Informari si comunicate
20-11-2017
Cursul 7 al licentei C

Cursul 7 al licentei C

detalii...
13-11-2017
Cursul 6 al licentei C

Cursul 6 al licentei C

detalii...
03-11-2017
03-11-2017
Cursul 5 al licentei C

Cursul 5 al licentei C

detalii...
02-11-2017
Delegari delegati de joc

Delegari delegati de joc

detalii...
27-10-2017
Cursul 4 al Licentei C

Cursul 4 al Licentei C

detalii...
26-10-2017
Delegari delegati de joc

Delegari delegati de joc, 27.10 - 29.10

detalii...
19-10-2017
Delegari delegati de joc

Delegarile delegatilor de joc la meciurile din weekendul 20-22.10.2017

detalii...
18-10-2017
Cursul 3 al Licentei C

Cursul 3 al Licentei C

detalii...
12-10-2017
Locatie curs Licenta C

Cursul 2 al Licentei C se va desfasura luni, 16.10.2017, la Facultatea de Constructii - Departament Hidrotehnica; str. George Enescu Nr.1 A; Sala Amfiteatru H1; etj.1; (in Parcul Rozelor). Intrarea se va face pri

detalii...
toate comunicatele

AS TRICOUL 1 IUNIE


AS TRICOUL 1 IUNIE

Localitatea TIMISOARA

Informatii generale
Teren Plopi / Timisoara
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a V-a, Seria I - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 CS UNIREA TOMNATIC 30 28 1 1 117-25 85p +40
2AS FC RAPID SACALAZ30184899-6058p+13
3 AS VOINTA SARAFOLEANA 30 17 4 9 75-53 55p +10
4AS FC MURESUL CENAD301541189-7349p+4
5 AS TRICOUL 1 IUNIE 30 14 5 11 71-57 47p +2
6AS MURESUL IGRIS301451167-7247p+2
7 AS VOINTA SANDRA 30 12 8 10 86-79 44p -1
8AS FC DACIA CARPINIS301341386-8143p-2
9 CS PLAVII DELIA 30 11 7 12 71-65 40p -5
10AS FC VOINTA VALCANI301241452-6740p-5
11 CS UNIREA SANNICOLAU MARE II 30 10 6 14 83-76 36p -9
12AS FC UNIREA JIMBOLIA301051551-5935p-10
13 AS VULTURII COMLOSU MARE 30 11 2 17 57-94 35p -10
14AS CARANI301041677-8634p-11
15 AS POBEDA DUDESTII VECHI II 30 10 3 17 66-75 33p -12
16AS UNIREA GRABAT30202825-1506p-39
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Brasneanu Marian Danut 12-12-1977 14944
2 Bugarschi Boban 23-06-1986 B14952
3 Cenuse Alexandru Cristinel 09-08-1992 B14950
4 Cocora Gheorghe Daniel 13-12-1990 B14946
5 Furtos Alexandru Nicolae 20-03-1998 B14947
6 Giorgiov Marian Zoran 02-08-1971 B14942
7 Harpaila Daniel 03-03-1993 D9427
8 Hartapuc Alexandru B7340
9 Jurcut Nicolae 06-12-1983 C607
10 Laslo Stefan 04-08-1973 C132
11 Lazar Viorel 05-11-1989 14953
12 Liksasov Mihai Cornel 21-12-1982 B14945
13 Mateica Mihai 07-06-1974 B1144
14 Mitroi Laurentiu Mihai 12-07-1985 B14949
15 Nagy Arpad 11-05-1994 D7691
16 Nedela Victor Marian 06-01-1982 14956
17 Pisleaga Adrian Florin 13-10-1987 B14948
18 Pop Alin Cristian 02-11-1989 B14954
19 Popovici Toader Alin 02-08-1990 B14951
20 Preda Bogdan 02-04-1988 B7291
21 Preda Ovidiu 29-04-1983 D5499
22 Preda Remus Vasile 20-06-1993 14957
23 Telios Giannis B13849
24 Trifu Dragos 05-05-1993 B14955
25 Vasile Andrei Cristian 15-07-1991 B14943
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a V-a, Seria I Etapa 14
18-11-2017
AS TRICOUL 1 IUNIE
Liga a V-a, Seria I Etapa 13
11-11-2017
AS STEAUA ROSIE VARIAS
Liga a V-a, Seria I Etapa 12
05-11-2017
AS TRICOUL 1 IUNIE
Liga a V-a, Seria I Etapa 11
28-10-2017
CS PLAVII DELIA
Liga a V-a, Seria I Etapa 10
22-10-2017
AS TRICOUL 1 IUNIE
Liga a V-a, Seria I Etapa 9
14-10-2017
AS Fortuna Becicherecu Mic
Liga a V-a, Seria I Etapa 8
07-10-2017
AS TRICOUL 1 IUNIE
Liga a V-a, Seria I Etapa 7
30-09-2017
AS UNIREA GRABAT
Liga a V-a, Seria I Etapa 6
24-09-2017
AS TRICOUL 1 IUNIE
Liga a V-a, Seria I Etapa 5
16-09-2017
AS UNITED BENCECU DE SUS
Liga a V-a, Seria I Etapa 4
09-09-2017
AS TRICOUL 1 IUNIE
Liga a V-a, Seria I Etapa 3
02-09-2017
CS Comlosu Mare
Liga a V-a, Seria I Etapa 2
27-08-2017
AS TRICOUL 1 IUNIE
Liga a V-a, Seria I Etapa 1
19-08-2017
AS FC UNIREA JIMBOLIA
Juniori C, Seria II Etapa 9
28-10-2017
AS TRICOUL 1 IUNIE
Juniori C, Seria II Etapa 8
22-10-2017
CSO Faget
Juniori C, Seria II Etapa 7
14-10-2017
AS TRICOUL 1 IUNIE
Juniori C, Seria II Etapa 6
08-10-2017
AS RECAS
Juniori C, Seria II Etapa 5
01-10-2017
AS SPORTING DUMBRAVA
Juniori C, Seria II Etapa 4
23-09-2017
AS TRICOUL 1 IUNIE
Juniori C, Seria II Etapa 3
17-09-2017
ACS ASU POLITEHNICA
Juniori C, Seria II Etapa 2
10-09-2017
AS TRICOUL 1 IUNIE
Juniori C, Seria II Etapa 1
03-09-2017
Club Sportiv Giroc-Chisoda
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe