Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - LIGA a-IV-aC2 - Liga V - Sibiu Est
C3 - Liga V - Seria VestC4 - LIGA a-V-a- Medias
C5 - Cupa Ligii a-V-a -FinalaC6 - Juniori A1
C7 - Juniori CC8 - Juniori D - Seria 1
C9 - Juniori D - Seria 2C10 - Juniori E - Seria 1
C11 - Juniori E - Seria 2C12 - Juniori F
C13 - Cupa RomanieiC14 - Jocuri Amicale
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
C
11
C
12
C
13
C
14
Total
1Motronea Alexandru9550058112330143
2Girnod Cristian12008001204001129
3Noian Ovidiu90015000000002026
4Aldea Razvan10008001100112125
5Comaniciu Adrian11130004102011024
6Banciu Adrian9630000010001020
7Mordasan Nicusor0420036100121020
8Margineanu Silviu0008005031002019
9Olaru Ionut Valentin10260010000000019
10Popescu Razvan6420005000001119
11Recorean Roxana9006100011001019
12Matache Iulian1560001103001018
13Oprea Razvan Artemiu10500001000100017
14Titii Lucian Andrei5320011110001217
15Vieru Cristian4240001011010317
16Ruja Iulian0110035101111015
17Dinca Alexandru2210002112210014
18Mailat Cristian5006000002001014
19Noaghiu Nicolae0004002142000114
20Mantog Razvan0260002110001013
21Tocai Emeric10010000010001013
22Maxim Edwart0000010115040012
23Patriche Dragos3240011000100012
24Cabulea Flavius1110013020020011
25Fagarasan Rares0007001012000011
26Lazar Calin3004000010000311
27Mitroi Paul0100024010030011
28Spatar Razvan Ioan0000021123110011
29Tudorache Marian Nicolae3330000001001011
30Duta Vasile Marius0010002313000010
31Suciu Vasile0003003021100010
32Toader Sergiu0010010103130010
33Himbarean Vasile010001321001009
34Iuga Razvan Andrei000000100223008
35Muntean Ovidiu000100030211008
36Pirvu Andrei000000120014008
37Tosu Leonard100200200120008
38Lacau Rares003002110000007
39Moga Raul000000000331007
40Suvar Alexandru103000001010017
41Tonca Andrei000000011212007
42Bîrsan Robert000000101112006
43Chirila David020000400000006
44Cimpean Ionut000000011013006
45Comiza George Mihai000000310200006
46Gligor Razvan000200200100016
47Loloiu Daian000000120210006
48Vasile Bogdan Stefan010000002012006
49Lucescu Bogdan000000130001005
50Prodan Adrian000000100211005
51Vlad Marius000000012101005
52Bleahu Florin Raul000000001012004
53Chiritescu Alin000001000111004
54Epure Adrian Florian001000020100004
55Filimon Stefan000002101000004
56Sanautanu Adrian000000003010004
57Fleser Viorel000000101100003
58Grecu Florin000000100110003
59Iuga Alexandru Rares000000120000003
60Popa Razvan000000200100003
61Voaides Alina000000020100003
62Anghel Marius000000100001002
63Bleahu Maria Diana000000001001002
64Ciocan Valeriu000000010001002
65Dragan Adrian000000011000002
66Miclaus Marius Cosmin000000000020002
67Chirca Nicolae Alexandru000000000100001
68Coman Dragos000000000010001
69Gligorea Ovidiu000000001000001
70Istratescu Andrei000000100000001
71Luca Razvan000000001000001
72Serban Ionut Valentin001000000000001
73Vlad Cristian000000100000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe