Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga a IV-aC2 - JUNIORI A 1
C3 - Cupa Romaniei Zona MediasC4 - LIGA a- V - a SERIA I Sibiu
C5 - LIGA a- V - a SERIA II SibiuC6 - LIGA a- V - a SERIA I Medias
C7 - LIGA a- V - a SERIA II MediasC8 - CUPA LIGII zona MEDIAS
C9 - JUNIORI CC10 - JUNIORI D SERIA I
C11 - JUNIORI EC12 - JUNIORI F
C13 - JUNIORI D SERIA IIC14 - Cupa Romaniei Zona Sibiu
C15 - Juniori D - BarajC16 - FINALA PE JUDET A CUPEI ROMANIEI
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
C
11
C
12
C
13
C
14
C
15
C
16
Total
1Cucerzan Ioan Razvan2130880007132030157
2Aldea Razvan2003038722311100051
3Comaniciu Adrian16501190002302210051
4Tudorache Marian Nicolae1270750002231450048
5Girnod Cristian1442015324143310047
6Popa Ioan Sebastian1312013324621500043
7Olaru Ionut Valentin1810761003220020042
8Motronea Alexandru10301400010124210038
9Matache Iulian010470007102200024
10Lazar Calin901006121101001023
11Noian Ovidiu1030112221100000023
12Titii Lucian Andrei510660002000010021
13Mailat Cristian201005610111200020
14Recorean Roxana900011004111100019
15Croitoru Mihai820330000001010018
16Serban Ionut Valentin500660000000010018
17Suvar Alexandru700730000000010018
18Vlad Marius070110006021000018
19Chirca Nicolae Alexandru020010004314200017
20Mordasan Nicusor060350002001000017
21Chirila David300330002103000015
22Tocai Emeric000006321200100015
23Soaita Andrei010000001134400014
24Banciu Adrian500420000000020013
25Lucescu Bogdan030000003123100013
26Oprea Razvan Artemiu500340000100000013
27Vieru Cristian520600000000000013
28Baciu Florin202006020000000012
29Popescu Razvan010200005103000012
30Dinca Alexandru000000002231300011
31Spatar Razvan Ioan010000005012200011
32Epure Adrian Florian010220001102010010
33Loloiu Daian010000003040200010
34Margineanu Silviu000000001018000010
35Patriche Dragos300210003000100010
36Baciu Laurentiu00000000302310009
37Suciu Vasile01100020020300009
38Anghel Marius00000000221300008
39Ciocanea Ioan Daniel02013000200000008
40Florita Florin01000000221200008
41Lacau Rares04000000001210008
42Iuga Alexandru Rares00010000302010007
43Noaghiu Nicolae00002120000010006
44Vasile Bogdan Stefan01000000410000006
45Vlad Cristian00000000111300006
46Cabulea Flavius02000000000120005
47Duta Vasile Marius00020000010110005
48Istratescu Andrei02000000300000005
49Samoila Cristian01000120100000005
50Gligorea Ovidiu00000000010210004
51Iuga Razvan Andrei00000000003100004
52Maxim Edwart01000000110010004
53Moga Raul00000000002200004
54Pirvu Andrei00000000021010004
55Sanautanu Adrian00000000300100004
56Tonca Andrei01000000201000004
57Craiu Alexandru00000000100200003
58Fagarasan Rares00000000010110003
59Albu Sebastian00000000000020002
60Cornea Raul00000000101000002
61Fleser Viorel00000000010100002
62Grecu Florin00000000020000002
63Hotter Nico00000000000020002
64Mitroi Paul00000000101000002
65Pampu Andrei00000000010010002
66Tinu Bogdan00000000000200002
67Banciu Bogdan00000000001000001
68Bîrsan Robert00000000100000001
69Comiza George Mihai00000000010000001
70Dragan Adrian00000000100000001
71Gambutanu Florin00000000100000001
72Ghizdavescu Ianis00000100000000001
73Margineanu Despina-Petra00000000000100001
74Voaides Alina00000000000010001
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe