Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - LIGA a-IV-aC2 - Liga V - Sibiu Est
C3 - Liga V - Seria VestC4 - LIGA a-V-a- Medias
C5 - Cupa Ligii a-V-a -FinalaC6 - Juniori A1
C7 - Juniori CC8 - Juniori D - Seria 1
C9 - Juniori D - Seria 2C10 - Juniori E - Seria 1
C11 - Juniori E - Seria 2C12 - Juniori F
C13 - Cupa RomanieiC14 - Jocuri Amicale
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
C
11
C
12
C
13
C
14
Total
1Motronea Alexandru7330045112330133
2Girnod Cristian9006001203001123
3Noian Ovidiu70013000000002022
4Comaniciu Adrian10030003102011021
5Banciu Adrian8630000010001019
6Popescu Razvan6420005000001119
7Aldea Razvan6007000000112118
8Mordasan Nicusor0420034100111017
9Mailat Cristian5006000002001014
10Margineanu Silviu0006003021002014
11Olaru Ionut Valentin6250010000000014
12Recorean Roxana7004100010001014
13Titii Lucian Andrei4320011000001214
14Mantog Razvan0260002110001013
15Matache Iulian0440001003001013
16Vieru Cristian2140001001010313
17Fagarasan Rares0007001012000011
18Noaghiu Nicolae0003002131000111
19Oprea Razvan Artemiu5400001000100011
20Tocai Emeric0009000010001011
21Tudorache Marian Nicolae3330000000001010
22Maxim Edwart000001011303009
23Spatar Razvan Ioan000001012311009
24Toader Sergiu001001010213009
25Dinca Alexandru000000111221008
26Lazar Calin200300000000038
27Ruja Iulian000002400100108
28Duta Vasile Marius001000220200007
29Mitroi Paul000002300002007
30Patriche Dragos221001100000007
31Chirila David020000400000006
32Himbarean Vasile010000301001006
33Iuga Razvan Andrei000000100122006
34Muntean Ovidiu000000030111006
35Suciu Vasile000200102100006
36Tonca Andrei000000010212006
37Cabulea Flavius000001201001005
38Cimpean Ionut000000001013005
39Lucescu Bogdan000000130001005
40Moga Raul000000000320005
41Suvar Alexandru103000000000015
42Toșu Leonard000000200120005
43Comiza George Mihai000000300100004
44Loloiu Daian000000120100004
45Prodan Adrian000000100111004
46Sanautanu Adrian000000003010004
47Bleahu Florin Raul000000000012003
48Iuga Alexandru Rares000000120000003
49Pirvu Andrei000000010002003
50Vasile Bogdan Stefan010000000002003
51Bîrsan Robert000000101000002
52Fleser Viorel000000101000002
53Miclaus Marius Cosmin000000000020002
54Vlad Marius000000001100002
55Voaides Alina000000010100002
56Anghel Marius000000100000001
57Chirca Nicolae Alexandru000000000100001
58Dragan Adrian000000010000001
59Epure Adrian Florian001000000000001
60Filimon Stefan000001000000001
61Gligor Razvan000000000000011
62Gligorea Ovidiu000000001000001
63Istratescu Andrei000000100000001
64Lacau Rares000001000000001
65Luca Razvan000000001000001
66Serban Ionut Valentin001000000000001
67Vlad Cristian000000100000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe