Informari si comunicate
22-03-2017
AS Checeana se retrage din Liga a VI-a Promotie, seria I

AS Checeana se retrage din Liga a VI-a Promotie, seria I

detalii...
21-03-2017
AS JUVENTUS Pischia se retrage din Liga a VI-a Promotie, seria a II-a

AS JUVENTUS Pischia se retrage din Liga a VI-a Promotie, seria a II-a

detalii...
16-03-2017
Delegari observatori joc, Liga a V-a, etapa 16

Delegari observatori joc, Liga a V-a, etapa 16

detalii...
16-03-2017
Delegari observatori joc - Liga a IV-a, etapa 20

Delegari observatori joc - Liga a IV-a, etapa 20

detalii...
16-03-2017
Moment de reculegere

Moment de reculegere in memoria lui Adrian Stoicov

detalii...
16-03-2017
A murit Adrian Stoicov

Asociatia Judeteana de Fotbal Timis si Comisia Judeteana a Arbitrilor Timis isi exprima regretul pentru trecerea in nefiinta a fostului fotbalist si antrenor al Politehnicii Timisoara, Adrian Stoicov.

detalii...
15-03-2017
Scoala de formare arbitri fotbal

CJA Timis anunta inceperea scolii de arbitri de fotbal in data de joi, 20 aprilie 2017, ora 18:30, in amfiteatrul Facultatii de Mecanica.

detalii...
15-03-2017
AS FC GLORIA REMETEA MARE s-a retras din Liga a V-a

AS FC GLORIA REMETEA MARE s-a retras din Liga a V-a

detalii...
13-03-2017
Comunicat Comisia Tehnica a AJF Timis

Comunicat Comisia Tehnica a AJF Timis

detalii...
13-03-2017
Comunicat Comisia Tehnica a AJF Timis

Comunicat Comisia Tehnica a AJF Timis

detalii...
toate comunicatele

ACS GHIRODA


ACS GHIRODA

Localitatea Ghiroda

Informatii generale
Anul infiintarii 2010
Culori Alb-Albastru
Teren Comunal / Giarmata Vii
Sponsori Primaria Ghiroda
Adresa Str. Herculane, nr. 25, Ghiroda
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte Borchescu Daniel
Secretar
Vicepresedinte Milos Alin
Organizator de competitii Poclid Marius
Antrenor Codrea Paul
Antrenor secund Bura Vlad
Antrenor secund Sziklai Gabriel
Antrenor copii Chiu Alexandru
Medic Zeches Roxana
Juniori B1 - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 CS UNIREA SANNICOLAU MARE 9 8 0 1 47-8 24p +12
2ACS GHIRODA960321-2918p+3
3 CSS BEGA 8 5 0 3 25-14 15p +3
4CS FC PORTO BEGA TIMISOARA61058-193p-6
5 AS VOINTA SANDRA 10 1 0 9 12-43 3p -12

Observatii: Echipa Vointa Sandra - Juniori B1 - s-a retras din campionat

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Bosca Mihai 11-03-1985 326
2 Bura Vlad 20-10-1980 B3106
3 Centea Bogdan 20-08-1992 5509
4 Damian Narcis Nicolae 15-11-1992 L1375
5 Danci Valentin 01-02-1989 D9826
6 Dochita Florin 16-04-1987 D2345
7 Dubou Alexandru 30-04-1991 198
8 Gavriluta Lucian 21-11-1989 D5301
9 Hertanu Alexandru George D8802
10 Matei Darius Rossi 28-02-1991 B15111
11 Mihet Bogdan 17-03-1986
12 Naidin Leonard Marian 6
13 Patrascu Emanuel 12-06-1981 15414
14 ┼×tefanovici Branimir Borco 17-10-1989 4155
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a IV-a Etapa 20
17-03-2017
ACS DUMBRAVITA
Liga a IV-a Etapa 19
11-03-2017
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 18
03-03-2017
AS ARSENAL FLACARA FAGET
Liga a IV-a Etapa 17
25-11-2016
CS TIMISUL SAG
Liga a IV-a Etapa 16
18-11-2016
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 15
11-11-2016
AS PECIU NOU
Liga a IV-a Etapa 14
04-11-2016
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 13
28-10-2016
ACS MURANI
Liga a IV-a Etapa 12
21-10-2016
CS PROGRESUL GATAIA
Liga a IV-a Etapa 11
15-10-2016
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 10
07-10-2016
AS PROGRESUL 1906 CIACOVA
Liga a IV-a Etapa 9
01-10-2016
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 8
23-09-2016
CS AVANTUL PERIAM
Liga a IV-a Etapa 7
18-09-2016
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 6
09-09-2016
AS VOINTA BILED
Liga a IV-a Etapa 5
04-09-2016
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 4
30-08-2016
AS POBEDA DUDESTII VECHI
Liga a IV-a Etapa 3
13-09-2016
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 2
19-08-2016
ACS UNIREA BANLOC
Liga a IV-a Etapa 1
13-08-2016
ACS GHIRODA
Campionat Municipal Timisoara, Seria 2 Etapa 9
07-11-2016
AS ALBINA
Campionat Municipal Timisoara, Seria 2 Etapa 8
10-11-2016
ACS GHIRODA
Campionat Municipal Timisoara, Seria 2 Etapa 7
24-10-2016
ACS FC CHISODA
Campionat Municipal Timisoara, Seria 2 Etapa 6
17-10-2016
AS ELECTROMETAL
Campionat Municipal Timisoara, Seria 2 Etapa 5
12-10-2016
ACS GHIRODA
Campionat Municipal Timisoara, Seria 2 Etapa 4
03-10-2016
ACS FC SRBIANCA GIUCHICI
Campionat Municipal Timisoara, Seria 2 Etapa 3
29-09-2016
ACS GHIRODA
Campionat Municipal Timisoara, Seria 2 Etapa 2
19-09-2016
CS UNIREA CERNETEAZ
Campionat Municipal Timisoara, Seria 2 Etapa 1
14-09-2016
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 14
18-03-2017
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 13
11-03-2017
AS PROGRESUL 1906 CIACOVA
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 12
05-03-2017
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 11
03-12-2016
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 10
12-03-2017
ACS DUMBRAVITA
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 9
19-11-2016
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 8
12-11-2016
CSS LUGOJ
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 6
28-10-2016
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 5
21-10-2016
LPS BANATUL TIMISOARA
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 4
15-10-2016
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 3
08-10-2016
ACS Galaxy Timisoara
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 2
30-09-2016
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 1
24-09-2016
AS MEGET REMETEA MARE
Juniori E, Seria 1 - 2006 Etapa 11
11-03-2017
ACS GHIRODA
Juniori E, Seria 1 - 2006 Etapa 10
04-03-2017
ACS Tim Star Timisoara
Juniori E, Seria 1 - 2006 Etapa 9
18-11-2016
ACS ASU POLITEHNICA
Juniori E, Seria 1 - 2006 Etapa 8
12-11-2016
ACS GHIRODA
Juniori E, Seria 1 - 2006 Etapa 7
05-11-2016
ACS POLI TIMISOARA
Juniori E, Seria 1 - 2006 Etapa 6
27-10-2016
ACS GHIRODA
Juniori E, Seria 1 - 2006 Etapa 5
22-10-2016
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori E, Seria 1 - 2006 Etapa 3
08-10-2016
ACS ELECTRICA 1929 TIMISOARA
Juniori E, Seria 1 - 2006 Etapa 2
01-10-2016
AS MEGET REMETEA MARE
Juniori E, Seria 1 - 2006 Etapa 1
25-09-2016
ACS GHIRODA
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 14
18-03-2017
ACS GHIRODA
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 13
08-03-2017
CS FLACARA PARTA
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 12
04-03-2017
ACS GHIRODA
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 11
01-12-2016
ACS GHIRODA
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 10
26-11-2016
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 9
19-11-2016
CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 8
12-11-2016
ACS GHIRODA
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 7
05-11-2016
AS FC ATLETICO LIEBLING
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 6
27-10-2016
ACS GHIRODA
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 5
23-10-2016
ACS ASU POLITEHNICA
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 4
15-10-2016
ACS GHIRODA
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 3
09-10-2016
ACF BABAN MARCEL
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 2
24-09-2016
ACS GHIRODA
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 1
01-10-2016
ACS POLI TIMISOARA
Juniori B1 Etapa 11
AS VOINTA SANDRA
Juniori B1 Etapa 10
06-03-2017
CSS BEGA
Juniori B1 Etapa 9
13-03-2017
ACS GHIRODA
Juniori B1 Etapa 8
29-11-2016
ACS GHIRODA
Juniori B1 Etapa 6
13-11-2016
ACS GHIRODA
Juniori B1 Etapa 5
09-11-2016
ACS GHIRODA
Juniori B1 Etapa 4
31-10-2016
CS FC PORTO BEGA TIMISOARA
Juniori B1 Etapa 3
22-10-2016
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori B1 Etapa 1
08-10-2016
AS VOINTA SANDRA
Trofeul Gheorghe Ola Etapa 1
04-11-2016
ACS GHIRODA
Trofeul Gheorghe Ola Etapa 1
04-11-2016
ACS Tim Star Timisoara
Trofeul Gheorghe Ene Etapa 1
06-11-2016
ACS JUNIOR 2015 TIMISOARA
Trofeul Gheorghe Ene Etapa 1
06-11-2016
ACS GHIRODA
Cupa Romaniei, Turul 2 Etapa 1
14-03-2017
ACS GHIRODA
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe