Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - LIGA a-IV-aC2 - Liga V - Sibiu Est
C3 - Liga V - Seria VestC4 - LIGA a-V-a- Medias
C5 - Cupa Ligii a-V-a -FinalaC6 - Juniori A1
C7 - Juniori CC8 - Juniori D - Seria 1
C9 - Juniori D - Seria 2C10 - Juniori E - Seria 1
C11 - Juniori E - Seria 2C12 - Juniori F
C13 - Cupa RomanieiC14 - Jocuri Amicale
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
C
11
C
12
C
13
C
14
Total
1Motronea Alexandru971000710113331156
2Girnod Cristian150015001206003143
3Noian Ovidiu100024000000005039
4Aldea Razvan140015001100113137
5Comaniciu Adrian12550004102014034
6Recorean Roxana140010101011002030
7Ruja Iulian3510058101112028
8Matache Iulian3780003103011027
9Lacau Rares7190023100003026
10Margineanu Silviu00012005042102026
11Olaru Ionut Valentin14280010000001026
12Titii Lucian Andrei8430012121101226
13Cabulea Flavius5330025020022024
14Mordasan Nicusor0420036111131023
15Dinca Alexandru3360003112210022
16Noaghiu Nicolae1007005242000122
17Vieru Cristian5240001021111321
18Banciu Adrian9630000010001020
19Gligor Razvan5007004003000120
20Tocai Emeric40014000010001020
21Oprea Razvan Artemiu12400002000100019
22Patriche Dragos5460011010100019
23Popescu Razvan6420005000001119
24Maxim Edwart0010014115050018
25Suciu Vasile0003005051301018
26Lazar Calin5007000010000316
27Mitroi Paul0100034111050016
28Himbarean Vasile0200036210010015
29Mailat Cristian5006000002001014
30Duta Vasile Marius0010002325000013
31Mantog Razvan0260002110001013
32Pirvu Andrei0000002201350013
33Spatar Razvan Ioan0000021223110012
34Suvar Alexandru3240000010100112
35Fagarasan Rares0007001012000011
36Filimon Stefan0000035111000011
37Sanautanu Adrian0020032030100011
38Tudorache Marian Nicolae3330000001001011
39Bîrsan Robert0000001013140010
40Toader Sergiu0010010103130010
41Tosu Leonard1003002002200010
42Iuga Razvan Andrei000000100233009
43Muntean Ovidiu000200030211009
44Vasile Bogdan Stefan010000012212009
45Epure Adrian Florian001000040210008
46Anghel Marius000000101014007
47Cimpean Ionut000000011014007
48Comiza George Mihai000000320200007
49Loloiu Daian000000120310007
50Moga Raul000000000331007
51Tonca Andrei000000011212007
52Bleahu Florin Raul000000101022006
53Chirila David020000400000006
54Grecu Florin000000100320006
55Popa Razvan000000220101006
56Chiritescu Alin000001000112005
57Lucescu Bogdan000000130001005
58Prodan Adrian000000100211005
59Vlad Marius000000012101005
60Voaides Alina000000020120005
61Coman Dragos000001100011004
62Fleser Viorel000000101100003
63Iuga Alexandru Rares000000120000003
64Luca Razvan000000101001003
65Bleahu Maria Diana000000001010002
66Chirca Florentin000000110000002
67Ciocan Valeriu000000010001002
68Dragan Adrian000000011000002
69Miclaus Marius Cosmin000000000020002
70Blindu Andrei Mihai000000000100001
71Chirca Nicolae Alexandru000000000100001
72Dragan Vlad000000100000001
73Draghiceanu Sebastian000000000001001
74Dragos Rares000000000001001
75Gligorea Ovidiu000000001000001
76Istratescu Andrei000000100000001
77Petrusel Teodor000000000001001
78Serban Ionut Valentin001000000000001
79Vlad Cristian000000100000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe