru Andrei 05-08-2007 14120
50 Raica Mario 02-11-2007 13477
51 Raica Victor 02-11-2007 13476
52 Rosca Andrei Marius Simion 12-07-2007 13371
53 Rusu Daniel 14-05-1998 9583
54 Sandru Mario 22-11-2003 13255
55 Saratean Otavian 21-03-1999 10302
56 Serban Emil 13-11-1990 8556
57 Spinciu Iulian Alberto 10-11-1990 13463
58 Stingu Alexandru 17-07-1997 9587
59 Tcaciuc Adrian Nicolae 04-06-2007 14119
60 Tentiu Dragos 25-07-1995 14203
61 Tiboc Marius 17-04-1988 12311
62 Tugui Florin 25-05-1992 12689
63 Vecerdea Bogdan Gheorghe 02-08-2004 12667
64 Voicu Ioan Petrisor 20-06-1998 13878
65 Voicu Sebastian Ilie 19-07-2006 13368
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 30
10-06-2017
Progresul Terezian
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 29
05-06-2017
LSS Vointa Sibiu
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 28
27-05-2017
Unirea Miercurea Sibiului
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 26
20-05-2017
LSS Vointa Sibiu
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 25
16-05-2017
C.S. Agnita
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 24
12-05-2017
LSS Vointa Sibiu
Pauza: 0-3
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 23
09-05-2017
Sparta Medias
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 22
06-05-2017
LSS Vointa Sibiu
Pauza: 0-2
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 21
29-04-2017
Continental Sibiu
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 20
23-04-2017
LSS Vointa Sibiu
Pauza: 0-2
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 19
15-04-2017
Paltinis Rasinari
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 18
09-04-2017
LSS Vointa Sibiu
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 17
01-04-2017
F.C. Avrig
Pauza: 4-0
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 16
25-03-2017
LSS Vointa Sibiu
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 15
18-03-2017
LSS Vointa Sibiu
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 14
11-03-2017
A.S. Sion Saliste
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 13
04-12-2016
LSS Vointa Sibiu
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 11
19-11-2016
Magura Cisnadie
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 10
12-11-2016
LSS Vointa Sibiu
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 9
05-11-2016
ASA Sibiu
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 8
29-10-2016
LSS Vointa Sibiu
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 7
22-10-2016
F.C. Talmaciu
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 6
15-10-2016
LSS Vointa Sibiu
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 5
08-10-2016
Athletic Sura Mare
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 4
01-10-2016
LSS Vointa Sibiu
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 3
24-09-2016
F.C Hermannstadt Sibiu
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 2
17-09-2016
LSS Vointa Sibiu
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 1
10-09-2016
A.C.S Viitorul Selimbar
JUNIORI A 1 Etapa 17
30-04-2017
LSS Vointa Sibiu
JUNIORI A 1 Etapa 16
21-04-2017
A.S. Sion Saliste
JUNIORI A 1 Etapa 15
14-04-2017
LSS Vointa Sibiu
JUNIORI A 1 Etapa 14
10-04-2017
CSS Soimii Sibiu
JUNIORI A 1 Etapa 13
05-04-2017
LSS Vointa Sibiu
JUNIORI A 1 Etapa 12
13-05-2017
Magura Cisnadie
JUNIORI A 1 Etapa 11
18-03-2017
LSS Vointa Sibiu
JUNIORI A 1 Etapa 10
10-03-2017
Paltinis Rasinari
JUNIORI A 1 Etapa 8
03-05-2017
A.C.S Viitorul Selimbar
JUNIORI A 1 Etapa 7
05-11-2016
LSS Vointa Sibiu
JUNIORI A 1 Etapa 6
28-10-2016
C.S. Alma Sibiu
JUNIORI A 1 Etapa 5
21-10-2016
LSS Vointa Sibiu
JUNIORI A 1 Etapa 4
15-10-2016
Sparta Medias
JUNIORI A 1 Etapa 3
08-10-2016
LSS Vointa Sibiu
JUNIORI A 1 Etapa 2
03-10-2016
F.C. Talmaciu
JUNIORI A 1 Etapa 1
23-09-2016
LSS Vointa Sibiu
JUNIORI C Etapa 22
21-05-2017
LSS Vointa Sibiu
JUNIORI C Etapa 21
13-05-2017
CS Gaz Metan Medias
JUNIORI C Etapa 20
07-05-2017
LSS Vointa Sibiu
JUNIORI C Etapa 19
28-04-2017
F.C. Avrig
JUNIORI C Etapa 18
25-04-2017
LSS Vointa Sibiu
JUNIORI C Etapa 17
15-04-2017
FC Interstar I Sibiu
JUNIORI C Etapa 16
08-04-2017
LSS Vointa Sibiu
JUNIORI C Etapa 15
02-04-2017
CSS Soimii Sibiu
JUNIORI C Etapa 14
26-03-2017
LSS Vointa Sibiu
JUNIORI C Etapa 13
19-03-2017
Athletic Sura Mare
JUNIORI C Etapa 12
12-03-2017
LSS Vointa Sibiu
JUNIORI C Etapa 11
27-05-2017
Unirea Miercurea Sibiului
JUNIORI C Etapa 10
22-05-2017
LSS Vointa Sibiu
JUNIORI C Etapa 9
20-11-2016
CSS Medias
JUNIORI C Etapa 8
12-11-2016
LSS Vointa Sibiu
JUNIORI C Etapa 7
06-11-2016
F.C Hermannstadt Sibiu
JUNIORI C Etapa 6
30-10-2016
LSS Vointa Sibiu
JUNIORI C Etapa 5
23-10-2016
FC Interstar II Sibiu
JUNIORI C Etapa 4
16-10-2016
LSS Vointa Sibiu
JUNIORI C Etapa 3
09-10-2016
CS Alma Sibiu
JUNIORI C Etapa 2
02-10-2016
LSS Vointa Sibiu
JUNIORI C Etapa 1
25-09-2016
F.C. Talmaciu
JUNIORI F Etapa 18
06-05-2017
LSS Vointa Sibiu
JUNIORI F Etapa 17
28-04-2017
FC Interstar II Sibiu
JUNIORI F Etapa 16
22-04-2017
LSS Vointa Sibiu
JUNIORI F Etapa 15
11-04-2017
CS ALMA II Sibiu
JUNIORI F Etapa 14
20-04-2017
LSS Vointa Sibiu
JUNIORI F Etapa 13
01-04-2017
A.S.Copsa Mica 2
JUNIORI F Etapa 12
25-03-2017
LSS Vointa Sibiu
JUNIORI F Etapa 11
18-03-2017
LSS Vointa Sibiu
JUNIORI F Etapa 10
11-03-2017
CSS Medias
JUNIORI F Etapa 9
19-11-2016
FC Interstar I Sibiu
JUNIORI F Etapa 8
12-11-2016
LSS Vointa Sibiu
JUNIORI F Etapa 7
05-11-2016
CS ALMA I Sibiu
JUNIORI F Etapa 6
29-10-2016
LSS Vointa Sibiu
JUNIORI F Etapa 5
22-10-2016
A.S. Copsa Mica
JUNIORI F Etapa 4
15-10-2016
LSS Vointa Sibiu
JUNIORI F Etapa 3
08-10-2016
A.S.C. Zenit Sibiu
JUNIORI F Etapa 2
01-10-2016
ASA Sibiu
JUNIORI F Etapa 1
24-09-2016
LSS Vointa Sibiu
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe