Informari si comunicate
14-02-2018
06-02-2018
Comitet executiv, 06.02.2018

Comitet executiv al AJF Timis din data de 06.02.2018

detalii...
01-02-2018
Proces verbal al Comisiei de validare a dosarelor candidatilor

Proces verbal al Comisiei de validare a dosarelor candidatilor la functiile de Presedinte si Vicepresedinte AJF Timis

detalii...
26-01-2018
Lista membrilor afiliati la AJF Timis

Lista membrilor afiliati la AJF Timis

detalii...
26-01-2018
Hotararea Comitetului Executiv din 26.01.2018

Hotararea Comitetului Executiv din 26.01.2018

detalii...
23-01-2018
Program de pregatire arbitri si arbitri asistenti

Program de pregatire arbitri si arbitri asistenti

detalii...
23-01-2018
In atentia arbitrilor, arbitrilor asistenti si echipelor din judetul Timis

In atentia arbitrilor, arbitrilor asistenti si echipelor din judetul Timis

detalii...
09-01-2018
20-12-2017
Rezultate examen Licenta C UEFA

Tabel nominal cu rezultatele examenului de absolvire a cursului pentru obtinerea Licentei C UEFA

detalii...
18-12-2017
Reluarea campionatelor organizate de AJF Timis

Reluarea campionatelor organizate de AJF Timis in returul sezonului 2017/2018

detalii...
toate comunicatele

CS UNIREA SANNICOLAU MARE


CS UNIREA SANNICOLAU MARE

Localitatea Sannicolau Mare

Informatii generale
Anul infiintarii 1953
Culori Albastru Alb
Teren Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Adresa Str. Miron Costin, nr. 10, Sannicolau Mare, jud. Timis, Romania
Email clubul.unirea@gmail.com
Contact
Web http://www.unireasannicolaumare.ro/
Staff-ul echipei
Presedinte Sitaru Flavius
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor Caprarescu Nicolae
Juniori B1 - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 CS UNIREA SANNICOLAU MARE 16 15 0 1 76-12 45p +18
2CSS BEGA16120464-2236p+12
3 ACS GHIRODA 16 9 0 7 34-51 27p +6
4CS FC PORTO BEGA TIMISOARA16301316-569p-15
5 AS VOINTA SANDRA 16 1 0 15 12-61 3p -21

Observatii: Echipa Vointa Sandra - Juniori B1 - s-a retras din campionat

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Angheli Denis D11695
2 Aparaschivei Adrian D11792
3 Asaftei David D11096
4 Baias Bogdan Traian D12613
5 Bandi Fabian D11090
6 Bearz Bogdan D11794
7 Biris Bianca D12616
8 Bizau Vasilica Gabriel 08-11-1998 D8519
9 Blaga Dorin 18-06-1988 B5150
10 Boangheș Cosmin 09-07-1990 D4213
11 Boboiciov Raul D10660
12 Bora Darius D12056
13 Bora Paul D11092
14 Bradea Marius D4284
15 Busu Markus D12052
16 Buzatu Daniel Constantin D10292
17 Campean Sergiu Vasile D10658
18 Carpinisan Adrian D3103
19 Carpinisan Andrei 27-05-1992 1684
20 Chirigut Luca Raul D12442
21 Ciobotariu Magda Andrei D11124
22 Ciui Bogdan D10659
23 Clej Alin B5855
24 Coiov Denis Laurentiu 11-10-2000 D10857
25 Cojoreanu Ioan D12057
26 Constantinescu Fabian D8527
27 Coroban Dragos D9129
28 Coste Manuel D12577
29 Costea Andrei Bogdan 17-09-2000 D10420
30 Covaci Octavian D12061
31 Cozma Tomas 25-08-1999 D10665
32 Craciun Calin Georgian D11088
33 Craciun Paul D12058
34 Crisan Catalin Andrei 08-03-1995 D8499
35 Csuy David D11086
36 Csuy Raul Mario D8529
37 Dima Mihai Razvan 01-06-2000 D10664
38 Dobre Andrei D12050
39 Drancean Darian Cristian D11089
40 Farca Fabian D11214
41 Farcut Darius Gabriel D12611
42 Florescu Vasile 20-12-1993 D8495
43 Galu Adrian 25-12-1991 D8898
44 Gheorghies Mario Branislav D10674
45 Gheorghiu Cornel C619
46 Gheorghiu Eduard Florin D9884
47 Giurici Borislav D12064
48 Gulicska Marcus Cristian D11097
49 Horodinca Victor D4040
50 Ilies Angelo D12063
51 Iovanov Marko D11791
52 Jivan Sergiu 25-10-1988 5866
53 Jivici Denis D9885
54 Koncz Gabriel 10-11-2003 D14265
55 Korom Zsolti D11796
56 Lilitan Fabian Emanuel 17-03-2006 D14071
57 Luca Razvan D11104
58 Manoliu Andrei Constantin 30-08-1993 B9465
59 Mesaros Alex Iosif D12379
60 Michi Emanuel Decebal 25-11-1993 D5093
61 Micsa Raul D11102
62 Mihut Emanuel D12576
63 Mircea Alexandru Claudiu D12612
64 Mizu Laurentiu D10662
65 Moldovan Raul D11793
66 Monu Constantin Emanuel D12441
67 Morariu Cristian Alex D12977
68 Muresan Mario D12060
69 Nagy Attila 30-04-1979 45943
70 Nan Nicolae D5367
71 Nicolae Florin D11593
72 Oancia Ovidiu D8520
73 Olteanu Angelo D12371
74 Pamfil Marian D10656
75 Pantea Andrei D12051
76 Paraliov Patrick D12023
77 Parlageanu Alexandru D11091
78 Pînzaru Bogdan Sorin D12066
79 Pit Cristian D11599
80 Pletoianu Patrick D12065
81 Popa Fabian Emanuel D12975
82 Popa Gabriel 21-04-1997 D11363
83 Popa Irinel D11343
84 Prochin Razvan D12059
85 Radovan Raicici D11093
86 Roman Sebastian D9733
87 Rossi Matteo Robert D11098
88 Salcan Ionut D11094
89 Sandu Florin D11795
90 Sarafolean Emanuel Cristian D9127
91 Sarkany Tiberiu Emeric D11790
92 Siminiceanu Victor D10860
93 Simon Alexandru Dorin D10670
94 Simon Tiberiu 02-06-1992 D3630
95 Sirbu Dan D4042
96 Sitaru Marius 26-10-1991 D3631
97 Slavu Razvan Alexandru D8528
98 Soproni Alexandru Petru D10668
99 Stefanciuc Raul D12390
100 Steinberger Patrik D12614
101 Stoianov Toma 08-12-1971 2332
102 Stoica Cosmin D11601
103 Stoiov Pablo D11099
104 Taran Vlad D12055
105 Timis Alexandru Ioan 28-05-1997 D8516
106 Truta Emanuel D12022
107 Tuca Rafael D11592
108 Tudorache Doru Constantin D11550
109 Ureche Andrei D11107
110 Ureche Ciprian D10667
111 Uzun Calin Pavel 25-11-1985 612
112 Varstiuc Ioan Bogdan D11481
113 Vasilcin Daniel 27-09-1985 410
114 Vlasici Schmidt Alex D11478
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a IV-a Etapa 17
24-11-2017
AS POBEDA DUDESTII VECHI
Liga a IV-a Etapa 16
18-11-2017
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Liga a IV-a Etapa 15
10-11-2017
AS PROGRESUL 1906 CIACOVA
Liga a IV-a Etapa 14
05-11-2017
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Liga a IV-a Etapa 13
27-10-2017
CS UNIREA TOMNATIC
Liga a IV-a Etapa 12
21-10-2017
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Liga a IV-a Etapa 11
13-10-2017
CS TIMISUL SAG
Liga a IV-a Etapa 10
08-10-2017
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Liga a IV-a Etapa 9
29-09-2017
ACS DUMBRAVITA
Liga a IV-a Etapa 8
24-09-2017
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Liga a IV-a Etapa 7
15-09-2017
ACS MURANI
Liga a IV-a Etapa 6
07-09-2017
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Liga a IV-a Etapa 5
01-09-2017
AS PECIU NOU
Liga a IV-a Etapa 4
30-08-2017
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Liga a IV-a Etapa 3
25-08-2017
CSM LUGOJ II
Liga a IV-a Etapa 2
19-08-2017
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Liga a IV-a Etapa 1
13-08-2017
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori E, Seria I Etapa 15
29-11-2017
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori E, Seria I Etapa 14
26-11-2017
ACS FC JUVENTUS TIMISOARA
Juniori E, Seria I Etapa 13
19-11-2017
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori E, Seria I Etapa 12
11-11-2017
ACS ELECTRICA 1929 TIMISOARA
Juniori E, Seria I Etapa 11
04-11-2017
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori E, Seria I Etapa 10
29-10-2017
ACF BABAN MARCEL
Juniori E, Seria I Etapa 9
20-10-2017
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori E, Seria I Etapa 8
14-10-2017
ACS POLI TIMISOARA
Juniori E, Seria I Etapa 7
05-10-2017
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori E, Seria I Etapa 6
28-09-2017
LPS BANATUL TIMISOARA
Juniori E, Seria I Etapa 5
24-09-2017
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori E, Seria I Etapa 4
16-09-2017
ACS Galaxy Timisoara
Juniori E, Seria I Etapa 3
09-09-2017
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori E, Seria I Etapa 2
06-09-2017
CSM LUGOJ
Juniori E, Seria I Etapa 1
01-09-2017
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori D, Seria I Etapa 15
29-11-2017
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori D, Seria I Etapa 14
26-11-2017
ACS FC JUVENTUS TIMISOARA
Juniori D, Seria I Etapa 13
19-11-2017
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori D, Seria I Etapa 12
09-11-2017
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori D, Seria I Etapa 11
04-11-2017
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori D, Seria I Etapa 10
28-10-2017
CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC
Juniori D, Seria I Etapa 9
22-10-2017
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori D, Seria I Etapa 8
14-10-2017
ACS POLI TIMISOARA
Juniori D, Seria I Etapa 7
05-10-2017
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori D, Seria I Etapa 6
01-10-2017
LPS BANATUL TIMISOARA
Juniori D, Seria I Etapa 5
24-09-2017
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori D, Seria I Etapa 4
16-09-2017
ACS Galaxy Timisoara
Juniori D, Seria I Etapa 3
08-09-2017
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori D, Seria I Etapa 2
06-09-2017
CSS LUGOJ
Juniori C, Seria I Etapa 15
28-11-2017
ACS FC JUVENTUS TIMISOARA
Juniori C, Seria I Etapa 14
26-11-2017
CS Comlosu Mare
Juniori C, Seria I Etapa 13
06-12-2017
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori C, Seria I Etapa 12
09-12-2017
CSF CFR 1933 TIMISOARA
Juniori C, Seria I Etapa 11
15-11-2017
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori C, Seria I Etapa 10
05-11-2017
AS FC ATLETICO LIEBLING
Juniori C, Seria I Etapa 9
28-10-2017
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori C, Seria I Etapa 8
20-10-2017
ACS POLI TIMISOARA
Juniori C, Seria I Etapa 7
14-10-2017
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori C, Seria I Etapa 6
11-10-2017
LPS BANATUL TIMISOARA
Juniori C, Seria I Etapa 5
04-10-2017
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori C, Seria I Etapa 4
CSM LUGOJ
Juniori C, Seria I Etapa 3
09-09-2017
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori C, Seria I Etapa 2
06-09-2017
CSS LUGOJ
Juniori C, Seria I Etapa 1
01-09-2017
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori B1 Etapa 10
CS UNIREA TOMNATIC
Juniori B1 Etapa 9
31-10-2017
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori B1 Etapa 7
18-10-2017
CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC
Juniori B1 Etapa 6
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori B1 Etapa 5
10-10-2017
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori B1 Etapa 4
30-09-2017
AS SPORTING DUMBRAVA
Juniori B1 Etapa 2
25-09-2017
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori B1 Etapa 1
16-09-2017
AFC RIPENSIA TIMISOARA
Cupa Romaniei faza 2 Etapa 1
24-02-2018
AS VOINTA SARAFOLEANA
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe