Informari si comunicate
19-07-2017
Copii si juniori 2017-2018

Campionatele de copii si juniori, editia 2017-2018

detalii...
17-07-2017
Testare teoretica observatori de arbitri si delegati de joc

Testare teoretica observatori de arbitri si delegati de joc

detalii...
04-07-2017
A murit Gheorghe Talianu!

Dumnezeu sa te odihneasca in pace, Gheorghe Talianu!

detalii...
28-06-2017
Felicitari ACS Ghiroda

Comitetul Executiv al AJF Timis felicita echipa ACS Ghiroda

detalii...
28-06-2017
HOTARAREA NR. 7 A COMITETULUI EXECUTIV AL AJF TIMIS

HOTARAREA NR. 7 A COMITETULUI EXECUTIV AL AJF TIMIS

detalii...
27-06-2017
Hotararea nr. 7 / 27.06.2017 Comisia de Competitii

Hotararea nr. 7 / 27.06.2017 Comisia de Competitii

detalii...
16-06-2017
Cursul de perfectionare Tehnica si Tactica in fotbalul modern

AJF Timis, partener al coaches-ahead.ro, invită toți antrenorii la seminarul internațional "Tehnica și tactica în fotbalul modern" care va avea loc la Timișoara în perioada 19-20 iunie 2017. Fiecărui participant i se va acorda diplo

detalii...
15-06-2017
Rezultate examen admitere Curs Licenta C

Rezultate examen admitere Curs Licenta C din data de 08.06.2017

detalii...
30-05-2017
Examenul de admitere pentru Instructor sportiv, licenta C UEFA

Comunicat legat de examenul de admitere pentru Instructor sportiv, licenta C UEFA

detalii...
05-05-2017
Comunicat Comisia Tehnica a AJF Timis

Comunicat legat de examenul de admitere pentru Instructor sportiv, licenta C UEFA

detalii...
toate comunicatele

ACS GHIRODA


ACS GHIRODA

Localitatea Ghiroda

Informatii generale
Anul infiintarii 2010
Culori Alb-Albastru
Teren Comunal / Giarmata Vii
Sponsori Primaria Ghiroda
Adresa Str. Herculane, nr. 25, Ghiroda
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte Borchescu Daniel
Secretar
Vicepresedinte Milos Alin
Organizator de competitii Poclid Marius
Antrenor Codrea Paul
Antrenor secund Bura Vlad
Antrenor secund Sziklai Gabriel
Antrenor copii Chiu Alexandru
Medic Zeches Roxana
Juniori B1 - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 CS UNIREA SANNICOLAU MARE 16 15 0 1 76-12 45p +18
2CSS BEGA16120464-2236p+12
3 ACS GHIRODA 16 9 0 7 34-51 27p +6
4CS FC PORTO BEGA TIMISOARA16301316-569p-15
5 AS VOINTA SANDRA 16 1 0 15 12-61 3p -21

Observatii: Echipa Vointa Sandra - Juniori B1 - s-a retras din campionat

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Bosca Mihai 11-03-1985 326
2 Bura Vlad 20-10-1980 B3106
3 Centea Bogdan 20-08-1992 5509
4 Damian Narcis Nicolae 15-11-1992 L1375
5 Danci Valentin 01-02-1989 D9826
6 Dochita Florin 16-04-1987 D2345
7 Dubou Alexandru 30-04-1991 198
8 Gavriluta Lucian 21-11-1989 D5301
9 Hertanu Alexandru George D8802
10 Matei Darius Rossi 28-02-1991 B15111
11 Mihet Bogdan 17-03-1986
12 Naidin Leonard Marian 6
13 Patrascu Emanuel 12-06-1981 15414
14 Ştefanovici Branimir Borco 17-10-1989 4155
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a IV-a Etapa 34
10-06-2017
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 33
02-06-2017
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Liga a IV-a Etapa 32
30-05-2017
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 31
01-01-2017
ACF BABAN MARCEL
Liga a IV-a Etapa 30
20-05-2017
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 29
13-05-2017
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 28
06-05-2017
ACS VOINTA MASLOC
Liga a IV-a Etapa 27
02-05-2017
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 26
27-04-2017
CS COCOSUL ORTISOARA
Liga a IV-a Etapa 25
22-04-2017
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 24
13-04-2017
AS SECEANI
Liga a IV-a Etapa 23
07-04-2017
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 22
31-03-2017
CSM LUGOJ II
Liga a IV-a Etapa 21
25-03-2017
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 20
17-03-2017
ACS DUMBRAVITA
Liga a IV-a Etapa 19
11-03-2017
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 18
03-03-2017
AS ARSENAL FLACARA FAGET
Liga a IV-a Etapa 17
25-11-2016
CS TIMISUL SAG
Liga a IV-a Etapa 16
18-11-2016
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 15
11-11-2016
AS PECIU NOU
Liga a IV-a Etapa 14
04-11-2016
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 13
28-10-2016
ACS MURANI
Liga a IV-a Etapa 12
21-10-2016
CS PROGRESUL GATAIA
Liga a IV-a Etapa 11
15-10-2016
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 10
07-10-2016
AS PROGRESUL 1906 CIACOVA
Liga a IV-a Etapa 9
01-10-2016
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 8
23-09-2016
CS AVANTUL PERIAM
Liga a IV-a Etapa 7
18-09-2016
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 6
09-09-2016
AS VOINTA BILED
Liga a IV-a Etapa 5
04-09-2016
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 4
30-08-2016
AS POBEDA DUDESTII VECHI
Liga a IV-a Etapa 3
13-09-2016
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 2
19-08-2016
ACS UNIREA BANLOC
Liga a IV-a Etapa 1
13-08-2016
ACS GHIRODA
Campionat Municipal Timisoara, Seria 2 Etapa 18
08-06-2017
ACS GHIRODA
Campionat Municipal Timisoara, Seria 2 Etapa 17
ASC FRONTIERA TIMISOARA
Campionat Municipal Timisoara, Seria 2 Etapa 16
22-05-2017
ACS GHIRODA
Campionat Municipal Timisoara, Seria 2 Etapa 15
16-05-2017
ACS GHIRODA
Campionat Municipal Timisoara, Seria 2 Etapa 14
08-05-2017
AS CARANI
Campionat Municipal Timisoara, Seria 2 Etapa 13
02-05-2017
ACS GHIRODA
Campionat Municipal Timisoara, Seria 2 Etapa 12
24-04-2017
AS Fortuna Becicherecu Mic
Campionat Municipal Timisoara, Seria 2 Etapa 11
05-04-2017
ACS GHIRODA
Campionat Municipal Timisoara, Seria 2 Etapa 10
AS TRICOUL 1 IUNIE
Campionat Municipal Timisoara, Seria 2 Etapa 9
07-11-2016
AS ALBINA
Campionat Municipal Timisoara, Seria 2 Etapa 8
10-11-2016
ACS GHIRODA
Campionat Municipal Timisoara, Seria 2 Etapa 7
24-10-2016
ACS FC CHISODA
Campionat Municipal Timisoara, Seria 2 Etapa 6
17-10-2016
AS ELECTROMETAL
Campionat Municipal Timisoara, Seria 2 Etapa 5
12-10-2016
ACS GHIRODA
Campionat Municipal Timisoara, Seria 2 Etapa 4
03-10-2016
ACS FC SRBIANCA GIUCHICI
Campionat Municipal Timisoara, Seria 2 Etapa 3
29-09-2016
ACS GHIRODA
Campionat Municipal Timisoara, Seria 2 Etapa 2
19-09-2016
CS UNIREA CERNETEAZ
Campionat Municipal Timisoara, Seria 2 Etapa 1
14-09-2016
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 22
05-05-2017
CS FC PORTO BEGA TIMISOARA
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 21
07-05-2017
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 20
25-04-2017
CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 19
22-04-2017
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 17
08-04-2017
ACS ASU POLITEHNICA
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 16
01-04-2017
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 15
26-03-2017
ACS FC JUVENTUS TIMISOARA
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 14
18-03-2017
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 13
11-03-2017
AS PROGRESUL 1906 CIACOVA
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 12
05-03-2017
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 11
03-12-2016
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 10
12-03-2017
ACS DUMBRAVITA
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 9
19-11-2016
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 8
12-11-2016
CSS LUGOJ
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 6
28-10-2016
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 5
21-10-2016
LPS BANATUL TIMISOARA
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 4
15-10-2016
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 3
08-10-2016
ACS Galaxy Timisoara
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 2
30-09-2016
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 1
24-09-2016
AS MEGET REMETEA MARE
Juniori E, Seria 1 - 2006 Etapa 18
27-04-2017
ACS GHIRODA
Juniori E, Seria 1 - 2006 Etapa 17
22-04-2017
ACS FC JUVENTUS TIMISOARA
Juniori E, Seria 1 - 2006 Etapa 16
12-04-2017
ACS GHIRODA
Juniori E, Seria 1 - 2006 Etapa 15
07-04-2017
ACS Atletico Timisoara
Juniori E, Seria 1 - 2006 Etapa 14
01-04-2017
ACS GHIRODA
Juniori E, Seria 1 - 2006 Etapa 12
18-03-2017
ACS GHIRODA
Juniori E, Seria 1 - 2006 Etapa 11
11-03-2017
ACS GHIRODA
Juniori E, Seria 1 - 2006 Etapa 10
04-03-2017
ACS Tim Star Timisoara
Juniori E, Seria 1 - 2006 Etapa 9
18-11-2016
ACS ASU POLITEHNICA
Juniori E, Seria 1 - 2006 Etapa 8
12-11-2016
ACS GHIRODA
Juniori E, Seria 1 - 2006 Etapa 7
05-11-2016
ACS POLI TIMISOARA
Juniori E, Seria 1 - 2006 Etapa 6
27-10-2016
ACS GHIRODA
Juniori E, Seria 1 - 2006 Etapa 5
22-10-2016
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori E, Seria 1 - 2006 Etapa 3
08-10-2016
ACS ELECTRICA 1929 TIMISOARA
Juniori E, Seria 1 - 2006 Etapa 2
01-10-2016
AS MEGET REMETEA MARE
Juniori E, Seria 1 - 2006 Etapa 1
25-09-2016
ACS GHIRODA
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 22
07-05-2017
ACS FC JUVENTUS TIMISOARA
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 21
03-05-2017
ACS GHIRODA
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 20
26-04-2017
ACS GHIRODA
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 19
23-04-2017
CS PROGRESUL GATAIA
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 18
15-04-2017
ACS GHIRODA
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 17
08-04-2017
CSS LUGOJ
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 16
01-04-2017
ACS GHIRODA
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 15
24-03-2017
LPS BANATUL TIMISOARA
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 14
18-03-2017
ACS GHIRODA
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 13
08-03-2017
CS FLACARA PARTA
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 12
04-03-2017
ACS GHIRODA
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 11
01-12-2016
ACS GHIRODA
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 10
26-11-2016
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 9
19-11-2016
CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 8
12-11-2016
ACS GHIRODA
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 7
05-11-2016
AS FC ATLETICO LIEBLING
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 6
27-10-2016
ACS GHIRODA
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 5
23-10-2016
ACS ASU POLITEHNICA
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 4
15-10-2016
ACS GHIRODA
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 3
09-10-2016
ACF BABAN MARCEL
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 2
24-09-2016
ACS GHIRODA
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 1
01-10-2016
ACS POLI TIMISOARA
Juniori B1 Etapa 20
05-05-2017
CSS BEGA
Juniori B1 Etapa 19
15-05-2017
ACS GHIRODA
Juniori B1 Etapa 18
09-05-2017
ACS GHIRODA
Juniori B1 Etapa 16
ACS GHIRODA
Juniori B1 Etapa 15
10-04-2017
ACS GHIRODA
Juniori B1 Etapa 14
03-04-2017
CS FC PORTO BEGA TIMISOARA
Juniori B1 Etapa 13
27-03-2017
ACS GHIRODA
Juniori B1 Etapa 11
AS VOINTA SANDRA
Juniori B1 Etapa 10
06-03-2017
CSS BEGA
Juniori B1 Etapa 9
13-03-2017
ACS GHIRODA
Juniori B1 Etapa 8
29-11-2016
ACS GHIRODA
Juniori B1 Etapa 6
13-11-2016
ACS GHIRODA
Juniori B1 Etapa 5
09-11-2016
ACS GHIRODA
Juniori B1 Etapa 4
31-10-2016
CS FC PORTO BEGA TIMISOARA
Juniori B1 Etapa 3
22-10-2016
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori B1 Etapa 1
08-10-2016
AS VOINTA SANDRA
Trofeul Gheorghe Ola Etapa 1
04-11-2016
ACS GHIRODA
Trofeul Gheorghe Ola Etapa 1
04-11-2016
ACS Tim Star Timisoara
Trofeul Gheorghe Ene Etapa 1
06-11-2016
ACS JUNIOR 2015 TIMISOARA
Trofeul Gheorghe Ene Etapa 1
06-11-2016
ACS GHIRODA
Cupa Romaniei, Turul 2 Etapa 1
14-03-2017
ACS GHIRODA
Cupa Romaniei, Turul 3 Etapa 1
19-04-2017
ACS GHIRODA
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe