Meciuri arbitrate
Duminica, 31 Martie 2024, 14:00
LIGA A V-A SERIA I ROMFOUR, etapa 10
Teren: Siminicea / Siminicea
Duminica, 31 Martie 2024, 14:00
Teren: Siminicea / Siminicea
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
CAMPIONAT JUNIORI UNDER 17, etapa 6
Teren: Gura Humorului / Gura Humorului
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Teren: Gura Humorului / Gura Humorului
Duminica, 24 Martie 2024, 14:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 18
Teren: Forestierul Frumosu / Frumosu
Duminica, 24 Martie 2024, 14:00
Teren: Forestierul Frumosu / Frumosu
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 15
Teren: Rarau / Campulung Moldovenesc
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Rarau / Campulung Moldovenesc
Sambata, 2 Decembrie 2023, 14:00
Campionat Juniori Under 15, etapa 15
Teren: Rarau / Campulung Moldovenesc
Sambata, 2 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Rarau / Campulung Moldovenesc
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 15:00
Campionat Juniori Under 15, etapa 14
Teren: Sf. Ilie / SF. Ilie
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Sf. Ilie / SF. Ilie
Miercuri, 22 Noiembrie 2023, 15:00
CUPA ROMANIEI, Turul II, etapa 1
Teren: Zvoristea / Zvoristea
Miercuri, 22 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Zvoristea / Zvoristea
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Campionat Juniori Under 15, etapa 12
Teren: Foresta Moldovița / Moldovița
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Foresta Moldovița / Moldovița
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A V-A SERIA II ROMFOUR, etapa 8
Teren: Larix / Poiana Stampei
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Larix / Poiana Stampei
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 13:00
Campionat Juniori Under 13, Seria II Under 13, etapa 9
Teren: Rarau / Campulung Moldovenesc
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Rarau / Campulung Moldovenesc
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Campionat Juniori Under 11, Seria II Under 11, etapa 9
Teren: Rarau / Campulung Moldovenesc
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Rarau / Campulung Moldovenesc
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
CAMPIONAT JUNIORI UNDER 17, etapa 5
Teren: Forestierul Frumosu / Frumosu
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Forestierul Frumosu / Frumosu
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 13:00
Campionat Juniori Under 13, Seria II Under 13, etapa 2
Teren: Rarau / Campulung Moldovenesc
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Rarau / Campulung Moldovenesc
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 11:00
Campionat Juniori Under 11, Seria II Under 11, etapa 2
Teren: Rarau / Campulung Moldovenesc
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Rarau / Campulung Moldovenesc
Marti, 31 Octombrie 2023, 13:00
Campionat Juniori Under 13, Seria II Under 13, etapa 7
Teren: Cajvana / Cajvana
Marti, 31 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Cajvana / Cajvana
Marti, 31 Octombrie 2023, 11:00
Campionat Juniori Under 11, Seria II Under 11, etapa 7
Teren: Cajvana / Cajvana
Marti, 31 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Cajvana / Cajvana
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 10
Teren: /
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: /
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:00
LIGA A V-A SERIA I ROMFOUR, etapa 7
Teren: Vadu Moldovei / Vadu Moldovei
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Vadu Moldovei / Vadu Moldovei
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Campionat Juniori Under 15, etapa 8
Teren: Rarau / Campulung Moldovenesc
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Rarau / Campulung Moldovenesc
Joi, 26 Octombrie 2023, 15:00
CUPA ROMANIEI, Turul I, etapa 1
Teren: Vama / Vama
Joi, 26 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Vama / Vama
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:00
LIGA A V-A SERIA II ROMFOUR, etapa 6
Teren: Mitocu Dragomirnei / Mitocu Dragomirnei
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Mitocu Dragomirnei / Mitocu Dragomirnei
Sambata, 21 Octombrie 2023, 15:00
Campionat Juniori Under 15, etapa 7
Teren: Foresta Moldovița / Moldovița
Sambata, 21 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Foresta Moldovița / Moldovița
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:00
CAMPIONAT JUNIORI UNDER 17, etapa 3
Teren: Forestierul Frumosu / Frumosu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Forestierul Frumosu / Frumosu
Sambata, 14 Octombrie 2023, 14:00
Campionat Juniori Under 15, etapa 6
Teren: SMA / Salcea
Sambata, 14 Octombrie 2023, 14:00
Teren: SMA / Salcea
Sambata, 14 Octombrie 2023, 12:00
Campionat Juniori Under 13, Seria III Under 13, etapa 3
Teren: Dărmănești / Dărmănești
Sambata, 14 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Dărmănești / Dărmănești
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A V-A SERIA II ROMFOUR, etapa 4
Teren: Avântul Frasin / Frasin
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Avântul Frasin / Frasin
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:00
LIGA A V-A SERIA II ROMFOUR, etapa 4
Teren: /
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:00
Teren: /
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Campionat Juniori Under 11, Seria II Under 11, etapa 3
Teren: Gura Humorului / Gura Humorului
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Gura Humorului / Gura Humorului
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
CAMPIONAT JUNIORI UNDER 17, etapa 1
Teren: Forestierul Frumosu / Frumosu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Forestierul Frumosu / Frumosu
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:00
LIGA A V-A SERIA II ROMFOUR, etapa 3
Teren: Larix / Poiana Stampei
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Larix / Poiana Stampei
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A V-A SERIA II ROMFOUR, etapa 3
Teren: Candreni / Candreni
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Candreni / Candreni
Sambata, 30 Septembrie 2023, 13:00
Campionat Juniori Under 13, Seria II Under 13, etapa 3
Teren: Gura Humorului / Gura Humorului
Sambata, 30 Septembrie 2023, 13:00
Teren: Gura Humorului / Gura Humorului
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 18:00
Campionat Juniori Under 15, etapa 3
Teren: Foresta Moldovița / Moldovița
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Foresta Moldovița / Moldovița
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 5
Teren: Rarau / Campulung Moldovenesc
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Rarau / Campulung Moldovenesc
Sambata, 23 Septembrie 2023, 15:00
Campionat Juniori Under 15, etapa 2
Teren: Rarau / Campulung Moldovenesc
Sambata, 23 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Rarau / Campulung Moldovenesc
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 4
Teren: Forestierul Frumosu / Frumosu
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Forestierul Frumosu / Frumosu
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A V-A SERIA II ROMFOUR, etapa 1
Teren: Vama / Vama
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Vama / Vama
Sambata, 16 Septembrie 2023, 14:00
Campionat Juniori Under 15, etapa 1
Teren: Rarau / Campulung Moldovenesc
Sambata, 16 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Rarau / Campulung Moldovenesc
Duminica, 27 August 2023, 14:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 1
Teren: Iacobeni / Iacobeni
Duminica, 27 August 2023, 14:00
Teren: Iacobeni / Iacobeni