Meciuri arbitrate
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 18
Teren: Comunal / Vucova
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Teren: Comunal / Vucova
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 18
Teren: Arena / Boldur
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Teren: Arena / Boldur
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 17
Teren: Arena Berini / Berini
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Teren: Arena Berini / Berini
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 16
Teren: Comunal / Iecea Mare
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Teren: Comunal / Iecea Mare
Sambata, 2 Decembrie 2023, 12:00
CUPA ROMANIEI, Cupa Romaniei - Turul 2, etapa 1
Teren: Comunal / CHISODA
Sambata, 2 Decembrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / CHISODA
Sambata, 2 Decembrie 2023, 12:00
CUPA ROMANIEI, Cupa Romaniei - Turul 2, etapa 2
Teren: Comunal / CHISODA
Sambata, 2 Decembrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / CHISODA
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 18
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 14
Teren: Comunal / LENAUHEIM
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / LENAUHEIM
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 13
Teren: Comunal / BULGARUS
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / BULGARUS
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 13
Teren: Comunal / CĂRPINIȘ
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / CĂRPINIȘ
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 16
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 13
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 12
Teren: Comunal / Bencecul de Sus
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / Bencecul de Sus
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 10:00
Juniori U13 - 2011, Seria 1, etapa 8
Teren: Electrica / Timisoara
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Electrica / Timisoara
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 18:00
Juniori U12 - 2012, Seria 1, etapa 8
Teren: Electrica / Timisoara
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 18:00
Teren: Electrica / Timisoara
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 11
Teren: Comunal / Jamu Mare
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / Jamu Mare
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 3, etapa 7
Teren: Comunal / CHISODA
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / CHISODA
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U14 - 2010, Seria 1, etapa 6
Teren: Auto / Timisoara
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Auto / Timisoara
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 9
Teren: Comunal / SATCHINEZ
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / SATCHINEZ
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 9
Teren: Comunal / IGRIS
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / IGRIS
Vineri, 13 Octombrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 5
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Vineri, 13 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Joi, 12 Octombrie 2023, 18:00
Juniori U12 - 2012, Seria 1, etapa 5
Teren: Electrica / Timisoara
Joi, 12 Octombrie 2023, 18:00
Teren: Electrica / Timisoara
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Liga VI, Liga VI - Seria 1, etapa 4
Teren: Comunal / Albina
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Albina
Duminica, 8 Octombrie 2023, 19:00
Juniori U15 - 2009, Seria 1, etapa 4
Teren: Vointa / Timisoara
Duminica, 8 Octombrie 2023, 19:00
Teren: Vointa / Timisoara
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 11
Teren: Comunal / CARANI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / CARANI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 8
Teren: Arena Berini / Berini
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Arena Berini / Berini
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 7
Teren: Comunal / Valcani
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Valcani
Duminica, 1 Octombrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 1, etapa 3
Teren: Comunal / LIVEZILE
Duminica, 1 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / LIVEZILE
Vineri, 29 Septembrie 2023, 18:00
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 1, etapa 3
Teren: Vointa / Timisoara
Vineri, 29 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Vointa / Timisoara
Vineri, 29 Septembrie 2023, 17:00
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 4, etapa 3
Teren: Vointa / Timisoara
Vineri, 29 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Vointa / Timisoara
Joi, 28 Septembrie 2023, 18:00
Juniori U13 - 2011, Seria 1, etapa 3
Teren: Electrica / Timisoara
Joi, 28 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Electrica / Timisoara
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 1, etapa 2
Teren: Comunal / Stamora Germana
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Stamora Germana
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 9
Teren: Municipal / Deta
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Municipal / Deta
Vineri, 22 Septembrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 3, etapa 2
Teren: Comunal / Albina
Vineri, 22 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Albina
Joi, 21 Septembrie 2023, 18:00
Juniori U17 - 2007, etapa 2
Teren: Textila / Timisoara
Joi, 21 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Textila / Timisoara
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 5
Teren: Comunal / BULGARUS
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / BULGARUS
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 7
Teren: Comunal / CARANI
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / CARANI
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 5
Teren: Comunal / BUCOVAT
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / BUCOVAT
Joi, 14 Septembrie 2023, 18:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 1
Teren: Comunal / CERNETEAZ
Joi, 14 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Comunal / CERNETEAZ
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 18:00
Juniori U12 - 2012, Seria 2, etapa 1
Teren: Circumvalatiunii / Timisoara
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Circumvalatiunii / Timisoara
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 4
Teren: Comunal / IGRIS
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / IGRIS
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a, etapa 6
Teren: Comunal / Topolovatu Mare
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Topolovatu Mare
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 2
Teren: Comunal / CĂRPINIȘ
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Comunal / CĂRPINIȘ
Duminica, 27 August 2023, 18:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 2
Teren: Comunal / UTVIN
Duminica, 27 August 2023, 18:00
Teren: Comunal / UTVIN