Golgeteri
Fotbal | Futsal

Sezon competitional:

Liga:
 
Golgeteri LIGA a-IV-a
1. Roman Adrian (Unirea Miercurea Sibiului )24
2. Cercea Catalin (Sparta Medias )21
3. Enastescu Vasile Ioan (AFC Agnita)21
4. Bobes Alexandru (A.C.S Viitorul Selimbar)19
5. Fratila Bogdan Traian (ACS Paltinis Rasinari)19
6. Tecoanta Marius (Progresul Terezian )17
7. Belciu Alexandru (Magura Cisnadie)17
8. Taranu Ionut (A.S. Bradu )16
9. Joarza Cornel Ilie (Progresul Terezian )15
10. Bucse Iosif (LSS Vointa Sibiu)14
11. Blotor Mihai Florin (Unirea Miercurea Sibiului )14
12. Vlad Claudiu (Unirea Miercurea Sibiului )14
13. Mamaliga Alexandru Ioan (ACS Paltinis Rasinari)13
14. Greavu Adrian (ACS Paltinis Rasinari)13
15. Voina Adrian Ioan (Spicul Seica Mare )13
16. Ghizasan Ionut (ASA Sibiu )12
17. Baciu Adrian (ACS Paltinis Rasinari)12
18. Tiric Cristi (LSS Vointa Sibiu)12
19. Dumitra Mihai Alexandru (A.C.S Viitorul Selimbar)12
20. Osogo Edwin Dumitru (ACS Paltinis Rasinari)11
21. Visteriu Cristian (Unirea Miercurea Sibiului )10
22. Atodiresei Ciprian Constantin (Progresul Terezian )10
23. Nasta Ioan Catalin (ACS Paltinis Rasinari)10
24. Corcoveanu Radu Adrian (A.C.S Viitorul Selimbar)10
25. Paul Alin (A.S. Copsa Mica)10
26. Bigu Lucian Ioan (A.C.S Viitorul Selimbar)9
27. Vlaic Daniel (Spicul Seica Mare )9
28. Barza Valentin Simion (F.C. Talmaciu )9
29. Spinciu Iulian Alberto (AFC Agnita)8
30. Zomant Sorin-adrian (Sparta Medias )8
31. Dan Marius Alexandru (A.S. Bradu )8
32. Buzean Ionut-arghir (Sparta Medias )8
33. Mila Paul Daniel (A.C.S Viitorul Selimbar)7
34. Getner Silviu (A.S. Copsa Mica)7
35. Gheorghe Mihai Catalin (ASA Sibiu )6
36. Burcea Gabriel (A.S. Copsa Mica)6
37. Stoica Vasile (Sparta Medias )6
38. Bolota Ionut (F.C. Talmaciu )6
39. Ivan Sebastian (Spicul Seica Mare )6
40. Dugulan Gabriel (LSS Vointa Sibiu)6
41. Tinteanu Sergiu (AFC Agnita)6
42. Baca Nicolae (ACS Paltinis Rasinari)6
43. Pascu Cristi (A.C.S Viitorul Selimbar)5
44. Fratila Ionut (LSS Vointa Sibiu)5
45. Bratima Ionut Bogdan 1 (F.C. Avrig )5
46. Calo Petru (A.S. Copsa Mica)5
47. Marinescu Mircea Ioan (ASA Sibiu )5
48. Budica Marian (LSS Vointa Sibiu)5
49. Chirila Bogdan (ACS Paltinis Rasinari)5
50. Stoica Constantin (A.S. Bradu )5
51. Cozma Adrian Ioan (A.C.S Viitorul Selimbar)5
52. Nemes Darius Ioan (A.S. Cetate Slimnic)5
53. Costea Ionut (A.C.S Viitorul Selimbar)5
54. Albean Razvan Gheorghe (Spicul Seica Mare )5
55. Masaru Mihai Aurel (Athletic Sura Mare)5
56. Ureche Marius (A.S. Bradu )5
57. Munteanu Horia Ovidiu (Sparta Medias )5
58. Talvan Florin (F.C. Talmaciu )5
59. Stan Alexandru (A.S. Copsa Mica)5
60. Manole Robert Sebastian (Spicul Seica Mare )5
61. Pascalini Marco (Progresul Terezian )5
62. Pasare Paul (LSS Vointa Sibiu)5
63. Barculet Ionut Gabriel 1 (F.C. Avrig )4
64. Mihalcea Remus Iosif (ASA Sibiu )4
65. Tanase Gabriel 1 (F.C. Avrig )4
66. Samson Iosif (Sparta Medias )4
67. Halmagy Mihai (A.C.S Viitorul Selimbar)4
68. Grigore Gheorghe Denis (Magura Cisnadie)4
69. Stefanescu Laurentiu Bogdan (ASA Sibiu )4
70. Nedescu Ioan (Progresul Terezian )4
71. Paraschiv Ion (ASA Sibiu )4
72. Pintia Alexandru Adrian (LSS Vointa Sibiu)4
73. Barculet Daniel Valentin (Magura Cisnadie)3
74. Dudiţă Doru (Sparta Medias )3
75. Stoica Dumitru Alexandru (F.C. Talmaciu )3
76. Cindea Dan Ilie (AFC Agnita)3
77. Barbu Mihai Alexandru Ioan (ACS Paltinis Rasinari)3
78. Cotofan Cosmin Ioan (ACS Paltinis Rasinari)3
79. Muntean Rares (Magura Cisnadie)3
80. Bogdan Octavian (ASA Sibiu )3
81. Pistea Vasile (Athletic Sura Mare)3
82. Popa Ioan Mircea (A.C.S Viitorul Selimbar)3
83. Baran Dumitru (Progresul Terezian )3
84. Tatu Alexandru (A.S. Bradu )3
85. Vintila Adrian Ilie (ACS Paltinis Rasinari)3
86. Trohin Virgil Calin (ACS Paltinis Rasinari)3
87. Sumutiu Teodor Marinel (LSS Vointa Sibiu)3
88. Fiti Sergiu (A.S. Copsa Mica)3
89. Draghita Raul Casian (Unirea Miercurea Sibiului )3
90. Blanga Alexandru (A.S. Copsa Mica)3
91. Ciobanu Ioan Cristian (Athletic Sura Mare)3
92. Man Adrian (Sparta Medias )3
93. Ene Stefanut Irinel (A.S. Bradu )3
94. Dragomir Paul Andrei (Magura Cisnadie)3
95. Oprisor Claudiu (A.C.S Viitorul Selimbar)3
96. Hurdubelea Robert (LSS Vointa Sibiu)3
97. Cimpean Darius Dorel (Athletic Sura Mare)3
98. Vintila Lucian Catalin (Sparta Medias )3
99. Filip Cristian (AFC Agnita)2
100. Chiţan Constantin Bogdan (A.S Cindrelu Gura Râului)2
101. Gradinar Florin (Sparta Medias )2
102. Burcea Claudiu (Sparta Medias )2
103. Fekete Gheorghe Adrian (F.C. Talmaciu )2
104. Bujac Adrian (Progresul Terezian )2
105. Anghel Razvan (Magura Cisnadie)2
106. Kucsinski Claudiu Nicolae (LSS Vointa Sibiu)2
107. Rusu Ovidiu Daniel (Magura Cisnadie)2
108. Stelea Florin Dumitru (F.C. Avrig )2
109. Toma Bogdan (AFC Agnita)2
110. Rus Ioan (F.C. Talmaciu )2
111. Pascu Cristian (Athletic Sura Mare)2
112. Hoprich Florin Daniel (ACS Paltinis Rasinari)2
113. Posa Marcel Ovidiu (A.S. Copsa Mica)2
114. Muntean Ilie (Spicul Seica Mare )2
115. Manica Marius (Sparta Medias )2
116. Medesan Paul Constantin (A.C.S Viitorul Selimbar)2
117. Luciu Mihai Dumitru (ASA Sibiu )2
118. Rusu Marian Dumitru (Spicul Seica Mare )2
119. Fekete Iulian (F.C. Talmaciu )2
120. Aspru Stefan (ASA Sibiu )2
121. Giorgiu Mircea Adrian (A.S. Copsa Mica)2
122. Budai Lucian (ASA Sibiu )2
123. Buhoi Ioan Ovidiu (Spicul Seica Mare )2
124. Cauc Ionut (Magura Cisnadie)2
125. Păunescu Alin Daniel (A.S. Bradu )2
126. Cercea Horatiu (A.S Atletic Municipal Medias)2
127. Oltean Sebastian Nicolaie (AFC Agnita)2
128. Andrici Daniel (Magura Cisnadie)2
129. Bara Ilie Gabriel (ACS Paltinis Rasinari)2
130. Nistor Alexandru (Athletic Sura Mare)2
131. Genescu Robert (Athletic Sura Mare)2
132. Radut Horatiu (Sparta Medias )2
133. Fernea Sebastian (LSS Vointa Sibiu)2
134. Mantog Razvan Daniel (LSS Vointa Sibiu)2
135. Szabo Florin (ASA Sibiu )2
136. Colin Pavel (LSS Vointa Sibiu)2
137. Onita Ionel (A.S. Bradu )1
138. Rotar Sorin Claudiu (Sparta Medias )1
139. Veza Alexander (AFC Agnita)1
140. Barza Adrian Simion (F.C. Talmaciu )1
141. Popa Dumitru Adrian (Progresul Terezian )1
142. Herman Mihail Ciprian (Progresul Terezian )1
143. Cordos Adrian (A.S. Copsa Mica)1
144. Birza Rares (A.C.S Viitorul Selimbar)1
145. Tufis Ioan Tiberiu (F.C. Talmaciu )1
146. Cionca Mihai Alex (AFC Agnita)1
147. Ecobici Ionut (Unirea Miercurea Sibiului )1
148. Mihai Bogdan (AFC Agnita)1
149. Blanga Sergiu (A.S. Copsa Mica)1
150. Midrigan Bogdan (AFC Agnita)1
151. Mutulescu Mihai (ASA Sibiu )1
152. Goia Virgil (A.S. Copsa Mica)1
153. Borcea Ioan Razvan (Spicul Seica Mare )1
154. Nitu Razvan (Athletic Sura Mare)1
155. Polei Ionut (AFC Agnita)1
156. Potra Alexandru Cosmin (A.S Atletic Municipal Medias)1
157. Dugulan Alin C-tin (LSS Vointa Sibiu)1
158. Stan Nicolae-lucian (A.S. Copsa Mica)1
159. Muntean Ilie Robert (Magura Cisnadie)1
160. Naiareti Alfeio Rinaldo (A.C.S Viitorul Selimbar)1
161. Pandea Adrian Sorin (LSS Vointa Sibiu)1
162. Costan Ionut (Magura Cisnadie)1
163. Mihailescu Ionut Alexandru (Spicul Seica Mare )1
164. Popa Nicolae (A.C.S Viitorul Selimbar)1
165. Barna Ovidiu Ionut (F.C. Talmaciu )1
166. Golita Razvan Gica (Sparta Medias )1
167. Teoader Aurel C-tin (A.S. Bradu )1
168. Trasca Ioan (ASA Sibiu )1
169. Adam Ionut Silviu (Athletic Sura Mare)1
170. Velicea Ioan-Marius (A.S. Copsa Mica)1
171. Grancea Andrei Alexandru (A.S. Copsa Mica)1
172. Secasan Adrian (Sparta Medias )1
173. Pantir Sorin Ionel (A.C.S Viitorul Selimbar)1
174. Piko Andrei Dragos (ACS Paltinis Rasinari)1
175. Stoica Ion (A.S. Bradu )1
176. Istvan Andrei (A.S. Copsa Mica)1
177. Suciu Bogdan (A.S. Copsa Mica)1
178. Judeanu Mihai (ACS Paltinis Rasinari)1
179. Cornea Mihai (LSS Vointa Sibiu)1
180. Mantea Alin (Progresul Terezian )1
181. Dita Sergiu Ilie (Unirea Miercurea Sibiului )1
182. Grosuleac Gheorghe (A.S. Bradu )1
183. Cocos Teofil (Athletic Sura Mare)1
184. Gehl Tiberiu (A.C.S Viitorul Selimbar)1
185. Ionele Adrian (AFC Agnita)1
186. Ciobanu Robert Ionut (LSS Vointa Sibiu)1
187. Indrei Adrian Viorel (A.S. Copsa Mica)1
188. Banea Ioan Bogdan (Unirea Miercurea Sibiului )1
189. Rosch Eduard Catalin (Athletic Sura Mare)1
190. Oliu Bogdan Cornel (AFC Agnita)1
191. Olteanu Ilie (Gloria Loamnes )1
192. Sirbu Nicolae (Athletic Sura Mare)1
193. Fatan Ionut Paul (Unirea Miercurea Sibiului )1
194. Span Valerian (Unirea Miercurea Sibiului )1
195. Soimu Cristian Dumitru (F.C. Talmaciu )1
196. Toader Constantin Alexandru (Athletic Sura Mare)1
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe