Informari si comunicate
19-06-2017
COMITETUL EXECUTIV

INTRUNIT IN SEDINTA DIN 19 IUNIE 2017

detalii...
13-06-2017
Comisia de Disciplina

Deciziile comisiei din 14.06.2017

detalii...
12-06-2017
09-06-2017
08-06-2017
Delegari arbitri

Finala Cupei Romaniei / Baraj promovare Liga 4

detalii...
08-06-2017
Comisia de Disciplina

Deciziile comisiei din 07.06.2017

detalii...
07-06-2017
06-06-2017
CASETA TEHNICA

Liga 4 – etapa 30, 03 iunie 2017

detalii...
01-06-2017
Comisia de Disciplina

Deciziile comisiei din 30.05.2017

detalii...
31-05-2017
Delegari arbitri

Campionatul Judetean

detalii...
toate comunicatele
Membri afiliati
1. A CS INTER GALATENI
2. A S INTER PURANI
3. A.S. ATLETIC ORBEASCA
4. A.S. Avintul Stejaru
5. A.S. DUNAREA ISLAZ
6. A.S. FLACARA LITA
7. A.S. FLACARA TALPA
8. A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE
9. A.S. GLORIA DRACSENEI
10. A.S. GLORIA FRUMOASA
11. A.S. GLORIA MERISANI
12. A.S. Izvoarele
13. A.S. MOROMETII SILISTEA GUMESTI
14. A.S. OLTUL BECIU
15. A.S. OLTUL PLOPII SLAVITESTI
16. A.S. REAL BEUCA
17. A.S. RECOLTA COPACEANCA
18. A.S. RECOLTA SFINTESTI
19. A.S. SPICUL BALACI
20. A.S. STEAUA SPATAREI
21. A.S. TELEORMANUL TROIANUL
22. A.S. TINERETUL NASTURELU
23. A.S. TINERETUL RADOIESTI
24. A.S. TINERETUL SUHAIA
25. A.S. UNIREA CIUPERCENI
26. A.S. UNIREA COSMESTI
27. A.S. VEDEA
28. A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE
29. A.S. VICTORIA LUNCA
30. A.S. VICTORIA STOROBANEASA
31. A.S. VIISOARA
32. A.S. VIITORUL 2005 DRAGANESTI VLASCA
33. A.S. VIITORUL BLEJESTI
34. A.S. VIITORUL BUTESTI
35. A.S. VULTURII MERENI
36. A.S.M. CERNETU
37. ACF DUNAREA ZIMNICEA
38. ACS ASTRA PLOSCA
39. ACS AJAX BOTOROAGA
40. ACS SOIMII SCRIOASTEA
41. ACS UNIREA BRINCENI
42. AFC VOINTA SAELELE
43. AS ATLETICO SIRBENI
44. AS OLIMPIA DOBROTESTI
45. AS VIITORUL DIDESTI
46. AS VOINTA RASMIRESTI
47. AS CIUPERCENI
48. AS PETROLUL POENI
49. AS PROGRESUL NENCIULESTI
50. AS TINERETUL SILISTEA
51. AS VIITORUL SACENI
52. C S PAMIMAI VIDELE
53. C S RAPID BUZESCU
54. C S SPICPO POROSCHIA
55. C S UNIREA TIGANESTI
56. C S VIATA NOUA OLTENI
57. C S VIRTOAPE
58. C S METALUL PERETU
59. C.S. NANOV
60. C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE
61. C.S. VOINTA SALCIA
62. CS ASC SEACA
63. CS FLACARA CALINESTI
64. CS MALDAENI
65. CS METALUL FRASINET
66. CS VITANESTI
67. CS AVINTUL BRAGADIRU
68. F.C. TRAIAN
69. FC UDINESE UDA CLOCOCIOV
70. FCM ALEXANDRIA
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri





















Sarbatoriti luna aceasta