Meciuri arbitrate
Duminica, 31 Martie 2024, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 19
Teren: Comunal / Jamu Mare
Duminica, 31 Martie 2024, 16:00
Teren: Comunal / Jamu Mare
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Liga a IV-a, etapa 24
Teren: Progresul / GATAIA
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Teren: Progresul / GATAIA
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 18
Teren: Comunal / BACOVA
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Teren: Comunal / BACOVA
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Liga a IV-a, etapa 22
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 17
Teren: Comunal / Valcani
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Teren: Comunal / Valcani
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 16
Teren: Comunal / PISCHIA
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Teren: Comunal / PISCHIA
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 16
Teren: Comunal / Hitias
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Teren: Comunal / Hitias
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 16
Teren: Central / Tormac
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Teren: Central / Tormac
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
CUPA ROMANIEI, Cupa Romaniei - Turul 2, etapa 1
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
CUPA ROMANIEI, Cupa Romaniei - Turul 2, etapa 2
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Sambata, 2 Decembrie 2023, 14:00
Liga a IV-a, etapa 19
Teren: Comunal / LIEBLING
Sambata, 2 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / LIEBLING
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 15
Teren: Comunal / CĂRPINIȘ
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / CĂRPINIȘ
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 15:00
Liga a IV-a, etapa 17
Teren: Comunal / Belint
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / Belint
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 14
Teren: Comunal / RECAS
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / RECAS
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 13
Teren: Comunal / SANDRA
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / SANDRA
Marti, 7 Noiembrie 2023, 15:00
Liga a IV-a, etapa 14
Teren: Comunal / SAG
Marti, 7 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / SAG
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga VI, Liga VI - Seria 5, etapa 11
Teren: Comunal / Stanciova
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Stanciova
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 15
Teren: Comunal / Mosnita Noua
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Mosnita Noua
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 11
Teren: Comunal / PISCHIA
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / PISCHIA
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 11
Teren: Arena / Boldur
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Arena / Boldur
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 10
Teren: Comunal / UIVAR
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / UIVAR
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 10
Teren: Plopi / Timisoara
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Plopi / Timisoara
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 9
Teren: Comunal / Jamu Mare
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Jamu Mare
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga VI, Liga VI - Seria 2, etapa 5
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 8
Teren: Comunal / CENAD
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / CENAD
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 8
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 6
Teren: Comunal / BACOVA
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / BACOVA
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 9
Teren: Comunal / Comlosu Mare
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Comlosu Mare
Marti, 19 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a, etapa 8
Teren: Progresul / GATAIA
Marti, 19 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Progresul / GATAIA
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 7
Teren: Comunal / Mosnita Noua
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Mosnita Noua
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a, etapa 6
Teren: Comunal / Topolovatu Mare
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Topolovatu Mare
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 3
Teren: Comunal / Opatita
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Opatita
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
Liga a IV-a, etapa 4
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Duminica, 27 August 2023, 18:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 2
Teren: Comunal / UTVIN
Duminica, 27 August 2023, 18:00
Teren: Comunal / UTVIN
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 2
Teren: Comunal / Iecea Mare
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Comunal / Iecea Mare
Sambata, 19 August 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 2
Teren: Tineretului / Lugoj
Sambata, 19 August 2023, 11:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Sambata, 19 August 2023, 18:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 1
Teren: Comunal / Sanpetru Mare
Sambata, 19 August 2023, 18:00
Teren: Comunal / Sanpetru Mare
Sambata, 12 August 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 1
Teren: Comunal / Comlosu Mare
Sambata, 12 August 2023, 11:00
Teren: Comunal / Comlosu Mare