Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga a IV-aC2 - JUNIORI A 1
C3 - Cupa Romaniei Zona MediasC4 - LIGA a- V - a SERIA I Sibiu
C5 - LIGA a- V - a SERIA II SibiuC6 - LIGA a- V - a SERIA I Medias
C7 - LIGA a- V - a SERIA II MediasC8 - CUPA LIGII zona MEDIAS
C9 - JUNIORI CC10 - JUNIORI D SERIA I
C11 - JUNIORI EC12 - JUNIORI F
C13 - JUNIORI D SERIA IIC14 - Cupa Romaniei Zona Sibiu
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
C
11
C
12
C
13
C
14
Total
1Cucerzan Ioan Razvan15304600071220242
2Aldea Razvan14020266223111040
3Comaniciu Adrian11507800023022040
4Popa Ioan Sebastian11110132235215037
5Girnod Cristian7420132231333034
6Olaru Ionut Valentin13107410032200033
7Tudorache Marian Nicolae6605300012314233
8Motronea Alexandru5301100091242028
9Lazar Calin7010041211010018
10Noian Ovidiu10200101211000018
11Serban Ionut Valentin5005600000000117
12Suvar Alexandru6007300000000117
13Chirca Nicolae Alexandru0200100033142016
14Mailat Cristian1010036101102016
15Vlad Marius0601100060110016
16Chirila David3003300021030015
17Titii Lucian Andrei5102400020000115
18Oprea Razvan Artemiu5003400011000014
19Soaita Andrei0100000011344014
20Matache Iulian0103200021022013
21Recorean Roxana5000100031111013
22Tocai Emeric0000053112001013
23Baciu Florin2020060200000012
24Banciu Adrian5003200000000212
25Spatar Razvan Ioan0100000060122012
26Vieru Cristian5105000000100012
27Patriche Dragos3002100030001010
28Baciu Laurentiu000000003023109
29Croitoru Mihai310210000001019
30Loloiu Daian000000003040209
31Lucescu Bogdan010000001123109
32Margineanu Silviu000000001017009
33Mordasan Nicusor050040000000009
34Suciu Vasile011000200203009
35Ciocanea Ioan Daniel020130002000008
36Dinca Alexandru000000001211308
37Florita Florin010000002212008
38Lacau Rares040000000012108
39Popescu Razvan000000003103007
40Cabulea Flavius030000000001206
41Epure Adrian Florian000110001101016
42Iuga Alexandru Rares000000003020106
43Vlad Cristian000000001113006
44Anghel Marius000000000212005
45Noaghiu Nicolae000011101000105
46Samoila Cristian010001201000005
47Vasile Bogdan Stefan010000003100005
48Duta Vasile Marius000100000101104
49Fagarasan Rares000000000201104
50Gligorea Ovidiu000000000102104
51Iuga Razvan Andrei000000000031004
52Pirvu Andrei000000000210104
53Tonca Andrei010000002010004
54Craiu Alexandru000000001002003
55Maxim Edwart010000000100103
56Moga Raul000000000012003
57Albu Sebastian000000000000202
58Cornea Raul000000001010002
59Fleser Viorel000000000101002
60Hotter Nico000000000000202
61Istratescu Andrei010000001000002
62Pampu Andrei000000000100102
63Sanautanu Adrian000000001001002
64Tinu Bogdan000000000002002
65Banciu Bogdan000000000010001
66Comiza George Mihai000000000100001
67Gambutanu Florin000000001000001
68Ghizdavescu Ianis000001000000001
69Grecu Grecu000000000100001
70Margineanu Despina-Petra000000000001001
71Voaides Alina000000000000101
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe