Vineri, 29-03-2024 |
1 |
ASSF Adrian Demian Sibiu AFC Agnita
|
Horbach / Sibiu |
Juniori Under 10, Seria 2, etapa 13 |
16:00 |
Opris A | Tamas H | - | - | - | - |
2 |
ACS Zenit Sibiu CS Alma Sibiu
|
Pietricica Sintetic / Sibiu |
Juniori Under 11, Seria 2-Retur, etapa 3 |
16:30 |
Creteanu A | Deaconescu G | - | - | - | - |
3 |
AFC Talmaciu AFC Agnita
|
Orasenesc / Talmaciu |
Juniori Under 19 Judetean, etapa 13 |
17:00 |
Birbic I | Nisipeanu R | Ciocanea A | - | - | - |
4 |
CS Municipal Medias ACS Leii Sura Mica
|
Gaz-Metan 2 Sintetic / Medias |
Juniori Under 14 Judetean, etapa 14 |
17:00 |
Banea S | Fetean Y | Preda C | - | - | - |
5 |
CS Saliste 2012 ACS Athletic/Atletic Sura Mare
|
Comunal / Sura Mare |
Juniori Under 11, Seria 3, etapa 13 |
17:30 |
Mircea A | Boldijer A | - | - | - | - |
Sambata, 30-03-2024 |
1 |
CS Comunal 1599 Selimbar AS FC Interstar 1 Sibiu
|
Horbach / Sibiu |
Juniori Under 12, Seria 1, etapa 13 |
09:00 |
Opris A | Ucean D | - | - | - | - |
2 |
ACS Academia de Fotbal si Tenis Magura CSS Soimii Sibiu
|
Magura Sintetic / Cisnadie |
Juniori Under 11, Seria 3, etapa 13 |
09:00 |
Vieru C | Mirut F | - | - | - | - |
3 |
CS Alma Sibiu AS FC Interstar Sibiu
|
Vointa Sintetic 2-Teren Redus / Sibiu |
Juniori Under 7 Seria 1, Turneul 7, etapa 1 |
09:00 |
Creteanu A | - | - | - | - | - |
4 |
AS ERRO Cristian ACS Athletic/Atletic Sura Mare
|
Comunal / Cristian |
Juniori Under 13 Masculin, Seria 2, etapa 13 |
09:30 |
Margarit C | Cristian D | - | - | - | - |
5 |
CS Comunal 1599 Selimbar AS Tigrii-Team Sibiu
|
Vointa Sintetic 2-Teren Redus / Sibiu |
Juniori Under 7 Seria 1, Turneul 7, etapa 1 |
09:30 |
Creteanu A | - | - | - | - | - |
6 |
CS Alma 1 Sibiu ACS Zenit 1 Sibiu
|
Municipal Sintetic / Sibiu |
Juniori Under 11, Seria 1-Retur, etapa 3 |
10:00 |
Nisipeanu R | Margarit R | - | - | - | - |
7 |
CS Alma Sibiu CS Comunal 1599 Selimbar
|
Vointa Sintetic / Sibiu |
Juniori Under 10, Seria 1, etapa 13 |
10:00 |
Mircea A | Scorobet T | - | - | - | - |
8 |
ACS Medias 2022 AS Tigrii-Team Sibiu
|
Gaz-Metan 2 Sintetic / Medias |
Juniori Under 10, Seria 1, etapa 13 |
10:00 |
Muresan S | Stoica D | - | - | - | - |
9 |
ACS Regal Sibiu CS Alma 1 Sibiu
|
Teren Sintetic / Mohu |
Juniori Under 9 Seria 2, Etapa 7 Turneul 2, etapa 1 |
10:00 |
Munteanu O | - | - | - | - | - |
10 |
AS Unirea Ocna Sibiului CSS Soimii Sibiu
|
Magura Sintetic-teren redus / Cisnadie |
Juniori Under 8 Seria 4, Turneul 7, etapa 1 |
10:00 |
Vieru C | - | - | - | - | - |
11 |
AS Tigrii-Team Sibiu CS Alma Sibiu
|
Vointa Sintetic 2-Teren Redus / Sibiu |
Juniori Under 7 Seria 1, Turneul 7, etapa 1 |
10:00 |
Creteanu A | - | - | - | - | - |
12 |
CS Comunal 1599 Selimbar 1 ACS Ultimate Eleven Sibiu
|
Teren Sintetic / Mohu |
Juniori Under 9 Seria 2, Etapa 7 Turneul 2, etapa 1 |
10:30 |
Munteanu O | - | - | - | - | - |
13 |
ACS Medias 2022 ACS Academia de Fotbal si Tenis Magura
|
Magura Sintetic-teren redus / Cisnadie |
Juniori Under 8 Seria 4, Turneul 7, etapa 1 |
10:30 |
Vieru C | - | - | - | - | - |
14 |
AS FC Interstar Sibiu CS Comunal 1599 Selimbar
|
Vointa Sintetic 2-Teren Redus / Sibiu |
Juniori Under 7 Seria 1, Turneul 7, etapa 1 |
10:30 |
Creteanu A | - | - | - | - | - |
15 |
CS Sparta Medias ACS LSS Vointa Sibiu |
Sparta / Medias |
Liga a-4-a, etapa 17 |
11:00 |
Duma P | Nagy D | Turcu D | - | Preda C | - |
16 |
AFC Agnita AFC Talmaciu
|
Orasenesc / Copsa-Mica |
Liga a-4-a, etapa 17 |
11:00 |
Suvar A | Cabulea F | Mirut S | - | Chiriac I | - |
17 |
AFC Quantum/Cuantic Arsenal Sibiu CS Orasenesc Copsa Mica
|
Orasenesc / Talmaciu |
Liga a-4-a, etapa 17 |
11:00 |
Fratila R | Tocai E | Popa R | - | Bran O | - |
18 |
ACS Unirea Miercurea-Sibiului CS Alma Sibiu Nu se disputa |
Orasenesc / Miercurea Sibiului |
Liga a-4-a, etapa 17 |
11:00 |
- | - | - | - | - | - |
19 |
ACS Paltinis Rasinari ACS Leii Sura Mica |
Paltinis / Rasinari |
Liga a-4-a, etapa 17 |
11:00 |
Birbic I | Vasile B | Spatar R | - | Epure A | - |
20 |
ACS FC Avrig AFC Vointa Dumbraveni |
Orasenesc / Avrig |
Liga a-4-a, etapa 17 |
11:00 |
Olaru I | Prodan A | Bran R | - | Fatan A | - |
21 |
AS FC Dumbraveni AS Unirea Ocna Sibiului |
Progresul / Dumbraveni |
Juniori Under 16 Judetean, Campionat Regular, etapa 14 |
11:00 |
Rău C | Băcila G | Fetean Y | - | - | - |
22 |
ACS Bradu ASSF Ion Gheorghe Sibiu
|
Compa / Sibiu |
Juniori Under 15 Judetean, etapa 14 |
11:00 |
Cimpean I | Maftei A | Tamas H | - | - | - |
23 |
AFC Agnita ACS Spicul Seica Mare
|
Comunal / Seica Mare |
Juniori Under 13 Masculin, Seria 2, etapa 13 |
11:00 |
Nicolita T | Mociofan S | - | - | - | - |
24 |
CS Alma 2 Sibiu C.S Sharks Sibiu
|
Municipal Sintetic / Sibiu |
Juniori Under 11, Seria 3, etapa 13 |
11:00 |
Nisipeanu R | Margarit R | - | - | - | - |
25 |
AS Unirea Ocna Sibiului AS Corsav Vestem
|
Pietricica Sintetic / Sibiu |
Liga a-5-a Seria Sibiu, Play-Out, etapa 2 |
11:00 |
Comaniciu A | Brincovean S | Meres S | - | Blindu M | - |
26 |
ACS Regal Sibiu ACS Ultimate Eleven Sibiu
|
Teren Sintetic / Mohu |
Juniori Under 9 Seria 2, Etapa 7 Turneul 2, etapa 1 |
11:00 |
Munteanu O | - | - | - | - | - |
27 |
AS ERRO Cristian AS FC Interstar Sibiu
|
Comunal / Cristian |
Juniori Under 8 Seria 2, Turneul 7, etapa 1 |
11:00 |
Axentii R | - | - | - | - | - |
28 |
ACS Academia de Fotbal si Tenis Magura AS Unirea Ocna Sibiului
|
Magura Sintetic-teren redus / Cisnadie |
Juniori Under 8 Seria 4, Turneul 7, etapa 1 |
11:00 |
Vieru C | - | - | - | - | - |
29 |
AS Tigrii-Team Sibiu AS FC Interstar Sibiu
|
Vointa Sintetic 2-Teren Redus / Sibiu |
Juniori Under 7 Seria 1, Turneul 7, etapa 1 |
11:00 |
Creteanu A | - | - | - | - | - |
30 |
AS FC Interstar Sibiu AFC Talmaciu
|
Magura Sintetic / Cisnadie |
Juniori Under 13 Feminin, Turneul 6, etapa 1 |
11:00 |
Mirut F | - | - | - | - | - |
31 |
CS Comunal 1599 Selimbar 1 CS Alma 1 Sibiu
|
Teren Sintetic / Mohu |
Juniori Under 9 Seria 2, Etapa 7 Turneul 2, etapa 1 |
11:30 |
Munteanu O | - | - | - | - | - |
32 |
CS Comunal 1599 Selimbar 1 ACS Athletic/Atletic Sura Mare
|
Comunal / Cristian |
Juniori Under 8 Seria 2, Turneul 7, etapa 1 |
11:30 |
Axentii R | - | - | - | - | - |
33 |
CSS Soimii Sibiu ACS Medias 2022
|
Magura Sintetic-teren redus / Cisnadie |
Juniori Under 8 Seria 4, Turneul 7, etapa 1 |
11:30 |
Vieru C | - | - | - | - | - |
34 |
CS Comunal 1599 Selimbar CS Alma Sibiu
|
Vointa Sintetic 2-Teren Redus / Sibiu |
Juniori Under 7 Seria 1, Turneul 7, etapa 1 |
11:30 |
Creteanu A | - | - | - | - | - |
35 |
CSS Soimii Sibiu CS Alma Sibiu
|
Magura Sintetic / Cisnadie |
Juniori Under 13 Feminin, Turneul 6, etapa 1 |
11:30 |
Mirut F | - | - | - | - | - |
36 |
CS Alma 1 Sibiu ACS Zenit Sibiu
|
Municipal Sintetic / Sibiu |
Juniori Under 14 Judetean, etapa 14 |
12:00 |
Metesan N | Drasovean A | Oprisor D | - | - | - |
37 |
ACS Regal Sibiu CS Comunal 1599 Selimbar 1
|
Teren Sintetic / Mohu |
Juniori Under 9 Seria 2, Etapa 7 Turneul 2, etapa 1 |
12:00 |
Munteanu O | - | - | - | - | - |
38 |
ACS Athletic/Atletic Sura Mare AS ERRO Cristian
|
Comunal / Cristian |
Juniori Under 8 Seria 2, Turneul 7, etapa 1 |
12:00 |
Axentii R | - | - | - | - | - |
39 |
ACS Academia de Fotbal si Tenis Magura CSS Soimii Sibiu
|
Magura Sintetic-teren redus / Cisnadie |
Juniori Under 8 Seria 4, Turneul 7, etapa 1 |
12:00 |
Vieru C | - | - | - | - | - |
40 |
CS Alma Sibiu AS FC Interstar Sibiu
|
Magura Sintetic / Cisnadie |
Juniori Under 13 Feminin, Turneul 6, etapa 1 |
12:00 |
Mirut F | - | - | - | - | - |
41 |
CS Alma 1 Sibiu ACS Ultimate Eleven Sibiu
|
Teren Sintetic / Mohu |
Juniori Under 9 Seria 2, Etapa 7 Turneul 2, etapa 1 |
12:30 |
Munteanu O | - | - | - | - | - |
42 |
AS FC Interstar Sibiu CS Comunal 1599 Selimbar 1
|
Comunal / Cristian |
Juniori Under 8 Seria 2, Turneul 7, etapa 1 |
12:30 |
Axentii R | - | - | - | - | - |
43 |
ACS Medias 2022 AS Unirea Ocna Sibiului
|
Magura Sintetic-teren redus / Cisnadie |
Juniori Under 8 Seria 4, Turneul 7, etapa 1 |
12:30 |
Vieru C | - | - | - | - | - |
44 |
AS FC Interstar Sibiu CSS Soimii Sibiu
|
Magura Sintetic / Cisnadie |
Juniori Under 13 Feminin, Turneul 6, etapa 1 |
12:30 |
Mirut F | - | - | - | - | - |
45 |
ACS Medias 2022 AS FC Interstar Sibiu
|
Vointa Sintetic 2-Teren Redus / Sibiu |
Juniori Under 9 Seria 1, Etapa 7 Turneul 1, etapa 1 |
13:00 |
Mitrica D | - | - | - | - | - |
46 |
ACS Athletic/Atletic Sura Mare AS FC Interstar Sibiu
|
Comunal / Cristian |
Juniori Under 8 Seria 2, Turneul 7, etapa 1 |
13:00 |
Axentii R | - | - | - | - | - |
47 |
CS Alma Sibiu AFC Talmaciu
|
Magura Sintetic / Cisnadie |
Juniori Under 13 Feminin, Turneul 6, etapa 1 |
13:00 |
Mirut F | - | - | - | - | - |
48 |
CS Alma Sibiu ACS D.C. Fotbal Sibiu
|
Municipal Sintetic / Sibiu |
Juniori Under 12, Seria 2, etapa 13 |
13:30 |
Metesan N | Oprisor D | - | - | - | - |
49 |
CS Comunal 1599 Selimbar 1 AS ERRO Cristian
|
Comunal / Cristian |
Juniori Under 8 Seria 2, Turneul 7, etapa 1 |
13:30 |
Axentii R | - | - | - | - | - |
50 |
CSS Soimii Sibiu AS FC Interstar Sibiu
|
Magura Sintetic / Cisnadie |
Juniori Under 13 Feminin, Turneul 6, etapa 1 |
13:30 |
Mirut F | - | - | - | - | - |
51 |
CS Alma Sibiu ACS Medias 2022
|
Vointa Sintetic 2-Teren Redus / Sibiu |
Juniori Under 9 Seria 1, Etapa 7 Turneul 1, etapa 1 |
13:45 |
Mitrica D | - | - | - | - | - |
52 |
AFC Inter Stars 2020 Sibiu ACS Bradu
|
Obor / Sibiu |
Liga a-4-a, etapa 17 |
14:00 |
Pascu C | Opris A | Toader S | - | Feidel N | - |
53 |
ACS FC Avrig AS FC Interstar Sibiu
|
Orasenesc / Avrig |
Juniori Under 11, Seria 2-Retur, etapa 3 |
14:00 |
Prodan A | Bran R | - | - | - | - |
54 |
CS Comunal 1599 Selimbar ACS Leii Sura Mica
|
Teren Sintetic / Mohu |
Juniori Under 9 Seria 1, Etapa 7 Turneul 3, etapa 1 |
14:00 |
Sandu L | - | - | - | - | - |
55 |
ACS Academia de Fotbal si Tenis Magura ACS Prejba Sadu
|
Teren Sintetic Sadu / Sadu |
Juniori Under 9 Seria 2, Etapa 7 Turneul 1, etapa 1 |
14:00 |
Haiduc A | - | - | - | - | - |
56 |
AS FC Interstar Sibiu CS Alma Sibiu
|
Vointa Sintetic 2-Teren Redus / Sibiu |
Juniori Under 9 Seria 1, Etapa 7 Turneul 1, etapa 1 |
14:30 |
Mitrica D | - | - | - | - | - |
57 |
AS Tigrii Team 1 Sibiu ACS Athletic/Atletic Sura Mare
|
Teren Sintetic Sadu / Sadu |
Juniori Under 9 Seria 2, Etapa 7 Turneul 1, etapa 1 |
14:30 |
Haiduc A | - | - | - | - | - |
58 |
ACS Viitorul Avrig CS Comunal 1599 Selimbar
|
Teren Sintetic / Mohu |
Juniori Under 9 Seria 1, Etapa 7 Turneul 3, etapa 1 |
14:45 |
Sandu L | - | - | - | - | - |
59 |
CSS Soimii Sibiu CS Comunal 1599 Selimbar Nu se disputa |
Municipal Sintetic / Sibiu |
Juniori Under 14 Judetean, etapa 14 |
15:00 |
- | - | - | - | - | - |
60 |
CS Comunal 1599 Selimbar AS Tigrii-Team Sibiu
|
Horbach / Sibiu |
Juniori Under 11, Seria 2-Retur, etapa 3 |
15:00 |
Munteanu O | Brincovean S | - | - | - | - |
61 |
ACS Athletic/Atletic Sura Mare ACS Academia de Fotbal si Tenis Magura
|
Teren Sintetic Sadu / Sadu |
Juniori Under 9 Seria 2, Etapa 7 Turneul 1, etapa 1 |
15:00 |
Haiduc A | - | - | - | - | - |
62 |
ACS Viitorul Avrig ACS Leii Sura Mica
|
Teren Sintetic / Mohu |
Juniori Under 9 Seria 1, Etapa 7 Turneul 3, etapa 1 |
15:30 |
Sandu L | - | - | - | - | - |
63 |
AS Tigrii Team 1 Sibiu ACS Prejba Sadu
|
Teren Sintetic Sadu / Sadu |
Juniori Under 9 Seria 2, Etapa 7 Turneul 1, etapa 1 |
15:30 |
Haiduc A | - | - | - | - | - |
64 |
ACS Academia de Fotbal si Tenis Magura AS Tigrii Team 1 Sibiu
|
Teren Sintetic Sadu / Sadu |
Juniori Under 9 Seria 2, Etapa 7 Turneul 1, etapa 1 |
16:00 |
Haiduc A | - | - | - | - | - |
65 |
ACS Spicul Seica Mare CS Alma 1 Sibiu
|
Bungard Sintetic / Bungard |
Juniori Under 8 Seria 3, Turneul 7, etapa 1 |
16:00 |
Fratila R | - | - | - | - | - |
66 |
ACS Paltinis Rasinari AFC Vointa Dumbraveni
|
Municipal Sintetic / Sibiu |
Juniori Under 15 Judetean, etapa 14 |
16:30 |
Comaniciu A | Burtan M | Constantinescu M | - | - | - |
67 |
ACS Athletic/Atletic Sura Mare ACS Prejba Sadu
|
Teren Sintetic Sadu / Sadu |
Juniori Under 9 Seria 2, Etapa 7 Turneul 1, etapa 1 |
16:30 |
Haiduc A | - | - | - | - | - |
68 |
AS Tigrii-Team Sibiu CS Comunal 1599 Selimbar
|
Bungard Sintetic / Bungard |
Juniori Under 8 Seria 3, Turneul 7, etapa 1 |
16:30 |
Fratila R | - | - | - | - | - |
69 |
CS Comunal 1599 Selimbar ACS Zenit Sibiu
|
Horbach / Sibiu |
Juniori Under 13 Masculin, Seria 1, etapa 13 |
17:00 |
Popa R | Boldijer A | - | - | - | - |
70 |
CS Comunal 1599 Selimbar ACS Spicul Seica Mare
|
Bungard Sintetic / Bungard |
Juniori Under 8 Seria 3, Turneul 7, etapa 1 |
17:00 |
Fratila R | - | - | - | - | - |
71 |
ACS Academia de Fotbal si Tenis Magura CS Comunal 1599 Selimbar 1
|
Teren Sintetic / Mohu |
Juniori Under 7 Seria 2, Turneul 7, etapa 1 |
17:00 |
Tamas H | - | - | - | - | - |
72 |
CS Alma 1 Sibiu AS Tigrii-Team Sibiu
|
Bungard Sintetic / Bungard |
Juniori Under 8 Seria 3, Turneul 7, etapa 1 |
17:30 |
Fratila R | - | - | - | - | - |
73 |
CS Alma 1 Sibiu CS Alma Feminin
|
Teren Sintetic / Mohu |
Juniori Under 7 Seria 2, Turneul 7, etapa 1 |
17:30 |
Tamas H | - | - | - | - | - |
74 |
CS Alma Sibiu AFC Talmaciu
|
Municipal Sintetic / Sibiu |
Juniori Under 15 Judetean, etapa 14 |
18:00 |
Birbic I | Burtan M | Constantinescu M | - | - | - |
75 |
CS Comunal 1599 Selimbar CS Alma 1 Sibiu
|
Bungard Sintetic / Bungard |
Juniori Under 8 Seria 3, Turneul 7, etapa 1 |
18:00 |
Fratila R | - | - | - | - | - |
76 |
CS Alma Feminin ACS Academia de Fotbal si Tenis Magura
|
Teren Sintetic / Mohu |
Juniori Under 7 Seria 2, Turneul 7, etapa 1 |
18:00 |
Tamas H | - | - | - | - | - |
77 |
AS Tigrii-Team Sibiu ACS Spicul Seica Mare
|
Bungard Sintetic / Bungard |
Juniori Under 8 Seria 3, Turneul 7, etapa 1 |
18:30 |
Fratila R | - | - | - | - | - |
78 |
CS Comunal 1599 Selimbar 1 CS Alma 1 Sibiu
|
Teren Sintetic / Mohu |
Juniori Under 7 Seria 2, Turneul 7, etapa 1 |
18:30 |
Tamas H | - | - | - | - | - |
79 |
CS Alma Feminin CS Comunal 1599 Selimbar 1
|
Teren Sintetic / Mohu |
Juniori Under 7 Seria 2, Turneul 7, etapa 1 |
19:00 |
Tamas H | - | - | - | - | - |
80 |
CS Alma 1 Sibiu ACS Academia de Fotbal si Tenis Magura
|
Teren Sintetic / Mohu |
Juniori Under 7 Seria 2, Turneul 7, etapa 1 |
19:30 |
Tamas H | - | - | - | - | - |
Duminica, 31-03-2024 |
1 |
AS FC Interstar Sibiu AFC Quantum/Cuantic Arsenal Sibiu
|
Pietricica Sintetic / Sibiu |
Juniori Under 16 Judetean, Campionat Regular, etapa 14 |
08:45 |
Creanga S | Roman A | Cimpean I | - | - | - |
2 |
AS FC Interstar Sibiu AFC Hermannstadt Sibiu
|
Municipal Sintetic / Sibiu |
Juniori Under 10, Seria 1, etapa 13 |
09:00 |
Vieru C | Bordea R | - | - | - | - |
3 |
ACS Academia de Fotbal si Tenis Magura ACS FC Avrig
|
Magura Sintetic / Cisnadie |
Juniori Under 15 Judetean, etapa 14 |
10:00 |
Bran R | Mirut F | Mociofan C | - | - | - |
4 |
CSS Soimii Sibiu ASSF Adrian Demian Sibiu
|
Horbach / Sibiu |
Juniori Under 9 Seria 1, Etapa 7 Turneul 2, etapa 1 |
10:00 |
Cabulea F | - | - | - | - | - |
5 |
AS FC Interstar Sibiu ACS Leii Sura Mica
|
Pietricica Sintetic / Sibiu |
Juniori Under 15 Judetean, etapa 14 |
10:15 |
Gavan A | Nicolita T | Ciocanea A | - | - | - |
6 |
AS FC Interstar Sibiu CS Alma Sibiu
|
Municipal Sintetic / Sibiu |
Juniori Under 13 Masculin, Seria 1, etapa 13 |
10:30 |
Vieru C | Voicu S | - | - | - | - |
7 |
ACS Zenit Sibiu AFC Hermannstadt Sibiu
|
Vointa Sintetic / Sibiu |
Juniori Under 12, Seria 1, etapa 13 |
10:30 |
Toader S | David S | - | - | - | - |
8 |
CSS Soimii Sibiu AS Tigrii-Team Sibiu
|
Horbach / Sibiu |
Juniori Under 9 Seria 1, Etapa 7 Turneul 2, etapa 1 |
10:45 |
Cabulea F | - | - | - | - | - |
9 |
AS Atletic Paucea AS Recolta Alma |
Sătesc / Paucea |
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 17 |
11:00 |
Aldea R | Lazăr M | Preda C | - | Noian O | - |
10 |
AS Viitorul Valchid AS Viitorul Tirnava |
Satesc / Valchid |
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 17 |
11:00 |
Duma P | Banea S | Comșa A | - | Chiriac I | - |
11 |
ACS Viitorul Avrig CS Alma 1 Sibiu
|
Orasenesc / Avrig |
Juniori Under 13 Masculin, Seria 2, etapa 13 |
11:00 |
Brincovean S | Mitrica D | - | - | - | - |
12 |
AS Gloria Loamnes AS Gloria Pauca |
Comunal / Loamnes |
Liga a-5-a Seria Sibiu, Play-Off, etapa 2 |
11:00 |
Olaru I | Bozan F | Creteanu A | - | Lucescu S | - |
13 |
ACS Nocrich ACS Cibinul Cristian |
Comunal / Nocrich |
Liga a-5-a Seria Sibiu, Play-Out, etapa 2 |
11:00 |
Mailat C | Ogneriu G | Stoica D | - | Matyas A | - |
14 |
ASSF Adrian Demian Sibiu AS Tigrii-Team Sibiu
|
Horbach / Sibiu |
Juniori Under 9 Seria 1, Etapa 7 Turneul 2, etapa 1 |
11:30 |
Cabulea F | - | - | - | - | - |
15 |
CS Comunal 1599 Selimbar ACS Unirea Miercurea-Sibiului
|
Paltinis / Rasinari |
Juniori Under 16 Judetean, Campionat Regular, etapa 14 |
12:00 |
Tamas H | Scorobet T | Sandu L | - | - | - |
16 |
AS FC Interstar Sibiu ACS Medias 2022
|
Municipal Sintetic / Sibiu |
Juniori Under 12, Seria 1, etapa 13 |
12:00 |
Mantog R | Mociofan C | - | - | - | - |
17 |
AS Silvatex Orlat AFC Miercurea Sibiului 2021
|
Comunal / Orlat |
Liga a-5-a Seria Sibiu, Play-Off, etapa 2 |
12:00 |
Mircea A | Ucean D | Margarit R | - | Sopa D | - |
18 |
ACS Ultimate Eleven Sibiu AS FC Interstar 1 Sibiu
|
Teren Sintetic Valea Aurie / Sibiu |
Juniori Under 8 Seria 1, Turneul 7, etapa 1 |
12:00 |
Roman A | - | - | - | - | - |
19 |
C.S Sharks Sibiu CS Alma Sibiu
|
Teren Sintetic Valea Aurie / Sibiu |
Juniori Under 8 Seria 1, Turneul 7, etapa 1 |
12:30 |
Roman A | - | - | - | - | - |
20 |
ACS Oltul Turnu Rosu ACS Vulturul Poplaca 2017
|
Comunal / Turnu Rosu |
Liga a-5-a Seria Sibiu, Play-Out, etapa 2 |
13:00 |
Axentii R | Mirut F | Bordea R | - | Bran O | - |
21 |
ACS Chirpar AS Armata Sibiu
|
Comunal / Chirpar |
Liga a-5-a Seria Sibiu, Play-Out, etapa 2 |
13:00 |
Metesan N | Sanautanu A | Munteanu O | - | Epure A | - |
22 |
CS Alma Sibiu ACS Ultimate Eleven Sibiu
|
Teren Sintetic Valea Aurie / Sibiu |
Juniori Under 8 Seria 1, Turneul 7, etapa 1 |
13:00 |
Roman A | - | - | - | - | - |
23 |
ACS Academia de Fotbal si Tenis Magura AFC Hermannstadt Sibiu
|
Magura Sintetic / Cisnadie |
Juniori Under 13 Masculin, Seria 1, etapa 13 |
13:30 |
Birbic I | Mociofan S | - | - | - | - |
24 |
AS FC Interstar 1 Sibiu ACS Leii Sura Mica
|
Municipal Sintetic / Sibiu |
Juniori Under 11, Seria 1-Retur, etapa 3 |
13:30 |
Deaconescu G | Meres C | - | - | - | - |
25 |
AS FC Interstar 1 Sibiu C.S Sharks Sibiu
|
Teren Sintetic Valea Aurie / Sibiu |
Juniori Under 8 Seria 1, Turneul 7, etapa 1 |
13:30 |
Roman A | - | - | - | - | - |
26 |
CS Comunal 1599 Selimbar AFC Inter Stars 2020 Sibiu
|
Paltinis / Rasinari |
Juniori Under 15 Judetean, etapa 14 |
14:00 |
Tamas H | Sandu L | Scorobet T | - | - | - |
27 |
ACS Viitorul Avrig AS ERRO Cristian
|
Orasenesc / Avrig |
Juniori Under 10, Seria 3, etapa 13 |
14:00 |
Mitrica D | Gheorghe A | - | - | - | - |
28 |
ACS Progresul Bogatu ACS Vurpar
|
Comunal / Loamnes |
Liga a-5-a Seria Sibiu, Play-Out, etapa 2 |
14:00 |
Toader S | Boldijer A | Ciocanea A | - | Boar A | - |
29 |
CS Alma Sibiu AS FC Interstar 1 Sibiu
|
Teren Sintetic Valea Aurie / Sibiu |
Juniori Under 8 Seria 1, Turneul 7, etapa 1 |
14:00 |
Roman A | - | - | - | - | - |
30 |
ACS Ultimate Eleven Sibiu C.S Sharks Sibiu
|
Teren Sintetic Valea Aurie / Sibiu |
Juniori Under 8 Seria 1, Turneul 7, etapa 1 |
14:30 |
Roman A | - | - | - | - | - |
31 |
AS Speranta Biertan ACS Celectro Micasasa |
Central / Biertan |
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 17 |
15:00 |
Turcu D | Bârsan I | Fetean Y | - | Preda M | - |
32 |
AS Gloria Smig ACS Flacara Gaz-Metan |
Satesc / Smig |
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 17 |
15:00 |
Banea S | Băcila G | Rău C | - | Calo P | - |
33 |
AS Fotbal Curciu AS Valea Viilor |
Satesc / Curciu |
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 17 |
15:00 |
Gavan A | Brindusesc D | David S | - | Matyas A | - |
34 |
AS Staruinta Laslea AS Viitorul Atel |
Staruinta / Laslea |
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 17 |
15:00 |
Aldea R | Lazăr M | Preda C | - | Sămărtinean N | - |
35 |
AS Arsenal Dirlos AS Sorostin Seica-Mica |
Comunal / Dirlos |
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 17 |
15:00 |
Voicu S | Creanga S | Margarit C | - | Miron F | - |
36 |
ACS Medias 2022 AFC Hermannstadt Sibiu
|
Gaz-Metan 2 Sintetic / Medias |
Juniori Under 11, Seria 1-Retur, etapa 3 |
15:00 |
Muresan S | Stoica D | - | - | - | - |
37 |
AFC Gura Raului CS Saliste 2012
|
Comunal / Orlat |
Liga a-5-a Seria Sibiu, Play-Off, etapa 2 |
15:00 |
Mantog R | Mosora P | Nicolita T | - | Fatan A | - |
38 |
ACS Viitorul Avrig AS ERRO Cristian
|
Orasenesc / Avrig |
Juniori Under 16 Judetean, Campionat Regular, etapa 14 |
15:30 |
Mitrica D | Brincovean S | Gheorghe A | - | - | - |
39 |
ASSF Adrian Demian Sibiu CS Alma Sibiu
|
Municipal Sintetic / Sibiu |
Juniori Under 14 Judetean, etapa 14 |
16:00 |
Bran R | Cristian D | Meres C | - | - | - |
40 |
AS Tigrii Team 1 Sibiu ACS D.C. Fotbal Sibiu
|
Vointa Sintetic / Sibiu |
Juniori Under 10, Seria 3, etapa 13 |
16:00 |
Maftei A | Bozan F | - | - | - | - |
41 |
ACS Medias 2022 AS FC Interstar Sibiu
|
Gaz-Metan 2 Sintetic / Medias |
Juniori Under 14 Judetean, etapa 14 |
17:00 |
Ogneriu G | Muresan S | Stoica D | - | - | - |
Luni, 01-04-2024 |
1 |
ACS Medias 2022 ACS Academia de Fotbal si Tenis Magura |
Gaz-Metan 2 Sintetic / Medias |
Juniori Under 17 Feminin Judetean, etapa 11 |
16:00 |
Rău C | Banea S | Ogneriu G | - | - | - |
Marti, 02-04-2024 |
Niciun meci |
Miercuri, 03-04-2024 |
1 |
AFC Talmaciu ACS Athletic/Atletic Sura Mare |
Orasenesc / Talmaciu |
Juniori Under 17 Feminin Judetean, etapa 11 |
16:00 |
- | - | - | - | - | - |
Joi, 04-04-2024 |
1 |
AFC Agnita AFC Gura Raului
|
Orasenesc Agnita / Agnita |
Juniori Under 12, Seria 2, etapa 13 |
17:00 |
- | - | - | - | - | - |
Vineri, 05-04-2024 |
1 |
AFC Agnita CS Sparta Medias |
Orasenesc Agnita / Agnita |
Juniori Under 19 Judetean, etapa 14 |
16:00 |
- | - | - | - | - | - |
2 |
ACS LSS Vointa Sibiu ASSF Ion Gheorghe Sibiu |
Municipal Sintetic / Sibiu |
Juniori Under 19 Judetean, etapa 14 |
16:00 |
- | - | - | - | - | - |
3 |
AFC Talmaciu CS Orasenesc Copsa Mica |
Orasenesc / Talmaciu |
Juniori Under 19 Judetean, etapa 14 |
16:00 |
- | - | - | - | - | - |
4 |
AFC Agnita CS Sparta Medias |
Orasenesc Agnita / Agnita |
Juniori Under 17 Masculin Judetean, etapa 14 |
16:00 |
- | - | - | - | - | - |
5 |
ACS LSS Vointa Sibiu ASSF Ion Gheorghe Sibiu |
Municipal Sintetic / Sibiu |
Juniori Under 17 Masculin Judetean, etapa 14 |
16:00 |
- | - | - | - | - | - |
6 |
AFC Talmaciu CS Orasenesc Copsa Mica |
Orasenesc / Talmaciu |
Juniori Under 17 Masculin Judetean, etapa 14 |
16:00 |
- | - | - | - | - | - |
7 |
CS Comunal 1599 Selimbar AS FC Interstar Sibiu |
Pietricica Sintetic / Sibiu |
Juniori Under 10, Seria 1, etapa 14 |
16:00 |
- | - | - | - | - |
8 |
AFC Hermannstadt Sibiu AS Tigrii-Team Sibiu |
Municipal Sintetic / Sibiu |
Juniori Under 10, Seria 1, etapa 14 |
16:00 |
- | - | - | - | - |
9 |
CS Alma Sibiu ACS Medias 2022 |
Pietricica Sintetic / Sibiu |
Juniori Under 10, Seria 1, etapa 14 |
16:00 |
- | - | - | - | - |
10 |
AFC Agnita AFC Talmaciu |
Orasenesc Agnita / Agnita |
Juniori Under 10, Seria 2, etapa 14 |
16:00 |
- | - | - | - | - |
11 |
AS FC Interstar 1 Sibiu CS Alma 1 Sibiu |
Municipal Sintetic / Sibiu |
Juniori Under 10, Seria 2, etapa 14 |
16:00 |
- | - | - | - | - |
12 |
ASSF Adrian Demian Sibiu CS Comunal 1599 Selimbar 1 |
Horbach / Sibiu |
Juniori Under 10, Seria 2, etapa 14 |
16:00 |
- | - | - | - | - |
13 |
AS Unirea Ocna Sibiului ACS Viitorul Avrig |
Comunal / Sura Mica |
Juniori Under 10, Seria 3, etapa 14 |
16:00 |
- | - | - | - | - |
14 |
AS ERRO Cristian AS Tigrii Team 1 Sibiu |
Comunal / Cristian |
Juniori Under 10, Seria 3, etapa 14 |
16:00 |
- | - | - | - | - |
15 |
ACS D.C. Fotbal Sibiu ACS Spicul Seica Mare |
Pietricica Sintetic / Sibiu |
Juniori Under 10, Seria 3, etapa 14 |
16:00 |
- | - | - | - | - |