Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga a IV-aC2 - JUNIORI A 1
C3 - Cupa Romaniei Zona MediasC4 - LIGA a- V - a SERIA I Sibiu
C5 - LIGA a- V - a SERIA II SibiuC6 - LIGA a- V - a SERIA I Medias
C7 - LIGA a- V - a SERIA II MediasC8 - CUPA LIGII zona MEDIAS
C9 - JUNIORI CC10 - JUNIORI D SERIA I
C11 - JUNIORI EC12 - JUNIORI F
C13 - JUNIORI D SERIA IIC14 - Cupa Romaniei Zona Sibiu
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
C
11
C
12
C
13
C
14
Total
1Cucerzan Ioan Razvan13204300041220233
2Comaniciu Adrian9306600023011031
3Aldea Razvan11020234222101030
4Popa Ioan Sebastian6110121233204026
5Girnod Cristian5320112221321025
6Olaru Ionut Valentin10104200021200022
7Tudorache Marian Nicolae4402100011103219
8Lazar Calin7010031201010016
9Motronea Alexandru3200000061211016
10Serban Ionut Valentin5004600000000116
11Chirila David3003300021030015
12Oprea Razvan Artemiu5003400011000014
13Chirca Nicolae Alexandru0100100023132013
14Mailat Cristian1010016101002013
15Noian Ovidiu1020071200000013
16Suvar Alexandru4005300000000113
17Baciu Florin2020060200000012
18Soaita Andrei0100000011134011
19Titii Lucian Andrei5002300000000111
20Banciu Adrian4002200000000210
21Patriche Dragos3002100030001010
22Tocai Emeric0000023112001010
23Matache Iulian010100002102209
24Recorean Roxana300000002111109
25Vieru Cristian400500000000009
26Vlad Marius030010004001009
27Ciocanea Ioan Daniel020130002000008
28Florita Florin010000002212008
29Margineanu Silviu000000001016008
30Spatar Razvan Ioan000000004012108
31Baciu Laurentiu000000003003107
32Iuga Alexandru Rares010000003010106
33Lacau Rares020000000012106
34Mordasan Nicusor050010000000006
35Suciu Vasile011000100003006
36Loloiu Daian000000002020105
37Samoila Cristian010001201000005
38Vlad Cristian000000001013005
39Epure Adrian Florian000100001001014
40Fagarasan Rares000000000201104
41Gligorea Cosmin000000000102104
42Iuga Razvan Andrei000000000031004
43Pirvu Andrei000000000210104
44Vasile Bogdan Stefan010000002100004
45Anghel Marius000000000111003
46Cornea Raul000000001010103
47Croitoru Mihai110000000000013
48Albu Sebastian000000000000202
49Dinca Alexandru000000000100102
50Duta Vasile Marius000000000100102
51Fleser Viorel000000000101002
52Lucescu Bogdan000000001001002
53Tinu Bogdan000000000002002
54Tonca Andrei010000000010002
55Banciu Bogdan000000000010001
56Cabulea Flavius000000000000101
57Comiza George Mihai000000000100001
58Gambutanu Florin000000001000001
59Ghizdavescu Ianis000001000000001
60Margineanu Despina-Petra000000000001001
61Maxim Edwart010000000000001
62Moga Raul000000000010001
63Noaghiu Nicolae000001000000001
64Sanautan Adrian000000000001001
65Voaides Alina000000000000101
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe