Informari si comunicate
25-07-2016
22-06-2016
Program Campionat 2016-2017

Program Campionat 2016-2017

detalii...
03-06-2016
COMUNICAT LIGA A IV-A

COMUNICAT LIGA A IV-A

detalii...
27-05-2016
COMUNICAT COMPETITII

COMUNICAT COMPETITII

detalii...
26-05-2016
23-05-2016
Delegari Observatori de Joc Liga a IV-a, Etapa 31

Delegari Observatori de Joc Liga a IV-a, Etapa 31

detalii...
22-05-2016
Comitetul de Urgenta din 19.05.2016

Joi, 19.05.2016, Comitetul de Urgenta al AJF Timis, in conformitate cu Statutele si Regulamentele in vigoare, a hotarat in etapa 31 din Liga a IV-a, intermediara, modificarea disputarii unor jocuri in zilele de marti si miercuri.

detalii...
17-05-2016
Programul sedintei de joi, 19.05.2016

Prezenta este obligatorie pentru arbitrii si observatorii (exceptie cei care nu locuiesc in municipiul Timisoara). Cei care absenteaza nemotivat (scoala, serviciu, accidentari) nu vor fi delegati.

detalii...
08-05-2016
Tabel nominal cu arbitrii participanti la "Turneul Prietenia", Bekescsaba 0

Tabel nominal cu arbitrii participanti la "Turneul Prietenia", Bekescsaba 09.05.2016

detalii...
07-05-2016
Moment de reculegere

Moment de reculegere

detalii...
toate comunicatele

ACS GHIRODA


ACS GHIRODA

Localitatea Ghiroda

Informatii generale
Anul infiintarii 2010
Culori Alb-Albastru
Teren Emilian Pavel / Ghiroda
Sponsori Primaria Ghiroda
Adresa Str. Herculane, nr. 25, Ghiroda
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte Borchescu Daniel
Secretar
Vicepresedinte Milos Alin
Organizator de competitii Poclid Marius
Antrenor Codrea Paul
Antrenor secund Bura Vlad
Antrenor secund Sziklai Gabriel
Antrenor copii Chiu Alexandru
Medic Zeches Roxana
Liga a IV-a - sezon 2013/2014
# Nume echipa M V E I G P A
1 ACS GHIRODA 32 28 3 1 107-24 87p +39
2ACS ASU POLITEHNICA322750114-2286p+38
3 CS PROGRESUL GATAIA 32 20 5 7 79-45 65p +17
4AS POBEDA DUDESTII VECHI32188679-3662p+14
5 CS UNIREA SANNICOLAU MARE 32 19 3 10 76-44 60p +12
6ACS DUMBRAVITA321841073-4158p+10
7 CS TIMISUL SAG 32 12 11 9 54-45 47p -1
8FC AUTO TIMISOARA321241647-5440p-8
9 ACS FC CHISODA 32 11 5 16 59-87 38p -10
10AS ARSENAL FLACARA FAGET321221842-8538p-10
11 CS COCOSUL ORTISOARA 32 9 8 15 47-51 35p -13
12AS FC PROGRESUL RACOVITA321041853-7734p-14
13 AS PECIU NOU 32 10 3 19 52-69 33p -15
14CSF CFR 1933 TIMISOARA32871758-8731p-17
15 CS GIROC 32 8 2 22 40-80 26p -22
16ACF BABAN MARCEL32562126-7521p-27
17 AS FC REAL DRAGSINA 32 4 2 26 37-121 14p -34
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Bura Vlad 20-10-1980 B3106
2 Danci Valentin 01-02-1989 D9826
3 Dochita Florin 16-04-1987 D2345
4 Hertanu Alexandru George D8802
5 Lobonea Sebastian 04-03-1991 B9881
6 Patrascu Emanuel 12-06-1981 15414
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a IV-a Etapa 34
11-06-2016
AS POBEDA DUDESTII VECHI
Liga a IV-a Etapa 33
04-06-2016
ACS GHIRODA
Observatii: Arbitru: Haidiner Denis (Deva - Hunedoara), AS1: Nistoran Razvan (Resita - Caras-Severin); AS2: Cimponeriu Calin (Lugoj - Timis); Arbitru de rezerva: Manea Alexandru (Timisoara - Timis); Observatori: Altmayer Sorin si Igna Ioan. Observator de joc: Onaca Alexandru.
Liga a IV-a Etapa 32
27-05-2016
AFC RIPENSIA TIMISOARA
Observatii: Arbitru: Fesnic Horatiu, AS1: Cerei Alexandru; AS2: Lucaciu Doru; Arbitru de rezerva: Gheorghioiu Eugen; Observatori: Ciev Zaharia si Igna Ioan; Observator de joc: Malac Romeo
Liga a IV-a Etapa 31
24-05-2016
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 30
20-05-2016
AS PECIU NOU
Liga a IV-a Etapa 29
14-05-2016
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 28
06-05-2016
CS PROGRESUL GATAIA
Liga a IV-a Etapa 27
28-04-2016
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 26
22-04-2016
ACS POLI TIMISOARA II
Liga a IV-a Etapa 24
08-04-2016
ACF BABAN MARCEL
Liga a IV-a Etapa 23
06-04-2016
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 22
01-04-2016
ACS MURANI
Liga a IV-a Etapa 21
26-03-2016
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 20
18-03-2016
CS TIMISUL SAG
Liga a IV-a Etapa 19
13-03-2016
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 18
22-03-2016
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Liga a IV-a Etapa 17
21-11-2015
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 16
14-11-2015
ACS VOINTA MASLOC
Liga a IV-a Etapa 15
06-11-2015
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 14
31-10-2015
CS AVANTUL PERIAM
Liga a IV-a Etapa 13
24-10-2015
ACS GHIRODA
Observatii: Comisia de competitii a hotarat neprogramarea jocului.
Liga a IV-a Etapa 12
17-10-2015
CS COCOSUL ORTISOARA
Liga a IV-a Etapa 11
10-10-2015
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 10
03-10-2015
AS ARSENAL FLACARA FAGET
Liga a IV-a Etapa 9
26-09-2015
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 7
11-09-2015
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 6
05-09-2015
ACS DUMBRAVITA
Liga a IV-a Etapa 5
30-08-2015
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 4
26-08-2015
CSF CFR 1933 TIMISOARA
Liga a IV-a Etapa 3
21-08-2015
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 2
15-08-2015
AS VOINTA BILED
Liga a IV-a Etapa 1
07-08-2015
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria II Etapa 30
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria II Etapa 29
08-06-2016
LPS BANATUL TIMISOARA II
Juniori D, Seria II Etapa 28
04-06-2016
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria II Etapa 27
28-05-2016
CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC
Juniori D, Seria II Etapa 26
22-05-2016
AS UNIREA BANLOC
Juniori D, Seria II Etapa 24
07-05-2016
AS VULTURII COMLOSU MARE
Juniori D, Seria II Etapa 23
04-05-2016
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria II Etapa 22
22-04-2016
CSF CFR 1933 TIMISOARA II
Juniori D, Seria II Etapa 21
16-04-2016
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria II Etapa 20
AS SCOLAR OLIMPIA FAGET
Juniori D, Seria II Etapa 19
02-04-2016
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria II Etapa 18
27-03-2016
CSM LUGOJ
Juniori D, Seria II Etapa 17
19-03-2016
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria II Etapa 16
12-03-2016
AS PECIU NOU
Juniori D, Seria II Etapa 15
12-12-2015
AS TRICOUL 1 IUNIE
Juniori D, Seria II Etapa 14
04-12-2015
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria II Etapa 13
29-11-2015
ACS UNITED TIMISOARA
Juniori D, Seria II Etapa 12
20-11-2015
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria II Etapa 11
14-11-2015
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria II Etapa 10
07-11-2015
AC EDUSPORT JUNIOR
Juniori D, Seria II Etapa 9
31-10-2015
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria II Etapa 8
23-10-2015
ACS LEU GIARMATA
Juniori D, Seria II Etapa 7
14-10-2015
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria II Etapa 6
10-10-2015
FC AUTO TIMISOARA
Juniori D, Seria II Etapa 5
03-10-2015
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria II Etapa 4
26-09-2015
ACS JUNIOR 2015 TIMISOARA
Juniori D, Seria II Etapa 3
19-09-2015
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria II Etapa 2
12-09-2015
AS LUCEAFARUL TIMISOARA
Juniori D, Seria II Etapa 1
06-09-2015
ACS GHIRODA
Juniori E, Est Etapa 14
09-04-2016
AS MEGET REMETEA MARE
Juniori E, Est Etapa 13
02-04-2016
ACS GHIRODA
Juniori E, Est Etapa 12
27-03-2016
AS PECIU NOU
Juniori E, Est Etapa 11
19-03-2016
ACS GHIRODA
Juniori E, Est Etapa 10
12-03-2016
ACS FC JUVENTUS TIMISOARA
Juniori E, Est Etapa 9
03-05-2016
ACS GHIRODA
Juniori E, Est Etapa 8
23-10-2015
CSS BEGA
Juniori E, Est Etapa 7
18-10-2015
ACS GHIRODA
Juniori E, Est Etapa 6
10-10-2015
ACS SPORTING TIMISOARA
Juniori E, Est Etapa 5
03-10-2015
ACS GHIRODA
Juniori E, Est Etapa 4
26-09-2015
AC EDUSPORT JUNIOR
Juniori E, Est Etapa 3
18-09-2015
ACS GHIRODA
Juniori E, Est Etapa 2
12-09-2015
ACS LEU GIARMATA
Juniori E, Est Etapa 1
14-04-2016
ACS GHIRODA
Cupa Romaniei, Faza III - Judeteana Etapa 1
23-09-2015
ACS GHIRODA
Cupa Romaniei, Faza IV - Judeteana Etapa 1
04-05-2016
ACS GHIRODA
Cupa Romaniei, Faza V - Judeteana Etapa 1
01-06-2016
AFC RIPENSIA TIMISOARA
Cupa Romaniei, Faza VI - Judeteana Etapa 1
08-06-2016
ACS GHIRODA
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe