Informari si comunicate
25-02-2017
Comunicat important CJA Timis

Comunicat CJA Timis legat de testarea fizica si teoretica

detalii...
15-02-2017
Programul zilei de 16.02.2017

Programul zilei de 16.02.2017 la sedinta cu arbitrii si observatorii

detalii...
08-02-2017
Programul zilei de 09.02.2017

Programul zilei de 09.02.2017, CJA Timis

detalii...
31-01-2017
Convocare observatori de joc

Observatorii de joc sunt convocati in data de 15.02.2017, ora 15:00, la sediul AJF Timis.

detalii...
30-01-2017
Comunicat CJA Timis

Comunicat CJA Timis cu privire la reluarea campionatului 2016/2017

detalii...
30-01-2017
Lotul de arbitri si arbitri asistenti monitorizati

Lotul de arbitri si arbitri asistenti monitorizati, a caror prezenta este obligatorie la toate sedintele de pregatire fizica si teoretica saptamanale (marti si joi)

detalii...
12-01-2017
Reinnoire Licenta UEFA

Curs de reinnoire Licenta UEFA (nu perfectionare)

detalii...
12-01-2017
Barajul de promovare in Liga a 3-a

Barajul de promovare in Liga a 3-a va avea loc la data de 17.06.2017, ora 18:00 - TUR si 24.06.2017, ora 17:30 - RETUR.

detalii...
11-01-2017
Comunicat CJA Timis

Comunicat CJA Timis privind inceperii pregatirilor pentru reluarea campionatului 2016/2017

detalii...
29-11-2016
Returul campionatelor organizate de AJF Timis

Returul campionatelor organizate de AJF Timis

detalii...
toate comunicatele

ACS GHIRODA


ACS GHIRODA

Localitatea Ghiroda

Informatii generale
Anul infiintarii 2010
Culori Alb-Albastru
Teren Comunal / Giarmata Vii
Sponsori Primaria Ghiroda
Adresa Str. Herculane, nr. 25, Ghiroda
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte Borchescu Daniel
Secretar
Vicepresedinte Milos Alin
Organizator de competitii Poclid Marius
Antrenor Codrea Paul
Antrenor secund Bura Vlad
Antrenor secund Sziklai Gabriel
Antrenor copii Chiu Alexandru
Medic Zeches Roxana
Liga a IV-a - sezon 2013/2014
# Nume echipa M V E I G P A
1 ACS GHIRODA 32 28 3 1 107-24 87p +39
2ACS ASU POLITEHNICA322750114-2286p+38
3 CS PROGRESUL GATAIA 32 20 5 7 79-45 65p +17
4AS POBEDA DUDESTII VECHI32188679-3662p+14
5 CS UNIREA SANNICOLAU MARE 32 19 3 10 76-44 60p +12
6ACS DUMBRAVITA321841073-4158p+10
7 CS TIMISUL SAG 32 12 11 9 54-45 47p -1
8FC AUTO TIMISOARA321241647-5440p-8
9 ACS FC CHISODA 32 11 5 16 59-87 38p -10
10AS ARSENAL FLACARA FAGET321221842-8538p-10
11 CS COCOSUL ORTISOARA 32 9 8 15 47-51 35p -13
12AS FC PROGRESUL RACOVITA321041853-7734p-14
13 AS PECIU NOU 32 10 3 19 52-69 33p -15
14CSF CFR 1933 TIMISOARA32871758-8731p-17
15 CS GIROC 32 8 2 22 40-80 26p -22
16ACF BABAN MARCEL32562126-7521p-27
17 AS FC REAL DRAGSINA 32 4 2 26 37-121 14p -34
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Bura Vlad 20-10-1980 B3106
2 Centea Bogdan 20-08-1992 5509
3 Damian Narcis Nicolae 15-11-1992 L1375
4 Danci Valentin 01-02-1989 D9826
5 Dochita Florin 16-04-1987 D2345
6 Dubou Alexandru 30-04-1991 198
7 Gavriluta Lucian 21-11-1989 D5301
8 Hertanu Alexandru George D8802
9 Lobonea Sebastian 04-03-1991 B9881
10 Matei Darius Rossi 28-02-1991 B15111
11 Mihet Bogdan 17-03-1986
12 Naidin Leonard Marian 6
13 Patrascu Emanuel 12-06-1981 15414
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a IV-a Etapa 17
25-11-2016
CS TIMISUL SAG
Liga a IV-a Etapa 16
18-11-2016
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 15
11-11-2016
AS PECIU NOU
Liga a IV-a Etapa 14
04-11-2016
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 13
28-10-2016
ACS MURANI
Liga a IV-a Etapa 12
21-10-2016
CS PROGRESUL GATAIA
Liga a IV-a Etapa 11
15-10-2016
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 10
07-10-2016
AS PROGRESUL 1906 CIACOVA
Liga a IV-a Etapa 9
01-10-2016
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 8
23-09-2016
CS AVANTUL PERIAM
Liga a IV-a Etapa 7
18-09-2016
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 6
09-09-2016
AS VOINTA BILED
Liga a IV-a Etapa 5
04-09-2016
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 4
30-08-2016
AS POBEDA DUDESTII VECHI
Liga a IV-a Etapa 3
13-09-2016
ACS GHIRODA
Liga a IV-a Etapa 2
19-08-2016
AS UNIREA BANLOC
Liga a IV-a Etapa 1
13-08-2016
ACS GHIRODA
Campionat Municipal Timisoara, Seria 2 Etapa 9
07-11-2016
AS ALBINA
Campionat Municipal Timisoara, Seria 2 Etapa 8
10-11-2016
ACS GHIRODA
Campionat Municipal Timisoara, Seria 2 Etapa 7
24-10-2016
ACS FC CHISODA
Campionat Municipal Timisoara, Seria 2 Etapa 6
17-10-2016
AS ELECTROMETAL
Campionat Municipal Timisoara, Seria 2 Etapa 5
12-10-2016
ACS GHIRODA
Campionat Municipal Timisoara, Seria 2 Etapa 4
03-10-2016
ACS FC SRBIANCA GIUCHICI
Campionat Municipal Timisoara, Seria 2 Etapa 3
29-09-2016
ACS GHIRODA
Campionat Municipal Timisoara, Seria 2 Etapa 2
19-09-2016
CS UNIREA CERNETEAZ
Campionat Municipal Timisoara, Seria 2 Etapa 1
14-09-2016
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 11
03-12-2016
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 9
19-11-2016
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 8
12-11-2016
CSS LUGOJ
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 6
28-10-2016
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 5
21-10-2016
LPS BANATUL TIMISOARA
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 4
15-10-2016
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 3
08-10-2016
ACS Galaxy Timisoara
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 2
30-09-2016
ACS GHIRODA
Juniori D, Seria 4 - 2005 Etapa 1
24-09-2016
AS MEGET REMETEA MARE
Juniori E, Seria 1 - 2006 Etapa 9
18-11-2016
ACS ASU POLITEHNICA
Juniori E, Seria 1 - 2006 Etapa 8
12-11-2016
ACS GHIRODA
Juniori E, Seria 1 - 2006 Etapa 7
05-11-2016
ACS POLI TIMISOARA
Juniori E, Seria 1 - 2006 Etapa 6
27-10-2016
ACS GHIRODA
Juniori E, Seria 1 - 2006 Etapa 5
22-10-2016
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori E, Seria 1 - 2006 Etapa 3
08-10-2016
CS FC ELECTRICA 1869 TIMISOARA
Juniori E, Seria 1 - 2006 Etapa 2
01-10-2016
AS MEGET REMETEA MARE
Juniori E, Seria 1 - 2006 Etapa 1
25-09-2016
ACS GHIRODA
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 11
01-12-2016
ACS GHIRODA
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 10
26-11-2016
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 9
19-11-2016
CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 8
12-11-2016
ACS GHIRODA
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 7
05-11-2016
AS FC ATLETICO LIEBLING
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 6
27-10-2016
ACS GHIRODA
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 5
23-10-2016
ACS ASU POLITEHNICA
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 4
15-10-2016
ACS GHIRODA
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 3
09-10-2016
ACF BABAN MARCEL
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 2
24-09-2016
ACS GHIRODA
Juniori C, Seria 1 - 2002 Etapa 1
01-10-2016
ACS POLI TIMISOARA
Juniori B1 Etapa 8
29-11-2016
ACS GHIRODA
Juniori B1 Etapa 6
13-11-2016
ACS GHIRODA
Juniori B1 Etapa 5
09-11-2016
ACS GHIRODA
Juniori B1 Etapa 4
31-10-2016
CS FC PORTO BEGA TIMISOARA
Juniori B1 Etapa 3
22-10-2016
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori B1 Etapa 1
08-10-2016
AS VOINTA SANDRA
Trofeul Gheorghe Ola Etapa 1
04-11-2016
ACS GHIRODA
Trofeul Gheorghe Ola Etapa 1
04-11-2016
ACS Tim Star Timisoara
Trofeul Gheorghe Ene Etapa 1
06-11-2016
ACS JUNIOR 2015 TIMISOARA
Trofeul Gheorghe Ene Etapa 1
06-11-2016
ACS GHIRODA
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe