Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga a-IV-aC2 - Liga a-V-a
C3 - Juniori Under 19C4 - Juniori Under 15
C5 - Juniori Under 13C6 - Juniori Under 11
C7 - Juniori Under 9C8 - Cupa Satelor
C9 - Turneul Sperantelor-2005C10 - Super Cupa Judetului Sibiu
C11 - Cupa RomanieiC12 - Etapa Preliminara Under 15
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
C
11
C
12
Total
1Motronea Alexandru87004200001325
2Lacau Rares102211300000524
3Aldea Razvan78001100001220
4Girnod Cristian77012200001020
5Chiritescu Alin15124510000019
6Gligor Razvan15112120002217
7Comaniciu Adrian45102100001216
8Irimescu Rares00104261000115
9Luca Razvan04412300000115
10Ruja Iulian26101210000215
11Banciu Adrian84001000001014
12Lazar Calin57001100000014
13Noian Ovidiu59000000000014
14Cabulea Flavius02303300001113
15Dinca Alexandru16014000000012
16Noaghiu Nicolae13012102001112
17Petrusel Teodor01232110000212
18Suciu Vasile04011013001112
19Matache Iulian14002100001211
20Titii Lucian Andrei71001010000111
21Coman Dragos04210300000010
22Dragan Vlad00421000000310
23Dragos Rares00002620000010
24Sanautanu Adrian03211100001110
25Draghiceanu Sebastian0022210000029
26Bîrsan Robert0000211300018
27Bleahu Florin Raul0002201200018
28Lucescu Bogdan1400010000028
29Muntean Ovidiu0110240000008
30Filimon Stefan0100401000107
31Himbarean Vasile0000240000017
32Patriche Dragos0301201000007
33Recorean Roxana4100100001007
34Maxim Edward0010311000006
35Mitroi Paul0100131000006
36Olaru Ionut Valentin4000000000026
37Pirvu Andrei0000131000016
38Popa Razvan0000140000016
39Blindu Andrei Mihai0000140000005
40Grecu Florin0000230000005
41Iuga Razvan Andrei0000212000005
42Margineanu Silviu2200100000005
43Nistor Ioana0000230000005
44Bleahu Maria Diana0000300100004
45Spatar Razvan Ioan0000301000004
46Vieru Cristian3100000000004
47Epure Adrian Florian0110100000003
48Fleser Viorel0100010000013
49Suvar Alexandru0200000000013
50Comiza George Mihai0000200000002
51Ianc David Georgiana0000002000002
52Petrescu Andrei0000200000002
53Toader Sergiu0000020000002
54Tocai Emeric0200000000002
55Vlad Marius0000200000002
56Voaides Alina0000200000002
57Anghel Marius0000100000001
58Baciu Florin0100000000001
59Chirca Florentin0000100000001
60Dragan Adrian0000100000001
61Miclaus Marius Cosmin0000100000001
62Oancea Radu0000100000001
63Predescu Nicolae Daniel0000010000001
64Staicu Rares0000010000001
65Tosu Leonard0000100000001
66Vasile Bogdan Stefan0000010000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe